• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
a jinak Vasek je teda na reci docela dost, nastesti, jsem v tomhle desna, hrozne si na to potrpim :grinning: a on mi rika stokrat za den, ze me miluju atd :grinning:
13. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz
radovanky u nas byly super (pominu ozraleho otce, ktery delala ostudu:grinning: )..ja tam vzdykcy tancila zamilovane plouzaky..:grinning: a Michal sikora mi dal pusu u Apokalyptiky, nebo jak se jemnuje ta kapela..:grinning: :grinning:

a s Filipem to byl kriz..:grinning: on na me nechtel ani sahnout..ze se stydel..tuz ja bych si sahla..ale taky jsem se stydela..tak jsme jak blbecci chodili mesic do kina a na prochazky jak muj s moji a nic...pak mel odjet na tyden do Francie...kurde sem ho capla za ruku...:grinning: a pak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pusaaaaaaaaaaaaa:grinning: :grinning: neeeeee pockat nee...ta byla az ten den pred nadrazim..:grinning: kurde...sem sla cervena na metro a narazila jsem do znacky..:grinning:
13. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz
jeje, to uz je daaaaavno :dizzy_face:
13. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz
hlavne jsem mu ze zacatku rikala at si nemysli, ze s nim stejne nebudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a prd, cekame decko:grinning:
13. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz
hm :slight_smile:
13. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
To jsou story :grinning: to jarek neříkal nic, akorát jsme spolu stáli a mlčeli... on kopal do země, a pač byl sníh, byla tam solidní hromada sněhu :grinning:
13. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
ach jo holky, už mě to krmení začíná zmáhat :cry: krmím kiku v autosedačce, tak se z ní snaží vylézat, bere mi lžičku s krmením a když se náhodou podaří, že se ta lžička s jídlem dostane do pusy, tak Kika prostě pusu nezavře. má ji otevřenou, v ní to jídlo, do toho pusou samozřejmě dýchá, takže se pokaždé začne dávit.... :frowning2: a zbytek vyplive :cry:
13. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz
jani to se zlepsi, neboj, zacatky jsou vzdycky tezky.....:wink:
13. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Ach jo, asi jsem od toho čekala moc, protože zatím vždycky lžičku s nějakýma kapkama nebo tak brala... zkusím asi koupit nějakou skleničku nebo co, ti to maj fajně rozmixované, já to hńahňám vidličkou a asi je to pro ni složité...
13. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
do toho se tu nasáčkoval kámoš, jako já ho ráda vidím, teď nachvíli odešel, ale zas přijde, ale nějak jsem si představovala odpoledne jinak, mám dneska nějakou divnou náladu :unamused: A bude tu až do šesti, pak jedem pryč... ach jo :frowning2:
13. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz
janik, asi to bude chtit mixer :frowning2:
kamoska male vzdycky nejakou tu ryzi a zeleninu a tak mixuje...
13. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz
elinka bagruje lzickou uz dloooouho...a ted uz je docela sikovna..jasne ze ze zacatku to byl boj...nepolykama..byla zasvinena..ale pak pochopila, jak se naji:slight_smile:
13. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
my mixer máme, jenže to jsou tak malé mnžství, že to stejně pořádně nerozmixuje... kromě toho jsem vyčetla že se mixování nedoporučuje... jako já tam nemám přímo velké kousky, je to dokonale rozhňahňaná brambora, jenže ona se stejně do těch kousků spojí, tam prostě nemá co být řídké, je to jen brambor.... když jsem to zředila trochu vodou, stejně to nejedla...
13. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz
tak nevim jani:frowning2:
13. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
No, snad se to spraví :slight_smile: přece jenom je to ještě krátko, co ji přikrmujem...
13. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz
urcite se to spravi:wink:
13. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
13. únor 2009 v 17:21  • Odpověz
toznam emi:slight_smile: ale nevim, asi bych do toho nesla......
13. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
dobre ranko,kde to vazne??? :grinning:
14. únor 2009 v 10:13  • Odpověz
toz si ze me nedelejte srandu, ze tu nejste!!! :sweat_smile:
14. únor 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahoj:slight_smile: No my Valentynujem, tak se nediv:wink: Uz jsme si zahrali Carcassonne, koukli jsme na Harry Pottera 5.....a co nevidet se sbalime a pojedem do Vankovky, dame si dlabanec, pak nejakej pohar asi, kouknem do kseftu, udelame ve Sparu nakup a pojedem domu:slight_smile:

Jo a uz mame novy stul:wink: Broucek me chtel vcera prekvapit, akorat se na nej vybodl tata, tak mu to trvalo dyl nez myslel a dodelavali jsme to pak spolu:slight_smile:
14. únor 2009 v 11:50  • Odpověz
no jo vlastne, dnes je valentyn...toho neslavime... :grinning:
no nic, tak si to pekne uzijte... :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz
Je vsichni valentynujou, maji my taky neslavime...

emi: nemate nejak malo veci v te skrini???? mam snad pridat tu nasi??:slight_smile:))) hahahahahhahaha

aeri: doufam, ze peclive valentynujete a ze nam za par dni neco povis :sweat_smile:
14. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile: . My taky včera "slavili" Valentýna. Byli jsme se koupat v Laa, nevím jestli to znáte, jsou to termály v Rakousku a je to tam super :sunglasses: , pak jsme si zašli na večeři, no moc hezký večer jsme si udělali.
Aeri normálně mi přišlo, že jsem tě viděla :confused: , v pátek za deset osm ráno na Nových sadech, je to možný? Já projížděla v šalině a podle fotek mi přišlo, že tě vidím :grinning: .
15. únor 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj:slight_smile:
No Valentynovali jsme se vsim vsudy, ale z toho asi nic nebude:wink:
Anet, to je dokonce vic nez mozny, to jsem jela zrovna do prace:slight_smile:
15. únor 2009 v 10:07  • Odpověz
a ja valentynovala s kamosema v hospode:grinning:
15. únor 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska je mi mnohem lip, huraaaa:slight_smile:a co vy dneska?
15. únor 2009 v 10:32  • Odpověz
ja parada, uz se oblikam do prace :dizzy_face: ja to tam tak miluju, ze bych do pondeli nevydrzela :dizzy_face:
15. únor 2009 v 10:34  • Odpověz
emi: hahaha.. po dvanacty ma prijet kluku mamka mozna i s mirkou, tak pujdem na prochajdu, tak bychom se mohli stavit:slight_smile: zajit na dortika:slight_smile:
15. únor 2009 v 10:35  • Odpověz
no ja pujdu max na hovninko, protoze jsem tam sama..:slight_smile:
vzbudila jsem se v sedm a usla o pul desate, budik zvonil v deset, tak mi prijde, ze mivypadnou oci :rolling_eyes:
15. únor 2009 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.