• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Ahoj:slight_smile:
No s tou velikosti kalichu, jedna holka na latkovkach kdysi psala, ze je ji malej, ze ji normalne i ta vetsi popordoni velikost vypadava:grinning:
Tak jen abyste vedely, ze je to dost subjektini:wink:

Jinak ja mam za sebou anglictinu, ted jsem na 45 minut doma a jdu na filosofii....pak pujdu zas na 45 minut domu a pujdu na umeni :grinning: :grinning: :grinning: jojo, takovej krasnej rozvrh mam:slight_smile:
18. únor 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
No nazdar, kdoví, co tam uvnitř mám :grinning:
Aer, tak s tím tělákem jsme moc nedopadly co? Nevím, proč to dělaj tak blbě :frowning2:
18. únor 2009 v 10:47  • Odpověz
Jj, zkousela jsem se pak narvat nekam jinam, ruzny plavani, joga balancni cviceni, zdravotni a mnoho dalsich a skoro vsechno bylo plny a co nahodou nebyl se mi krylo s praci nebo s rozvrhem :confounded: ja budu snad protahovat studium kvuli telaku :rolling_eyes:
18. únor 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
:unamused: hmmm... tak příští semestr zas budem zkoušet jak cvoci... já nevím, proč taky třeba neudělaj registrační vlny a nestopnou registraci? by to bylo mnohem jednodušší.
18. únor 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
ach jo, my to tu fakt nějak zanedbáváme... no nic.
18. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
jo, uz jsem zpatky z te skoly, byla to jen uvodni hodina....o pul treti jd zas, pokud se na to nevybodnu... :sweat_smile:
tak kde jsteee?? :pensive:
18. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
já tu sem furt :slight_smile:
18. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
tak o cem si budeme povidat?:grinning:
18. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
:grinning: to když nemáme ten tělák, tak to ani žádný výlet nebude... :unamused:
jinak, včera jsme se s chlapem domluvili, že zas zkusíme pharmatex, ale kristýnec se nějak neměl k usnutí. nakonec to teda zabalila, my jsme si lehli, že teda zachvililinku... probudili jsme se ve 4, když se Kika dožadovala krmení :grinning:
jo a jak jsem vám tu psala, že v rámci adopce na dálku podporujem holku z ukrajiny, tak jsme si říkali, že bychom jí napsali nějaký dopis nebo co. No a než jsme se k tomu dostali, ona napsala sama :slight_smile:
18. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz
A co vasm napsala jani?:slight_smile:

s pharmatexem jsi me pobavila:grinning:
18. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
No, co napsala, právě nevíme, pač to je azbukou... takže budu psát na tu centrálu a kdyžtak jim to pošlem oskenované, oni ty překlady zajišťujou (třeba náš do ukrajinštiny by zajistili a dělaj to i obráceně), tak se asi někde stala chyba, respektive asi neví, že my si to nepřečtem, když jsme jí ještě nepsali :slight_smile:
18. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz
aha, tak to jo :sweat_smile:
18. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz
jani to je dobry :grinning:. myslim ten pharmatex :grinning:
18. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Jinak jsem s ním spokojená, chtěla jsem sice prvně krém (aby to mělo i lubrikační účinky, pač jak člověk furt kojí, tak je nějaký vyschlý), ale měli jen globule, tak jsem je vzala a jsou fajn, vyschlá teda zas tak moc nejsem :grinning: teď ještě zbývá doufat, že splní svůj účel :grinning:
Normálně jsem zjistila, že mám dost známých, i kamarádi co maj sourozence to tak maj, že jsou od sebe cca rok a pár měsíců... to bych musela zas těhotnět už teď! to si vůbec nedovedu představit! a mám dvě nevlastní sestřenice, co jsou od sebe přesně rok, na den. No to bych musela být asi už 4 měsíce těhu, aby se mi tohle povedlo! naprosto šílená představa :grinning:
18. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz
ja taky vsechny obdivuju, ja bych to asi nezvladla.
18. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
jé, teď jsem dočítala ap a koukám že aer se tam přidala, to jen já tam jen načumuju, špehuju, ale nepíšu nikdy nic :confounded:
18. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
tak to ja musim taky kouknout, ale moje parketa to asi nebude :sweat_smile:
18. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz
no jani, ja jsem tak nejak uz neodolala :grinning: ale strasne jedou, rozhodne nebudu pravidelna prispevatelka :sweat_smile:
18. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
No právě, dočíst to třeba po dnu pauzy je tak na dovolenou :grinning:
18. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
Hehe kristýnec se te´d vždycky zvedna na všecky 4 (jako ruce a kolínka) a začne se houpat :grinning: vypadá to jako když... :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
včera se tak houpala ve svojí postýlce... a ta postýlka narážela do skříňky... a dělalo to ten typický zvuk, který používá hollywood :grinning:
18. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
no jo, co se v mladi naucis.... :grinning: :grinning: :grinning:
porad, mam jit do te skoly, nebo se na to mam vyprdnout? :unamused:
18. únor 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
Hele, já vždycky radím: vyprdnout se na to :grinning: ne, vážně, podle toho jak to je důležitý... já se snažila vždycky na první přednášku jít, ale tak my jak jsme furt rozlezlí, na oboru spousta lidí, na každé přednášce někdo jiný, tak jsem aspoň zjišťovala, jestli se potkám s nějakýma známýma :slight_smile:
18. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz
hm, tak ja nevim.....asi teda jdu.....tak zatim ahoj:wink:
18. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
zatím :wink:
18. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz
18. únor 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
Počkej čí je to video?
18. únor 2009 v 15:22  • Odpověz
no hadej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
Tvoje? :wink: To je milé, jak si tam ten prcek lebedí :slight_smile:
18. únor 2009 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.