• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ja hledam nejako gravid jogu a nasla jsme stranku, kde se cvici snad v nejakem akvarku..:grinning:
12. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
holky nemate seznam veci, ktere "potrebujeme"...od vanicky po skrinku na veci? ma prijde nejak malo to, co jsme si ted vyjmenovali..:grinning: oblecky nejak plus minus pak dokoupim..spis ty velke veci....a potrebujeme monitor dechu???
12. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Hele, hlavně toho nekupuj moc, kdyžtak dokoupíš... mimi toho fakt zas tak moc nepotřebuje... monitor dechu nemáme, postýlky malé je přiražená k naší, což by s monitorem dechu nešlo, druhák spí Kika hodně vedle mě a to proti náhlému úmrtí pomáhá - dítě cítí vedle rodiče atd.
Skřínku na věci jsme vyčlenili z naší, vaničku už taky nepoužíváme, kosmetiky taky moc ne...
12. únor 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
Tak počkej: máme hadry, plíny, vlhčené ubrousky (pokud budeš mimi oplachovat tak nemusíš), krém na opruzeniny, přebalovák, pokud máš látkovky, tak mýdlo a nějaký prací prášek, když se kojí, tak nic jiného, flaštičky mít nemusí, vaničku už taky nepoužíváme, nějaký prostředek do koupele, krém, když chceš... malému mimi líh na ošetření pupíku... kočárek, nosítko, postýlku + nějaké povlečení, deka...
hodím ti tu dva odkazy, co mi docela helfly:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=7310&vGroupOffset=40&vOffset=0
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=52692&vGroupOffset=120
12. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
Kdyžtak zadej do vyhledávače Vybava, Vybavicka nebo v sekci Výbava toho taky bude dost... ale fakt, s rezervou :wink:
12. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz
no prave ze ja nechci vubec ten monitor dechu..fil ze bez toho neexistuje :confounded: ..jinak me napada fakt jen kocar..satek netusim jaky......
a kosmetika jsou drobnosti....a matrace? :sweat_smile:
12. únor 2009 v 15:01  • Odpověz
ten prvni odkaz je super..to jsme potrebovala..:slight_smile:
to je super, jak ja kdysi myslela, ze moje decko bude princ/ezna..a bude mit vsechno a ted uvazuju, jakou deku koupim v ikea na zem a uz me nzajimaji ani ty s hrazdickou..:grinning:
12. únor 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
:sweat_smile:
My máme matraci z IKEA, myslím nějakou sultan, je fajn a za dobrou cenu, ta ikea je na nákup takových věcí nejlepší :slight_smile:
12. únor 2009 v 15:09  • Odpověz
neni ale s pruzinama ze? my meli sultan s pruzinama a doted se mi chce brecet, kdyz si na ni vzpomenu...:grinning:
12. únor 2009 v 15:15  • Odpověz
tak uz amm deku na hrani a deku s hrazdickou na hrani...:grinning:
dal nevim, co si mam jeste sehnat..:grinning: picha me v brichu....asi nic schanet nebudu..:grinning:
12. únor 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
neštvi :grinning: Myslím že matrace je tato: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40113934 a taky máme ještě takový ochranný tentononc na něco, aby matrace nenamokla, kdyby se pročurala. zbytečný. do svý se nikdy nepročurala, to jen do naší.
a to máme taky: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90129904
12. únor 2009 v 15:34  • Odpověz
jo...takze ten mantinel jo jo? a blba otazka..ale barevne povleceni, nebo spis ne?? (tak jako premyslim, jestli mimcu nebudou vadit barvy, kdyz bude prikryte:grinning: ) ja si nasla krasne povleceni v ikea..:grinning:
12. únor 2009 v 15:40  • Odpověz
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90144805 necekam, ze se to nekomu bude libit..:grinning: :grinning: :grinning:
ja nenavidim medvidky a pejsky a kocicky a myslicky a picovinky..:grinning:
12. únor 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
No, to myslím je vcelku jedno, jedni říkaj, že mimča barvy milujou, další zas, že moc barev nee... tak si vyber :grinning: my máme bílé se vzorem. mantinel nám připadal příhodný, protože ta postýlky není přiražená ke zdi, tak at tam má nějaký pocit jakoby "bezpečí" a nevidí z té postele celý pokoj.
12. únor 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
No nejni to špatný, ale to je na velké jednolůžko... nebo to myslíš pro sebe? :slight_smile:
12. únor 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
My máme s Jarkem společnou matraci i společnou deku a je to úplně super :slight_smile: višchni nás od toho odrazovali, že se pod tím nikdo nevyspí, ale to nechápu, nám je skvěle :slight_smile:
12. únor 2009 v 15:49  • Odpověz
to je do postylky..:grinning: :grinning: :grinning:
sef je nemocny asi..:grinning: uplne mi slibil prachy a ze mi bude doplacet do materske a tak..:grinning:
12. únor 2009 v 15:51  • Odpověz
emi,my mame pro malou tuhle matraci:
http://www.kopeko.cz/matrace/detske-matrace-teddy.php

jinak,kocar,nositko,hraci deku,povleceni,zakladni obleceni,par latkovych plen, prasek tekuty-lovela,kosmetiku mam jen rybilku,lih na pupik,hrebinek,dudliky (ale ten jsem koupila uplne zbytecne,protoze jsme dostali i k Vanocum a treba kdyz jsem si neco objednala a byl i v balicku z predporodniho kurzu),lahve mam 2 (1 jsem si aktivne koupila a 1 jsme dostali). jinak me ted nic moc nenapada. kdyztak se ptej. mame jen to zakladni. monitor dechu nemame, ale v pripade ze bysme rodili driv, tak pujcime z porodky (150 kc/mesic). Chuvicky taky ne,myslim ze v tak malem prostoru nepotrebujem :grinning:
12. únor 2009 v 15:57  • Odpověz
v kocaru budu prykryvat dekou,neporizovala jsem na to special perinku. a v postylce mam povlecenou deku. Jo, mame 2 rychlozavinovacky
12. únor 2009 v 15:58  • Odpověz
taky jsem koupila fusak,ale malej (kdyz jsem objednavala,nevsimla jsem si toho),ale stejne min. mesic urcite vyuzijem
12. únor 2009 v 15:59  • Odpověz
jeste me napada,odsvacku mlika jsem vubec nekupovala-kdyztak dokoupi manza,to zvladne, sterilizator lahvicek vubec,nic tomu podobnyho. budu jen vyvarovat. Ohrivac lahvi taky nemam v planu. jak rikam, snadno se dokoupi.
co teda zvazuju, tak je zvlhcovac vzduchu,ale to jeste nevim.
a kojici polstar mam,je moc pohodlny ted kdyz uz jsem neohrabana :wink:
12. únor 2009 v 16:02  • Odpověz
jo ted si mi pripomnela rychlozavinovacku...staci jedna..pak se kdyztak vezme jeste od elinky ze? deku ais vlastne do kocarku...
kuuurde ted me nic dal nenapada.....lehatko zkusim najit to co sem davala aeri, bylo levne a hezke....teta rikala, ze mi vsechno rada pujci i na deset let..:grinning: takze vyreseno....Fil teda pristoupil na kocar, ktery jsme mela v planu..na jaro ho prodame a koupime golfky...a postylku uz taky mame vybranou....jen jevim, co ty nebesa..ale snad je nebudem potrebovat..:grinning:
12. únor 2009 v 16:03  • Odpověz
kojici mi slibila market i prebalovak gumovy....pak ho zlikvidujem a budem pouzivat ty podlozky jakoby vatove...:slight_smile:
12. únor 2009 v 16:05  • Odpověz
emi,ja nebesa ani nechtela, nektere deti je nemaji radi a stejne je musis sundat. u me by to byl mozna jen lapac prachu :sweat_smile:
zavinky mam 2,na stridani kdyz jedna bude schnout. jestli mas moznost pujceni nebo levnejsiho odkoupeni, tak bych toho vyuzila. Ja takhle levneji odkupuju veci a je to parada. nedam za next dupacky 200 kc, ale treba jen 100. i to je dobry :wink:
lehatko my asi porizovat nebudem, chtela jsem, ale kvuli psovi mam strach.asi bych nemela klid a porad musela kontrolovat. i kdyz myslim ze by ji nikdy neublizil, ale jistota je jistota.
jo,budeme porizovat ohradku.
12. únor 2009 v 16:07  • Odpověz
prebalovak my vubec neporizujem, budu prebalovat na jednorazovych podlozkach bud na posteli,stole,baru...
kdyz mi kouknes do alba,tak k nasi cestovni postylce prebalovacek i patri, tak ze zacatku vyuziju treba ten
12. únor 2009 v 16:09  • Odpověz
joo..ja si vezmu po elince..sice je ruzova..ale jco je komu do toho..?:grinning:
a lahvicky asi koupim..tak jednu dve, kdyby nevyslo kojeni?
ty nebesa jsme myslela kvuli tomu, aby se nesvitilo primo do postylky a "zabranovalo to hluku"..ale to je asi stejne blbost....
12. únor 2009 v 16:10  • Odpověz
nebesa...vec nazoru a vkusu. me prisli zbytecne :slight_smile:
na barvy prd, treba budu mit taky klucika v ruzovem a nebude to jen zavinovacka, ale obleceni na pul roku :grinning:
lahvicky mam dve,myslim ze by stacila jedna. snadno pak dokoupis
12. únor 2009 v 16:12  • Odpověz
my budem mit prebalovak na skrince kdyz bude mimino male..pak na posteli..na zemi....ale zkusim si ho, kdyz ho mam zadarmo ze..:grinning:
to je jasny :grinning:. ja bych ho nemela kam dat :grinning:. jedine misto ohradky,ale tu ja zas chci
juuu, ja se tesim az budu silet, co mi jeste vsechno chybi... :grinning: :grinning: :grinning:
ikdyz my stejne asi nic moc novyho nakupovat nebudem.. :sweat_smile:
zvlhcovac vzduchu jsme na radu doktorky vyresili tak, ze mame na topeni postavenej hrnec se slanou horkou vodou...ale to jenom kdyz ma Tobik rymu, aby se mu lip dychalo... :slight_smile:
12. únor 2009 v 16:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.