• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
co je novyho aer?
23. únor 2009 v 08:53  • Odpověz
emi, to jsou ale zazitky:grinning:
say, noveho nic....na desatou mam jit do skoly, ale v pet rano jsem si uvedomila, ze jsem zapomnela na preklad do latiny, tak na to asi prdim :sweat_smile: takze pujdu do skoly asi az na treti....ale do ty doby chci stihnout tu latinu, jinak bych mohla pristi pondeli dopadnout stejne:grinning: a taky jeste musim delat neco do nemciny, tu mam v 16:40:frowning2:
no a jinak jsem mela jit dneska na tu inj a furt nevim....ale asi tam zavolam, ze jsem nemocna nebo neco a nemuzu se dostavit.............kdyz ja furt doufam, ze ovu prijde co nevidet a ze se treba hned zadari:frowning2:
23. únor 2009 v 08:58  • Odpověz
to bys mela ms hrozne brzo za sebou ne??? dyt si to mela nedavno)))
neni spis injekce na ovu?)
me v noci probudil sen, ze jsem si volala na vysledky krve a rekli mi, ze mam aids..mam nejlepsi sny a svuz zivot :sweat_smile:
23. únor 2009 v 09:01  • Odpověz
emi,fakt super sny :grinning: a zazitky :grinning:. kam na to chodis :grinning:

aer, to ja nevim. kdyz se netyka me, radila bych nechat trosku volny prubeh. kdyz by slo o me tak chci vsechno hned. takze opravdu neumim dobre poradit.
23. únor 2009 v 09:03  • Odpověz
no say nejhorsi je, ze ja se v noci nedokazu uklidnit, ze to byl jen sen a treba i dve hodky premyslim.... :rolling_eyes: takze ted se k tomu vsemu bojim ve stredu volat..:grinning: nepamatujes si, co ti vsechno rikali z krve po prvnim trimestru???
a jako s partou vietnamcu bych se fakt vybourat nechtela...a to je divne, aute musis byt pripasany a v buse asi hned umres, pac tam vsichni popadali jak hrusky k ridici na sklo..:grinning:
23. únor 2009 v 09:06  • Odpověz
emi, je fakt na ms, nejaka pomalu pusobici, takze by to melo navodit ten cca 27 denni cyklus....ale v tomhle pripade by byl opet bez ovu, tak proto tam nechci, radsi jim fakt zavolam, ze jsem na PN a ze muzu prijit nejdriv za tyden a budu doufat, ze se do te doby ovu dostavi:frowning2:

a takovy sny ti nezavidim :sweat_smile:
23. únor 2009 v 09:10  • Odpověz
me jen rekli ze vsechno je v poradku :grinning:. ja ale cekala 3 tydny, delali mi to az v 16. tt dohromady s triple testy. to bylo cekani :sweat_smile:

V buse se musis taky poutat, akorat ze ty pasy jsou jen v novych a tech je jak safranu :grinning:
23. únor 2009 v 09:10  • Odpověz
aerin ja ti radim nechod tam:slight_smile: kazda ztracena ovu je skoda, zkus to nechat na prirode jak si s tim poradi....zjisti si, v jakych pripadech ti to nesmi pichnout a zavolej jim, ze to mas..:grinning: :grinning:

say v buse jsem pasy jeste nevidela..jen pro vozickaze myslim...jako vis co, je to mhd....
23. únor 2009 v 09:20  • Odpověz
jo, emi, prave, taky to vidim jako moznou ztracenou ovu:wink:
no co, proste zavolam, ze mam chripajznu (kdo ji dneska nema, ze jo:grinning: ) a do te kosy nejdu, slus...:slight_smile:

a ja jsem teda v normal mhd buse taky pasy nevidela, jen v tech zlutejch dalkovejch:slight_smile:
23. únor 2009 v 09:23  • Odpověz
ja taky jen v dalkovych, proto rikam ze jich moc neni :grinning:
23. únor 2009 v 09:24  • Odpověz
no ja moc daleko nejezdim, je mi spatne v aute a buse a ted se bojim snehu..jsem hrozny posera..:grinning:
holky co mam dat F. k prvnimu vyroci (ach jak trapne, uz jsem tehotna:grinning: )...muzu do vyrivky???nechci mu davat bonbonieru a karafiat..:grinning:
say co davas Edikovi krom mimina a kdy to mate?:slight_smile:
23. únor 2009 v 09:28  • Odpověz
mame to v breznu a asi to bude prave to mimino protoze to vychazi :grinning:
a abych se i priznala, tak ani jeden nevime kolikatyho presne bylo, vime to jen zhruba :sweat_smile:
Vyrivku nedoporucuju, zvlast ne takhle brzo.
nejak me poboliva bricho,jako na MS,ale jen jedna strana, tak to asi nic neznamena co?
23. únor 2009 v 09:34  • Odpověz
jdu se natahnout :slight_smile:
23. únor 2009 v 09:39  • Odpověz
AP ma dalsiho potomka holky X-)
23. únor 2009 v 09:39  • Odpověz
si pamatuju kdyz jsem na pap kouakla a rikam si, to je jeste za dlouho, je teprve 34tt..a uz ma prdolu venku:slight_smile:
say myslis ze je vyrivka nebezpecny sport jo? tak teda fakt nevim, co vymyslim..my mame 13. a TP 13. :grinning:
23. únor 2009 v 09:43  • Odpověz
vyrivky bych se bala. Hale, na TP vubec nekoukej, minimum deti se tak zvladne narodit :wink: :grinning:
nevim co vymyslet. ja uz abych zacala vymejslet co na svatek a narozeniny (18.3. sv, 3.4. nar) a pomalu nakupovat dokud jsem schopna. Coz narozky zvladnu s kocarem, ale svatek muzu byt v porodce :grinning:
23. únor 2009 v 09:50  • Odpověz
no ale je to hezke, ze nam to tak sedi, ne?:grinning: pak ze je 13. nestastne cislo:slight_smile:
no ja teda nevim, co vymyslet....jako nejaka vecere nam neni vzacna....tuz :rolling_eyes:
23. únor 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Ahojte :slight_smile:
O výročí mi ani nemluvte, nebyla jsem schopna dát chlapovi ještě nic a to jsme ho měli minulý týden.
Emi jak ses ptala na to železo, tak má poměrně nechutné zdroje: ledvinky, ryby, vaječný žloutek, červené maso, cereálie, melasa, meruňky, fazole... Ale hrozili mi i transfuzí po porodu, pokud by se mi nespravilo, takže bacha na to... jinak je i ve špenátu, ale přeceňuje se, a taky v červené řepe, sušených semínkách... já pila šťávu z červené řepy a to mě nakonec asi zachránilo...
ad spaní na břiše - můžeš tak spát jak dlouho chceš, já spala na boko-břichu až do porodu, pokud ti mimčo nedá najevo že se mu tak nelíbí, můžeš.
ad testy z krve - mě akorát napsala do průkazky krevní skupinu, jesi nemám aids, žloutenku, atd... a možná ještě hodnoty hemoglobinu, atd.
23. únor 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Jj, ověřila jsem si to, tak ty nemoci a pak hodnoty z krve (erytrocyty, trombocyty a kdovíco)... - mám naskenovanou průkazku, v porodnici je totiž berou :slight_smile:
aer myslím žes to s tím mudrem udělala správně,... říkali něco, jaks tam volala že nepřijdeš?
23. únor 2009 v 10:01  • Odpověz
nic, prave jsem volala, mam si zavolat az budu zdrava, v pohode:slight_smile:
23. únor 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Tak to je fajn :slight_smile:
23. únor 2009 v 10:13  • Odpověz
jani a muze byt zavarena repa?
23. únor 2009 v 10:47  • Odpověz
holky myslim ze pujdu nakupovat latku:slight_smile:
http://diyhoodtoheadrestmeitai.blogspot.com/
23. únor 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
emi jo, může... tchýně s mámou mi to tu nosily po litrech, jednu šťávu tu mám ještě teď :grinning:
23. únor 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
aer koukám žes mě na ap práskla, jaký sem mlaďoch :grinning: ale ta diskuse fičí tak rychle, že se fakt nestíhám zapojovat...
23. únor 2009 v 11:02  • Odpověz
ja taky ne....a inkdyz jo, tak mam pocit, ze me ignorujou, jako treba dneska, takze na to asi prdim....:frowning2:
23. únor 2009 v 11:05  • Odpověz
takze bud v klidu, myslim, ze si toho ani nevsimly:grinning:
23. únor 2009 v 11:05  • Odpověz
aer, to bych v zivote neusila :sweat_smile:
23. únor 2009 v 11:12  • Odpověz
by clovek neveril,jake je vysavani fuska:grinning:
23. únor 2009 v 11:14  • Odpověz
ale veril, proto jsem rada ze mame vsude jen podlahy. vytreno je za chvilku a vsude :slight_smile:. prijde mi to min pracny. i kdyz treba uz si tak dobre nevzpominam, protoze to ted zasadne dela manza :dizzy_face: . I na chodbe kdyz mame sluzbu :dizzy_face:
23. únor 2009 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.