• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jezis, jakto?
15. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz
kde jsou vsichni? to to tady dneska tahnem jako dve dvou?:slight_smile:)) az na to rano:slight_smile:)
15. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz
ahojky holky,
vcera jsme s manzou valentynovali :dizzy_face: . taky jsme byli v kine, ale asi naposled, protoze uz jsem nezvladala vydrzet sedet :pensive: . ale bylo to fajn.
Jinak v patek jsem asi precenila sve sily a behala s manzou nekolik hodin po meste a od ty doby nemuzu skoro ani chodit. strasne me boli stydka kost,kycle a kolena. Taky uz mi klesa brisko a vsichni tipujou porod driv. ja osobne taky, tak uvidime :slight_smile:
15. únor 2009 v 18:40  • Odpověz
Say tak to jsem zvědavá, jestli to bude dřív :slight_smile: , to my čekáme teď na sestřenku, měla termín včera, ale miminku se ještě nechce :sunglasses: .
Aeri tak jestli jsi na sobě měla šedej zimní kabát, tak jsi to vážně byla ty :grinning: .
Já už se těším do postele, jsem nějak unavená :sweat_smile: , byli jsme teď u kámoše, má doma nedopitýho "bečislava" :grinning: , tak jsem normálně dala dvě piva, já nepivař :grinning: . No a to jsem tam chtěla jít jen na hodinku a dělat konečně něco do té bakalářky :unamused:
15. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
emi: tak jeste jako bonus dostane vazani abrejle protoze si je vybrala....
15. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz
bry den:slight_smile:
sab nemate poukazky u Cedoku?:grinning: ja bych si vybrala..:grinning:
16. únor 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile: Za chvilku vyrazim do skoly, tak mi drzte palec, at ten start do dalsiho semestru preziju ve zdravi....mam tak nechutnej rozvrh, ze sem budu chodit tak mozna v noci :rolling_eyes:

Say, no ja porad cekam na ty novy fotky briska a nic, a ted jeste provokujes tim ze kleslo:grinning:

Anet, sedej neni, ale spis takovej do hneda....ale to je fuk, asi jsi me fakt videla:wink:
16. únor 2009 v 08:53  • Odpověz
jo a chtela bych rict, ze po vcerejsi navsteve Olivky mojeho milovaneho jsem definitivne uputila od latkovych plen..:grinning: :grinning: :grinning: kdo nezazil nepochopi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera jsem psala, že čekáme na miminko sestřenky a už je tu :grinning: , už se těším, až ho udivím :dizzy_face: .
Do školy dnes taky vyrážím a fakt se mi tam chce :confounded: . Můj rozvrh je taky na prd. Dnes začínám až o půl třetí a ve středu dokonce ve čtvrt na čtyři a samozřejmě strašit tam budu do večera :angry: . Ještě, že budu chodit jen do konce března.
16. únor 2009 v 09:05  • Odpověz
no ze bys rekla, jak se jmenuje?:grinning:
16. únor 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Ahojte :slight_smile:
Anet, to je super, řekni víc podrobností :wink:
Jinak já jsem jak by mě praštili, zato Kika má energie na rozdávání. Musím ještě udělat nějaké úkoly do školy, zadali nám to už na zítra a přišlo to během víkendu, tak hlavně že na to máme dost času :angry: zítra vstávám před půl čtvrtou, abych v brně byla na 8. To bude moje smrt :unamused:

Včera jsme taky valentýnovali, naši hlídali a my si zašli do restaurace a do kina. Say, na čem jste byli? :wink:
16. únor 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Jo a jinak s příkrmama už se to taky vyřešilo, zkusmo jsme jí koupili mrkev od Alnatury a to do ní jelo, že jsme koukali... protože tam je to opravdu skvěle rozmixované, nikde žádný kousek, což našimi mixéry nešlo :slight_smile: dneska beje dýně :slight_smile:
16. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
jj, brisko, ja jsem nejaka lina :grinning:. Fotila jsem v sobotu, ale jeste nebyla schopna ho sem dat :grinning:. Taky mam nove vecicky, tak jestli se k tomu dokopu, tak nafotim :grinning:
Anet, super taky se tesim na podrobnosti :dizzy_face:
sabs, kdy jdes k dr. na potvrzeni tehu ? Nejdes ted nekdy?
jani, snezenky a machri po 25 letech :slight_smile:
16. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz
holky moje kamoska jde poctvrte na potrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
Say a jaké to bylo? Kamarádka na tom byla a prý se jí to moc nelíbilo, jako že to bylo takové smutné nebo co...
Já prvně přemýšlela o tom líbáš jako bůh, ale poté, co jsem četla několik naprosto negativních recenzí, jsme nakonec šli na Podivuhodný příběh Benjamina Buttona a neudělali jsme chybu, byl to silný film, a pač tam bylo i pár momentů s miminem, tak jsem se málem natahovala pro kapesník :slight_smile:
16. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
nam se to moc libilo. Jednicka byla mozna trosku vtipnejsi, ale taky jsme se nasmali. neprislo mi to nejak smutny.
ale uz do kina nezvladnu. uz bych tam tezko dosla a nevydrzela sedet :frowning2:
emi,jo, osud je nekdy nespravedlivej :angry:
mate tam bricho ze soboty :wink:
16. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
Say kin ještě zažiješ, žádný strach :wink: připadá mi že bříško se velikostně ustálilo, že se nějak už moc nezvětšuje... nebo se mi to zdá?
Hmm, zas se nám tu srazily vlaky.
16. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz
ja si taky myslim ze velikostne uz to neni temer zadny rozdil. ale uz klesa. vyfotim ve stredu, to uz by melo byt videt lip.
Dneska tu byla za mnou babicka a rikala ze mysli ze porodim do 14 dnu. tak jsem zvedava jak se trefi :grinning:. me by se libilo 3.3.2009 :slight_smile:ale je to jedno, hlavne ze vse bude v poradku :slight_smile:
Vlaky, samy nestesti, radsi necist :frowning2:
16. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Hihi, 3.3. by bylo fajn :slight_smile: mě když mudra v porodce řekla, že porodím za dva dny, a mě málem obmylo, tak mě PA uklidňovala, že to by byla 8.8.2008 a to že je přece strašně pěkné :slight_smile: ale já už to chtěla mít z krku :grinning: a pak když už jsem se tam kroutila na koze, zase PA, že at chvíli počkám a budu mít 1000. miminko! (Počítaj to od začátku roku). Ale zas nic, kika byla číslo 998 :sweat_smile: (a 1000 mělo mimi od nás z pokoje, co se narodilo asi o 4 hoďky pozdějc, a pak té mamce osobně gratuloval ředitel nemocnice a donesl jí dárkový balíček :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: )
Však až se mimču bude chtít, vyleze se kouknout :slight_smile:

No, naštěstí se tentokrát nikomu nic nestalo. Tady to je kolem té ostravy nějaké divné - ty tramvaje, pak ta studénka... brr.
16. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
say..no nekdo ma a nekdo nema...kazdopadne kdyz rekla, ze je zase tehotna, tak jsem si myslela, ze uz ji ani nenapadne jit na potrat..a hle..prekvapila...moc to nechapu...pritom neni zase takovy pripad...
jsem pro potraty..ale ne k tomuhle ucelu...
16. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
emi, copak to čtu o vrchlabí? fakt se tam chystáš? docela závidím :slight_smile:
16. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz
no jani ja se tam jen mrknu a kdyz si budu myslet, ze to je fakt daleko a ze se muze cokoli stat, tak se na to vyprdnu..ale tak na 95% bych to chtela vyprdnout tam:slight_smile:
mozna si tam udelam uz dovolenku v nejakem hotelu pred terminem:grinning:
16. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
To vůbec není špatný nápad :slight_smile:
16. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz
vrchlabi je super. kdybysme to nemeli tak daleko,tak bych taky nevahala :slight_smile:
16. únor 2009 ve 14:50  • Odpověz
ted mam spis bobky ze stredecni kontroly..budou mi brat krev a mam tuseni, ze se jim tam vyvratim..:grinning:
ale to Vrchlabi bude super, snad se mi tam bude libit tak, ze tam pojedu i s hlavickou mezi nohama:grinning:
16. únor 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
ale nevyvrátíš... a i kdyby, nebyla bys první ani poslední :slight_smile:
16. únor 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
ach jo, dneska nedělám nic jiného, než že odstraňuju kiku z jednoho konce kuchyně, kde se snaží rozložit odpadkový koš, nebo z druhého, kde ji zaujal kabel a já ho nemůžu dát jinam :angry: :grinning:
16. únor 2009 v 15:23  • Odpověz
jani nevis, do ceho mam namocit?:grinning:
pry mam vzit sebou moc..a ja nemam doma nic na to..:grinning:
16. únor 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
Mě na to dali svoji ampulku... nemáš nějakou flaštičku od vitaminu, nebo tak něco? no a nebo do pet flašky, když nebude zbytí :grinning: ona si to někam přelije, namočí do toho testovací papírky a zas to vyleje :sweat_smile: :grinning:
16. únor 2009 v 15:39  • Odpověz
mam treba krabicku na jidlo do prace...:grinning:
16. únor 2009 v 15:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.