• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vzpominka na Michaela Jacksona

(Zamčená)
3. listopadu 2009 
skuri : tak ať je brzo líp :wink:
28. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
28. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
ikarkulka, v pohode, vsak se chapem ne :slight_smile:

skuri, neprud :wink: zitra bude lip, ja mela na prdika den vcera

petruna, teda malej Tonda to vali jako Kral :slight_smile: sikulka. Taky kdyz jsem si poustela MJ, Micinka me tu zacala tancovat, ona hudbu miluje (aspon si myslim, uz aby mela 3 a tada na hodiny tance, klavir, zpev :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale jen vezmu cameru, zacne se zajimat o techniku aparatu a je po nataceni :frowning2:
28. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jinak MJ je zpet v zebrickach hitparad, palec nahoru MJ
28. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
peppa
odkaz na písničku je super, teda ta písnička.taky se mi líbí.
jo dnes jsem byla v mothercare a maj tam spodní prádlo pro holčiny s Peppa pig :wink: :grinning:
28. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
soanpe, ja tu pisnicku miluju :slight_smile:
Hele co bych to byla za Peppu, kdyby M nemela Peppa na spodarech :grinning: Mame s mothercare :wink: , ale diky. Btw Petruna, Tonda ma pekny triko (bodicko) :grinning:
28. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
'z mothercare' pardon
28. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
peppa : u nas je to stejny....ted vyjimecne dal prednost trsani pred fotakem....pak jsem ho chtela natocit jeste u Billie Jean a to uz jsem mela smulu :wink:
28. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
peppa : diky, to bodycko jsem kreslila předevčírem barvama na textil :slight_smile:
hold jsem ještě neměla info od Soa....
i když nevim, jestli bych Tondovi dala spoďáry s peppou.... :grinning:
ale triko joooo, mothercare je pro me ale zalezitost jen kdyz jsou ty slevy...

sory za odboceni.... :wink:
28. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
petru,tak ten je zrovna aktualní :wink:
28. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Přiznávám, že mě jeho smrt nijak nezaujala, nikdy jsem jeho písničky cíleně neposlouchala, ale musím uznat, že přestože poslouchám zcela jinou hudbu, M.J. písně byli a jsou nadčasové a chytlavé a hlavně opravdu DOBRÉ.
Jen jsem si říkala - a teď to berte jako nadsázku - že kdyby zůstal černej, tak mohl bejt živej, bohatej a mohl pořád ještě zpívat.
No, každopádně si myslím, že už by asi žádný nový šlágr světu nedal, asi už nebyl ve stavu to spáchat.
28. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
jj taky si rikame kdyby zustal tam jak zpival thriller tak by to bylo fajn.,ale stalo se to tak co uz..ale tancit jako on bych umet chtela to je neskutecne precizni a dokonaly tanecnik..sem videla dokumentkde pri nataceni thrilleru lezel na zemi s sledoval sve tanecniky jestli jsou naprosto stejne pohybove sladeni ..muselo to byt na milion procent dokonale..proste jak madonna ..pedant :sunglasses:
28. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
Jo pedant to být musel.A když byl černej,byl moc pěknej
28. čer 2009 ve 22:37  •  3 děti  • Odpověz
me se vzhledove libil v tom thrilleru a dirty diana pisnicce,ale i tak byl lehce zsenstilej a hrozne me vadil jeho slabounkej hlasek,ale jinak byl super.. :sunglasses:
28. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
jako chlap byl podle mě asexuální, páč vypadal jako podvyživená vosková figurína a jeho styl oblékání mě děsil :grinning: ale zpívat uměl, to jo :wink:
28. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=7Hg-IRZk4D0&feature=PlayList&p=D7C635EDE6109E08&playnext=1&playnext_from=PL&index=20

tady se jeste trosku dal ..obleceni tehda bylo super na tu dobu vsak jeho album off the wall vyslo kdyz sem s enarodila :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
28. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
aponchie, to je geniální! On byl prostě nepřekonatelnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz
ygreen : taky me to napadlo.... :wink:
29. čer 2009 v 00:35  • Odpověz
tady se mi libi v obliceji http://www.youtube.com/watch?v=Pvc9XBTfu6g&feature=channel_page
, ale pisnicka teda desna. A ten afro uces mu teda taky moc neslusi...me se vic libil s dlouhejma rovnejma....

tezko uverit, ze i tohle je Majkl :sunglasses:
29. čer 2009 v 00:45  • Odpověz
tady je dobre videt, kdy prestal vypadat dobre...http://www.youtube.com/watch?v=T_Irfcfm6kc&feature=related

a tim uz snad pro dnesek koncim :slight_smile:
dobrou
29. čer 2009 v 00:51  • Odpověz
petru, ta písnička je náhodou hrozně hezká, tu mám ráda :slight_smile:

tady je ta odvrácená strana http://www.youtube.com/watch?v=lZJ_fA15uh4 :confounded:
29. čer 2009 v 01:02  • Odpověz
ikarkul : me vadi jak je fistuli nebo jak se to pise, ja treba kvuli tomu ani nikdy nemusela Bee Gees, ktery mi pripomina...

s tou odvracenou strano... to myslim nikoho neprekvapuje....myslim, ze jsme se tu vesmes vsechny schodli, ze to byl magor :slight_smile:
ten smutek a nostalgie je po necem jinem nez po jeho vystrednim chovani..

by me desne zajimalo, jak to cele vnimali jeho deti....a jak presne vyrustali, jestli meli kamarady, proste takovej ten beznej zivot...
na me to pusobi, ze je mel jako ptacata v kleci. Nevim zadne podrobnosti, pac bulvar nectu a z jinych novin si nic nevybavuju, ale na me to cele pusobi dojmem, ze ty deti nemuzou byt normalni....

ted sice mozna budou mit moznost zit normalne a nebyt v tou uzavrenem svete, ale myslim, ze ten tlak medii bude obrovsky....to jak budou lidi past po jejich fotkach (me osobne by treba fakt zajimalo, jak ty deti vypadaj... :slight_smile: ) a proste celkove to budou mit celej zivot tezky jako deti Michaela Jacksona ...zvlast pokud ani nejsou pocaty prirozene, ted do toho, ze se jich matka zrekla pro prachy....

no tohle je fakt hnus fialovej...fakt by me zajimalo, jak zili....a jakej meli k Majklovi vztah...
29. čer 2009 ve 04:03  • Odpověz
Vetsina slavnych lidi by fotografy v tehle situaci (viz posledni video) poslala slusne ci neslusne nekam, ale on takovy snad nikdy nebyl. Proste pro fanousky vsechno.

petruna, ja teda bulvar obcas kuknu na netu, taky jsem nikdy driv nevidela fotky jeho deti az dneska, posilam link http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/2505792/Jacko-was-working-on-new-song-with-his-kids-when-he-died.html
29. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
tak holky jsem mela sok
ve spravach byl rozhovor s MJ otcem a on byl uplne vysmatej......
reporter se ho ptal jestli tyhle dny byli tezke a on no joo-
debil fakt,jako takovyho otce to radsi zadnyho.....
29. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
K těm dětem: dnes v MF Dnes byl článek, který píše o chůvě dětí, ta popsala, jak jí Jacksonova rodina ihned zakázala vídat děti, která na ní byly zvyklé a které vychovávala několik let, přičemž babička Katherine se hned po MJ smrti pídila po penězích, zda po sobě zanechal nějakou hotovost :frowning2: . Děti chce samozřejmě vychovávat rodina, MJ kromě obřích dluhů /posledních pár let žil na dluh nebo se nechal hostit přáteli, peníze neměl a nevydělával/ stále vlastní podíly na vlastnická práva Beatles a z toho jdou ročně velké peníze. Chudáci děti...
Ten článek je dost smutný a potvrzuje, že MK byl "mimoň" zřejmě neschopný samostatného života, prý měl velké deprese z blížící se koncertní šňůry, měl za to, když podepisoval smlouvu, že to podepsal ne na 50 /!/, ale na 10 koncertů. Vůbec nevěděl, co podepisuje :frowning2: . Takže se ládoval prášky, nedbal o sebe, když něco vydělal, tak místo toho, aby koupil pro sebe a děti dům, tak utrácel šílené sumy za starožitnosti, ale neměl je kam dát, platil za jejich uskladnění...atp. :frowning2:
Smutný konec velikána.... :frowning2:
29. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
peppa : na netu obcas taky nahlidnu do bulvaru, kdyz zahlidnu nekho, koho mam rada...to zase jooo.
29. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
dik za odkaz...
a ted mi reknete, jak je mozny, ze jsou ty deti uplne bily ? :sweat_smile: navic jeden blondacek ?
to mela ta zenska tak silny geny ? :astonished:

neco uz jsem taky nasla, ale vetsinou meli skrabosku nebo tak...
jako ja si nemyslim, ze ty deti nejak hrozne trpeli ale kazdopadne je to divnej model...ze se jich matka vzda a stara se jen tata.
Nevite z jakyho duvodu je zakryval ? kdyz je obcas ukazal, tak to ztraci smysl....a taky by me zajimalo, jaky ty deti jsou. Kdzy meli vsechno, jestli to jsou rozmazleny spratci nebo tak..

jako tohle jsou fakt zahady :grinning: a myslim, ze nejsem jedina koho to zajima.
Kdyby zil normalne, tak po tom nikdo ani nestekne...Treba madonny deti me napr. vubec nezajimaj.... :slight_smile:
videla jsem je a to mi staci.

skuri, marti : smutny, ale ne az tak prekvapivy....jako jeho zivot byl fakt divnej....
ale i tak jsem ho mela rada.
29. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
petru:mrkni na seznam,ty děcka nejsou jeho......přiznala to teď,sperma od neznámého dárce :wink:
29. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.