• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jo a porad nam dluzis foto prikrmu:wink:
20. únor 2009 v 16:03  • Odpověz
autor
Nějaké foto mám, ale není to to, co jsem si představovala, poslední dny, co jsem ji krmila, tu bylo vždycky tak šero a tudíž ten foťák bleskne... Jí se to nelíbilo, a tak vždycky zavřela očka a ty fotky vypadaj divně... zítra to zkusíme, když bude krmit Jarek :slight_smile:
20. únor 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
Hehe ted se zabalila do deky :grinning: ještěže už je dneska pátek, už mi to všecko leze na mozek :angry:
20. únor 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
KOukám že na ap řešíš tu postel... já bych to fakt obehnala třeba nějakou sítí, celé, když tam vylezete, tak taky nějak uzavřít, aby fakt nebyla ani skulinka... a snad by se to dalo i s mimčem, jeden vyleze nahoru, podáte si ho, druhý vyleze :wink:
20. únor 2009 v 16:08  • Odpověz
no nejak to proste bude muset jit...myslim ze dokud se nebude samo presunovat, nebude potreba ani sit, ne? a pak bych to asi fakt resila tou siti, bratranek takovou mel na sve posteli, tak bych se zeptala tety, jak to delala...

ach jo, prece nezmenim plany kvuli takove blbosti, ne?:frowning2:

ja jdu, mam padla:slight_smile:
20. únor 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
no jasně, přece nebudeš čekat sto let... dokud bude malé, tak bude tam kde ho položíte, ale bacha, učí se rychleji než se zdá (viz pád kiky z postele, kdy už se plazila a my jsme to nevěděli)
20. únor 2009 v 16:38  • Odpověz
teda holky, je to mozne :astonished: . se nam to tady pomalu rozpada :frowning2: .
21. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz
taky si rikam:frowning2:
21. únor 2009 ve 21:56  • Odpověz
to je ale skoda :frowning2:
co s tim udelame?
21. únor 2009 ve 22:11  • Odpověz
to nevim....
ale dneska uz asi nic, jdu spat:grinning:

tak dobrou:wink:
21. únor 2009 ve 22:16  • Odpověz
dobrou
21. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz
holky jdu si postezovat:grinning: v nasi diskuzi se jen resi, jestli se teda koupat nebo nekoupat a co jist respektive nejist..:grinning: clovek vstane a uz zjisti, ze uz zase neco posral:grinning: :grinning:
a jak se mate? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 v 10:10  • Odpověz
emi:grinning: a co jsi podle nich posrala tentokrat?:grinning:
ja se mam nic moc...nic se mi nechce, mela bych aspon vyprat a utrit prach:frowning2:....a taky uvarit obed:grinning: a zitra musim zas do skoly, coz me dost nici, jen kdyz si na to vzpomenu....a taky mam jit na tu injekci a porad nevim, jestli teda jit, nebo nejit:frowning2:

a co u tebe jinak? koukam ze uz mas 12tt :wink:
22. únor 2009 v 10:29  • Odpověz
no tentokrate jsem se okoupala, tak "ja teda nevim, ale koupat by ses nemela":grinning: :grinning: :grinning:
no dobre, ja se nebudu myt vubec pro jistotu..:grinning: ja se pritom koupu jen proto, ze je v koupelne zima jak na balkone a nez bych se osprchovala, tak ze me padaj rampouchy:slight_smile:
no ja jdu zitra do prace a tesim se asi uplne stejne jako ty do skoly...pomalu me z toho zacina bolet bricho.....
ted tady uklizime..nastesti je ten byt tak maly, ze jsme zacli pred ctvrt hodinou a uz to mame..:grinning: i s vysanim a vytrenim:grinning:
a nevim, proc mam 12, kdyz jsem dneska presne 11...a dopatrala jsem se toho, kdy jsem byla oplodnena...
a ta injekce je na vyvolani ms, nebo ovu nebo ceho?
22. únor 2009 v 10:42  • Odpověz
emi, vykasli se na to. ty musis vedet nejlip na co se citis a co ti dela dobre :wink:. vubec takovy reci neposlouchej :wink:

Nas uklid teprve ceka a pak k mamce na obed :slight_smile:
22. únor 2009 v 11:02  • Odpověz
chacha..dyt ja se jim smeju..jako hlasky vypila jsme dzus, dite bude slepe a nebude mit ruce???????cooo?:grinning: :grinning:
22. únor 2009 v 11:04  • Odpověz
zrovna vcera jsem si pochutnala na krabici ananasoveho :grinning:. ty by me u vas ukamenovali :grinning:
22. únor 2009 v 11:08  • Odpověz
haha..hlavne ze ja snidam chipsy a kavu:grinning:
22. únor 2009 v 11:17  • Odpověz
ta inj je prave na vyvolani ms, pricemz ovu jeste nebyla....tak proto se mi na ni moc nechce:slight_smile:

s tim koupanim, ja myslim, ze kdyz se koupes v hodne teple vode, tak to asi fakt neni uplne nejlepsi, ale proti gusta zadny disputat, ze jo:wink: Ja se jenom sprchuju, protoze kdyz si napustim vanu, tak v ty pare a nalozena ve vode za chvilku omdlivam:grinning:, takze tohle pro me fakt nebude problem:grinning:

a s tim dzusem....vzdyt to je kravina, vzdyt prave 100% ovocny a zeleninovy stavy tehotny pit maji....
22. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz
to ja bych byla ve vane nalozena porad ale mame jen sprchu :grinning:. Ja si to vynahrazovala na plavecaku. Jo a jsem tak hrozna matka ze jsem dokonce v 5. mesici jezdila na toboganu :grinning:
22. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz
ale zas teda az tak bych se jim asi nesmala, ze ty snidas chipsy a kavu je tvoje vec, ale to prece jen neznamena, ze to je ok :sweat_smile:
(a neuraz se prosim, nemyslim to zle, jen muj nazor...)
22. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
chuti clovek obcas neporuci :wink:
ja zas jim na kvanta sladky a taky to neni nejvhodnejsi
22. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz
vsak ja to chapu, ale nevidim duvod kritizovat holky, ktere chuti porucit dovedou, aspon v nekterych pripadech:slight_smile:
22. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz
dyt ja nerikam, ze to mam jist..ja jen neprehanim a nemyslim si, ze pestuju prezidenta.....
prece nebudu nad kazdym soustem premyslet co jim a jestli muzu.....
jako s tim dzusem to byla picovina na entou.. a nikdy se nekoupu v horke vode..proste v teple..jinak bych se nemusela myt vubec:grinning:

a saaay prosim te kdy si mam koupit tehotenske kalhoty?:grinning:
22. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz
aerin tys to moc nepochopila mi prijde:slight_smile: at si kazdy zere co chce..ale tam holky vylozene stresujou, ze snedly chleba s maslem....
22. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz
no ja myslim, ze jsem to pochopila, jasne, nic se nema prehanet a nektery holky to fakt prehanej, ale odsud podsud plati na obe strany, podle me je zas trochu premysleni nad tim co jim v tehu na miste...
22. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
no ale kdyz se probudis a nekdo ti hned rekne, zes udelala tri veci naprosto spatne a ze budes mit slepe dite??? to je fakt podle me moc..dyt ja jim zeleninu ovoce vitaminy, piju dostatecne....
22. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz
ta jediny, co ti muzu poradit, prestan tam chodit, pokud te to stresuje:grinning: pokud ne, tak na to proste prd:slight_smile:
kazdej dela podle svyho nejlepsiho vedomi a svedomi:slight_smile:
22. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz
a kam bych mela jako chopdit? do prikrmu?:grinning: porcelanove maminky se snazim ignorovat a se zbytkem je sranda..:slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz
tak vidis:wink:
22. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.