• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
emi,ju :slight_smile:. uvidime jak ti to vyjde :grinning:
17. únor 2009 v 11:01  • Odpověz
hlavne at je to fakt holka..:grinning: pamatujes si, v kolikatem t ti to rekli?:slight_smile:
ja si musim napsat seznam, na oc vsechno se mam zeptat doktorky zitra...holky zas vythly, ze se nesmi jist uz ani pastiky...ja fakt nevim, co se teda muze jist...
17. únor 2009 v 11:13  • Odpověz
emi a na co si davas nejvic bacha co se tyce jidla a tak...?
a ty say...?
17. únor 2009 v 11:14  • Odpověz
snazim se jist jedno teple jidlo a nejim tu nivu, jinak od vseho trochu, nejim zase jako prase... :confused:
a jsem rada, ze mi ted chutna hrozne ovoce i zelenina, takze snim denne rajce, pomeranc, jabko a banan...tak..snad...
nevim, je to takove na prd porad premyslet, jestli to muzu nebo ne...fakt se budu muset poptat na vsechno doktorky...nechci byt precitlivela a nejist vubec nic a nechci byt hrdinka a jist vsechno...
17. únor 2009 v 11:33  • Odpověz
emi, rekli mi to ve 20. tt na genetickym utz (byla to jedina moznost kdy si pohlavi nechat rict, protoze muj gyn. nema kvalitni utz, tak to nerika, ma strach aby se nespletl)
co se tyce jidla, tak ja jim naprosto vsechno. proste na co mam chut. tak u me cely tehu vede sladky a kakao, ale jinak vse. Parky, hamburgery, hermeliny.... jediny co mi neudelalo dobre a po cem jsem se osypala byla klobasa :sweat_smile: . jinak opravdu nic jsem z jidelnicku nevynechala. zajimave ze treba driv jserm nemela rada jogurty, ted se muzu po vsem mlecnem utlouct. ono si to mimco rekne a ty to neovlivnis i kdybys chtela :wink:. takze u me neni vyjimka kdy proste neusnu dokud si ve 2 rano nedojdu pro kolacek kterej tak smutne kouka v lednicce :grinning:.. Manza vzdy vysmatej :grinning:
17. únor 2009 v 11:49  • Odpověz
tak to ti zavidim emi, tu chut na ovoce a zeleninu:slight_smile: protoze to ja nejim vubec, fakt tajne doufam, ze mi tehu zmeni chute timhle smerem :cry:

ja jsem se zatim aspon trochu polepsila v tom, ze nejim uzeniny, ale jenom sunku a nejim bily pecivo, ale celozrny...a taky jsem zaradila vic jogurty,syry a tak a piju 100% ovocny dzusy...ale pak se stejne vecer nazeru susenek:frowning2: no a s tim teplym jidlem jsem jeste nevymyslela jak to delat vzhledem ke skole a k praci :sweat_smile:

ja vim, ze mam jeste cas, ze nejsem tehule :pensive: , ale pak to ze dne na den asi nezmenim, ze jo...:slight_smile:

ty jo a hlavne bych se mela zacit nejak hybat...
17. únor 2009 v 11:49  • Odpověz
taky jsem si rikala jak budu jist jen zdrave a pokud mozno,ne na noc nebo jen neco lehkyho. ale to nejde.nevydrzis to :sweat_smile:
17. únor 2009 v 11:50  • Odpověz
aeri ze zacatku ti bude tak blbe, ze pak budes vdecna za to, ze mas chut na banan a nenatahuje te u toho:slight_smile:
pak budes proste tak stastna, ze snis cokoli a bude ti jedno, jestli bily rohlik, nebo celozrny..:slight_smile:
17. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz
hm:slight_smile:
17. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz
momentalne premyslim, ze byhc se mozna trochu mohla omezit, pac jsem fakt pazrava.... :pensive:
za tri hodky jsem k doktorce se Sabrinou:grinning: jsem zvedava:slight_smile:
tam budem jak Hujerovi:grinning:
17. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz
tak pak hlavne informujte, my jsme taky zvedavy:wink:

mne je uplne desne, boli me kazdej kloub v tele, nemuzu polykat.....a tak :grinning:
17. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz
mas chripku ne? me uz je nastesti dobre...
jsem zvedava, ve kterem tydnu jsem zitra..:grinning: snad se to posune alespon na 2OTT:grinning:
17. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
hm, tak to hodne stesti emco :grinning:
no na chripku to vypada, no.... :unamused:
17. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz
alespon se vylezis, ne? nebo ses radsi v praci?
co vcera ve skole? me se zdalo, ze jsem se mela ucit, normalne mi z toho ve snu bylo spatne..z toho stresu, ze neco musim umet:frowning2:
17. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz
to ne, zustala bych doma celkem rada, jsem fakt grogy :sweat_smile: , ale kdyz si necham napsat PN, tak nebudu moct ani do skoly, a to si zas moc nemuzu dovolit, takze nevim:frowning2:

no skola hrozny, mam uplne depku z tohohle semestru :confounded:
17. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz
aer,a nebo to budes mit jako ja a od zacatku nebudes vedet ze jsi tehule a budes dlabat normalne :wink:. ja prvnich 5 mesicu mohla snist cokoliv a ani jsem nepribrala. No, za to pak uz to stalo za to. na jidlo jsem jen pomyslela a hnedka kilo nahore :grinning:. ted uz se radsi ani nevazim :grinning:
emi,neboj, utece to a za chvili tam to 20. tt mas :wink:. to ja uz budu mit pomalu sestinedeli za sebou :sweat_smile: a aer 5. nebo 6. tt u sebe :slight_smile:
17. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz
no kamoska taky psala, ze ma tragicky rozvrh a ze si asi bude muset koupit spacak, ze nema cenu jezdit domu:grinning:
a co grafy? budes muset jit jeste na injekce? se vylec at ses pak zdrava v "nejkritictejsim" obdobi:slight_smile:)))
say tobe fakt zavidim a obdivuju, zes vydrzela tak dlouho doma:slight_smile:
17. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz
emi, co ti budu povidat, zhruba mesic,mesic pul jsem si uzivala a relaxovala. po tech sluzbach co jsme meli to byl fajn odpocinek a taky bylo krasne, tak jsme s manzou porad chodili ven, na prochazky. to by se nam jinak podarilo max. 1x tydne kdybych byla v praci. a jeste bych za to mohla byt rada. Pak jsem mela docela dlouhy obdobi kdy jsem se priserne nudila,to skoncilo az ted nekdy v lednu a ted jsem rada ze jsem doma a nikam nemusim :grinning:. Zvlast kdyz je takhle :grinning:. a hlavne, uprimne, ted uz bych do ty prace tezko dosla, natoz tam neco delat :sweat_smile:
17. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsem zvedava co mi dr rekne:slight_smile: vyrazime, musim jeste na postu..takze k veceru dame vedet, zatim.. :grinning:
17. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
say to ti verim:slight_smile: ja doufam, ze az bude krasne venku, ze bduu vdecna za to, ze jsme doma...ale uvazuju, ze si vezmu nemocnskou alepson na tyden na dva a pojedu domu...
tam se nudit nebudu...tady ani nemam kam jit:slight_smile:
a to jsme myslela, ze budu pracovat co nejdyl...chaachaa:grinning:
sabs fil se pta, jestli to je tam, jak byl i on s vama?:grinning: na Pankraci
17. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz
ja pracovat chtela, ale nebylo mi umozneno :rolling_eyes: . a ted nelituju :slight_smile:. clovek zacne vsechno videt jinak kdyz ma toho "parazitka" v brisku :slight_smile:
sabs, budu netrpelive cekat na vysledek :wink:. koukej napsat co nejdriv :slight_smile:
17. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz
haha..my jdem s ni..jestli svoli, muzu napsat sms..:grinning:
17. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz
tak kdyz svoli,tak budu emi cekat :grinning:
17. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
ja teda v planu pracovat mam, nerozumim moc temhle pravnim a ucetnim vecem, ale myslim si, ze bych na takhle dlouho PN narok stejne nemela...a treba pul roku nemit ani korunu si teda dovolit nemuzu :confounded: prece jen na te nemocenske je aspon neco, lepsi nez dratem do oka, ze jo... :sweat_smile:
17. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
takze jestli budu mit nejaky problemy, asi budeme o chlebu a vode a nic miminu nekoupime:grinning:
takze z toho plyne, ze ja proste MUSIM nakupovat dopredu:grinning::grinning:
17. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
to mas pravdu. sice jsem si o nekolik tisic pohorsila,ale aspon neco. ja kdybych mela praci kam bych mohla i tehu, tak taky pracuju pomalu jeste ted. ale nemeli me ani kam preradit, tak jsem musela zustat doma.
17. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
aer :grinning:. on se duvod vzdycky najde :grinning:

Holky, mame v breznovkach prvni miminko :dizzy_face:
slovensky uz dokonce sest, asi jinej vzduch :grinning:
17. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz
jo, to bue tim vzduchem.....a nebo eurem:grinning:
17. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz
jako ze se lekli a vylezli radsi driv :grinning:
17. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz
asi:grinning:
17. únor 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.