• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Jj, pravdu díš, pár látkovek na utírání, zavinovačky máme taky, ale skoro jsme je nepoužili, dudlíky nechtěla, fusak byl v kočárku...
a k těm lahvičkám - pokud nebude kojení, budeš toho asi potřebovat daleko víc (nejspíš, aspon podle toho co jsem viděla jako potřeby k UM), zase pokud kojení vyjde, nebdueš potřebovat nic... leda kdybys chtěla malou někomu svěřit s odsátým MM nebo tak...
12. únor 2009 v 16:13  • Odpověz
jo,mam jeste teplomer do vanicky :slight_smile:.Olejicek aviril,a pletovy mlicko od sebamedu (dostali jsme) a pak nejaky maly vzorky co mi dali na kurzu.tam je olejicek a taky nejakej kremik na opruzeninky
12. únor 2009 v 16:14  • Odpověz
maji,ten hrnec se slanou vodou by me asi nenapadl, dobrej napad :slight_smile:
12. únor 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
My jsme nakonec teploměr nekoupili a vždycky tak od oka :grinning:
12. únor 2009 v 16:15  • Odpověz
parada, takze je toho jeste milion.....

a co zavinovacka do autosedacky? a maji nevis, jak se jmenuje ta vase zavinovacka, cos rikala ze je dobra? byla i s kapuckou a maji ruzne barvy....:slight_smile:
12. únor 2009 v 16:16  • Odpověz
my mame misku s vodou..ale ne slanou...aha...
ja ho puvodne taky nechtela, ale meli jsme slevovy kupony do dm a jeste byl nejak v akci,tak vysel asi na 20 kc po vsech slevach. no, neber to :grinning:
vidis,autosedacku mame taky, ale diky nasemu rozbitemu autu ji asi ani nevyuzijem :sweat_smile: :rolling_eyes: :angry:
12. únor 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
ale tak milion toho není, však na to pak sama přijdeš, co potřebuješ, něco i dostaneš... a v porodce taky dávaj kupu vzorků...
Jo, holky, ještě varování: pokud po vás budou chtít v porodce něco vyplnit, třeba reklamní papírek a na základě toho vám dají třeba kufr se vzorkama a tak, tak hlavně do toho papírku nevyplňujte telefonní číslo, nikdy!!! Já blbec to udělala a v jednom období mi volaly spousty lidí s nabídkou služeb, které jsem nechtěla, ale oni se nedali odbýt a byli vtíraví jak alpa. takže číslo nikdy!!!
12. únor 2009 v 16:19  • Odpověz
jani,ok, budu na to myslet. snad to muj mozek po porodu nezapomene :sweat_smile:
12. únor 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
Jo, slevový kuponky od dm máme taky :sweat_smile: něco jsem teda nevyužila vůbec, ale na některý věci to bodlo, třeba na ty jejich vlhčené ubrousky, megapack po 4, ty jsou moc fajn :slight_smile:
12. únor 2009 v 16:20  • Odpověz
a da mi nejaky seznam i doktorka treba???
no ja myslela, ze toho nebude tolik, co bude treba dokoupit..a uz vim, proc to trva devet mesicu..:grinning:
12. únor 2009 v 16:21  • Odpověz
ja taky neco vyuzila,neco myslim ze asi ani nikdy nevyuziju. ale je to fajn. kazda kacka dobra :slight_smile:
jeste pres v lovele Jani? Maji ji v drogerii Teta dobre v akci. 4,5 l jen za 229 kc
12. únor 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
Fakt to byl děs, denně několik telefonátů, jedna ženská se dokonce nasáčkovala k nám do bytu a mlela něco o nějaké pojištovně... já byla pryč, vyřizovala to za mně chudák mamka, a ta baba ji pak volala do práce, jakože proč to pojištění nechcem uzavřít, jako jaký máme důvod a prý tak hnusným hlasem, že ji mamka chtěla prásknout telefonem :angry:
12. únor 2009 v 16:22  • Odpověz
emi, pockej, odkaz na tu nasi zavinovacku byl nekde na ostravackach, jdu to pohledat, ju? :slight_smile:
jinak v DM jsme taky verni zakaznici se slevovyma kuponkama :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2009 v 16:22  • Odpověz
maji nebyla ta zavinka red castel?
12. únor 2009 v 16:23  • Odpověz
ja jsem si vsechno pochytila na netu, v knizkach, casopisech a neco te proste napadne samo :slight_smile:. a neprijde mi ze by toho bylo zas tolik :sweat_smile: . kdyz nepocitam kocar, tak nas to nijak nezruinovalo :slight_smile:.
teda castle
autor
Mě mudra nedala nic, ale všude je těch seznamů plno...
Já taky koupila lovelu v akci, ale v ní peru, jen když peru věci od malé, a to není zas tak často (jak toho máme spousty napůjčované, tak není třeba často prát). Takže v ní peru hlavně, abych ji spotřebovala. Kdybych ji neměla, tak asi už ne, malá se po ničem neosypává ani není nijak extra citlivá na pokožku...
a kojici podprsenky jsem taky nekupovala. zkusim bez nich a uvidim
12. únor 2009 v 16:24  • Odpověz
ja si musim koupit deodorant :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
Say taky si myslím. Však se dočkáme, až to bude chtít prachy na výlet se školkou, novou trojkolku, tuhle hru atd. :grinning:
12. únor 2009 v 16:25  • Odpověz
aerin pamatujes si nazev toho kouzelneho lehatka?
autor
Kojící mám, to mi přišlo zas pohodlné. Zachvíli půjdou pryč z domu :grinning:
zanzibar od sassy
12. únor 2009 v 16:27  • Odpověz
:dizzy_face: teoreticky mam nakoupeno:grinning:
12. únor 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning:
My jdem nakoupit. V lékárně budu chtít teploměr na tu BT, pharmatex a vigantol,... tak sem zvědavá, s čím dojdu :grinning:
12. únor 2009 v 16:32  • Odpověz
12. únor 2009 v 16:32  • Odpověz
vzdyt jsem psala, ze je to red castle a nikdo nereagoval:slight_smile:
12. únor 2009 v 16:33  • Odpověz
no jo, to uz jsem byla zacetla...prelouskala jsem asi 30 stran nez jsem to nasla... :sweat_smile:
12. únor 2009 v 16:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.