• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
My taky jedem pryč - k našim. Měj se fajn :wink:
19. únor 2009 v 16:30  • Odpověz
no sayyyy ta babicka je hovado, fakt...tohle se rika? a uz vubec tehotne? no ja bych ji dala dve jmena Rozalie Julie....
19. únor 2009 v 16:44  • Odpověz
emi,dik :grinning:
19. únor 2009 v 19:30  • Odpověz
ted jsem se vratila od mamky a jsem zas nasrana. tentokrat na tetu se strejdou. maj problemy a tahaj do toho deti. ja to tak nesnasim :angry: :pensive: . ty dva se meli rozvest uz davno a ne se spolu snazit zustat. horsi nez lepsi. sestrenka na dne, bratranek se distancoval, teta nastehovana u babi a strejda vyhrozuje ze ji urizne hlavu. ja mam na ne takovej vztek, ale jen kvuli tem detem. vubec to nemeli takhle nechat zajit :-/
19. únor 2009 v 19:40  • Odpověz
say u nas to bylo podobne..ac uz jsem "stara krava"...myslim, ze to boli stejne jako desetilete decko...
19. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz
oni jsou taky starsi,Paje bude 16 let (tudiz nejhorsi obdobi) a Alesovi 21, ale ten uz to bere jinak. stejne me s.rou :angry:
19. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz
no me teda sere vic ta tvoje rodina, co ti "radi" jak kdyby to nakonec museli vychovat stejne oni...a ty to jen nosis....a jeste si dovolujes chodit do picerky...
19. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz
ja musim rict ze me se snad nejvic dotklo to jmeno :angry: . S tim oblecenim mi to prislo jen lito, to spis tehu hormony mi to dnes nafoukli :grinning:. no a pizzerka je no comment, ale to je od manzi, tak si nemuzu tolik otevrit hubu :sweat_smile: . ale manza to zvlada za me :slight_smile:. mam v nem v tomhle oporu a on se s nima nesere :grinning:. to spis ja jsem tunta co si necha vse libit. ale myslim ze s narozenim juli se to zmeni :grinning:. pardon, jmeno tajny, by me manza hnal :zipper_mouth:
19. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz
tak ja zatim nevim, co babicka, ta je general....a jinak jsou vsichni v pohode a vychovu nechavaji stoprocentne na nas....asi ani kdyby jim neco nevonelo, tak to proste nereknou (beru podle toho, co rikaji na Olivera:slight_smile: )
a do jmen nam nikdo ais kecat taky nebude...rada si necham poradit, ale stejne to nechaji na nas...
zase se to nesmi prehanet, nejsme nemocne, takze zvladnu mozna i jeden festival..:grinning:
a kam jinam, nez do picerky? do hospody?:grinning:
a do obleceni mi uz vubec nikdo nekeca, stejne vi, ze si budu delat co chci:slight_smile:
akorat s kocarkem nas mamka usmernuje:grinning:
19. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz
jo,emi,nam taky nikdo nekecal :grinning:. bejvavalo a myslim ze s narozenim dcery bude hur :grinning:. nejvic zlata je ma mati. ma stejny nazory a necha to na me :slight_smile:
19. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz
holky,ted nase breznovky resi stravu pri kojeni a tak se chci zeptat vas zkusenych (jani,majo,sabs), smi se vubec neco krome bananu a staryho chleba :astonished: :sweat_smile: :grinning:
19. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz
ne:grinning: zeptej se u nas v zari kasenky..ta te tak vystresje, ze si to pujdes jeste dneska vecer hodit:grinning:
19. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz
tak dik. zustanu u sveho rozumu :grinning:
19. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz
say nezaregistrovala ses v dm na ty slevy a tak? soutezi se tam i o rok plin pampers zdarma)
19. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz
jj, zaregistrovana jsem, jen jsem se nejak zapomnela informovat jak mam soutezit o ty pliny, nevis?
jo a uz jsem nakoupila na hodne slev :grinning:
19. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz
to ses automaticky zarazena do slosovani:slight_smile:
jo? a ot jako dostanes zase nejakou knizku s kuponama na slevy nebo jak to je?:slight_smile: ja teda nevim, co bych nakupovala, ale jsme vycurana a chci vyuzit vsecho, co mo kdo nabidne:grinning:
19. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz
ja teda nevyuzila vsechno,ale koupila jsem si na kupony plenky,jednoraz. podlozky,vlozky do podprsenky,pak tam byla sleva na detske potreby (dudlik,termoobal,teplomer do vanicky...),lovela. no spoustu. ale treba slevu na kosmetiku na strie nebo pro mimco asi vyuzivat nebudu. neco mam jeste na prubezne. to uvidis co se ti bude hodit :wink:
dalsi dostanu asi az s kopii rodneho listu
19. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz
no teda..tak to je dobry...:slight_smile: a nejsou to nahodou ty slevy typu o dvacet procent levnejsi a v jine drogerce to je o polovinu levnejsi?:grinning:
19. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz
Dobre rano holky:slight_smile:
Prisla jsem o neco podstatnyho? Nemam cas docitat :confounded: Za chvilku pujdu zas balit pytliky s mandlema....neptejte se :rolling_eyes:
Aspon ze me pred firmou odchytla slecna od Zeletavy a dala mi snidani:wink:
20. únor 2009 v 08:04  • Odpověz
Ahoj holky, jdu pozdravit, za chvíli jedu do školy, vrátím se večer a ráno zase, pak jdu na oslavu k babičce :slight_smile: , zas to mám nabitý :grinning: .
Teda Say nemáš to lehký, kdbyste chtěli aspoň nějaký fakt blbý jméno jako třeba Uršula :grinning: nebo Hildu :grinning: . Jendou jste rodičové, tak si můžete o jméně rozhodovat :wink: .
20. únor 2009 v 09:52  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
ne, babi proste si vymyslela ze chce Natalku, tak by mi neproslo zadny jiny jmeno :wink:. ale na.rala me. jeste ted kdyz si na to vzpomenu, tak mam vztek a to uz to jsou 2 mesice :sweat_smile:
20. únor 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Ahojte :slight_smile: Taky nakupujem v dm, jednak sbírám ty jejich body, jednak mám slevové kuponky jakožto matka :slight_smile:
Say, ad strava při kojení, to co vyhovuje tobě i mimču, já prostě opatrně jedla vše a sledovala, co to s kikou udělá, třeba když byla menší, tak jí strašně nadýmalo, když jsem snědla brokolici, takže jsem ji chvíli nejedla, ale teď, když už je větší a hýbe se, tak ji to nevadí, sice třeba prdne, ale je v pohodě, kdysi brečela a bylo vidět, že ji nafukuje... takže jsem postupně zkoušela vše. Akorát když sním skořici, osype se, takže tu ne, ale to je individuální :slight_smile:
20. únor 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
A nějak jsem zmátla graf na fertilityfriend, teoreticky bych teď někdy měla mít ms, jenže kdoví, jak to bude, když kojím, no a graf mi dle teplot vyznačil ovulaci před třemi dny... jenže já myslím, že jsem neovulovala, chudák grafík :grinning:
20. únor 2009 v 10:03  • Odpověz
20. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
ach jo, baby, já vás asi zaškrtím... dělám takový opruz do školy a místo abych si sem chodila spravit náladu, tak tu je zas chcíplo :unamused: co já s s tím haškem počnu, hernajs... :angry:
20. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz
a co mas s haskem jani? :confused:
20. únor 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
3 otázky na rozhovor :angry:
20. únor 2009 ve 14:09  • Odpověz
aha....:slight_smile:
20. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
A co děláš ty? jsi v práci?
20. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
janiii:grinning: ja si toho nevsimla:grinning: jo, jsem v praci, za pul hodky odchazim:wink:
20. únor 2009 v 16:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.