• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vzpominka na Michaela Jacksona

(Zamčená)
3. listopadu 2009 
Tak dnes jsem se dovedela ze umrel Velikan
Vim ze spousta lidi ho odsuzovalo,ale byl to taky preci jen clovek.A zivot hlavne detstvi nemel jednoduche.
Hrozne rada jsem poslouchala jeho pisne meli neco do sebe.
najde se tady jete nekdo kdo zavzpomina?
26. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
Teď jsem to četla v Novinkách.
Docela šok po ránu :frowning2: .
26. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
Určitě,byl to můj obrovský idol,měl nádherný písně a myslím,že i krásnou dušičku a ať už ho lidi odsuzujou,tak ve svým životě dokázal velký věci a zasloužil si jinej konec :frowning2: byl to opravdu Pan Umělec :slight_smile:
26. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
Holky, pridavam se. Ja jacksona zboznovala. Sice obecne posloucham trosku jinou muziku, ale byl to nekdo. Byl uzasnej. Na silvestra jsem si udelali s kamaradama vecirek Jacksona - pousteli jsme si vsechny klipy - no uzasny. Mel hodne spatny detstvi, mozna z toho mel i touhu byt beloch. Ale trosku si to tim asi zavaril. Je me to lito. Podle me nikdo takovy uz tady neni. :unamused:
26. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Byl to velký Člověk, jenž byl utrápen
společností. Čest jeho památce,
děkujeme za vše a šťastnou cestu Domů,
Michaeli. Like A Comet
Blazing Cross The Evening Sky
Gone too soon!
26. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
http://www.youtube.com/watch?v=9iPWeu33s34

NADHERA MAM Z TOHO HUSI KUZI
byl to proste pan UMELEC
26. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
skuri, taky me mrazi. uzasnej clovek
26. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
holky normalka jsem utrousila slzu :frowning2:
ma uzasny pisne..
26. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
26. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
byl v tomto dokonalej
26. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Já ho vůbec neodsuzuji, ta různá trestní oznámení, která na něj podávali rodiče těch dětí, bych brala jako daň za závist, je to hnusný. :frowning2: Sice to nebyl můj idol, já jsem spíš do country, ale obdivovala jsem ho a líbil se mi a nikdy jsem si o něm nic špatného nemyslela :wink: . Tak ať tam nahoře má klid :pensive:
26. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
Ja jsem se ke krali popu dostala pres mou prvni lasku....jezdil po diskotekach a tancoval na nich prave jako Michael Jackson....bylo mi sestnact....dnes mi je tricet a vyvolava to ve me presne ty pocity co tenkrat.... :pensive:

Takovy jako on uz nebude.
26. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
ja mam taky kamarada o taky byl nebo jeste je fann michaela-a proste umel tancit jako von a na diskotekach vzdycky jsme mu nechali zahrat neco od michaela a proste super tancil a vsichni jen koukali...a je fakt ze uz nebude nikdo takovy
26. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
RIP Michael... :cry: ...
provázel mě dětstvím a začátkem dospívání.... :cry: :cry:
26. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
tak mě hned napadne, když jsem viděla v první třídě úplně poprvé jeho klip..a ptala jsem se táty, jestli je to pán nebo paní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz
Sbohem Michaele :frowning2: ...

V jeho slávě a umění ho zatím nikdo nepřekonal a asi už nepřekoná. Škoda, že odešel takhle brzo...
V dětství jsme ho zbožňovali celá rodina...
26. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Ty tanecni kousky mabe...fenomenalni :dizzy_face:
26. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
janusko, neco neuveritelnyho
26. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
holky nezlobte se na me, jak utrapenj spolecnosti?? vzdyz se doslaova rozpadl po tech vsech plastikach, pedofil, vzdyt to byl magor :sweat_smile:
26. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
beruska...taky nazor :confounded:
26. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
kdyz se clovek zaposloucha do tech textu.....co tam je?

Podle me velika moudrost....at uz udelal cokoli, at uz to byl vymysl nebo pravda, to se nikdy nedovime a vzdy tady budou dva tabory....
...jedni ho zboznuji a druzi nenavidi....

A tam, kde neni laska je strach, jak vsichni vime.....
26. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
...jen doufam, ze se to tu nezvrhne....

Neberme prosim moznost vyjadrit svuj nazor vsem, pokud chteji....
26. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
nechci ti brat iluze ale tak 80% uspechu je spis na manazerech, textarich atd atd s nim to nema moc spolecneho :rolling_eyes:
26. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
...souhlasim, ale je rozdil jestli to zazpiva ten ci onen, ne?...jak myslis, ze by napr. Earth song znela z ust Dido(pozn.Dido taky miluju)....takze kdyz je rec o iluzich, jak to vlastne je beruska..... :sweat_smile:
26. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
berus já ti taky nechci brát iluze, ale spíš si myslim, že 80% úspěchu byla jeho osobnost jako taková.... :sweat_smile:
můj extra favorit nebyl, ale některý jeho songy stálo za to, magor možná byl (a kdo v jeho oblasti neni), slovem pedofil bych si tak jistá nebyla...

jo a mimochodem třeba takovej autor Alenky v říši divů byl taky pedofil non plus ultra a kolik lidí tu Alenku čte (a třeba i svým dětem)?
26. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
beruska ok-ale on to umel prodat
a to je taky umeni viis
26. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
skuri... neee prodat to umeli ty lidi kolem nej :grinning:

podle me nekdo kdo nema uctu k sobe, k svemu zdravi, hazarduje se svymi detmi, atd si uctu nezaslouzi..
kdyby to zpival nekdo jiny bylo by to jine ale to neznamena spatne..

myslim ze to je hoodne precenovane
26. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
no comment :grinning:
26. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
kdyz jsem byla mala, tak jsem se hrozne bala te jeho snehobile pleti... ale pak prevladla laska k jeho hudbe... sama muziciruju, ale jeho hudba a hlas je uplne neprekonatelnej!!! a ten pohyb... holky, to je bozsky... jediny co se mi nelibi je ta "absolutni slava", jak tomu rikam... omdlivat pod podiem jenom proto ze jsem videla velkou hvezdu mi prijde dost ujety... proto jsem na jeho koncerty nechodila a radeji si koupila CD...
26. čer 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
no jo berusko-necham te v toom kazdy ma svuj nazor....
26. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Kdyby se měl každej zpěvák nebo herec soudit podle toho,co dělá v soukromým životě,tak by tady bylo hodně málo idolů,ano byl to podivín,spoustu věcí co udělal nikdo nikdy nepochopí,ale se slovem pedofil bych taky byla opatrná,nic se mu nedokázalo a jak to všechno bylo ví jen on sám. Každopádně se zapsal do podvědomí všech lidech na světě a to svojí muzikou,svým podáním písní a svým tancem :wink:

A souhlasím,že spoustu práce pro něj udělali lidi kolem něj,ale zazpívat a zatancovat a celkově podat tu muziku,to musel udělat on a kdyby nebyl tak dobrej,tak by neprodal miliony alb a nevyprodal miliony hal :confused:
26. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 13
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.