• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
dekuju :slight_smile:. mam radost. uplne mi to dneska zvedlo naladu a k tomu jeste jak jsem se vyspala :slight_smile:. by mohl byt uplnek castejc :grinning:
10. únor 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
Na dvě hoďky na poštu? :sweat_smile:
10. únor 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
Say a kdy jdeš příště?
Uff, partyzán nám teď popolézá po pokoji a kramaří v tašce s nákupem z ikey... asi si jde ožužlat bryndák :grinning:
10. únor 2009 v 11:57  • Odpověz
Jani, tak uz mate nejaky novy fotecky?:slight_smile:

A vubec, maminy a tehule, nejak zanedbavate rajce!!!! :angry:
10. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
ja ne aer, protoze nic novyho nemam :wink:
jani,za 14 dni, na monitor i utz a pak uz po tydnu :slight_smile:
10. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz
teeeda, ty kecas say:grinning: vzdyt na rajceti nejsou ani vsechny bricha!:grinning:

jo holky a vcera vecer jsem byla s mamkou v Ikei, tak jsem zase okukovala vsechno co tam chci kupovat pro mimo a ten skladaci prebalovak tam nemeli...nebo jsme ho aspon nenasly...
Ale za to jsem si vyhlidla zidlicku, taky skaldaci:slight_smile:

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20145059
10. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz
coz mi pirpomina...... jak jste v Ikei poridili vy, Jani?:slight_smile:
10. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz
tady je i s modelkou:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/categories/departments/childrens_ikea/10396/

pekna, ne???a hlavne je fakt skladna...
no ale nez ja ji budu potrebovat, tak urcite budou mit i lepsi:slight_smile:
10. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
No jo, fotky furt nemám... budu to muset napravit, pokud ovšem Jarek nemá foťák v práci.
V ikei jsme pořídili dobře, koupili jsme židličku, bryndák i nějaký talířek s mističkou, ať má svůj a taky nějaké ty chrániče zásuvek atd.
židle je tahle: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/00069725
a bryndáky ty velkodosahové: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10121520

say a na monitor půjdeš poprvé, nebo jsi už byla?
10. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz
jani, bryndaky super:grinning:
ja jsem ted prave uplne nadsena z te jejich nove zidlicky, ze je skladaci :dizzy_face:
10. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
a videli jste tam tu co jsem hazela v linku, nebo ji u vas nemaji?
10. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Jojo, byla tam :slight_smile: ale podrobněji jsem ji nezkoumala.
10. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
chnachna uz zeruuuuuuuuu :grinning: :grinning:
10. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz
jani,monitor mi dneska delali uz treti, takze me ceka ctvrtej
aer,stejne mam v planu zitra fotit, tak pridam :grinning:
10. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz
ok say:wink:
10. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz
10. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
say aha :grinning: vidíš, mě už to úplně uniká, kdy se co koná :sweat_smile: a ležíš na zádech? mě bylo občas na zádech příšerně blbě a dycky sem je pak žádala, že chcu na bok, protože se to nedalo, nemohla jsem pořádně dýchat a studený pot mi jel po skráních :grinning:
10. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
ja jsem na zadech a zatim v pohode :slight_smile:. jen me pri tom mala vzdy hrozne kope do zeber, se ji to nelibi :grinning:
10. únor 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
Jj :slight_smile: jednou mě tam připojovala sestřička a malá dělala takové vlny, že ta se divila a smála :slight_smile:
10. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz
je to krasny vsechno :dizzy_face:
10. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
Jo, a představte si: včera jsme kecali s Jarkem a já se zmínila o tom gedreniném domporodu. a řekla jsem něco ve smyslu, že to musí být fajn, mít hned mimi doma atd., a jen tak jsem plácla (nechystám se rodit, a domporod nevím jesi bych si lajsla), jako co by tomu říkal, kdybych pak někdy rodila doma. a on, že kdyby u toho byl někdo povolaný, proč ne. tak jsem se ho zeptala, jako kdo povolaný. a on, že doktor. a já říkám: a co PA? a on, že kdyby byla vyškolená, proč ne? Tak to mě úplně dostalo!
Stejně je zvláštní, jak se navzájem ovlivňujem, myslím, že ode mě pochytil dost takových těch "alternativ" nebo co, já od něho zas červeného trpaslíka a simpsny :grinning: no myslím, že kdyby některé takové své momentální nápady prezentoval třeba před tchýní, tak by se lekla, co jsem z jejího chlapečka udělala :grinning:
10. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz
hm, tak a mem tu prvni velky rozdil mezi Vaskem a Jarkem :sweat_smile: Vasek prohlasil, ze ani napad, ze ani ambu, ze by se bal ze se neco stane...
ale ja bych si asi ani jedno u prvniho ditete taky nelajzla a pak muze zmenit nazor i on, ze jo:slight_smile:
10. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
Počkej pár měsíců a zjistíme, že sou stejně stejní :sweat_smile: než se malá narodila, tak že ambu ne, domporod? hrůza!!! pak začal nějak víc brát ten ambu, protože jsem mu furt říkala, jak se nám po něm stýskalo a tak, a mu asi taky, no a včera mě teda překvapil...
10. únor 2009 ve 14:04  • Odpověz
jj, ja si myslim, ze jde hlavne o to, ze vy uz mate jeden porod za sebou:slight_smile: vsak gedren taky psala, ze u prvniho by do domporodu nesla...:slight_smile:
10. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
tema tydne je domporod..:grinning:
10. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
ja bych do nej nesla asi ani pri druhem, to spis do ambu, ale dom ne. bych se bala
10. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
Jj, oni si ti chlapi vůbec porod neumí představit, tak se nediv, že to chcou odložit do porodnice, kde to budou maximálně zpovzdálí sledovat :grinning:
10. únor 2009 ve 14:12  • Odpověz
no prave:slight_smile: krom toho, i kdybych se na to citila i pri prvnim a Vasek by byl pro, dost dobre nevim, kde bych jako u nas doma rodila:grinning:
10. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
:grinning: No tak tady bych taky nechtěla, já tu budu řvát při kontrakcích a soused pod náma bude zas týrat housle / klarinet / bonga / flétnu, dole budou mňoukat kočky :grinning: bych zwajyjowala...

No, spíš doufám, že do doby, než budu rodit podruhé, se trochu hne povědomí o ambu porodech, můj zlatý pan doktor bude pořád stejně zlatý a když si ho platím, vyjde mi ve všem vstříc, a paní doktorka bude ochotná kouknout na mimi :slight_smile:
10. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz
urcite jani:wink:
10. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.