• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vzpominka na Michaela Jacksona

(Zamčená)
3. listopadu 2009 
autor
holky tak teda hledimkolik mame prispevku.....
joo byl KING a zustane navzdy...hlavne v nasich srdcich a hudbe,,,,a ta nikdy neumre

http://www.youtube.com/watch?v=cupnsUDyjuA

Michael jacskon.Forever
27. čer 2009 v 01:50  • Odpověz
jestli to tu už bylo, tak... http://www.youtube.com/watch?v=5ERgyqRQ88w&feature=related
kvalita mizerná, ale tohle se mi moc líbí. myslím, že to přesně vystihuje, jaký byl. barevný. v tom nejhezčím slova smyslu.

já jsem ho měla ráda asi od devíti let, kdy v televizi dávali záznam jeho koncertu z bukurešti, pamatuju se, že jsem tenkrát mohla výjimečně zůstat dlouho vzhůru.
v pubertě jsem samozřejmě přešla na jiný idoly, ale měla jsem ho ráda pořád.

aféře kvůli jeho údajný pedofilii jsem nikdy nevěřila. on sám byl v dětství obětí svých rodičů a jejich nenaplněných snů. a myslím, že i celá ta aféra byla zase jen o zneužití jiných dětí jejich rodiči. pro peníze.

nicméně, ať už to bylo, jak to bylo, tak mu nikdo nemůže odepřít, že co se muziky a pohybu týká, tak byl opravdu král, ty dnešní rádobyhvězdy mu nesahají ani po kotníky.
nesouhlasím s tím, že jeho slávu mu přinesli skladatelé a manažeři. těžko by něco svedli, pokud by on sám neměl takový charisma.

že zemřel, jsem zjistila včera pozdě večer, nejdřív jsem tomu nevěřila (a tak trochu tomu nevěřím pořád), a až teď mi to začíná být líto. jak už tady někdo psal, nějak jsem si u něj nepřipouštěla, že by kdy mohl zemřít.
a petruno, neboj, nejsi jediná, i mně v jistých chvílích připadal sexy. :slight_smile:
27. čer 2009 v 01:58  • Odpověz
nicméně bych se nedivila, kdyby v bad připadal sexy spíš chlapům :grinning: řekla bych, že tam vypadal dost slušně jako ženská.
a moje nejoblíbenější http://www.youtube.com/watch?v=iL_NzaDv4yY&feature=related
27. čer 2009 ve 02:23  • Odpověz
ještě tohle jsem chtěla napsat
když se podíváte v jakýmkoli rozhovoru na jeho oči, tak tam musíte vidět to věčný dítě.
myslim, že smrt je pro něj v jistým smyslu vysvobození (a jistě i pro jeho rodinu, nedokážu si představit, že bych měla být jeho sestrou a dívat se, jak se celý život trápí). on byl prostě 50 let malý dítě, který ale média a všichni kolem něj tlačili do toho, aby se choval jako dospělý, aby se choval tak, "jak je zvykem".
dokonce to zašlo tak daleko, že měl i děti (o tom, že byly počatý přirozenou cestou, pochybuje snad každý).

myslim, že dokud byl slavnej a měl miliony fanoušků a aktivně vystupoval, tak možná mohl být šťastný, protože to ten jeho život naplňovalo. ale po té aféře, kdy se proti němu spousta lidí otočila zády (a i kdyby ne, tak ten tlak musel bejt šílenej) a kdy tak nějak přešel do ústraní (+ jeho finanční problémy atd.), to už asi nebyl život...
27. čer 2009 ve 02:30  • Odpověz
petruna - já jsem jim taky všechno nevěřila, média vždycky každou věc nafouknou, přibarví, ale když se na něj člověk podíval, tak i úplný laik musel vidět, že je prostě nemocný a že není v pohodě :unamused: a i to, že posledních 8 let o něm člověk vlastně, co se hudby týká, neslyšel :sweat_smile:
No každopádně je ho škoda :pensive: Jsem zvědavá na co doktoři přijdou :zipper_mouth:
27. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
byl to občas magor, ale v hudbě génius
no třeba jeho děti nebudou muset platit dluhy :grinning:

byl to génius, čest jeho památce
27. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
ikarkulka : moc hezky napsano, souhlasim se vsim.... :wink:
27. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
to že byl věčné dítě, které nikdy nedospělo sem tu psala taky, ale tys to vyjádřila líp. Fakt přesně moje myšlenky, akorád, že já je neumím tak podat.
dík
27. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
jabber : jo jo to bylo videt....ale jak jsem psala, spis mi prislo, ze se tak nejak jednou rozpadne, ale necekala sem ze umre takhle brzo. Prisel mi fakt nesmrtelnej. Mozna proto, ze uz dlouho vypadal jako smrtka a porad tu byl.
Je mi ho fakt lito, ale jakpise ikarkulka, pro nej to uz asi bylo vysvobozeni. Jestli je pravda, ze mel bolesti atak....
Bylo to fakt 50 lete dite, ktere svetu dalo hrozne moc a svet nebyl bohuzel vzdy vdecny....

fakt me hrozne mrzi a stve, jak se ta jeho laskavost a laska k detem proti nemu obratila v podobe penezchtivych rodicu deti se kterymi si hral. :frowning2:
27. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Beruska,s Michaelem jsi nežila,nemůžeš proto tvrdit,co tvrdíš.Ty nejsi ta,která ho může soudit.Rozhodně nejsem jeho fanatická fanynyka,ráda jsem ho měla,myslim,že nikdy nevyrostl z dítěte,už ten záběr,jak ukazuje dítě fanouškům,to mu údajně málem vypadne z rukou a potom,když vídím,jak s ním peláší se schovat a má ten lišáckej výraz malýho batolete :sweat_smile: Ctím jeho pamaátku a byl to velký člověk!Proto,že byl tak populární,mohl si na něm leckdo smlsnout,všichni víme,co jsou lidi pro prachy schopni udělat,takže Michaele,smekám před tebou a opravdu bych nechtěla být na tvém místě,coby denně sledovaná hvězda,to si fakt nedovedu představit,že bych nemohla svobodně na krok!
27. čer 2009 ve 12:38  •  3 děti  • Odpověz
Teda, ja jsem si post od berusky precetla znova, to je smutne, kdyz ma nekdo zakrnely ohraniceny mozecek jako ona, fakt smutne :frowning2:
27. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
Petruna,kde jsi sehnala super broučky pod poličku na stěnu?
27. čer 2009 ve 13:46  •  3 děti  • Odpověz
Jo a ještě k Michaelovi! Pokud bych byla přesvědčená,že bylo moje dítě zneužito,šla bych po tom do roztrhání těla,do posledního dechu,rvala bych se za pravdu.Proč rodiče údajně zneužitých dětí přijali hodně tučné soudní vyrovnání? Kvůli síle médií?!S tím museli dopředu počítat jako s prvním a na Michaela byl určo vyvíjen tlak dááááleko silnější!!! Takže asi tak...
27. čer 2009 ve 14:25  •  3 děti  • Odpověz
earth song je podle me jeden z nejuzasnejsich songu vubec....ale na ten klip se divat nemuzu :pensive:

neco veselejsiho....na tom jsem ujizdela hodne dlouho

http://www.youtube.com/watch?v=NLV1QHQwowI&feature=related
27. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
Přidávám se k vám... Michael byl v mé pubertě má nej nej hvězda, já měla všechny jeho knížky, spoustu plakátů, dote´d si živě pamatuju, jak byly v tv záznamy z Prahy, kde měl koncert... seděla jsme u tv a řvala, bylo to strašně silný.
já nějak pořád nemůžu uvěřit, že zemřel a jedioný, čím se utišuju je, co tu padlo, že to pro něj je opravdu vysvobození, protože jeho dětská duše se v tomto našem světě prostě ztrácela:frowning2:
27. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
:pensive: :pensive: :pensive: I já se přidávám.
Tohle je úžasnej článek,myslím,že ho vystihl dokonale.
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/amerika/clanek.phtml?id=641005
27. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
byl stvanec.ktereho penez chtiva matka stvala pred soud..psychicky byl v pr..miloval deti tak ze s nema spal na jedne posteli hral si s nema jako malej kluk pac sam byl dite diky svemu krutemu detstvi nechtel dospet..zlomilo se mu srdce..
27. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
Talentovaný člověk, který chtěl za každou cenu aby ho společnost brala jako ostatní, netušil, ale, že ho ta společnost zničí :pensive:
27. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
Dnes celý den na MTV běží jeho klipy a musim přiznat, že jsem si teda pěkně pobrečela a nejen u Earth songu... :pensive: netušila jsem, že mě jeho smrt tak zasáhne :pensive:
27. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
Taky to nějak nemůžu rozdejchat.

Prostě tomu pořád nějak nevěřím... :zipper_mouth:
27. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
teda ty rozhašeny matersky hormony, to je vec.....cumim na klip od skurinky a zase rvu....
tenhle jsem mela taky rada.

tam se mi Majkl libi, kdyby teda nebyl tak hubenej, ale teda ta Naomi....vrrrrrrrrrrrrrr
nejsem na zensky, ale tady bych si snad rict dala :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
achalteke : presne....v zivote by me nenapadlo, ze si pobrecim, az jednou umre Michael jackson.
A u Earth songu jsem rvala teda strasne, jeste ze dite spalo a manzel nebyl doma.... :sweat_smile:
27. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
petru: ono Earth song je sám hodně sám o sobě emotivní a já právě na něj nerada koukám, protože ač je to překrásné video brečim u toho jak želva a pak ještě hodně emo je ten song (teď si nevzpomenu jak se jmenuje) jak se tam lidé celé planety drží za ruce - to je nádhera... :dizzy_face:
a první věc co se mi hned vybaví, když se řekne MJ je Thriller :wink:
ono těžko něco vypíchnout z jeho tvorby
27. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
achalteke : jasne, ja u nej rvala i pred Majklovou smrti....takze ted je to pro me fakt sila....

kdyz se rekne Michael jackson, tak me se nejvic vybavi prave Earth song, protoze u nej pokazde brecim nebo Black or White, protoze ten klip jsem mela v detstvi uplne nejradsi.... :slight_smile:
27. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
achal, to asi myslíš Heal the World, to je moje nejoblíbenější :dizzy_face: Ale já miluju všechny - Black or white, Beat it, Bad, Billie jean... on byl prostě geniální :pensive:
27. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Michael paradoxně trpěl tím,e bezmezně miloval děti a snažil se jim vynahradit to,čeho se mu v dětství nedostávalo...prostřednictvím své lásky a veškerého citu k nim,si kompenzoval své vlastní téměř nijaké dětství...zlí jedinci toho zneužili a za zády svých ratolestí jej obvinovali z mnohdy až fantaskních pohádek! :cry: :cry: :cry:
27. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
kat: přesně tak, těžko říct co je nejlepší - zvláštní vztah mám k Stranger in Moscow, vážou se mi k tomu pěkný vzpomínky :slight_smile: :dizzy_face: ...
27. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
Ja teda jeho muziku a performance 90.let a dal povazuju za nabubrelej usmevnej kyc, coz ale neznamena, ze by nejen pro mne nebyl ikonou jakou porad je. Kdyz si pustim album Bad nebo single B.Jean srdce mi div nevybuchne pod vlnou pozitivnich emoci a nemuzu se nehejbat. Je mi jeho smrti vazne moc lito, i kdyz jsem jako posluchac uz nekde uplne jinde.
Nekdo se tu pozastavoval nad tim, jaky to bude az zemre treba Madonna. Myslim, ze smrt Madonny tolik lidi urcite nezasahne. Na Michaela ma nazor kazdej, nikomu neni lhostejnej a navic on byl/je skutecne "worldwide" osobnost. Jde napric kontinentama, nabozenstvim, vekem posluchacu i hudebnich preferenci. Navic mam pocit, ze ho "oplakaveme" z toho duvodu, ze se domnivame, ze byl vlastne doted nezaslouzene ukrivdenym ditetem s cistou dusi. Negativni emoce vzbuzuje maximalne vzhledem ala karikatura vyslouzilejch stars z Hollywoodu, ale osobnostne nicim neurazel.
A jak tady jedna pisatelka psala, ze byl magor... To jo, to byl, to vime, ale bez jeho "mimoustvi" by jiste nebylo to, cim vyniknul a udal smer nejen v pop music.
Kdyz se divam na jeho stary klipy, uz z treba detstvi, je jasne videt, ze byl vyjimecnej. Uz jenom tanecne, technicky naprosto precizni, lepsi nez ostatni, vsechno dotazeny, jednoduse genialni... Respect.
27. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
xaverov : moc hezky napsano !!!!
27. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.