• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Teď tak kolem 10.
12. únor 2009 v 10:53  • Odpověz
jani predpokladam, ze v sedm nechodi...:grinning:
12. únor 2009 v 10:53  • Odpověz
Tobik jednu dobu taky tak chodil, tedka teda driv, ale uz tolik nenaspi pres den.. jo a vstavame obcas aj o pul 11... :grinning: kdyby byl od sedmi vzhuru, tak asi umru...
12. únor 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Ne, nechodí, pač není unavená. To se nám naposled povedlo, když jí byly tak 2 měsíce. A taky jsem si tehdá říkala, jak může někdo nechat děcko vzhůru do půlnoci :grinning:
12. únor 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
maji tak nějak... brzké ranní vstávání pro mě momentálně není :sweat_smile:
12. únor 2009 v 10:58  • Odpověz
ja se budu modlit at decko zalehne v jedenact a spi do desiti..:grinning:
12. únor 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
Pokud budeš mít takovou spací sovu jak Kristýnec, tak se ti to splní, taky chodila v 11 a spala do 11 :sweat_smile:
12. únor 2009 v 11:02  • Odpověz
snad bude po mamince, usne kde muze..:grinning:
12. únor 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Hele, mám dotaz: přemýšleli jsme o plavání s kristýncem, ale já furt nevím... šly byste do toho?
12. únor 2009 v 11:35  • Odpověz
jani v Trinci bych sla, dela to moje nejlepsi kamoska, ale byt bych u toho nechtela....v Praze na to spis asi prdim..stoji to treba 4-5 tisic...
12. únor 2009 v 11:37  • Odpověz
holky ja bych zabila tu matku, co dala dite do babyboxu v Ostrave :rolling_eyes:
12. únor 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
Koukala jsem se na různá fóra, tady to asi vyjde o něco levněji... ale furt nevím, snad by se tam malé líbilo, ale já nevím, jestli jsem zrovna na to, abych jí předříkávala nějaké básničky a v rytmu hopsala ve vodě... a taky nevím, jesi na to vůbec budu mít čas, tenhle semestr asi nebude žádná sranda :confounded:
12. únor 2009 v 11:45  • Odpověz
jani ja bych u toho nemohla byt...ja nemam nejak extra super vztah k vode a bojim se..takze potapet bych se nemohla s deckem....a koukat na to taky ne..takze fakt bych chodila jedine k te kamosce, ktera by to delal za me....:slight_smile: jinak ja chdoila plavat az se skolou a tam me stejne mlatila plavcice tyckou po hlave..takze..:grinning:
12. únor 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
jejda :confounded: tu plavčici bych zamordovala, fakt tak vytvořila skvělý vztah dětí k vodě... Spíš by mi vyhovovalo, kdyby tam chodil chlap a já bych měla dejme tomu nějakou chvíli pro sebe, jenže to je asi blbost, když chodí z práce ve 4, to by museli začínat v 5 a to pochybuju...
12. únor 2009 v 11:55  • Odpověz
no tak ja nevim, v kolik zacinaji, ale mozna to ma ruzne casy a muzes si vybrat....na jakou stranku koukas?
12. únor 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Právě že to vlastní stránky ani nemá, ale chodí nám časák s děním v ostravě: http://program.mise.cz/detem-program-ostrava/m-1-p-387/ jak je to Plavání s rybičkou...
12. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
Hehe tak volám chlapovi, jesi tam teda zavolat, a on že jo, a já že ani nevím jesi se mi tam chce, že tam budou samé maminy co se budou bavit o plínách a pak tam budem hopsat ve vödě a přeříkávat básničky... :confounded: a chlap: no dyť to je super ne? :grinning: :grinning:
12. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz
12. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz
zase nejaka zmena alepson..:slight_smile: Kiki udela kolektiv dobre..:slight_smile: a treba bude mit pak rada vodu..:grinning: my mame plavani mimin za barakem tady....ale ty castky? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
Jj, ta plavecká školička je taky u nás, tady je toho celkem dost, ale dala jsem si tu práci a jakž takž projela všecky diskuze a tu rybičku docela doporučovali. Tak jsem tam volala, paní příjemná, rovnou jsem se jí tam teda zaregistrovala, Kikinec bude mít radost :slight_smile: tak teď sehnat nějakou plínku do vody nebo plavečky a oholit si nohy :grinning:, nějak jsem to teď kašlala.
12. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Sranda je, že to je ve středu v poledne, a já budu v úterky vstávát před půl 4 ráno a chodit spát tak po půlnoci, tak se jim tam nejspíš utopím :grinning:
12. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz
tak si kup snorchl pro jistotu..:grinning:
ja premyslela, jak to bude s holenim noh v porodnici..to jako navstevy uvidi me ladne kozi nozky neoholene?:grinning: nebo si koupim leginy, nebo co?:grinning:
12. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
No, když jsem šla na prohlídku porodky, vzala nás PA i na šestinedělí. a tam ty ženské ležely, já se na ně koukla, a jim nevadilo, že na mě maj vyvalený zadek v sítovaných kalhotkách s vložkou... když jsem porodila, tak já bych na nikoho nic nevyvalovala, ale tam je to trochu jiný svět, nikdo se nepozastavoval nad tím, že pacientce vedle se zrovna mudra kouká mezi nohy nebo že jdeš na oběd a na košili máš krvavý flek... prostě chutovka šestinedělí :sweat_smile: takže nohy neřeš... no a já to dělala tak, že kolem termínu jsem je udržovala hladce oholené stále :grinning: neříkej, že za 3 dny ti chlupy vyrostou na velikost vlasů :grinning:
12. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
jani narostou mi za den:slight_smile: v patek oholim a v sobotu by to nikdo nepoznal...
12. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
Fakt? Tak ti budiž útěchou, že tam se ti budou dívat mezi nohy a ne na nohy :wink: :grinning:
12. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Brrrr, pamatuju si to doteď - přišla mudra s žákyňkou, my jsme ležely na posteli bez kalhotek. Mudra prý nesnášela, když byl někdo "nepřipraven", takže nás sestřičky lítaly varovat se slovy "Paní doktorka UŽ JDE!!!" (já to jednou ale nestihla, kojila jsem a byla na mně hodná, prej žáden spěch). žákyňka obrovskou pinzetou odklopila vložku, mudra zkoukla šití, svolila, že si můžu jít pro další ibuprofen :grinning: , prohmatala mi břicho a dobrý. Takhle to šlo každý ráno. Pak byla vizita dětí (Kika co zahlídla doktorka, totálně se po.... :grinning: )
12. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz
ulalaaa to se teda tesim..:grinning: ale porad to je jen na 4 dny, to musim prezit:slight_smile:
12. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
Tak jo, přežít se to dalo :slight_smile: ale nikdo mi tam nemazal šití dubovou kůrou. :slight_smile:
12. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
to se ma?
12. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
PA to doporučovala a mě to moc pomohlo.
12. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.