• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
vypadalo to na makarenu:slight_smile:
18. únor 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
kc jviov hjmcc mi
to je pěkný :slight_smile:
18. únor 2009 v 15:41  • Odpověz
juuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
me to prijde tak davno co taky byla takovy prcek ta nase mala :dizzy_face:
emi,uzivej si to :dizzy_face:
18. únor 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
say, mluvíš mi z duše :grinning:
18. únor 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
jé, budem asi dělat krowky :slight_smile: mňam mňam :slight_smile:
18. únor 2009 v 17:03  • Odpověz
copak jsou krowky? :confused:
ja mam chut na nudle s makem :grinning:
18. únor 2009 v 17:26  • Odpověz
18. únor 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
no, krówka je polsky, česky by to byla kravka, kráva. Toť překlad. Ale jmenujou se tak polské bonbony, jsou to v podstatě karamely. Tak te´d provádíme domvýrobu :slight_smile:
18. únor 2009 v 17:29  • Odpověz
zajimavy clanek :slight_smile:
a krowky zni moc dobre :grinning:. jakpak se delaji?
18. únor 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
rozpustí se máslo, dá se moučkový cukr, musíš pořád míchat, množství asi takové, aby vznikla kaše. mícháš, až začne hnědnout, pak pomalu přilíváš smetanu, aby se to nezdrclo. je to hrozně zdravé :slight_smile:
18. únor 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
Tak jo, my to jdem zblajznout :slight_smile: čuste ženské :slight_smile:
18. únor 2009 v 17:49  • Odpověz
emi, to je naaadhera :dizzy_face: TP ti teda zustal?
jani, jojo, to musi byt ohromne zdravy a nutricne vyzivny:grinning:
18. únor 2009 v 17:52  • Odpověz
tak smetanu jsem sdelala do buchty, tak to to budu muset zkusit jindy
dobrou chut :wink:
18. únor 2009 v 17:52  • Odpověz
teda, tady je to posledni dobou fakt bida :rolling_eyes:
18. únor 2009 v 19:11  • Odpověz
kde jsou doby kdy jsem musela louskat nekolik stranek zpetne :fearful:
18. únor 2009 v 19:12  • Odpověz
18. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz
TP zustal tak nejak plus minus:slight_smile:
kruwky bych si dala..az pojedu dom, tak vezmu mamku do Polska a nakoupim si do zasoby..:grinning:
18. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz
My jsme se koukali na Mumii, tu tretu :wink: ale fakt to tu nejak vazne v posledni dobe...... :frowning2:
18. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz
no maja ta uz tady nebyla ani nepamatuju :pensive:
18. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Ahojte, tož mě nestrašte, že sem tu dycky první, jak bych byla nějaký ranní ptáče nebo co :grinning:
19. únor 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile: , včera jsem byla doma, teda dojela jsem až v jednu v noci, byli jsme se mrknout na koncert Vaškovýho kámoša z práce. No vstávala jsem v šest do školy a v desetuž jsem byla zase doma :grinning: . Ale fakt, že jste toho moc nenakecaly.
Emi hezký videjko :dizzy_face:
19. únor 2009 v 10:34  • Odpověz
bre den tetky..jsme hrozna matka:frowning2: piju dzusy a koupu se :cry: :cry: :cry: :cry: :grinning:
19. únor 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Anet ahojky :slight_smile: vyprávěj, co praxe? jak se tam máš? :slight_smile:
19. únor 2009 v 10:36  • Odpověz
tady to fakt zije:grinning:
19. únor 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Emi co je na tom hrozného? :slight_smile:
19. únor 2009 v 10:50  • Odpověz
jani ja prisla do terminu rano a jedna holka, ze se rano probudila s vycitkama, ze pila vecer sklenicku multaku a ze v tom je vitamin A, ktery zpusobuje vady koncetin a oci, jestli miminku neublizila, pak prohlasila, ze ona blba se koupala do 9tt protoze nevedela, ze se musi jen sprchovat.... :fearful:
tak jsem blba, ze jim co uznam za vhodne a koupu se? taky si nejedla tunaky a ryby a syry a rohliky a tak?
19. únor 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: tak já myslím, že pokud těhule jí různé mamavity a tak, právě kvůli vitaminům, a na druhou stranu se hrozí toho, že nějaký vitamin snědly... kukni na http://soutez.chytrak.cz/gravi.html
Vyřiď slečně nebo paní, ať se v žádném případě neobává, ono mulťák asi nebude zdroj, ze kterého bychom se předávkovali vitaminama, spíš bych se přikláněla k tomu, že tam buď žádný vitamin není nebo je, a to v takové podobě, že ho tělo stejně nedokážě zpracovat :slight_smile: Ano, slyšela jsem o tom, že vitaminem A se člověk může předávkovat, ale takhle...
S tím koupáním... záleží asi na teplotě vody? Pokud se koupe ve vlažné vodě, asi není námitek (sice koupání je asi horší než sprchování kvůli nějakým poševním breberám asi, ale o tom se nebavíme), pokud si sedá do vařící vody, prý to podporuje děložní činnost? nebo tomu miminku není nejlíp? teď nevím, asi něco z toho... ale tak každopádně pokud potom byla na kontrole a mimi je v pohodě... kdyby se mimi něco stalo, asi by to poznala. A taky bych se tak nebála, mimi je chráněné...
Já byla v termálu asi v 30.tt. Nebyla to extra teplá voda, ale voda, kterou se asi normálně sprchuju, a strávila jsem v ní cca dvě hoďky. :wink:
S rozumem!!! :wink: :slight_smile: Ryby a tak, tuňáky, sardinky a tak jsem nejedla, ale ne kvůli těhu, ale proto, že je nemám ráda, normální ryby (filé) jsem myslím jedla... ted už si nepamatuju, neděláme je tak často, to spíš až teď je jíme víc. Sýry jsem jedla, je fakt, že s plísní ne. Rohlíky jsem jedla, proč by ne? :wink:
19. únor 2009 v 11:08  • Odpověz
konecne rozumna rec....ja uz si prijdu jak magor, kdyz kulim oci, co ty holky vsechno nacetly..:grinning:
19. únor 2009 v 11:17  • Odpověz
Jani praxe v pohodě, nic tam nedělám :wink: . Jsem tam ještě s jendou holkou a včera jsme akorát chystaly karneval, ale bohužel zrovna v tu dobu jsem měla školu, tak jsem na něm nemohla být. Jen jsem teda "zdobila" krpákama a balónkama. A nejčastěji jsme na recepci, kde se musí maminy a děti zapisovat, když jdou pryč nebo se vrací, tak toto děláme. A jedna paní z recepce nám povídala o některých maminách, trošku nazanačila příběhy, proč tam jsou, no některé to mají těžké :frowning2: .
19. únor 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
Emi :slight_smile: nemám nic proti čtení, taky jsem vše hltala a dělám to dodnes, ale možná už jsem získala nějaký ten nadhled nebo co :slight_smile:
anet :slight_smile: tak to je fajn, že máš pohodu :slight_smile:
19. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.