• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
bodlo by ti, abys uz byla tehotna:slight_smile:
22. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz
jako proc......?:slight_smile:
22. únor 2009 v 15:03  • Odpověz
emi,mam jedny tehu kalhoty, ze sekace za 79 kc :wink:

ja myslim ze temer kazda mama se chova nejlip jak uzna za vhodne aby svemu miminku neublizila :slight_smile:
22. únor 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
Prostě střídmě, nic se nemá přehánět :slight_smile: Já, abych se přiznala, jsem taky nezačla žít nějak moc zdravěji, ale zas jsem obdivovala ty ženské, co mají vůli na to, aby svoje stravovací návyky fakt změnily...
Myslím že vady jako slepota určo nevznikají z toho, že ženská vypila skleničku džusu :grinning: to louhování v horké vodě dlouhodoběji by mohlo být problém, kdysi se tak vyvolával potrat, ale to asi nebude případ zde :sweat_smile:
Souhlas s aer, fackovat se za čokoládu není to pravé, ale jíst s rozmyslem... ono to mimčo si vytáhne vitaminy a to, co potřebuje, a pokud ty vitaminy nebudem mít v dostatečném množství, vycucá to, co mělo jít pro nás. Taky jsem na to kašlala a trochu se mi to vrátilo - chodit těsně před porodem s břichem do špitálu každý den na injekce železa nebylo moc příjemné a rozhodně je to činnost, o kterou bych se obešla a nebyl to zrovna úžasně strávený čas.
22. únor 2009 v 15:28  • Odpověz
ahoj jani, uz mas nafoceno?:grinning::grinning:
22. únor 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
Jojo, nafoceno mám, zbývá stáhnout, možná to stihnu zachvíli :slight_smile:
22. únor 2009 v 15:33  • Odpověz
juchuuuuu X-)
22. únor 2009 v 15:34  • Odpověz
Ahojte holciny...ach jo, uz mam po konovi abstak...mame zavirovanej pocitac tak je u nejakyho chlapika na opravu... :frowning2: takze vas doctu a poradne napisu az ho zase dostanem zpatky a to bude trvat jeste buhvijak dlouho... :cry:
22. únor 2009 v 15:42  • Odpověz
jeje, maji, to me mrzi:frowning2: chybis nam tu!!!
tak at se to brzi spravi:wink:
22. únor 2009 v 15:43  • Odpověz
say ma v albu novy brisko, kraaasny a veeeeliky X-) X-) X-)
22. únor 2009 v 15:47  • Odpověz
no snad jo!!! uz se nemuzu dockat.... :grinning:
22. únor 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
maji to je pech, tak at je brzo spravený... fakt nám tu chybíš, je nás tu čím dál míň :frowning2:
22. únor 2009 v 15:49  • Odpověz
musime to trochu rozjet:wink: ale jak, ze jo....:slight_smile:
22. únor 2009 v 15:50  • Odpověz
autor
Páni say :sweat_smile: Jarek mi kouká přes rameno a prej tak velký břicho sem teda neměla :slight_smile: cítím se méněcenná :sweat_smile:
22. únor 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
Tak holky, fotky staženy :slight_smile:
22. únor 2009 v 15:55  • Odpověz
Jani, a uz i nekde visi....? ja je totiz nikde nevidim :sweat_smile:
22. únor 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
Teď už visí :slight_smile: tak se zatím mějte, stěhuje se tu chlap :grinning:
22. únor 2009 v 16:02  • Odpověz
krasny jani X-) Kika je uz tak velika, to je drsnyyyyy :grinning:
22. únor 2009 v 16:07  • Odpověz
Kuk holky :slight_smile:
Say teda ty už jsi fakt na "rozpadnutí" :grinning: , nojo, máš to za pár :dizzy_face:
Maji s tím pc je to na prd, znám to, mě se posral někdy před Vánocema, ale naštěstí můj kámoš to dal rychle do kupy, takže jsem to asi za tři dny měla zpět a navíc mi mezitím půjčil svůj, v tomto je dobrý mít známý :sweat_smile: , jinak to fakt trvá hafo dlouho...
Jani Kristýnka je už kus baby :wink: .
A jinak je se tu pořád bavíte o tom jídlu, tak já si taky myslím, že je dobrý brát aspoň trochu nějakej ohled, jakože ne se nějak moc omezovat, ale určitě je něco co není vhodný, ale zrovna teda ty džusy si myslím, že jsou dobrý.
22. únor 2009 v 16:33  • Odpověz
dekuju za pochvalu briska :slight_smile:. Uz mi tak velky ani neprijde, i se mi uz dobre dycha a muzu lezet na zadech :slight_smile:.
a musim rict ze mi bude mooooooc chybet :pensive:
22. únor 2009 v 18:18  • Odpověz
jani a zelezo se doplnuje tabletkama, nebo v cem je???
say uz pukni, cekame vsichni:grinning:
maji ja myslela, ze uz na nas seres:slight_smile:
22. únor 2009 v 18:56  • Odpověz
a ja se zrovna rozhodla ze uz ho chci porad :grinning:
22. únor 2009 v 19:23  • Odpověz
dobre rano,
porad nakukuju a nic :astonished:

manza v noci zjistil ze spim na zadech a strasne se tomu divil, pritom ja tak spim uz cely vikend :grinning:
23. únor 2009 v 08:46  • Odpověz
chacha..:slight_smile: a muzu spat na brise dokud to jde ze? neutlacuju dite?:grinning:
say musim ti rikat, jak se mi do te prace nechce?:grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2009 v 08:48  • Odpověz
nemusis, verim :grinning:. I kdyz ja kdyz vedela ze jsem tehu, tak jsem se do prace tesila, asi proto ze jsem vedela ze uz tam tolikrat nepujdu :grinning:
23. únor 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:
23. únor 2009 v 08:50  • Odpověz
no a pak ze se jeste spi :grinning:
to nas schvalne nechavate dojit na 3. stranku, co :angry: :grinning:
23. únor 2009 v 08:51  • Odpověz
nee:grinning:
23. únor 2009 v 08:52  • Odpověz
urcite jo :grinning:
23. únor 2009 v 08:53  • Odpověz
no ja si taky myslela ze to tak bude..ale prd velebnosti:grinning: kamoska dala vypoved a breci, ze nechce odejit..a jeste mi rika "vsak pockej, taky budes brecet.."...no jedine radosti:grinning: dyt to je uplne zabity den..tyden..mesic..rok..zivot..:grinning: :grinning:
vcera jsme byly s kamoskama v Popokafepetlu, kazdou nedeli tam je cokanska kapela..:slight_smile: to zas bylo:grinning: kamosku tam celou dobu "balil" nejaky snedy spoluobcan...nakonec ze ji dneska zavola..:grinning: treba z toho bude veselka..:grinning:
jinak se malem vyboural autobus se mnou a asi dvaceti vietnamci..:grinning:
23. únor 2009 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.