• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
emi, prisla jsem domu v jedenact:wink:
12. únor 2009 v 09:01  • Odpověz
nuda aero..co Vasek?:slight_smile: nic ze? co kdybys chodila casteji sama, donutilo by ho to te nekam taky vytahnout?:slight_smile:
12. únor 2009 v 09:02  • Odpověz
jeee aeri, jak bylo? :slight_smile:
12. únor 2009 v 09:09  • Odpověz
nic no:slight_smile: ja nevim, asi ne.....on na to proste neni a asi ani nikdy nebyl:frowning2: chodili jsme akorat do Elitu (takova akce nasi tanecni skoly, kazdou sobotu od 18 do 22) a tam uz proste nechce...asi kvuli nekterym lidem:frowning2: ale ja bych tam nekdy strasne rada zase zasla :pensive:
12. únor 2009 v 09:10  • Odpověz
Nazdárek :sunglasses:
Aeri jen do jedenácti, taky si myslím jak Emča, že kdybys šla třeba častěji nebo přišla později, tak by s tebou třeba šel. Já bych se asi užrala nudou sedět pořád doma :sweat_smile: . Dneska budu asi něco dělat :confounded: , už včera jsem měla v plánu bakalářku, ale jaksi na ni nedošlo :sunglasses: , jsem objevila svoji starou nejoblíbenější hru a tak si trochu hraju :grinning: .
12. únor 2009 v 09:51  • Odpověz
no tak me zase moc nebere chodit nekam casto a domu chodit nad ranem:slight_smile: holt kazdymu vyhovuje neco jinyho:slight_smile:
12. únor 2009 v 09:54  • Odpověz
ja bych dneska nejradsi nikam nesla, desne me boli hlava a pali oci, skoro nevidim :rolling_eyes:
co u vas?:grinning:
12. únor 2009 v 10:00  • Odpověz
no ja bych zase chodila...ale tyjo..me to nejak nebavi..ti lidi nebo ja nevim..:slight_smile: ja nesedim doma kvuli Fila..ale proste, ze jakoby nemam kam jit...ale uz se tesim, az bude lip, to sedim cele dny na Letne...:grinning: se syrem a kavou v krabicce:slight_smile:
12. únor 2009 v 10:08  • Odpověz
ted jeto takove blbe, na prochazky to neni...zoo taky ne..jedine kino (sama)...do restaurace sama se sebou nepujdu ze..:grinning:
12. únor 2009 v 10:09  • Odpověz
emi :grinning:
chjo, za hodinu jdu do prace, asi tam dneska padnu :rolling_eyes: nevim jak tam vydrzim cucet do kompu.... :rolling_eyes:
12. únor 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
čuste :slight_smile: konečně sem musela i něco dočíst :slight_smile:
12. únor 2009 v 10:15  • Odpověz
ahoj jani:slight_smile:
12. únor 2009 v 10:19  • Odpověz
haha ja uz jsem v praci..je to tak vzrusujici, moc to tady miluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2009 v 10:20  • Odpověz
ja za chvilu vyrazim do skoly :stuck_out_tongue_closed_eyes: a odpoledne mam praxi, no ja se taaaak tesim :confounded:
12. únor 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
jé maji a jaké to je na praxi? co dětičky, jsou jakž takž schopné?
12. únor 2009 v 10:22  • Odpověz
ha ha ha, ani jakztakz... :sweat_smile: chodim zrovna na takovyty co chodi z donuceni... :sweat_smile:
12. únor 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
Juj, tak ti sou nejhorší :confounded: můj učitel flétny kolikrát vyprávěl, jak kdysi ty neschopné studenty mlátil, tak si z něho třeba vem příklad :grinning:
12. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
a co je vlastne ucis?:grinning:
12. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
Hmm. tak jsem se povzbudila v tématu V kolik ukládáte děti spát :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2009 v 10:34  • Odpověz
co jsi se dozcedela jani?:grinning:
12. únor 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Jak valná většina ukládá děti kolem 7 a tak :grinning: a nejlepší byla jedna mamina, co psala, že už se jí to ustálilo, už dokonce malou ani neuspává, ted lehne, chvíli pořve a je klid, dřív uspávala a to řvala i hodinu, fialová, usoplená... hmmm :confounded:
12. únor 2009 v 10:38  • Odpověz
ja davam tobika kolem pul devate, ale kdyz spat nechce, proste ho necham si v postylce si hrat a za pul hodiny to jdeme zkusit znova...a vetsinou teda zaknoura ze nechce byt v postylce, ale rozhodne ho nenechavam rvat...to radsi preziju milenecka ve svoji posteli... :grinning:
12. únor 2009 v 10:42  • Odpověz
ze chodi Kika pozde spat si myslim...:grinning:
12. únor 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
Asi tak... Kika taky už usíná čím dál tím dřív :slight_smile: akorát taky čím dál tím dřív vstává, dneska ona budila mě :sweat_smile:
12. únor 2009 v 10:45  • Odpověz
ja bych to tak neresila asi....podle me je rozhodne lepsi nechat decko at si rekne samo, ze chce spat (= odpadne), nez ho nasilim davat v sedm spat, tri hodiny uspavat a pak se stejne vzbudi a zas nanovo...
takhle to delaji Michal s Danou s malou Viki (ten muj svagr co se vratil) a treba i Vasek me prekvapil, ze to docela odsuzuje...
12. únor 2009 v 10:45  • Odpověz
naposled jsme ulozili olivu, sedli do obyvaku a on se pretocil sejdrem a mel ruce venku z mrizi a byl na brichu a koukal..:grinning:
12. únor 2009 v 10:46  • Odpověz
Tobik kdz spinka v nasi posteli a probudi se, tak se sebere a doleze si pro nas do obyvaku... :grinning: je to uzasnej pohled jak zpoza zavesu vykoukne, sotva drzi hlavicku a klizi se mu ocka... :dizzy_face:
12. únor 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
emi a jak víš v kolik chodí kika spát? :grinning:
autor
maji :slight_smile:
v kolik jani?
12. únor 2009 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.