• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vzpominka na Michaela Jacksona

(Zamčená)
3. listopadu 2009 
A az zemře Karel Gott... To bude pohroma pro náš národ. A pro mě taky. Nedokážu si představit,co se bude dít. Státní smutek
26. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
trosku odbocim....K.G. je nas takovy cesky, ale znaj ho docela dost v Nemecku(jeho Maja byla prelozena do nekolika jazyku...), myslim, ze to bude i tak velky....

Ale Jacko umel sokovat teda opravdu vic....

...si vzpominam jak se tatka pohorsoval, kdyz ho videl dat si ruku do rozkroku....ja to desne zrala, nikdo pred nim si to nelajsnul....borec!(ted nemluvim o Kajovi :grinning: )
26. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
:grinning: joo Kaja je machr zase jinak...ale jako asi fakt tohle je mega Majklomanie :cry:
26. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
janus : hele taky me to nedavno napadlo...kdyz umrel Matuska...

ale priznam se, ze to me necha chladnou....teda, asi me dojmou zpravy a zabery na placici lidi atd....ale Gott mi je jinak uplne volnej :sweat_smile:
ale legenda to je taky, to je jasny.
26. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
26. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
K.G. ma fajn Vanocni....ujizdim na tom...umel to zasadit do tech Vanoc....
26. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
no,já bych možná na místě toho doktora taky utekla :frowning2: .Musí to být hrozný tlak a stres..
26. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
Tak K.G.je Mistr u nás a v Německu.Určitě ho hodně lidí obrečí :pensive:
ale M.J.oplakává snad celý svět :pensive:

co by tomu Kája řek,že už ho tu pomalu oplakáváme :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
jakoubka...tak radej pst :sweat_smile: ...jsem na to myslela.
26. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=zt7VRD6zlSs

trochu pro zasmani....:slight_smile: snad rozumite alepson tomu nazvu:slight_smile:

jakubi...tak on uz vypada deset let jak kdyby mel co chcili klepnout pepkou..jsme na to pripravene...!:grinning:
26. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
emi-ale moje mamka,ne :grinning:

Já bych byla death ,kdyby zemřel Bono Vox :pensive:
26. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
jakoubka : jj, koukala jsem na ty odkazy na yuo tube a jako neuveritelny z jakych zemi tam ma vyjadreni soustrasti....to fakt zasahlo cely svet....doufam, ze to Michael vidi.
26. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
emi-kam ty na to chodíš :wink: :grinning:
26. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz
Filova mama dneska brecela za Majklem...co ti budu povidat:grinning:
26. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz
me to tak nejak cely dojima taky proto, ze se ted ke konci nemel dobre. Je mi ho proste hrozne lito...proste nebyl stastny podle me, taky byl pry porad nemocny.....
az umre Kaja, tak to bude porad na vrcholu....

me je vzdycky hrozne lito , kdyz je nekdo nejakou dobu hrozne slavnej a pak na uplnym dne....a casto ne vlastni vinou...nekdy lidska zavist napacha strasne moc zla.... :unamused:
26. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz
me bude spis lito jeho malych deti...:grinning:
26. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz
a moje mamka neplakala a jela na Turbo :grinning:

připadá mi,že toto je snad jediná diskuze,kde jsme vcelku za jedno :slight_smile:

no,až na berušku :unamused:
26. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
peti-on neměl zrovna ani happy dětství :pensive:
26. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz
myslite tu berusku, kterou ja?:grinning:
26. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz
jakoubka...nechval dne pred vecerem.... :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
jakub: :grinning:

holky na CT 2 jako se snazil napodobil Michaela videly jste to? to proste nikdo nenapodobi to at se na me nezlobi ale ty jeho ladny pohyby atd. k tomu neni co dodat...on mel proste pohyb uplne v maliku... :wink:
26. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
ema: jj :grinning:
26. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz
emi-tu dvojtou :grinning:
26. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak to bez komentare..ta ma takove nazory, ze ja bych radsi padla za vlast...:grinning: ta se snad s nikym neschodne ani na utirani zadku:grinning:
26. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz
no hlavne ale uplne vsude kde muze tak pise sve obrr nazory... :rolling_eyes:
26. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
a ja si myslela, ze chodim na kontroverzni diskuze a jak vidim, tak i Majkl ji neda spat...:grinning:
zas je mi o neco lip:grinning:
26. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
jakoubka : taky me to prekvapuje...sem cekala, ze tu bude spousta lidi psat, jakej to byl pedofil a magor...a ze dobre mu tak, ale nastesti se , krom berusky, vsichni s timhle nazorem drzi zkratka.
26. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz
protoze inteligentni cloek prizna, ze byl osobnost a zavistivci reknou, ze to byl pedofil...
coz teda jsem spis cekala, ze se najde vic zavistivych lidi...:grinning: klasicky...:grinning:
26. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz
peti-možná by to tu někdo napsal,ale snad mají srdce a trochu úcty,tak se na to vybodli :confused: až na ...
26. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz
Jej holky, ja toho Kaju chtela zminit, ale pak jsem si rekla, ze radeji ne. Jak vidim premyslime velmi podobne :sweat_smile: Bozsky Kaja az odejde do nebicka tak to obreci hlavne generace nasich rodicu. Moje mamca ho zboznovala za mlada, jaky byl soumen, mysim rict, ze v tech starych filmech byl docela kousek :sweat_smile: . ted uz je to podle me takovy paprda dedula nebo ne?

Nam ted bezi dokumentiky o MJ skoro na kazdem kanale. Je hezky si cist odkazy, jak se k jeho nahle smrti vyjadrili ostatni hvezdy a pratele, cim pro kazdeho byl :slight_smile:
26. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.