• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vzpominka na Michaela Jacksona

(Zamčená)
3. listopadu 2009 
ja to nasla tady http://www.ustream.tv/channel/CBS-News

...pohreb pro fanousky zacina od sedmi, od peti to je pro rodinu.
7. črc 2009 v 17:33  • Odpověz
Taky jsem se to ted docetla, ten concert pobezi snad vsude. Chtela jsem jit s malou ven do parku, ale budu se koukat, docela bych tam ted chtela byt a zaspivat mu jeho pisnicky se vsema fanouskama a zpevakama z celeho sveta. Jak na to ted koukam, porad nechapu, jak to ze uz tuneni mezi nama zivy :cry:
7. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
peppa : skoda, ze to nepobezi v cesky TV....ja satelit nemam...tak aspon ze mam ten internet....

jj je to dojemny...
prekvapuje me, ze se s tim tak nadela, kdyz na nej v poslednich letech svet vubec nemyslel..
ale to tak byva no....
7. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
Je fakt, ze se o nem zacalo mluvit hodne diky tomu turne, ktere se melo v techto dnech uskutecnit. Ale myslim, ze v USA byl porad tak nejak v popredi zajmu medii, fanousku a tak.

Tak a jdu koukat, Mia me tu serviruje talire a caj a ptakovinky ze sve kuchynky a u toho vrti zadkem :grinning: Aspon MJ's zivot pekne oslavime :slight_smile:
7. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
Taky si to za chvíli pustím. Snad z toho nebudu mít depku. Teď koukám co říkají ve zprávách.
7. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
proc tam neni Diana Ross?
7. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
na ct24 to je taky live
7. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
:cry: no taky vzpomínám na čt24
7. črc 2009 ve 20:35  •  3 děti  • Odpověz
i my
7. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
taky jsem vzpomínala... :frowning2:
7. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
:pensive: krásné to bylo a moc dojemné
7. črc 2009 ve 21:51  •  3 děti  • Odpověz
bulela jsem jako želva :cry: :pensive:
7. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
i jáááááááááááááááááá a jak jsem si zazpívala. :cry:
7. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
je mi z toho smutno :cry: :cry: :cry: ale bylo to krásný :pensive:
7. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
mohlo by vyjít nějaký pamětní cd
7. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
tož sem si zase jednou kvalitně pořvala.....
7. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
Taky jsem ho mela rada. Porad si pamatuju, jak jsem jako patnactileta stala v extazi pred InterContinentalem a chytala jeho triko, co hodil z balkonu.
7. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
anatanka : já třeba vůbec nebyla takováhle fanynka...abych šla k hotelu nebo na koncert, takže mě pořád překvapuje, že mě to tak sebralo.
Nechci vědět, jak by mě to vzalo, kdyby to byl v mládí můj nej idol.
7. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
:cry: Bylo to velmi dojemne, taky jsem me ukaplo hodne slz, hlavne kdyz o nem jeho pratele mluvili. Mala koukala se mnou a asi se stala fanynkou :slight_smile: Miss you MJ
7. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
taky jsem si tajně pobulela :grinning: i když jsem doufala, že tam pustí i nějaké jeho klipy, že to bude víc "o něm".

ačkoli je mi to celkem volný a bulvár nečtu, tak jsem jenom chtěla napsat k těm dětem - někdo sem dával odkaz s jejich fotkou, kde jsou teda menší, ale totál světlovlasý. teď tam byly všechny ty děti tmavší. no nic, jen že to asi fakt budou jeho biol. děti. ale to je fuk, vychovával je, takže oni ho budou vidět jako tátu.

ta jeho dcerka mě teda hrozně dojala. nevím, jestli bych byla tak statečná v jejím věku.
7. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz
9. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
ahoj tak jsem si to pustila ..a na toho ducha jako neverim ...

ale ty ostatni me dojali ..a mam takovou husi kuzi

http://www.youtube.com/watch?v=6hh96Ex-94s
19. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Co říkáte na film This Is It kdo jste byl? Mně se moc líbil a znova mi to přišlo tak strašně líto...to že zemřel :frowning2: :cry: :pensive:
3. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.