• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vzpominka na Michaela Jacksona

(Zamčená)
3. listopadu 2009 
ježiš,ale já vůbes nevím,jestli ještě žije? :confused: :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 23:54  • Odpověz
no tak ten asi tolik lidi nebere... :confused:
ja kdyz rano cetla, ze majkl zemrel, tak jsem se citila, jak kdyby mi nekdo rek, ze umrel muj kamos....uplne ten prvni pocit honem v tom najit nejake nedorozumeni...jakoze jsem tu zpravu spatne pochopila..a aaaa nepochopila...kdyby nasm alespon rek, ze se chysta umrit :rolling_eyes:
26. čer 2009 ve 23:54  • Odpověz
ja nemam kabelovku...ach jo...ale kdybych ji mela, tak rvu jako krava....sem si dneska uz dala velkou davku emoci u odkazu.....

ja jsem hodne brecela, kdyz umrel George Harrison ( i kdyz jsem mela v detstvi nejradsi Paula) a urcite orvu vsechny z Monty Pythonu...hlavne Michaela Palina...toho miluju nade vse.... :slight_smile:
26. čer 2009 ve 23:55  • Odpověz
petru ja brecela pred deseti lety, kdyz mi bratranek rek, ze se mnou Kurt Cobain nebude chodit, protoze je mrtvy....jsem to opozdene obrecela...:grinning:
26. čer 2009 ve 23:56  • Odpověz
petru
Z1 je na to set top boxu,nebo jak se o jmenuje :wink:
u nás v Prdelkovicích nemáme pořádný připojení k netu, natož kabel :grinning:
26. čer 2009 ve 23:58  • Odpověz
emamu : presne...sem to ted psala jedny holcine do IP...
ja byla v noci dlouho vzhuru, pac se mi nechtelo spat, tak jsem radila na facebooku atak....
no a kolem 4 rano jsem cetla titulek, ze Michael jackson mel zastavu...tak ve me hrklo...sem si ale hned rekla, ze kdyby umrel, tak to napisou hned do titulku, ne ?

tak to rozkliknu s tim, ze si prectu, ze je v nemocnici a ze je na tom blbe a tam jakoby nic : ....pry zemrel pri prevozu do nemocnice....
sem neverila vlastnim ocim...taky mi to prislo neskutecny...a cetla sem si to porad dokola.....

no a rano uz toho byli plny media....

:pensive:
Tak on měl rakovinu.A víš,jak pro mnoho lidí byl,je a bude nesmrtelný :pensive: A teď najednou po celém světě MICHAEL JACKSON ZEMŘEL :pensive:
posledni odkaz od peppapig....tak TAM je sexy!!!!!
26. čer 2009 ve 23:59  • Odpověz
hele a víte, kdy mi bylo takhle divně? když umřela princezna Diana.
Přesně si to pamatuju.Byla neděla,já byla u přítele, on ve sprše a já dělala snídani. Nikdy mě nijak nebrala, ale prostě dostalo mě to :fearful:
27. čer 2009 v 00:01  • Odpověz
soan-jj,to mě taky. :pensive: a její pohřeb u telky jsem solidně ořvala.
27. čer 2009 v 00:03  • Odpověz
bol to král POpu bol užasbýýý je mi to luto.... jeho už nikdo nenahradi mal neuveritelny talent!........................ :pensive: chivlka ticha pre nho...............
27. čer 2009 v 00:05  • Odpověz
ema : ja si myslim, ze svet hodne zasahne smrt Paula mc Cartneyho.
Jako se mi dost zprotivil oproti tomu, jak jsem ho zrala jako dite, ale smrt jednoho z Beatles je taky pokazdy celosvetova tragedie....

a az umre i Ringo, tak to bude uplen v pytli, pac uz nezbyde nikdo z Beatles :sweat_smile:
27. čer 2009 v 00:06  • Odpověz
soa : presne. Diana me taky zasahla a to jsem taky nebyla nejaka jeji fanynka....

me pridou nejhorsi ty necekany smrti, kdyz ty lidi jeste nejsou stary....

i kdyz nektery me seberou, i kdyz se to u nich da predpokladat....
me treba bylo lito, kdyz umrel Jack Lemon....a asi bych prisla na spoustu dalsich jmen
27. čer 2009 v 00:08  • Odpověz
jo a taky mi bude llito az umre Patrik Schwaizy (nevim jak se to pise), jestli teda uz neumrel... :sweat_smile:
nedavno byli dost ponury zpravy v mediich.

nejsem fanynka (nikdy se mi fyzicky nelibil atak), ale Hrisnak je taky soucast myho mladi...
27. čer 2009 v 00:11  • Odpověz
petru
jj, ty neočekávaný úmrtí jsou hnusný
když umře starej člověk, tak ti to nepřijde tak nepřirozený
27. čer 2009 v 00:13  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=wQwY4ll1Kfc&NR=1
holky co neumi anglicky-sorry, tady je zaznam z rozhovoru s M.J.-krasa!
27. čer 2009 v 00:14  • Odpověz
No mně to u Majkla nepřišlo až tak neočekávaný...vždyť o jeho zdravotním stavu psali někde každou chvíli, tu že má rakovinu kůže, tu zas něco jinýho.....a když ho člověk pak fakt někde viděl :zipper_mouth: Nejhezčí byl podle mě v době, kdy nazpíval Bad :slight_smile:
27. čer 2009 v 00:17  • Odpověz
petru, tak Patrika ořvu na 100%

a už na vás peču, bo musím dodělat dort, umejt si pipku :sweat_smile: a vyčistit zuby
dobrou
27. čer 2009 v 00:17  • Odpověz
soanpe, souhlasim, kdyz zemrela Diana, obreceli jsme to vsichni. Proste je to tim, ze to byli spravni lide, kteri meli v sobe uctu k ostatnim, byli svym zpusobem slavni, ale ta popularita jim podle me neztoupla do hlavy, aby se z nich staly nelidsti sobci. Proste me prisel MJ jako hrozne mily clovek, kdyz byl na obrazovkach jinak nez zpivani, jeho hlas byl hrozne vlidny (tak stejne na me pusibi i latoya a jeho brachove). Nikdy si podle me na nic nehral.

Ja teda oplacu Elton John, neni muj typ :grinning: ,a le je to takovy dalsi lidsky umelec.

Nirvana byla muj zivot, aaaaach to uz je taky peknejch let, ale kdyz slysim Cobaina s kytarou, tak padam na zadek
27. čer 2009 v 00:18  • Odpověz
peppa
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a už fakt mizííím
27. čer 2009 v 00:20  • Odpověz
jabber...Bad je cool!
27. čer 2009 v 00:21  • Odpověz
jabber : ja jsem tem mediim az tak neverila... :sweat_smile:
ale je fakt, ze ted vypadal hrozne...ja spis cekala, ze se rozpadne....jako pro me to byl fakt trochu mimozemstan.

pro me byl nejhezci v Black or White a taky v Bad
27. čer 2009 v 00:28  • Odpověz
peppa : souhlas...
mimochodem, mas super nick...
Pepina u nas jede kazdy den...zavislost cele rodiny. I manzel to zere.
27. čer 2009 v 00:31  • Odpověz
Janus, a prave to je o tom o cem mluvim, on byl proste uplne obycejny clovek, z toho rozhovoru to vyzaruje :slight_smile: Bless him xxx
27. čer 2009 v 00:32  • Odpověz
petruna, u nas neni den bez Peppa Pig, mala by byla uplne mimo. Peppa je dobra ne?! Koukate to cesky nebo anglicky. Jinak starousek se taky zasmeje, ale to on nad kazdym animovanym :grinning:
27. čer 2009 v 00:34  • Odpověz
Jednou jsem tohle videla, davali to na ct2 v jedenact vecer-proc? Aby lidi nevideli? Vetsina spi, ze?
27. čer 2009 v 00:36  • Odpověz
Predsudky byly a budou :frowning2:
27. čer 2009 v 00:38  • Odpověz
peppa : koukame cesky, pac ja anglicky neumim, ale myslim, ze tomuhle bych rozumela, i kdyz jsem AJ nikdy ve skole nemela :grinning:

je to vyborny a ma to fakt hloubku..ta rodina je dokonala.
MM se jen trochu nelibi, ze si tam casto delaji s tatinka legraci a prohlasil, ze musi bejt ulet videt treba dil s papouskem zhulenej :grinning: :grinning: :grinning:

no nic, pro dnesek koncim

dobrou
27. čer 2009 v 00:49  • Odpověz
petruna, taky se me to libi, nase mala ma teda hlasky jak peppa :grinning: Taky si rikam, ze to musela napsat nejaka feministka :stuck_out_tongue_closed_eyes: , do daddy pig se strefuji bozsky :grinning: Moje segra uz to male M koupila v cestine na dvd, tak se tesim, ja bude M reagovat neb cesky rozumi, ale skoro nemluvi

Taky koncim, dobrou vsem
27. čer 2009 v 01:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.