• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
say nemam..:slight_smile: jen bych vam chtela neco rict..:grinning: kouknete do stejneho terminu, kolik tam je zavrenych temat...hlavne na te druhe strance..:grinning: jooo..ted me pobavi i takova blbost...:grinning:
a jinak pracka je od Filova brachy, kupovali novou a za mesic se stehovali do bytu s prackou..ale nejsem si jista, ze se fakt vleze...v nasi koupelne se ani neotocis, takze nejake machrovani s prackou....:slight_smile:
maji jakou budete mit?
a spatne mi neni...takze parada:slight_smile: zato sabrina si to uziva i za me :fearful:
11. únor 2009 v 18:00  • Odpověz
ja delala vcera sunkofleky. taky zadna slozita zalezitost :grinning:. a jsou i na dnesek :slight_smile:
halusky ja rada se zelim, ale zas moc casto :grinning:
Maji,ja nahodou peru rada :slight_smile:. Horsi je to pak veset,uklizet,zehlit :grinning:
Aer,tak to tomu moc nerozumim. ja to po tej injekci vzdycky mela trochu silnejsi, tak 4 dny v kuse. ty to mas nejaky divny :sweat_smile: :confused:
11. únor 2009 v 18:01  • Odpověz
jj say, divny, to mi povidej :sweat_smile:
11. únor 2009 v 18:02  • Odpověz
emi,druha strana? A co ta treti, tam jsou snad zamcena vsechna temata :grinning:. Tohle ja vubec nesleduju. tak to jsem na tom jeste dobre :grinning:
11. únor 2009 v 18:03  • Odpověz
say prosim te co jsou u vas sunkofleky?:grinning:
ja jen ze jsem to jednou nekomu rekla a cumel na me jak z jara, ze to jsou michana vajcka...:grinning:
aer ty mas ale vtipnou ms :rolling_eyes:
11. únor 2009 v 18:04  • Odpověz
zitra jdu zase k te zname se podivat na nejake holcici hadriky. tak budu zas nakupovat :dizzy_face: . a mam u ni taky slibenou druhou zavinovacku. uz jen princeznu do naruce a jsem spokojena :dizzy_face:
11. únor 2009 v 18:04  • Odpověz
no u nas jsou sunkofleky testoviny s vajickem a sunkou, ale nezapeceny:grinning:
11. únor 2009 v 18:05  • Odpověz
nezapeceny???ani vajicko?:grinning:
11. únor 2009 v 18:06  • Odpověz
ja na oblecky nijak nespecham..citim kluka... :slight_smile:
emi,michana vajicka? :astonished: .
ne ne, to jsou testoviny (jmenujou se fleky) zapecene s uzenym masem ci sunkou zalite rozmichanym syrovym vajickem :slight_smile:. teda to jsou aspon sunkofleky podle kucharky :grinning:. delala jsem je prvne,ale jen vajicka bych si pod tim ani nepredstavila :grinning:. uz podle nazvu :grinning:
hm..tak me ten clovek rek, ze to je jakoby vajicko se salamem na panvi..:grinning:
11. únor 2009 v 18:07  • Odpověz
juu, tak to bude kluk jak buk :slight_smile:. ja zas od zacatku citila holku :slight_smile:
a jaky teda bude jmeno? Doran :grinning:
11. únor 2009 v 18:07  • Odpověz
teda doufam ze ze me nevyleze kluk a ja nebudu za blbku :grinning:
11. únor 2009 v 18:08  • Odpověz
jmeno bude mozna Buzerant nebo Pubert..uvidim dle nalady...:grinning:
11. únor 2009 v 18:08  • Odpověz
mi taky rikali takovy hezky holcici jmeno a ted si ho za boha nemuzu vybavit :grinning:
11. únor 2009 v 18:11  • Odpověz
pracku mame Gorenje WS 40109, jestli se chcete nekdo podivat, me se nechce hledat... :grinning:
jinak, dneska me zase popadla planovaci nalada (kdyz jsem se mela ucit jen tak mimochodem...) a vybrala jsem si drtic zahradniho odpadu a trakturek na seceni travy :grinning: :grinning: :grinning: myslim, ze si o me muj muz obcas mysli, ze su uplnej magor :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. únor 2009 v 18:12  • Odpověz
Vagina? :grinning:
11. únor 2009 v 18:13  • Odpověz
ehm, koukam, ze su trochu pozadu s prispevkama... :sweat_smile: tak trochu ja o koze, ty o voze... :grinning:
11. únor 2009 v 18:14  • Odpověz
emi, to ne, ale bylo to taky divni :grinning:. ale uznany matrikou :wink:
Maji a na co to ted potrebujes? :grinning:
11. únor 2009 v 18:20  • Odpověz
maji takove veci me nikdy nenapadly..:slight_smile: ja pro zmenu hledala nejakou zahradku kde bych mohla neco pestovat...:grinning: :grinning:
say a nechces rict to vase?:grinning: a my klucic asi nevymyslime...
11. únor 2009 v 18:22  • Odpověz
nase holcici?
11. únor 2009 v 18:25  • Odpověz
say, no ted zrovna vubec na nic... :grinning:
emi, kdyz zalistujes trochu dozadu, tak say uz hooodne napovedela... :grinning:
11. únor 2009 v 18:26  • Odpověz
budete muset vymyslet,nic jinyho vam nezbyde :grinning:. my mame eduarda po tatinkovi. kdyby nahodou to nebyla ta princezna :grinning:
11. únor 2009 v 18:26  • Odpověz
maji,myslim ze jsem ho de facto i rekla :grinning:
11. únor 2009 v 18:27  • Odpověz
jo emi a muzes jezdit se starat o moju zahradku... :grinning: aj ten traktor ti na to pujcim :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 18:27  • Odpověz
say, jj, v podstate jo... :grinning:
11. únor 2009 v 18:28  • Odpověz
no, tak se to tu konecne rozjelo a ja musim jit, ach jo:slight_smile:
11. únor 2009 v 18:29  • Odpověz
say, stredaaaa, fotila jsi?:grinning:
emca je nejak dlouho pryc, ta to urcite hleda :grinning:. ale to je jako by hledala jehlu v kupce sena :grinning:
Kampak jdes Aer?
haha..hledat fakt nebudu..momentalne vysvetluju co to je byt tehotna s teplotou..ale nic platne, musim do prace zitra....
11. únor 2009 v 18:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.