• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
doma to taky dela Fil, ale v praci to za me nikdo neudela...:slight_smile: ted jsme klecela u vchodovych dveri a po centimetrech vysavala koberec..:grinning:
23. únor 2009 v 11:22  • Odpověz
tak to me nastesti nehrozilo ani v praci. tam se taky jen vytiralo a od toho jsme meli lidi. teda vetsinou :grinning:
23. únor 2009 v 11:23  • Odpověz
ty jo, tak ja prave nesnasim vytirani....ale to asi proto, ze nemame mop a vytira se na kolenou mokrou hadrou...bleeee:confounded: A to nastesti dela Vasek:wink:
23. únor 2009 v 11:39  • Odpověz
haha aerin to znam..:grinning: ja si koupila blby mop a od te doby jsme vytirala v klece..ted jsem koupila novy..normalne kulaty od viledy a uz je to o necem jinem:slight_smile:
23. únor 2009 v 11:41  • Odpověz
tak my mop mame a tim to jde uplne super :slight_smile:
23. únor 2009 v 11:49  • Odpověz
no ja si koupila takovy ten plochy..ze se mi to bude lip vytirat..prd..:grinning:
23. únor 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Já radši vytírat než vysávat... a mop jsme kdysi měli u našich a stejně tam pak stál v koutě a všici jeli hadrem :sweat_smile:
23. únor 2009 v 11:58  • Odpověz
jinak dneska jsem zaukolovala manzu aby koupil sadru a nekdy v brzke dobe budeme delat odlitek briska :slight_smile: :dizzy_face:
23. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz
aby nebylo pozde..:grinning: ja chci koupit topeni do koupelny...
Filip porad tvrdi jak je teplo..kouúim si teplomer a necham ho tam..pak vam napisu, jake tam je teplo....
"ty mas studene nohy"...topeni samozrejme vypnute....ja jsme zmrzlik a on to vubec nechape:grinning:
23. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
to dítě pořád někam leze... prčic :frowning2:
23. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz
to topeni by mi tam taky chybelo...
no prave ze jak mi dop nebylo dobre, tak jsem se bala ze uz a ze bych to vlastne nestihla, tak musi koupit dneska :grinning:. Taky se chci nejak hezky vyfotit s briskem a i spolecne s manzou a vubec nemame pripravenou kameru ani fotak, takze ja proste rodit jeste nemuzu :sweat_smile: :grinning:
nehlede k tomu ze se mi to brisko strasne moc zacalo libit a vyhovovat, tak uz ho chci naporad :dizzy_face:

Uz jsem manzovi psala, ze mi pak musi nekdy udelat dalsi :grinning:
23. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
say ještě si okopči tu těhu průkazku, pak odlij, vyfoť, nabij a hup na to :sweat_smile:
23. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz
holky, vysvetlete mi co v AP presne znamena zkratka MHD? nejak na to nemuzu prijit :sweat_smile: . jediny co me napada tak Manzel Hodny Deti :grinning:

Jani, to uz je mala tak ziva :grinning:?
23. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz
teda vy jste zhyckany, ja nemam topeni ani v kuchyni:grinning::grinning:
23. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
jj, vyfotit mam v planu, cekam az tam jeste neco pribude :grinning:. je docela skoda ze ji v porodce berou, k cemu jim tam je :angry:
A musim priznat ze hormony se mnou mlati. bych se ted nejradsi s manzou porad smajchlovala a vcera uz 5. den nic :rolling_eyes: a ja to normalne obrecela :sweat_smile: . ale pomohlo to :grinning:
23. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
my topeni vsude, vsude topime, ale jak jsem posledni dobou rozhicovana, tak mame vsude otevreny okna :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
Say to je přesmyčka z my dear husband. ty co nemaj husbanda, ale partnera, používaj mp - můj partner...
Je žvá až moc, už je schopná přeplazit celý byt, vytahuje cd, věci z konferenčního stolku, šahá po kabelech od počítače, po gamatkách (ach jo, ty přizpůsobit nedokážem :unamused: )...
ale na moji obranu, oni temer netopi :unamused:
autor
My máme topení v pokoji a v kuchyni, v koupelně takový ten starý šmejd nad dveřma, co se zatáhne za šňůrku :grinning:
23. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz
pry je to presmycka my dear honey.........nebo tak nejak:sweat_smile:
23. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz
jani, ale ja jsem urcite nekde cetla i to honey:grinning: ale to je putna, koneckoncu, ze jo:grinning:
23. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz
aha, to by me nenapadlo. a ja nad tim premyslim uz nekolik dni, ne-li tydnu a vzdycky jsem se vas zapomnela zeptat :grinning:
23. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Já to vždycky viděla s tím husbandem, ale to je jedno... :slight_smile:
tak, teď jsem myslela, že brouk usne, vždycky při kojení usla, já ji položila na postýlku a ona dvě hodky spinkala...
scénář posledních dnů: spinká u kojení, položím na postýlku... ona se přetočí na bříško, zaboří k něčemu hlavičku, zjistí, že ji to nevyhovuje, začne brečet, pást, uvidí mě, chechtá se, leze pryč :grinning: te´d si žvýká ponožky. no nic :grinning:
23. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz
je jani, to je sranda :grinning:
23. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
Jo a taky vrčí, celé dny posloucháme jen: grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.... vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :grinning:
23. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
No nic, nahoďte nějaký psychicky povznášející téma, nebo ze mě bude typická matka na mateřské :sweat_smile:
zjistila jsem, že tu v ově kousek od nás je alternativní mš a taky waldorfská základka, nezbývá nám, než se nestěhovat :slight_smile:
23. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jani a ty bys do toho sla? My tu waldorfskou skolku mame a zakladka je 20 km od nas. Do ty zakladky bych mozna i sla, ale tu skolku nevim nevim. slysela jsem nazor, ze pokud ty deti jdou z takoveto skolky do normalni skoly, tak dost trpi. ze opravdu to chce aby pak navazali...
23. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
Je mi to bližší než ta typická základka, kór tady v ostravě, ta zš si proklepne i rodiče, vyplňujou dotazník a podobně, takže snad se tam nedostane každá nějaká dylina... a jedna z kritérií k nástupu na zš je absolvování právě té alternativní mš (to máš pravdu, návaznost je asi hodně důležitá)... ta mš je alternativní a prý i křesťanská, takže mi je to dost blízké, bohužel nemají www stránky. Jen jsem nad tím včera přemýšlela, spíš v souvislosti s reportáží, kterou budu psát...
23. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz
aha. ja prave to chtit asi nebudu. ze dvou duvodu, jestli zustanu v nemocnici, tak potrebuju skolku, kterou mam nejbliz a pokud mozno po ceste do prace, abych se moc nezdrzela a pak, nedovedu si predstavit 6-ti lete dite jak dojizdi do skoly.Jezdila jsem sama na stredni a vim jak kolikrat to bylo narocny. i kdyz co jsem ted koukala,tak spoje uz aspon docela navazuji. ale stejne, je to mali dite a to ne.
23. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz
ale kdyz to mas takhle, tak to je zas o necem jinem :wink:
23. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.