• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vzpominka na Michaela Jacksona

(Zamčená)
3. listopadu 2009 
26. čer 2009 ve 13:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Suki, uplne me to vzalo. :frowning2: Byl uzasnej. A kdyz si prectes ty vzkazy pod tim, tak me uplne mrazi.
26. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
:pensive: :pensive: :pensive: Mně taky, jsem z toho fakt smutná :pensive: a ještě, když si to člověk pustí a přečte :pensive: :pensive:
26. čer 2009 ve 13:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Mě zpráva o jeho smrti taky zasáhla, i když jsem nebyla jeho velká fanynka... :pensive: Samozřejmě i mě jeho písničky provázely dětstvím a jeden čas patřil k mým oblíbencům, např. písničkou k filmu Zachraňte Willyho... :pensive:

Ať už to všechno kolem něho bylo jakkoli..., PRO MĚ VŽDYCKY BYL, JE A BUDE KRÁLEM POPU... :pensive:

...a to navždy...

...

Přeju mu, ať najde konečně klid... :cry:
26. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Anoli, rekla jsi to nadherne, fakt.

Kdyz si ctu ty prispevky, tak to myslim zasahlo lidi na celym svete. Uplne me mrazi. Je tam treba prispevek z Thajska, atd.
26. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
anoli...krásně napsané :pensive:
26. čer 2009 ve 13:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
No,...............to jste mě moc nepotešili. :pensive:
Je to opravdu škoda,že nám ze světa odcházejí tak mladí,talentovaní lidé. :confounded:
26. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
26. čer 2009 ve 13:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
26. čer 2009 ve 13:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
26. čer 2009 ve 13:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
26. čer 2009 ve 14:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
mně se ta zpráva o smrti Jasksona taky dotkla :pensive: jeho písničky provázely moje dětství, pubertu...i když výhradní fanynkou jsem nebyla...a souhlasím s anoli, že byl králem popu, i když byl podivín :pensive:
26. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
No pro mě to byl taky šok :pensive: :pensive:
Nejsem sice fanynka, ale Michael byl prostě osobnost!!!
A jako černoch měl sakra šmrnc :wink: :pensive:
26. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
ja kdyz si poustim ty odkazy, tak je mi skoro do breku :sweat_smile:
u Earth songu jsem vždycky brečela a te´d je to o to dojemnější.

jen je skoda, ze umrel v době, kdy se na něj skoro zapomínalo....kdyby vedel kolik lidi zasahne jeho smrt, i kdyz uz neni na vysluni.... :pensive:
26. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
petru, ale on to vidí......................... z nebe... :wink:
26. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
já teda fanynka nebyla,ale musím říct ,že jeho smrt mě zasáhla :pensive: Opravdu to byl umělec,který na hudební scéně něco dokázal :slight_smile: :pensive:
A při jeho písničce(you are nother alone),promiňte jestli jsem to špatně napsala,jsem tancovala svůj snad první ploužák :wink:
26. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
anoli : taky sem si to řikala, ale mam z toho trochu depku....jak lidi nekoho poradne oceni, az kdyz umre....
tak to ale bylo vzdycky.... :unamused:
26. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
jeste, ze jsem nebyla v detstvi a puberte jeho oddana fanynka...to bych asi rvala jak protrzena....
si pamatuju, jak jsem obrecela george harisona...brrr brecela jsem asi tyden.

jako jasne, jsou to "jen" celebrity, ale pro me je to proste kus zivota, vzpominky....a proto to cloveka tak sebere...

vzdycky jsem si rikala, jak to musi bejt divny, kdyz poumiraj vsichni, co provazeli muj kulturni zivot, tak jak to treba zazivala moje babicka a ted to postupne zazivaj nasi...(viz. Matuska atak.)
26. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
tuhle jsem jako dítě fakt žrala, když běžela na MTV :sunglasses:
http://www.youtube.com/watch?v=6QCzK0EVISo
26. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
Myslím, že Michael byl věčný dítě, nikdy nedospěl.....ale to ho právě dělalo jedinečným.
když se člověk koukne do historie, tak největší umělci byli zároveň největší podivíni a mogoři.
A je dobře, že to tak je. Jinak by neudělali to, co udělali.
26. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
petru jo na black or white taky strašně ráda vzpomínám, jako kosmopolitního člověka mě ten klip tenkrát strašně moc potěšil :dizzy_face:
26. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
pořád ještě sjíždím vaše odkazy....a řikám si jaká je škoda, že se tak znetvořil.
jako černoch by byl kus, ale to by zase nebyl tak originální . Nejlíp vypadal v 80 letech. Sice vypadal trochu jako ženská ale v některých klipech mi příde i sexy a klidně si myslete, že jsem divná :grinning: :grinning:
To co z něj zbylo v posledních letech je smutný.

tuhle jsem mela moc ráda....nepatri sice k tomu nej, ale já jí na základce hltala kvůli Paulovi z Beatles. :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=5gWvBXS2t4A
26. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
jeste nez se dite probudi.... :slight_smile:

tuhle jsem taky mela rada....a jeste ted na ni obcas parim na diskotece 80-90 let ve Futuru :sunglasses:

http://www.youtube.com/watch?v=ACPsfcsg4ZE&feature=fvst
26. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
26. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
Michael bol legenda svojej doby..
..je mi smutno, že tak náhle zomrel, bola som celkom zvedavá na nové turné..

Jacko a Madonna sú len jedni, ale ona ten svoj život nakoniec ukočírovala lepšie ako chudák Jacko.
26. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
V názvu je špatně napsané jméno, pokud se nepletu (jestli to tu už někdo zmiňova, tak se omlouvám, nečetla jsem vás) :wink:
26. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
Clovek si opravdu tezko dovede predstavit, jak media ovlivnuji zivoty umelcu :unamused:

Nase oblibena http://www.youtube.com/watch?v=o7mEQVWQgRA
26. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Petru
přesně mi bereš slova.

já na M.J.vyrůstala. Je to prostě část mýho života a doba, kdy jsem ho poslouchala byla nádherná :dizzy_face:
Byl a stále zůstává fenomenem. On byl opravdový Král popu.

To že byl magor, je jiná
Každý génius je nějak postižený a zasažený svojí genialitou.

nechápu výroky berušky :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak pročítám diskuse, tak mi přijde , že ona uznává jen sebe sama, ale to by bylo do jiné debaty :sweat_smile:

no ale co jsem chtěla říct, ačkoliv jsme si nijak nepřipouštěla,že by mě mohla jeho smrt zasáhnout, tak čím dál, tím víc mi to je líto

myslela jsem si ,že je nesmrtelný :sweat_smile: nebo aspoň jsem si nemyslela, že zemže tak brzy :pensive:
jeho hlas, pohyby a charizma však zůstane nezapomenuté
26. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.