• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
No, jdu to tu dát trochu do pořádku, dneska maj přijet tchánovci a tuším že debata bude zajímavá :slight_smile: :sweat_smile:
10. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz
myslim, ze tohle tehotenstvi nepreziju:slight_smile:
10. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
Copak? Furt objímáš záchodovou mísu?
10. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz
Sabri dokazu si predstavit, jak ti je..neni to tak davno, co jsem te litovala u Olivky..:slight_smile: a ja jsem nemocna..pauada..:slight_smile:
10. únor 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
Tak další úspěšné krmení - 39% skončilo na bryndáku, 60% snědla mamka, 1% Kristýnka :grinning:
10. únor 2009 v 15:18  • Odpověz
pekny Jani :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2009 v 15:20  • Odpověz
nezvracim, ale mam desny zavrate, porad bych spala:slight_smile:

emi: jakto? co ti je? ja mam taky spavou nemoc:slight_smile: ale Oliva to vidi jinak a chce si porad hrat a david je porad na drate..a porad pracuje desny, takze to bude super s tema dvouma capartama:slight_smile:

janey: to mi pripomina jako u nas:slight_smile:
10. únor 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
tak já jdu, mějte se :slight_smile:
10. únor 2009 v 16:14  • Odpověz
Teeeda, zase mrtvo :confused:
Holky, zcela vazne, v posledni dobe to dost flakame :pensive:
11. únor 2009 v 09:05  • Odpověz
holky,mrknete, krasny dojemny pribeh s dobrym koncem:
http://www.youtube.com/watch?v=zPOayqtX3Ks
11. únor 2009 v 09:20  • Odpověz
no tak jsem si poplakala :slight_smile:
11. únor 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
Ahojte :slight_smile:
Taky mě to napadlo, vždycky když jsem tu přišla, musela jsem dočíst kupy příspěvků, a teď nic...
11. únor 2009 v 09:38  • Odpověz
say :rolling_eyes: to si odpust do zari.... :sweat_smile: bobik malinky..a kolik takovych deti je...to je spis zazrak, kdyz nekdo rodi tak jak ma...jeste ze ty uz si na dobre ceste a nebudes mit 620g miminko:slight_smile:
11. únor 2009 v 10:17  • Odpověz
a ja myslim, ze to posledni dobou dost flaka Maja..asi uz se s nama nechce kamaradit:frowning2:
11. únor 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Jejda, říkala jsem si, že si to pustím pozděc, ale jak vás tak čtu... o čem to je? ale tak když say psala že to má dobrý konec :slight_smile:
11. únor 2009 v 10:20  • Odpověz
jeste takova otazka v ramci tehotenske nudy:slight_smile: nevite, jakto, ze nektere temata maji treba 11 tisic prispeku a niko jim to neblokuje?
11. únor 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Asi admini zaspali no, a dřív nebo pozdějc to bloknou...
11. únor 2009 v 10:29  • Odpověz
dobre, v ramci tehotenske nudy to muzu sledovat...:grinning:
11. únor 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
No nic, my se jdem pomalu sbírat :slight_smile:
11. únor 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky, náhodouá jste nakecaly dost, dočítala jsem dost stránek . V prvé řadě teda gratulace Sab a hlavně ať je vše v pořádku a taky Say k úspěšné kontrole.
Já včera byla na té praxi, poseděla jsem si na recepci a trochu sledovala maminky, jaké jsou... A pak jsem strávila hodinu a půl v knihovně a nakonec se konečně seznámila s Vaškovými spolupracovníky, byli jsme se zahrát bowling, pokecali jsme, popili jsme, bylo to super. Domů jsme došli tak o půl dvanácté a Vašek chudák vstával o půl páté a já se válela až do půl desáté :sunglasses: .
11. únor 2009 v 11:20  • Odpověz
emi, promin, ale myslela jsem ze kdyz to dobre dopadlo, tak ze je to naopak docela optimisticky :slight_smile:.
11. únor 2009 v 11:40  • Odpověz
ahojte...
kdyz ja v posledni dobe nic nestiham... :frowning2: ted vam tu napisu, popreju hezky den a zase zmizim do skoly... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz
neni to proto, ze s vama uz nechcu kamaradit :sweat_smile: s kym jinym bych si pokecala? :frowning2:
11. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz
tak ja jdu... :rolling_eyes:
11. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
Maji tak ať to stíháš a zas to je lepší :wink:
my jsme se vrátili od mudry, ach jo, chtěla jsem s ní teda pokecat víc, zeptat se na čištění zubů, očkování, plavání kojenců atd., jenže tam bylo tolik mimin, že jsem to rovnou vzdala :unamused:
11. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj:grinning:
Teda mame to nejaky tezky ted :frowning2:
11. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz
Maji,tak zas bude lip :wink:
jani,to znam, clovek vzdycky milion otazek a pak se na nic nezepta...
Aer a copak noveho u tebe?
11. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz
u me noveho nic....test jsem nekoupila:slight_smile:
ale ms je fakt asi fuc a rano jsem merila a teplota byla podezrele vysoka...tak nevim :confused: ale spis to bylo asi tim, ze jsem nejak divne spala, nekolikrat jsem se vzbudila... no asi jste mi nasadily brouka do hlavy a ja ted hledam tehu uplne ve vsem :sweat_smile:

s tim ptanim doktoru mi to povidejte :sweat_smile:
11. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
Jo, jinak mi mudra dala nějaké letáky k příkrmům, jeden je docela taková knížečka (od Nestlé), tak částečně samozřejmě reklamní masáž, ale je tam i docela jinak pěkný pokec (jakoby od narození), recepty (ve kterém dokonce nemusím použít výrobky Nestlé), ale co jsem se i divila - v sekci o plenách uvádějí jako výhodnou alternativu látkovky, jsou tam popsány jejich druhy a propočet, na kolik celkem vyjdou v porovnání s papírovkama - tak to jsem čučela :fearful: :sweat_smile: :slight_smile:
11. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
aer tak to by mě definitivně nahlodalo a už bych někde na záchodě asi čůrala na papírek :grinning:
11. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.