• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vzpominka na Michaela Jacksona

(Zamčená)
3. listopadu 2009 
xaverov moc se mi líbí, co jsi napsala :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Ahojky holky tak mi to nedá abych nepřispěla i když jak jsem Vás četla budu se spíše jen opakovat...

Ať byl Jacskon jaký byl,byl hvězda,byl to "král popu",jeho videoklipy,taneční kreace a "měsíční kroky" ...na to asi nikdo nezapomene a tohle nelze napodobit,to je prostě a jen Michael Jacskon :pensive: Když se dívám na jeho videoklipy je to pro mne neuvěřitelný zážitek.Nejsem jeho velká fanynka,ale jako holka jsem ho jeden čas milovala :dizzy_face: A dodnes ráda poslouchám jeho písničky a vždycky mě to úplně zvedne ze židle a když se dívám na jeho klipy,brr úplně mám husí kůži.Mě osobně se líbý ty jeho první klipy,Thriller,Billie Jean..tam se mi nejvíce líbyl jako člověk :slight_smile: a taky pro mne chvílemi byl i přitažlivej :sweat_smile: :dizzy_face: Byl hvězda velkého formátu a hudební svět na něj určitě nezapomene a jméno Michael Jacskon nikdy nikdo nezapomene,si myslim..Je ho škoda i když je pravda,že v posledních letech na tom nebyl nejlépe i když já bulváru nevěřím,jeho vzhled mluvil za vše :pensive:

Když zemře člověk v tomto věku je to vždycky rána :pensive: Když si pouštím jeho písničky nemohu tomu uvěřit,pro mě ale bude žít pořád!
27. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
porad koukam na Thriller to je bomba video a tanecni kroky uzasne..nicmene tak me napada jak kukam Misovi na nohy,ze cesti muzi si vzali priklad asi z nej kdyz porad nosej mokasinky a bile ponozky :grinning:
27. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
stále mám pocit, že musím mějak vyjádřit smutek a pocity z Majklovy smrti, ale nějak nemůžu najít slova
ostatně vše tu bylo vyřčeno
27. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
holky..mě to taky dostalo víc, než jsem si myslela :confused: nijak jsem ho nežrala..ale k určitým písničkám mám taky svoje vzpomínky..a jak už tu někdo psal, na mě taky působil tak nějak nesmrtelně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
27. čer 2009 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz
siss
a jsi v tom s námi :wink:
to říkám furt-Majkl byl vyjímečný a všechny nás poznamenal
27. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
jestli byl pedouš, to nevim..já se spíš přiklánim k tomu, že asi i byl :confused: ale to nic nemění na jeho písničkách, některý jsou fakt úžasný :slight_smile:
27. čer 2009 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz
zrovna vcera jsme kecali o hudbe jako takove pac se v ni pohybujeme celkem dlouho a potkali jsme s mhd hodne slavnych zpevaku atd ,ale uprimne co ja si myslim,ze ta era kvalitni a chytlave hudby je v tahu..proste vsecky dobre kapely uz tady jsou a nic noveho neprislo pekne dlouho a myslim,ze ani neprijde..tak jako nebude uz dalsi beatles atd..proste hudba upada a vicemene se hraje a libi to co uz je delsi dobu na scene a zasahlo nas nejak..at to vemu jak vemu tak nejlepsi hudba pochazi z britskych ostrovu a to co se hraje ted na ruznych radiich je utopie ,kterou po poslechnuti zapomenes stejne rychle jako prisla..skoda.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
27. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
apon, to máš recht.
bleju,když v rádiu slyším Ksindl X a jeho Anděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
tak já poslouchám hodně žánrů...miluju operu i trance :grinning: ted jsem zrovna v období, kdy moc nevím, co zrovna frčí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nemám ráda country, a nějaký tvrdárny..jinak můžu vše :grinning:
27. čer 2009 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz
siss
ted si myslím,že frčí lady gaga,daffy a další pofiderní hvězdičky :grinning:

já poslouchá m skoro vše , ale U2 vede :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mnoho dalších, lae mateřská demence mi brání v tom,abych si na všechny vzpomněla :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
soanpe: tak lady Gaga můžu..není to nějaké umění, ale taneční hudbu mám ráda :slight_smile: Duffy též :grinning:
27. čer 2009 ve 22:31  •  2 děti  • Odpověz
duffy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hlavně reklama napepsi
27. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
soanpe: mně se líbí No mercy :grinning: :grinning: :grinning: a ten její hlas :grinning:
27. čer 2009 ve 22:36  •  2 děti  • Odpověz
Tady u nas jsem uz parkrat slysela v eteru, ze lady gaga je nova madona. Holky ja co jsem porodila, uz nestiham ani tu hudbu, divadla a kina ani radeji nezminuju.
Duffy je hvezdicka, mam ji rada, je jina nez ostatni hlasove atd
27. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
tuhle mám taky moc ráda....http://www.youtube.com/watch?v=C-blEgMyJwU

tady byl ještě pěknej....černej.... :slight_smile:
27. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz
siss : takovejch nas je vic, co jsme necekaly, ze nas to sebere....
27. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz
ja mam ted zapnuty fajn dokument o MJ, od detstvi ...... doprovazi to skoro vsechny skladby a ted jsem zrovna zaslechla song s jeho trema synovcema, nevim zda si pamatujete (nazev mi uteklo), ale uplne jsem si ted predstavila, kdyz me bylo nejakych 15 a tak aaaaach
27. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz
sem vyhrabala MP3 s nejvetsimi hity a jako fakt to nema chybu...a to normalne min 15 let posloucham uplne jinej styl hudby....
vzdycky jsem byla mezi vrstevniky uplne out s tim co posloucham, ale Jackson a Madonna byli vzdycky hvezdy na kterych jsem se dokazala schodnout.
:dizzy_face:
27. čer 2009 ve 23:21  • Odpověz
holky ja vam tak zavidim ty kanaly, kde josu jeho klipy a dokumenty o nem...my mame trapne 4 programy, pac jsme s MM usoudili, ze vecer stejne TV moc nestihame...(vetsinou si poustime DVD)
27. čer 2009 ve 23:23  • Odpověz
petruna, hele to je jedno kolik kanalu tady je, stejne je tam prd a pokud neco bezi neni zrovna cas, tohle je vyjmecna situace fakt :wink: :pensive: Jinak u me vede sk Ordinace a panelak na netu haha
27. čer 2009 ve 23:28  • Odpověz
aponchie, ja nad tim taky vcera premyslela, ze kdo priselpo Jacksonovi a Madonne ?

reknete mi nejakou takhle vyraznou osobnost 90 let nebo po roce 2000.

jako najdu hodne zpevaku, zpevacek a kapel, co se mi libi ale pride mi, ze po Elvisovi, Beatles, Abbe, Majklovi a Madonne uz nikdo neprisel.... :sweat_smile:

jo sou dalsi legendy, jako Elton John, Tina Turner, s tech novejsich U2, ale nikdo neni tak slavnej a originalni jako ti prvni jmenovany...
nevim, treba sem na nekho zapomnela.
27. čer 2009 ve 23:28  • Odpověz
ale tenhle dokument, kukam to sice jednim okem, je dobry BBC 2
27. čer 2009 ve 23:29  • Odpověz
Pamatujete jak se mluvilo o NKOTB jako o druhych Beatles ? nebo kelly Family ? a kde je jim konec ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vetsina velkych boom zkoncila stejne rychle jako vznikla....
27. čer 2009 ve 23:30  • Odpověz
jéé.. New kids on the block :grinning:
27. čer 2009 ve 23:32  •  2 děti  • Odpověz
jj petru, pravda, par se jich uchytilo, ale ted nevzpominam :grinning: :grinning: :grinning: Kelly Family mi neco rika, ale nemuzu si je vybavit ???
27. čer 2009 ve 23:33  • Odpověz
já žrala Back street boys..Kevina :grinning:
27. čer 2009 ve 23:34  •  2 děti  • Odpověz
Soa : lady gaga neznam a Duffy znam jen z ty reklamy...

to je taky dalsi vec....
jako jo, obcas se nekdo zatrpiti a je zrovna v kurzu, ale treba ja o nem vubec nevim...ja ted vubec nevim, co frci atak...jmena zpevaku, kapel atd vubec neznam.
nejde o to ze bych nemela cas...ale proste neupoutaji.....nejde o to, jestli se mi to libi nebo ne....

Prava hvezda upouta, i treba negativne...Jackson nebo Beatles se nemusi nekomu libit, ale vsichni je znaji.....

takovych je proste fakt malo.
27. čer 2009 ve 23:35  • Odpověz
peppa pig : takovy praseci ksichty.... :grinning: chro chro
27. čer 2009 ve 23:35  • Odpověz
tak kdyz uz tady tak vzpominame.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=ziDtEPCFM0I
27. čer 2009 ve 23:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.