• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vzpominka na Michaela Jacksona

(Zamčená)
3. listopadu 2009 
26. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
26. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Me pripadal sexy v Remember The Time....to me fakt bralo!
26. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj soanpe, taky jsem si vzdy myslela, ze je nesmrtelny, ani mi neprislo, ze oslavil 50tiny. Skoda takoveho cloveka a talentu, myslim, ze mel v rukavu jeste velka esa :slight_smile: ale to uz je ve hvezdach :pensive:
26. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
soa : presne....taky se pod tvuj prispevek podepisuju.

jako fakt na nej cely den myslim a to ani nepatril k mym nej idolum. On byl pro me neco jako Madonna. Nejsem fanynka, ze bych mela vsechny desky a nejak aktivne to poslouchala, ale jejich pisnicky a klipy a tanecni show jsem mela vzdycky hodne rada. Teda u Madonny jsem udelala vyjimku a dve jeji CD jsem si koupila (jedny z poslednich)
A kdyz jdu na trsacku do Futura na 80 tky, tak jejich pisnicky jsou pro me proste to nej z 80 a 90 let.
26. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Je smutný co se stalo :pensive: :cry: Můj idol to nebyl, ale rozhodně to byla superstar. Klobouk dolů před ním a jeho tvorbou a výkony. Je škoda že odešel tak náhle a brzy.

Taky na to tak nějak celý den myslím...A ještě mediální masáž vyvolává v člověku to,že se mu to pořád připomíná.
...smrt každé známější osobnosti mě vždy nějak zasáhne. Naposledy Matuška. To jsem při jeho pohřbu v tv brečela jak želva. :frowning2:
26. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
zusma : taky to tak mam a presne, u pohrbu Matusky jsem taky dost brecela a to taky nemam ani jednu jeho desku.....ale byli to proste legendy, co doprovazeli nas zivot.

peppa : ja zas mela porad pocit, ze mu je porad kolem 30, i kdyz uz vypadal priserne...byl to pro me mimozemstan, kterej nestarne a neumira.... :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Taky mě nějak vůbec nenapadlo,že by mohl někdy umřít. Nechápu to,ale je to tak.
26. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
janus : asi tu budu za holku se zvracenym vkusem, ale me prisel sexy treba v Black or White a v klipech z te doby...Libil se mi v bily rozepnuty kosily a to jako normalne fakt neletim po chlapech, co se malujou a jsou tak trochu bezpohlavni...
sem si treba nikdy nedokazala predstavit, ze Michael Jacson nekdy provozuje sex.... :sweat_smile: , jak s zenskou, tk s chlapem.
pro me byl a je vecny dite (neco jako Peter Pan), jak uz sem tu jednou psala. Proto treba neverim, ze byl pedofil. Byl dite a snazil se detem dat, to co on nemel. No nevim, je jasny , ze jsem zmasirovana emocema, ale i kdyz zil, tak jsem ho nepovazovala za uchyla, co by detem ublizoval.

a co se tyce toho, ze mi prisel obcas sexy, u me hraje velkou roli to, ze se mi hrozne libi, kdyz nekdo umi tancovat. To mi samo o sobe pride desne sexy.
26. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
ahoj....mně to volala dneska mamka..Nejř)dřív jsem si řekla,no jo,no..Ale čím dál tím víc je mi to líto.Už dlouho jeho písničky neposlouchám,ale jak bylo řečeno-byl součást jednoho období mého života,byla jsem i v Praze na koncertě.Koukala jsem na zprávy a i po těch letech se mi draly slzy do očí..
26. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
petrunka : koncert docela zavidim....pamatuju si, ze jsem byla na petrine a byl trochu slyset.....
Nevim, proc sem tenkrat nemela chut na nej jit, muselo to byt super...asi sem nesla kvuli penezum.
ty koncerty jsou tak drahy, ze jsem byla jen na Paulovi McCartneym ze zahranicnich celebrit.
Ted uz muzu umrit, kdyz sem videla jednoho z Bealtes :grinning:
26. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
petru: jo dobrý tanec je sexy a Jackson byl na pohybové kreace fakt mistr :slight_smile:
26. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
petruna:mně lístek koupila mamka,věděla,že Michaela miluju.Měla jsem jet s kamarádkou.Nakonec jsem ještě v jedný soutěži vyhrála další lístek(v životě jsem už nic jinýho nevyhrála),takže jela mamka se mnou-lístek jsem totiž vyhrála dva dny před koncertem a neprodala ho..A hned myslím ro k na to jsem byla opět s mamkou na U2-ty máme s mamkou rády obě.
26. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
petrunka : a jaky to bylo ? tusim ze predkapela byl DJ BObo a to me taky dost odradilo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
toho nemusim.

ja tak nejak vseobecne nemusim disco a vselijakou modernu, ale Jackson mel u me vzdy vyjimku....nikdy to nebyl muj salek kavy, ale proste jsem se na nej rada divala a pisnicky se mi fakt libili. tak to mam i s Madonnou z 80 let. Nikdy bych si nekoupila jeji CD, ale na MTV jsem ji zrala.
26. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
No.strašně lidí-já byla vyjukaná-někdy v prváku.Nejdřív nás málem ušlapali nějací Němci,když otevřeli zábrany.Byla jsem daleko od podia,ale i tak byl zážitek super.Prostě jsem viděla svýho tehdejšího idola.Jo,předkapela byl DJ Bobo a taky mě nebral,nikdo to tam moc neposlouchal :wink: "Majký" byl perfektní,dokonalej,pořád říkal,že nás miluje... :slight_smile:
26. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
taky se pridavame manza ho mel rad ulital na jeho tancich a pisnich..me to dochazi az ted..clovek si rekne jako asi uplne normalni nebyl (jenze to je v ramci toho genialniho podani normos, jak pisete), ale jedno je jiste machr to byl a nikdo uz ho neprekonna..je to skoda a taky se mi nechce verit, ze uz mu bylo 50 let... :astonished: jen jsem to vzdy rikala a rikam, ze je skoda, ze nezustal takovy jaky byl proste cernoch s kudrnatymi vlasy...no jo to uz je jedno, at je mu v hudebnim nebi hezky...

beruska no comment :angry:
26. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
jedna z mých nejoblíbenějších http://www.youtube.com/watch?v=1zpTQCQEFhg Man In the Mirror
26. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
ja mam vzpominku v albu :pensive: :wink: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
na kabelovce dávaj jeho klipy a já jsem naměko.Fakt jsem myslela,že tohle období mám za sebou,posouchám něco úplně jinýho.Ale Michael je Michael.Prostě to uměl a jaký byl v soukromí nikdo z nás neví a vědět nebude,takže nesoudím.Naopak jsem ho vždy bránila...
26. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
emi-jako vždy,nezklameš :wink:
26. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
ema-fakt dobrý :slight_smile:
26. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
jakub :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
petruna....zrovna jsem na to myslela-taky jsem ho brala jako bezpohlavniho....v tom dobrem slova smyslu.
26. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Dovedete si predstavit kdyz jednou zemre Karel Gott?
26. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
ema: vzpominka v albu dost dobra :wink: :grinning:

janus: ted jsme si to s manzou rikali? to bude narodni smutek
26. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
janusko,to vyhlásej státní smutek :slight_smile: -ale v dobrým.Káju nemusím,ale profík to je a umí to moc dobře
26. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
janus myslim, ze to nebude tak emotivni, jako Majkel...
vzdyt toho oplakavaji jak patnactky, tak ctyricetileti lidi...
ja bych pro Kdala neuronila ani slzu... :zipper_mouth:
26. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Na Ct2 je o něm povídání atd
26. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
tak ja myslim,ze smutna je kazda smrt... :unamused:
26. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.