• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vzpominka na Michaela Jacksona

(Zamčená)
3. listopadu 2009 
hathor....ja myslim, ze to omdlivani pod podiem je zpusobeno tlakem a vzduchem, a endorfiny hraji taky velkou roli....je to spise fyzickeho razu.....pamatujete na koncerty Beatles?????
26. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
cernovlaska-krasne napsany....
26. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
Všech lidí :grinning:
26. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
naprosto souhlasim s cernovlaskou

jo jsou to mediialni hvezdy ..tak hold to taky nemaji jednoduchy jsou to taky jenom lidi
26. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
já si michaela taky pamatuju v jeho největším vzestupu...pak bohužel přišel pád...dle mého neunesl to co se kolem něj dělo...a to že byl magor??? no to musel být, jinak by nemohl dělat to co dělal tak dobře....
škoda :frowning2: :pensive:
26. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Otevrela jsem tuhle diskuzi, pac jsem chtela neco napsat, ale potom co jsem si precetla prispevky berusky me uplne zamrazilo. :pensive: Oukej, kazdy mame narok na svuj nazor a ja ti ho neberu, ale myslim si, ze by nebylo nejvhodnejsi v tyhle diskuzi takhle mluvit. Ja si nemyslim, ze ucelem tyhle diskuzi to puvodne asi nebylo, pro to bych zalozila jinou treba "jaky je vas nazor na Michaela Jacksona"...Vzpominka na nej pro me predstavuje neco uplne jinyho.
Pro me je to proste skutecne Kral a taky si nemyslim, ze za jeho uspech vdeci z tolika procent lidem okolo, jak uz tady nekdo poznamenal, on to proste umel prodat, byl svym zpusobem vyjimecnej a co se stalo je velka skoda. :pensive: :cry:
Thank you Michael...Rest in peace...
http://www.youtube.com/watch?v=BzzgqtPO42Q&feature=related
26. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Nom, mně to hodně zasáhlo. Jeho život ... o tom víme prd, ten mediální humbuk, nikdo si neumíme představit tlak, pod jakým žil od malička, o reálném životě už dávno nemohl mít tušení.
Pro mě zůstane králem, pojí se s ním tolik zásadních přelomů, hitů, tanečních kreací a pod., že dost pochybuji, že se mu v tom někdo vyrovná. Každopádně to byl člověk geniální a hudbou posvěcený a bude mi chybět představa, že by se mohl náhle objevit zase s nějakým novým albem, peckou a dokázat všem, kolik mu bylo shůry naděleno. To není o žádných manažerech. Poslouchám a slyším, takových talentů je sakra málo. Je mi z toho smutno. :pensive:
26. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Ja poradne nevedela, co napsat, pac se mi tomu jeste ted nechce verit, ale petrolejka to, co jsi napsala ty mi mluvi z duse a stejne tak cernovlaska...je to vazne krasne napsane... :pensive:
26. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
jezisi me se libi jak naraz nekdo veri tomu co pisou v novinach a co vime prostrednictvim medii :stuck_out_tongue_closed_eyes: hnus non plus ultras..pac kdyz nekoho nezname osobne tak ho preci nemuzeme relevantne soudit ne?a soudit nekoho kdyz ho neznam je povrchni...

je to smutne ,ze zemrel..budme radi,ze zijeme a jeho pisne jsou skvele a tanecnik a hudebnik byl genialni a jako clovek?nevim podle me byl hodne citlivy a nepochopeny tot vse :sunglasses:
26. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
apon tak tak :wink: suďme ho jako muzikanta a tanečníka, nikoliv jako těžce zmedializovanýho člověka...je mi líto, že zemřel, pro mě to byl fenomén
rest in peace, Michael
26. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
26. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Ani ja jsem tomu, ze umrel kral Popu nechtela verit :frowning2: :frowning2:

He is a Legend forever!!!!! R.I.P Jacko
26. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
tolik tahanic u soudu a lidi co se z nej akorat snazili dostat prachy za ucelem nesmyslneho obvinovani dle me je i pro kona dost takze uz mu bude lepe tam kde je nez tohle leta podstupovat by zabilo i normalniho cloveka ne nekoho kdo se medialne jest emusi vice branit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
26. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Nesuďte ho tak přísně - smutný osud člověka, co nikdy nemohl žít normální život. Umělci to mají neobyčejně složité a lehce se nechají strhnout tou šarádou okolo nich. Jackson je jeden z těch pilířů, kteří udávají směr v kultuře. A to, co se dělo s jeho osobou a osobností je bohužel důsledek této jeho výjimečnosti.
Ztratil kontakt s realitou a představu co je vůbec normální a co ne. Byl hvězda už jako čtyřltetý, nevyrůstal jako normální kluk a to poznamená zásadně.
Podle těch jeho rozhovorů se dalo docela dobře vidět, jak je úplně mimo.

Je to smutné, lež u lidí tohohle formátu a významu téměř logické.
Taky mě to šokovalo, ovšem umělecky umřel mnohem dřív...
to je k těm radikální soudům :fearful:
26. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
Kubaka, přesně!
26. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Michaela jsem nikdy neobdivovala, ale musím uznat, že písničky má hodně dobře poslouchatelný :wink: Nějak mi nesedl jako člověk, nebo jak bych to řekla... ale neodsuzuji ho. Nikdo neví, co je pravdy na tom, co všechno noviny napsali, taky jsem četla o tom, jak moc chtěl být běloch proto, aby se nepodobal svému otci, který na něj neměl zrovna nejlepší vliv :frowning2:
Zkrátka - ač to nebyl můj favorit, je ho škoda :cry:
26. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Michael měl hodně dobrých písniček....tak snad ještě pro úplnost http://www.youtube.com/watch?v=ZkGOiS75Lwk
respect Michael :wink:
26. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Každý umělec musí být tak trochu 'magor'. Ale jak se říká o mrtvých jen dobře.
26. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
A kdo z velkych at uz hudebniku nebo jinych umelcu tak trochu podivin nebyl. :wink:
26. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
My obyc lidi o tom nemame ani poneti :wink: ...jaky zivot maji, to co prezentuji media je jen pro kupovanost toho ci onoho deniku.
26. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
holky,já si dodneška pamatuju když se stal teroristický útok 11.září,tak den poté přesně ve 12hodin padla minuta ticha na vzpomínku všech obětí a po této minutě ticha to byla právě písen od Michaela-Will You Be There,která se šířila z televize.
je ho opravdu škoda.

beruska-on nebyl magor,to jen média z něj udělaly šílence v našich očích...Uštvaly ho stejně jako princeznu Dianu
26. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
každý jsme nějaký. já brala jeho hudbu,zpěv a tanec. Mám kolems ebe lidi co v pubertě jeho kreace uměli úžasně. byl to fabvorit v muzec mého mládí a porvázel nás na diskotékách. Na kávu jsme s ním nikdy nešla takže zda byl pedofil atd...... ví jen on sám a my si můžeme myslet cokoliv. Já tento názor nemám. :wink:
26. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
26. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
jako zpěvák naprosto skvělý. ať už za jeho úspěchem stál kilometr lidí nebo ne, byl to on, kdo to prezentoval. on kdo tančil, on kdo zpíval. hnus teda je, kolik lidí na jeho smrti teď bude rejžovat prašulí :rolling_eyes:
26. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Vyrazilo mi to dech. Ne že bych byla přímo fanynka, ale na některých jeho písničkách jsem vyrůstala a do dneška si je moc ráda poslechnu. Zemřela legenda :frowning2:
PS: Na TV Očko běží blok Goodbye Michael....
26. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
26. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
kdyz jsem si to vcera v noci precetla, prvni reakce byla litost. Jako fakt me to bylo hrozne lito.
je to kus meho mladi (detstvi), i kdyz jsem nebyla primo fanynka.
Byl to podivin, ale me nikdy nejak zvlast nedrazdil. Bulvar beru s rezervou, takze nemuzu rict, ze bych vsemu, co o nem bylo napsano verila.

Drsny bylo, jak mu malem syn vypadl z balkonu, ale pro me to bude clovek jehoz pisnicky, tanec a hlavne klipy se mi moc libili.

Mel tezky zivot, ale z velke casti si za to mohl sam. :pensive:
At odpociva v pokoji.
26. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
taky me mrzi, ze neumrel az po tom turne. Prala bych mu nejaky comeback.
Ale jak se zda, kdby yse turne dozil, mozna by umrel pri nejakej z koncertu :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
no, když si představím, kolik lidiček si dnes bude pouštět jeho songy, tak je to pocta, jako.. :wink:
26. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.