• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vzpominka na Michaela Jacksona

(Zamčená)
3. listopadu 2009 
:grinning: :grinning:

backstreet boys, AJ+PeppaPig=VSL :grinning:
27. čer 2009 ve 23:38  • Odpověz
nechci se dotknout byvalych fanynek, ale z tehle kapel sem ja vzdycky blila....cimz jsem si delala nepratele mezi spoluzackama....

pro me tyhle chlapecky kapely byli vzdycky particka slizounu....

ale zase nekomu se nelibi, to co me..to je jasny....
27. čer 2009 ve 23:39  • Odpověz
pepapig: tak A.J. jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: My nenáviděly Kevinovu manželku :grinning:
27. čer 2009 ve 23:39  •  2 děti  • Odpověz
petru: tak já byla v sedmé třídě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 ve 23:40  •  2 děti  • Odpověz
tak sem to ani nedokoukala (ty NKOTB), jako fakt bych vrhla.....
toho Tokaji by byla skoda....
27. čer 2009 ve 23:41  • Odpověz
petruna, ja z Backstreet B. presla na Nirvanu a cz scenu :slight_smile:
ale pubertacka sem byla taky poradna...takze to silenstvi kolem toho chapu.... :sunglasses:
Nirvanu jsem bohuzel piznala az po Cobeinovi smrti...nebo bohudik ?

Back streeet neznam....nebo mozna jo, ale asi to byla taky naka particka slizounu, kdzy maji v nazvu boys ne ? :grinning:
27. čer 2009 ve 23:42  • Odpověz
segra zrala jeste Take that :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale odtamtud vzesel Robbie , ne ? Toho muzu....hlavne ten klip, jak se slika z kuze :dizzy_face: :slight_smile:
27. čer 2009 ve 23:43  • Odpověz
piznala =poznala...to je to Tokaji
27. čer 2009 ve 23:43  • Odpověz
hezký, kam jste se dostaly od michaela :grinning: jsem si neprozřetelně otevřela ten odkaz od petruny a musela jsem se začít nahlas smát. :grinning: zkuste si to navíc pustit bez zvuku! úžasný "herecký" výkony :grinning: no řvu smíchy!

my s manželem máme celkem rádi hudbu 90. let, není to taky žádná extra kvalitka, ale když to porovnáme s tím, co se na nás valí z rádia teď... :confounded: ale co teda mám ráda nejvíc, tak to je aretha franklin a celá její generace.
28. čer 2009 v 01:00  • Odpověz
ikarkul : jsem rada, ze jsem te pobavila...me z toho bylo spis spatne :grinning:

dobrou
28. čer 2009 ve 02:29  • Odpověz
autor
holky zenuse :grinning:
taj jsem si nasla tuhle pisnicku je skvela,nadherna a Michael tam vypada fakt sexy...a rvala jsem u toho jak zelva :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
http://www.youtube.com/watch?v=CtmbZbzr680
28. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
petruna - naprostý souhlas, ty chlapecký skupiny - hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: a u nás je pro mě to samý Lunetic :grinning:

peppapig - pro tebe :slight_smile: http://www.youtube.com/watch?v=1viSfRzI8to
28. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Pro me je nejhezci a nejvice sexy pisnicka: In the closet, kde Michael .J. tanci kolem Naomi Campbell, to je opravdu super! A taky v Smooth Criminal byl hodne pritazlivy.....

Jinak M.J. je ikona 80 let, ja na nem vyrustala, pamatuji jak jsem ho uvidela poprve nekdy v roce 1987 na rakouskem programu, co jsme chytali a bylo to video BAD a ja se s mati dohadovala jestli to je muz ci zena.....
28. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
a jo Kelly Family, vybavuji si z Esa :grinning: To me nebralo. Lunetic :grinning: :grinning: :grinning: Ja vubec netusim, co ted frci v cechach z domaci tvorby, je to ok beno spis hruza.

ikarkul...kazda doba mela favority a hvezdy, ktere za to staly, ale zdaleka to nebyly tak velke jako byl MJ (ted to beru z doby, kdy uz jsem byla na svete :wink: , rekla bych, ze i v dnesni dobe je spousta nadanych a talentovanych artistu. Ja uz hudubni novinky nestiham jako driv, ale nerekla bych ze z radia chrli jen 'nekvalita' :slight_smile:

Ja miluju Tracy Chapman.
28. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Holky, posilam vam moji nej nej nej pisnicku na svete :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=wZFkXQKCuBc At vam positivne naladi dnesni den :slight_smile:
28. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Kdyz se vratim k puvodnimu tematu; za sebe muzu rict, ze se mi asi nejvic libi Dirty Diana a Give In To Me (v obou tech videoklipech vypadal fakt dobre - podle mne :wink: ), i kdyz mam rada i History - poji se mi k ni me pubertalni vzpominky :sweat_smile:
28. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
peppa, asi jsem to špatně vyjádřila, nicméně jsem to myslela tak, že dneska je ten hudební trh hrozně přesycenej, každej, kdo trochu dobře vypadá a má doma nějakou techniku, kterou by si upravil hlas, tak nahraje písničku. takže pro mě většina to, co se dneska hraje, je "nekvalita". samozřejmě se najdou i dobrý věci, ale prostě se to v tý hromadě tak nějak "ztratí". jestli mi rozumíš.
čímž ale nechci říct, že bych volala po starých časech nebo tak :grinning: ona se zase nějaká výrazná osobnost objeví.
28. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
Holky, tak jsem tady tak zavzpomínala s váma, já sio vybavuju vše z řečeného, NKOTB, backstreet boys, kelly family a další, ale já prostě musím souhlasit s tím, že i když mám éru téměř fanatického fanouškovství Michaela už delší dobu za sebou, jsem přesvědčená, že nikdo takový dlouho nebude... Prostě ta kombinace talentu, píle, image a nakonec i trochu mimozemšťanství...takový snad nikdo nikdy nebyl a nebude.
Furt tomu nějak nemůžu uvěřit:frowning2:
28. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=hMnk7lh9M3o filipínští vězni a jejich skvěle zpracovaný Thriller
28. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
jabber : Lunetic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
skurinka : jo tak u te jsem taky rvala.... :frowning2: a taky se mi tam libi....i když to teda fakt není můj typ... :wink:
28. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
kelly family = :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jako proti jejich barve hlasu nic nemam, ale jinak.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ta rodina vypada jako potvůrky podivný z Ronji dcery loupežníka :grinning:
28. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
peppa _ jj Tracy Chpaman , to joooooo

ja mám ráda Bjork, ale chápu, ze se nekomu nelibi....
28. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
katwin : souhlas

achalteke : to me taky dostalo....fakt skvela pocta a je super, ze jsou vezni neceho takoveho schopny
28. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
Björk i Tracy mám ráda, Kelly Family, Lunetic a Lady Gaga ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
Holky prosim neodbocujte od temetu ..dekuji
:slight_smile:
28. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
skurinka : neboj, ono se to k Michaelovi vzdycky vrati....
nebo jde jen o to , vyjadrovat tu soustrast ?
v tom pripade se omlouvam. :wink:
28. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
autor
ne v klidu mam dnes den na h...o
28. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.