• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vzpominka na Michaela Jacksona

(Zamčená)
3. listopadu 2009 
leni : tak z toho jsem nejaka zmatena....a jakej teda na ne mel narok ? ze by je schovaval prave proto , ze nebyli ani trochu cerny ? :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
no každopádně tmavý "geny" jsou dominantnější než světlý :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty jména :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
no, me to sice zajima, ale ve vysledku mi je uplne sumak jestli jsou jeho nebo ne..(viz. Lenky odkaz)
Celej jeho zivot byl jedna velka zahada a podivnost....asi si na tom nejakym zpusobem zakladal, bejt tajemnej a divnej..a nebo proste takovej opravdu byl....z ty slavy a penez mu jednodusse siblo....(a neni jedinej si myslim)
je mi to jedno...

jde mi hlavne o jeho hudbu a tanec....vsechno okolo je pro me nepodstatna omacka...
29. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
petruna - no zakrýval je, aby je nikdo neviděl, třeba kvůli únosu např. nebo byl prostě jen tak cáklej :sweat_smile: Ona ta jeho věčná rouška na puse taky nebyla zrovna normální :sweat_smile: Nárok na děti měl jako každý otec, když byli manželé. Akorát že je měli uměli a od dárce. Jako já třeba nechápu, proč neměl vlastní, však s ní spát nemusel, mohlo se jen použít jeho sperma, ne?
29. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
a že se jich matka vzdala....no ona mu je jen porodila, byl to prostě obchod, pronájem dělohy

Moje mamka má teorii, že spáchal sebevraždu :sweat_smile:
29. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
je to hnus co ted zacinaji vse vytahovat na povrch..kazdej se v tombude akorat tak piplat,a hlavne kolik kazdej z toho vystriska penez......

fakt ucta k mrtvym-
bud rad ze jsi tam na hore jinak by te muselo trefit....odpocivej v klidu :slight_smile:
29. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Skuri, ja to taky radeji nectu, pro me byl hudebnik, kral popu i plastic, proc, jak, kdy a s kym....jsou jen dohady a ve vetsine vymyslene info.

petruna...ja myslim, ze nechtel mit mix deti, ale to je jen moje teorie a kdo vi, ale je to jedno, ocividne 'svoje' deti miloval.
29. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
jabber : treba fakt nechtel mix deti, jak pise peppa a nebo mel sperma naky nekvalitni nebo tak...

ale pro me byl to co pro Peppu....ostatni jsou fakt jen dohady a i kdyby vse byla pravda, je mi to uprimne jedno....
vadila by mi jen pravda ohledne pedofilie, ale tomu proste neverim a asi se to nikdy neprokaze....jak muzu vedet, ze to co nekdo tvrdi je pravda ? (to se tyka obou stran)

me by zajimalo, jak to mel se sexualitou....jestli ho sex proste fakt nebavil nebo jestli se ho stitil (prislo mu to nehygienicky :sunglasses:) nebo co....bych typla to druhy... :slight_smile:

ale to je jen moje zvedavost, at uz byl hetero nebo homo nebo frigidni, tak to nic nemeni na tom, ze jeho pisnicky mam fakt rada.
29. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
petruna - taky mě to napadlo, že asi nechtěl černoušky a ani mix děti, jinak to nedává moc smysl, když tak moc chtěl děti :sweat_smile:
Je fakt, že kdyby žil dál, tak by mě ani nenapadlo nad něčím takovým přemýšlet :sweat_smile: :grinning:
29. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
petru, to jsme si nerozuměly :wink: já jsem to odvrácenou stranou nemyslela odvrácenou stranu jeho povahy, ale odvrácenou stranu tý slávy.
je jasný, že tohle si každý domyslí, že to musel mít těžký, nemohl ven udělat ani krok, ale když to pak člověk vidí takhle reálně, tak z toho až mrazí - ta hysterie fanoušků, agresivita novinářů a fotografů... fakt život na houby.

hele a já jsem si myslela, že ty děti byly jeho. jako biologicky. já jsem je nikdy neviděla, takže ani nevim, jestli jsou černý nebo bílý, ale prostě jsem myslela, že sperma bylo jeho :grinning: to jsou věci.
29. čer 2009 ve 23:16  • Odpověz
pro mě byl Michael velká hudební ikona-fenomén, ač nejsem pop-erka, tak jeho hudební přínos je obrovský a po něm prostě díra zůstává, je nenahraditelný. co se týče jeho soukromí, tak mě celkem nezajímá, jestli děti byli jeho nebo ne. on sám byl dítětem a i proto si myslím, že sex a podobné věci ho nezajímaly. on je přesně ukázka toho, že když má někdo takové obr nadání, tak zase někde jinde je ubráno, nebo naděleno nestandartně.
každopádně jeho písničky a úžasný klipy jsou báječný :wink:
29. čer 2009 ve 23:30  • Odpověz
ikarkulka : aha, tak to jo....z tohodle duvodu jsem nikdy nechtela bejt slavna....nedivim se, ze ty lidi z toho magorej...
29. čer 2009 ve 23:50  • Odpověz
ikarkulka : taky jsem si myslela, ze ma deti z vlastniho spermatu...ted sem je vlastne videla poprvy...takze sok, ze jden je uplnej blondacek...

ale i kdyby to byla lez, ze nejsou jeho (coz je dooost malo pravdepodobny, kdyz jsou uplne bily), je mi to fakt jedno...pro me z toh onic neplyne...

zuza : ahoooj, souhlas se vsim, cos psala.
29. čer 2009 ve 23:54  • Odpověz
zuzalach má pravdu
1. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
ja si taky myslim,ze svuj zal zakoncil sam a predavkoval se lekama :unamused:
1. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
muj idol to nebyl, ac nektere jeho pisne me provazeji uz dlouhou dobu. Nebrecim, neresim, je mi to naprosto jedno...
1. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
ygreen....to jsem si taky myslela :grinning: ....ja i Elishka rusime toto pravidlo :grinning:
1. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahojda, jako pro mě byl Michael thi King, ale že asi 12 lidí spáchalo po jeho smrti sebevraždu, je jako hodně ulítlý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
A jinak já si myslím, že si smrt asi způsobil sám (údajně bral obrovské množství léků, na nichž si vypěstoval závislost), ale nemyslím si, že by to byla sebevražda, on se smrti hrozně bál... já myslím, že prostě neodhadl své možnosti a jeho vychrtlé tělo to nezvládlo...
1. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Některé písničky se mi moc líbily ... můj idol nebyl, zemřel v poměrně mladém věku, ale při způsobu života se to dalo čekat.
Zajímavé jsou ty spekulace - jako fingované úmrtí z důvodu zdravotních problémů, díky kterým by koncertní šňůru prostě nezvládl apod.
1. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz
Asy jak ty anorexički furd se vidi tlustyma,tak on se viděl snědym,proto tolik plastickich operaci, a proto asy ne chtel vlastni děti, bal se,že budou černoušci. :unamused:
6. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
Nevíte někdo, kde by bylo možné (na jakých www stránkách) shlídnout on line pohřeb MJ?

Prý to bude vysílat několik stanic přes internet online.
7. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Aha, tak nevím, zda přes internet, ale v televizi to bude na nějakých zahran stanicích určitě. Tak by to třeba mohli dávat i přes net. :confused:
7. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
nebude to na satelitu nekde?
7. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Netuším,ale satelit nemáme, tak jedině net.
7. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Na stoprocent CNN-celej pohřeb-tuším že to začíná v 18 hodin.
7. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
zjistily jste něco ?
my satelit nemáme, tak můžu jedině na netu....
díky
7. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
7. črc 2009 v 17:20  •  1 dítě  • Odpověz
http://news.bbc.co.uk/1/hi/uk/7459669.stm

Az ted jsem to zapla, ale myslim, ze pohreb je private. Jinak na BBC2 tady bezi MJ memorial concert v 6pm, netusim, zda to pobezi i na netu.
7. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
Vsude pisou, ze pohreb Jacksona je private, tak jsem z toho jelen :rolling_eyes:
7. črc 2009 v 17:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.