• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Hehe, dneska je v sama doma prý téma menstruační kalíšek.... tak jsem si to pustila :slight_smile:
19. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz
a co tam rikali zajimavyho?:slight_smile:
19. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
Používaj ho hlavně ekologické aktivistky :grinning: mluvila hodně i o tamponech a tak. kalich by nezavrhovala, říkala, že každá ženská by měla mít možnost se s ním seznámit, že když s ním umí šikovně manipulovat, je v pohodě. moderátorka se jí ptala na hygienu, mudra říkala, že je to ze silikonu a tam se vysoce infekční ms krev nechytá, tak že stačí opláchnout (pak po cyklu asi vyvařit). Jen že by se bála na delší cesty, kde to asi nejde opláchnout :slight_smile: Jinak mě celkem potěšila :slight_smile:
19. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz
jani prosim budes vyvarovat?
19. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
Jako kdy, co? Ten kalich na konci cyklu?
19. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: nebo nebudes poprpade to hodis do rychlovarne konvice?:grinning:
19. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
Vidíš, s tou konvicí, to je echtest dobrý nápad :stuck_out_tongue_closed_eyes: vyvařím to dycky na konci ms :slight_smile:
19. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz
ahojky holky,
emi, tak v tom pripade neni horsi matka nez ja :sweat_smile: . Od zacatku tehu jsem se chodila nakladat na plavecak do maleho bazenku kde hodne tepla voda :sweat_smile: . Jim vsechno, i hermeliny, tatarku, parky, hamburgery :sweat_smile: . Chodim obcas sednout do kavarny kde se kouri :sweat_smile: . Piju dzusy :sweat_smile: (teda ted uz ne nebo redim). Piju colu a obcas kafe :sweat_smile: . Byla jsem se v tehu na chvili podivat na diskotece :sweat_smile: . No je snad horsi mama :sweat_smile: :grinning:
19. únor 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
Jojo, prostě tak s rozumem, co opravdu škodí, vynechám, ale zas nehledím fanaticky na všemožné doporučení a kdovíco... Say, já byla na koncertě :wink: na stadionu, necelé 2 měsíce před porodem a bylo to moc fajn :slight_smile:
19. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
ja si taky myslim ze nic se nema prehanet :slight_smile:. Samozrejme ze nikde nevysedavam celou noc, ale myslim ze ta hodinka jednou za mesic nevadi. To by clovek musel byt v izolaci.
Kdyz jsme o vanocich byli u manzovo prarodicu a chteli jit sednout do pizerie, tak z toho udelali takovou aferu, ze jsem mela chut nikam nejit. ale pak jsem si rikala, o nic nejde, malej to neskodi, kdyz bych se necitila,tak samozrejme nikam nejdu. a kdyz bych se jim podridila ted, tak uz bych si pak tezko neco vydobila. ale bylo to opravdu neprijemne.
19. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Say to nechápu, proč z toho udělali aféru?
19. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
say ty si uzasna, miluji te a zvedla si mi naladu:grinning: jeste te doktor pochvali, jak mas ukazkove tehotenstvi..:grinning: to jsme chtela slyset:grinning:
19. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
jani, no prece ze tehotna nebudu sedet nekde v pizzerii :rolling_eyes: :grinning: . tak jsem rekla ze jsem pouze tehotna a ne nemocna a ze v izolaci ted zit nemusim :grinning:. Manza nastesti stoji pri me :grinning:. Ted u nas byl na navsteve dedecek od manzi a ja jsem tak strasne rada ze bydli asi 200 km od nas :grinning:. nejen ze jsou s babcou strasne ukecany (fakt des :sweat_smile: ), ale oni uz maj naplanovano, jak v lete k nim pojedem, minimalne na tyden, ze babca bude v noci k malej vstavat a my ze budem chodit na celodenni vylety a babca hlidat. jsem se pri tej predstave malem osypala :sweat_smile: :grinning: . Uz jen to, ze mala ji uvidi poprve, tudiz pro ni bude cizi, pak kdyz si predstavim cim by ji krmila... No, ja na to rekla ze v zadnym pripade, ze budu kojit. a kdyz nekam pujdem, tak mala s nama. Tak pry budem na vylety jezdit autem :grinning:. No chapete to? :astonished: . jo a kocar pry vozit nemame, ze tam maj jeste ten po manzovi :grinning:. jsem z toho pak nemohla ani usnout :grinning:. Jeste ze je manza stejnej jako ja a ma na to stejny nazor :grinning:.
No a ja pri te prilezitosti zjistila ze asi jedinej clovek kterymu budu malou pujcovat, tak je moje mamka :sweat_smile:

emi, neres blbosti :wink:. A nebo si rovnou porid kyslikovou masku, protoze nesmis ani dychat :grinning:
19. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz
jo,tehotenstvi mam pry ucebnicovy :grinning:. Pritom jsem nikdy nestlaskala tolik prasaren jako v tehu :grinning:
19. únor 2009 ve 14:36  • Odpověz
hele a muze se polykat sperma?:grinning:
19. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
Say, tak to si taky pamatuju, takový řeči... Naši, že furt někde rajzujeme (jeli jsme za kamarády, pořád jsem hrála s kapelou, jejda co je na tom špatného, bylo mi dobře!), teď už jsou v pohodě, ale zas radí (tatka ne, mamka....
Já nevím, oni to všici snad myslí dobře, ale ty rady a všecko... s mamkou si to dokážu vyřídit, tam jí rovnou řeknu, co to zas vytáhla za nesmysl...
včera: "Ty budeš s Kristýnkou chodit na plavání kojenců? Ale Ivana říkala, že to by se mělo až když přestaneš kojit."
Já: "Proč jako?"
M:"No Ivana s malou chodila a pak měla zánět v prsu!!!"
Tak jsem jí řekla, že pochybuju, že zánět nějak souvisí s plaváním. Chápu, že se stará, ale aby vytahovala každý nesmysl a cpala mi ho, vždyt to logicky uvažujícího člověk musí napadnout :confused: Dneska jí zas promluvím do duše :sweat_smile:

A tchánovci zase, tam se hrozím hlavně jídla... Minule jak tu byli, chtěla Jarkova babička dát malé kousek pařížského dortu... grrr! Tchán ji vynadal, že to bude moc až tak za půl roku... Jenže já nechcu, aby to jedla i za půl roku! :confounded: Už jsem mu pár věcí a názorů na výživu řekla, tak te´d provokuje otázkama kdy bude moct čokoládu a tak :confounded:
A co se týče výchovy, taky asi narazím... Onehdá jsem u tchánovců viděla fotky dětí Jarkova bratrance. Kluci chodí na první stupen základky, na fotce byli oba s dlouhýma vlasama, celkem jim to slušelo. a tchán, že oni jim všecko povolí, ten má ty vlasy jak pochcanou slámu, vlasama to začíná a různým odmlouváním končí, pak se není co divit, když děti napadnou učitele... :fearful: tak jsem mu řekla, kde vidí spojitost, a že mě se spíš zamlouvá nechat je rozhodnout v menších věcech (jejich oblečení, vlasy) a pak budou vstřícnější k opravdu důležitým pokynům. No, díval se na mě jak na vola...
Sorry za elaborát, taky jsem potřebovala ventilovat...
19. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz
a dalsi co me dneska uplne vytocilo, teda dneska jen posledni kapka :grinning:. si musim ulevit :grinning:
Od zacatku tehu posloucham, at zadne obleceni nekupuju, ze je brzo, pry az po gen. utz ve 20. tt. rikam ok. kdyz jsme zjistili ze cekame holcicku,tak jsem si koupila 1 ruzove dupajdy. pak jsem odkupovala od te kamaradky, za coz jsem vdecna, jsou to krasne veci a nebyli drahe, ale chybi mi to jit do obchodu a sama vybirat a delat si tim radost. pak prijde babi (moje), pochvali, udela je, ty toho mas, uz nic nekupuj. Sama jsem si za celou dobu tehu koupila jen 2 dupacky,2 body a 1 mikinku. a ted mi vola jak uz druhy den v kuse nakupuje obleceni pro malou. To je hezky, nevadi mi ze je to ze sekace, kdyz to bude pekny, ale jakou radost z toho mam ja, kdyz to jen zaplatim, vyperu a a vyzehlim. kde je to nejlepsi, vybrat si to sama?
omlouvam se,ale mam nejakou blbou naladu :sweat_smile: . musela jsem si postezovat.
19. únor 2009 ve 14:54  • Odpověz
jani, tak to te chapu. ja mam u tech nasich prarodicu a tchyne taky strach ze absolutne nebudou uznavat moje nazory na vychovu a vyzivu. a to kdyztak narazi. u mamky se toho nebojim, ta ma stejny nazory jako ja a kdyz ne, tak ji to muzu rict na rovinu a neurazi se. ale druha strana je neco jinyho. tam nevim kolik az si muzu dovolit. Nastesti eda je v tomhle opravdu pri me.
o vikendu jsme byli u jeho mamky a edik rika, ze by si meli taky poridit nejakou obyc postylku, kdyby hlidala. ze moje mamka ji taky bude mit. tak pry ze jim malou beztak stejne pujcovat nebudem a ze se malyho miminka bude bat. tak mi to bylo trosku lito. na druhou stranu, vubec mi to nevadi. asi budu na tohle strasna mama :grinning:

emi, sperma nevim, s tim ja zkusenost nemam :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
say, je mi to jasné...ono i když jinak nakupování nemám ráda, věci pro malou mě baví hledat, koupit... a řeklas jí to?
19. únor 2009 v 15:00  • Odpověz
jeste jsem nemela prilezitost, zkusim to zitra. ale nemam na to moc povahu. ale uz jsem si postezovala mamce :grinning:. ja taky nakupovani nemusim, ale tohle je zrovna hezke a prijemne nakupovani :dizzy_face:
19. únor 2009 v 15:02  • Odpověz
jezis, ja jsem dneska tak protivna. dokonce uz i sama sobe :sweat_smile:
19. únor 2009 v 15:02  • Odpověz
autor
say, taky jsem si říkala, že vždycky malou někomu půjčíme, my si někam vyjdem... teďka jsme to sice udělali, ale upřímně řečeno, nijak mi nechybí být tak nějak sama nebo nevím... Třeba tchýně, že když jdeme ke kamarádům, at jim ji necháme. ale ona je spokojená, když je s náma, nikomu nevadí, tak proč? já chápu, že si ji chtějí užít, ale vždyt přece na návštěvě jsme dost často, a věřím, že miminka jsou bez rodičů smutné, nebo aspon trochu zmatené...
a taky se mi moc nelíbilo, o víkendu jsme byli u tchánovců. jednak se mi chlupatí prsa, jak tchýně říka Kice "lala" (z polštiny, česky panenka), no a po obědě ji popadla a se slovy "lala, nyny" si ji přitiskla k sobě, pololehla na gauč a že jako malá bude spát. ta samozřejmě ječák, protože jednak spát nechtěla, jednak ji tchyně držela na sobě a skoro se nemohla hýbat... tak jsem ji vzala, nakojila a chtěla položit na hrací deku, malá takhle odpo kdekoli spí. tchýně si zase lehla vedle, zas ji rukou přitáhla k sobě, což ji zas vyrušilo, takže to vypadalo, že neusne, tak přišel i tchán a začli na ni chrastit chrastítkama a podobně. kdo má v tomhle usnout, jak na něho dva lidi čučí a ještě chrastí? takže to dopadlo tak, že malá unaveně řvala, mnula si očka, oni chrastili a nechápali, jaktože lala nedělá nyny a já byla na prášky :angry:
19. únor 2009 v 15:09  • Odpověz
jejda, to se nedivim ze ti to lezlo na nervy :sweat_smile:
ono asi s prichodem novyho mimca je to vsude stejny :rolling_eyes:
dodelam si rychlou veceri a napisu jeste posledni co mi lezi v zaludku uz od Vanoc a pak uz dam pokoj :zipper_mouth:
19. únor 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
say piš, vždyt od toh tu fungujem :wink:
19. únor 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
Holky, jsem nadšená. Od té doby, co má malá ty dobře rozmixované příkrmy (sice jsem skleničky möc nechtěla dávat, ale my to doma fakt nerozmixujem), tak to dlabe jak zjednaná. dneska to v ní zmizelo, ani jsem se nenaděla, už fajně otevře pusinku, polkne a bryndák bychom ani nepotřebovaly :slight_smile:
19. únor 2009 v 15:45  • Odpověz
tak to je super jani :slight_smile:

tak jsem se na to najedla a muzu pokracovat :grinning:
tentokrat moje druha babi :
byli jsme tam na podzim rict ze cekame holcicku, na otazku, jaky jmeno se nam libi, se babicka zhrozila a pry hlavne ne Rozarku! ze mela kdysi nejakou spoluzacku a ze to ne. to se mnou asi jeste tak nemavali hormony, tak jsem to presla v klidu. za to na Vanoce. Musim jen poznamenat, ze babicka je trosku hystericka a u vsechno strasne rychle mrka, no proste afektovanejsi :sweat_smile: . Tak jsme tam na Vanoce sli a zas otazka, jake jmeno, rikame prekvapeni, ale svatek ze ma v prosinci. tak babi vzala kalendar a jela. nejdriv v klidu. ale u kazdyho jmena se zastavila a ze by se ji libila Natalka. No, tak to se manza zacepejril, protoze ten ji hrozne chtel. Ale u nas je to nejdavanejsi jmeno a ma ho i kamaradka, tak jsem nechtela. babi dal pokracovala a zastavila se u Julie a byl ohen na strese. Hlavne at nikdy nedavame Julii, zas si vzpomnela na nejakou svoji spoluzacku. a zacala uplne vykrikovat ze to bude pochcana Julie. Ze ji mame udelat radost a dat Natalku. ale hlavne ne pochcanou Julii. :zipper_mouth: . V tu chvili jsem se rozhodla ze just to ta Julie bude a uz to nezmenim. ale vite jak mi bylo? za prve dite je to MOJE, tak si ho pojmenuju jak chci a za druhe, ona uz svuj nazor rekla u Rozarky.a do jejich "pochcanych " spoluzacek mi nic neni, ja je neznam. No, ja tam skoro brecela a od ty doby tam nesla. Od ty doby mi stale v usich zni pochcana Julie a je mi to hrozne lito :pensive:
jeste bych mela dodat ze to same delala moji mamce, az nakonec mamka musela pro klid v rodine me pojmenovat Sandra (babicky prani). tak jsem rekla ze tam radsi do porodu nepujdu :sweat_smile:
19. únor 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
Hahaha, tak koukám, že tvoje babi měla asi za spolužačky nositelky naprosto všech jmen v kalendáři a všecky byly nějakým způsobem divné, co? Kdyby se nějaké jméno nelíbilo vám, že vám někoho blbého připomíná, tak to je logické, ale abyste ho nedávali proto, že si babča vzpomene na někoho, kdo je kdovíkdo, tak to je celkem síla...
Já jsem docela drzý člověk, takže pokud by to byla extra rýpavá babička a já byla v ráži, patřičně bych okomentovala její výběr jmen pro mou mamku / taťku + sourozence... A zabejčila bych se taky, to jo.
A přesně tak, dítě je tvoje a to je snad výsada rodičů, že si ho mohou sami pojmenovat :slight_smile: A pokud bych byla extra sdílná, ze začátku jsou pochcané naprosto všecky děti (a staří lidé pak už taky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: -ne, to bylo nevhodné :grinning: :grinning: )
Takže na to kašli, i když vím, že se to blbě říká a zamrzí to... taky bych byla hodně smutná, kdyby někdo takhle komentoval jméno Kristýna...
19. únor 2009 v 16:12  • Odpověz
babicka proste chce natalku, tak to okomentovala. pak uz byla tak zblbla, ze tam zacala montovat i klucici jmena :grinning:
19. únor 2009 v 16:21  • Odpověz
19. únor 2009 v 16:24  • Odpověz
no,ja se loucim. jsu vyvencit endika a pak k mamce. nemam nejak naladu byt sama. Pa pa
19. únor 2009 v 16:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.