• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
hehe, my jsme to vyresili tak, ze mame kazdej svoju skrin...ja do svoji nemuzu narvat vsechny svoje hadry a mam v ni furt bordel...Martin ma jednu policku na veci a ve zbytku jsou noty, knizky, cedecka...perfektne srovnany.. :grinning:
13. únor 2009 v 10:00  • Odpověz
taky dobry maji:grinning: no tak nasi zuzo skrini se muzete vsichni pokochat na rajceti....no comment:grinning:
13. únor 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Tak my máme na hadry jednu skříň, rozdělenou tak nějak so-so :slight_smile:
13. únor 2009 v 10:21  • Odpověz
a zase mrtvo :cry:
13. únor 2009 v 10:55  • Odpověz
zivo, ted jsem dorazila do prace..po Vaclavaku behal obleceny jorksir a nejaci dva bezci :astonished: :grinning: :grinning: jsem si pripadala jak v zahrade blazince..:grinning:
13. únor 2009 v 10:57  • Odpověz
tak hlavne ze ty jsi letadlo, ne emi?:grinning:
13. únor 2009 v 11:03  • Odpověz
cetla si o te krave, co odlozila mimco tdo babyboxu a pak si vlastne vzpomnela, ze uz ma kde bydlet?
13. únor 2009 v 11:08  • Odpověz
nee........povidej
13. únor 2009 v 11:09  • Odpověz
13. únor 2009 v 11:11  • Odpověz
hm, to je ftipneeeee :grinning:
vzdyt rikam, ze za chvilku budou mit mimino vsichni, krome me :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2009 v 11:14  • Odpověz
http://www.novinky.cz/clanek/161005-dite-z-babyboxu-melo-zlomenou-ruku-lekari-na-to-neprisli.html ....
samozrejme budete mit jiny nazor, ale kdo normalni si muze nechat dite, kdyz vi, ze ho ma s kriminalnikem, nema kde bydlet a nema penize? a jako bonus ho tyra :rolling_eyes:
13. únor 2009 v 11:14  • Odpověz
chces abych se poblila? :pensive: :sweat_smile:
jeste ze tady jsem sama, kdyz jsem videla fotku spokojene rodinky, tak jsem zarvala jeeezis..:grinning:
to uz mi prijde fakt....to uz asi nejde ani komentovat....prvne bych ho tak vyliskala, ze by ani nevedel, kde ma pindu....
a ja se stresuju, ze nebudu umet vychovat jo? :rolling_eyes:
13. únor 2009 v 11:20  • Odpověz
a videjko sis pustila?:grinning:
13. únor 2009 v 11:23  • Odpověz
ticho..me z toho spadl komp normalne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
uplne se sekl a odmital pokracovat...:grinning:
aerin myslis, ze je normalni v jeho letech soulozit?:grinning: ja se v patnacti jeste nelibala..jsem takova zaopicova asi..:grinning:
13. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
myslim, ze neni:slight_smile: ja se poprve libala v 16 a 3 mesicich a soulozila o 5 mesicu pozdeji:slight_smile:
13. únor 2009 v 11:31  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak to ja radsi nic nerikam..:grinning:
13. únor 2009 v 11:33  • Odpověz
jako co? :grinning: rekniiiiii :grinning:
13. únor 2009 v 11:35  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: informacni embargo..:grinning:
uz jsem se sverila s libackou..:grinning:
fuj...:grinning: uz nikdy nechci zazit prvni libani..dyt to je nechutny:D:D:D:D...a dneska mame s filem 11 mesicu :grinning: patek 13. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2009 v 11:36  • Odpověz
no tak povez, nemusim se tu ztrapnovat sama, ne? :sweat_smile:
13. únor 2009 v 11:37  • Odpověz
nekdy kolem 18ti...nejak pred maturou..:grinning: (asi ze stresu?:grinning: ) ale bylo to s moji prvni laskou :pensive: a nelituju, uz neni mezi nama :pensive:
13. únor 2009 v 11:45  • Odpověz
jakoze nelituju, ze jsem si pockala, jsme rada, ze moh byt prvni....a stejne jsem nejak o nic neprichazela:slight_smile:
13. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
to je mi lito emi :pensive:

tak ja jsem se zas pro zmenu v zivote libala i soulozila jenom s jednim, tak jsme si myslim kvit :grinning:
13. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
:grinning: dobré informace :grinning:
emi tak gratulace k 11. měsícům. Dneska je takové pěkné datum, že? Dnes máme taky výročí :slight_smile:
13. únor 2009 v 11:54  • Odpověz
jeee..to je kraaaasne :grinning: :grinning: :grinning:
toz ja se pak polibala s kym jsem mohla..:grinning:
meli jste na zakladce radovanky?:grinning:
13. únor 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
radovánky? to je ta děsná akce, jak se tam malý děti předváděj a rodiče se jdou ožrat?
13. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz
jaky radovanky? :sweat_smile:
tak ja jsem si pred Vaskem dala s par klukama obyc pusu, plus vodeni za rucicku a tak :grinning: ale libala jsem se poprve s nim, asi po trech mesicich vodeni za rucicku bez te obyc pusy :grinning:
13. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz
no tak vam holky obema preju krasny vyroci :grinning: a zitra navazujete Valentynem, neee?:grinning:
13. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
Díky :slight_smile: Jj, my to máme dycky dva dny v kuse :grinning: ono to i tak vyšlo, že Jarek mi prvně vyznal lásku valentýnským přáním, on na ty řeči moc nejni... jenže dycky jsme spolu bývalí v pátek, tak mi to přání dal den před valentýnem a to považujem za začátek chození. Letos to teda vyšlo i na dny přesně, taky byl pátek 13. :sweat_smile:
13. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
takze patek 13. je pro vas vlastne stastnej den:grinning:
13. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.