• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Z jakou náladou se vrací chlap z hospody?

(Zamčená)
8. května 2008 
Holky,takové nepsané pravidlo prý je ze nejvíc hádek je kdyz se chlap vrátí z hospody.Máte to taky taky tak a nebo vás chlap je naopak milouckej ?
Muj chlap jde do hospody tak jedonu za rok,takze je to v pohode :grinning: Doma si dá pár piv.
26. dub 2008 v 08:56  • Odpověz
No tak ten můj,pokud jde večer posedět do hospody,tak ví,že po návratu musí potichu,aby nás s Vítkem nebudil,dodržuje to :slight_smile: no a pokud jsem ještě vzhůru,tak by si povídal a je veselej,že se mu musim smát,takže si nestěžuju,je v pohodě,ale on moc často nechodí,tak jednou za měsíc s kamarádama,doma pivo nepije,maximálně v létě venku na zahradě třeba u grilování :wink:
26. dub 2008 v 09:15  • Odpověz
26. dub 2008 v 10:19  • Odpověz
u nas se taky pije vetsinou doma, tim ze dela nocni tak do hospy jde jednou za uhersky rok, ale v cesku kazdy den, proto se mu tam libi a je vesely :grinning:
26. dub 2008 v 10:43  • Odpověz
Můj manžel do hospody nechodí skoro vůbec, jsou to spíš hodně vyjímečný akce. Buď jdeme spolu (ale to teď taky málokdy), nebo si dáme jednoho frťana navečer doma (prý abych byla povolnější :grinning: ). No a protože chodí na nějakou tu akci fakt vyjímečně, tak když se v noci vrátí a zrovna nezvrací, tak buď hned usne, nebo je "šťastnej a veselej" :grinning:
26. dub 2008 v 10:51  • Odpověz
autor
vilca-abych byla povolnejsí,to me taky ríkává manzel :grinning: Zvracet jsem ho teda za 9 let nevdela,ale vzdycky ríká ze se semnou bude dívat na telku a za minutku je tuhej pak ho budím at si jde lehnou do postele a ze jsem zase mela pravdu ze vytuhne a on no joooo já myslél ze to dneska zvládnu :grinning: a príste je to tak samo...
26. dub 2008 ve 12:14  • Odpověz
no asi je trochu rozdiel, ak tam chlap zakotvi kazdy den po praci, alebo raz za cas v pondelok prednesie vetu "draha, v piatok zajdem s Jozefom na pivo". U nas je to nastastie ten druhy pripad, a vzdy je po navrate vesely a stastny :wink:
26. dub 2008 ve 13:20  • Odpověz
Tak muj manza prisel zatim za ten rok a pul co jsme spolu jen jednou opily z vanocniho vecirku, ale byl celkem v poho...Mel hrozne kecavou naladu, takze vypravel co se delo a tak a najednou si rikam, ze uz nic neslysim, a on v pulce hovoru vytuhl :grinning: :grinning:
26. dub 2008 ve 13:26  • Odpověz
Já mám miláčka k nezaplacení :slight_smile: Když už do hospody, tak jedině na jídlo, když se vrací ze služebky nebo se mnou na romantickou večeři. Když má chuť na pivo, dá si ho doma :wink: A je fakt, že už aspoň dva měsíce chuť neměl :grinning:
26. dub 2008 ve 13:58  • Odpověz
:grinning: :grinning: můj naštěstí nepije, občas ho ukecám ke 2dcl vínka, doma jsem za chlastače já :wink:
(ale kojim, tak se to teď moc nepraktikuju...)
26. dub 2008 ve 14:08  • Odpověz
S veselou, ukecanou a usmívá se jak truhlík :grinning: . Chodí s klukama tak 1-2x za měsíc na pivo :slight_smile:
26. dub 2008 v 17:09  • Odpověz
každý pátek.Většinou taky usměvavý a v náladě a povídá mi , jak všem říkal, že mě miluje...atd :slight_smile: to je ohraná vesta :slight_smile: . Doma si taky občas dáme stříček, nebo pivko...
26. dub 2008 v 17:16  • Odpověz
můj manžel má takovou poťouchlou náladu, dělá ptákoviny, šlape si na jazyk a je takovej ťuťu ňuňu - bych ho vždycky zapíchla :grinning: :grinning:
26. dub 2008 v 17:18  • Odpověz
tak můj pokud neni v práci chodí někdy každej pátek někdy nejde clej měsíc, ale když se vrací tak je veselej až moc pořád se jen směje ze začátku než mi došlo že nemá cenu zavádět důležitá témata jsem měla pocit že se mi vysmívá ale tak to neni prostě má hubu od ucha k uchu a je lepší o ničem se nebavit aby si to šlověk blbě neviložil :grinning:
26. dub 2008 v 17:20  • Odpověz
já se s nim taky o ničem zásadnim nebavim, páč si to nikdy nepamatuje a to stačí aby měl pár piv :wink:
26. dub 2008 v 17:21  • Odpověz
muj manžel do hospody nechodi vubec a ja taky ne takže nam to vyhovuje doma,a jsme oba stejně abstynenti takže co by sme tam delali :grinning:
26. dub 2008 v 17:41  • Odpověz
U nás se nehádáme nejraději jsem když nevím jak přišel , ale většinou přijde s veselou náladou :grinning: do hospody chodí jak kdy, asi tak 1 až 2x týdně.
26. dub 2008 v 18:01  • Odpověz
Tak koukám, že jsou tu samí vzorňáci. Ani u nás to není jinak :wink: Manžela jsem za těch neuvěřitelnejch 13 let viděla hodně opilého jenom jednou. Jinak do hospody nechodí vůbec. Když si dá, tak jedině při nějaké rodinné oslavě a to má jen náladičku. Je pak fakt vtipnej. :wink: :grinning: :grinning:
26. dub 2008 v 18:35  • Odpověz
No my jsme se s manželem šíleně zmrskali před pár lety ve vinným sklípku :grinning: - byli jsme u známých co ho vlastní, asi na 5 dní a jak jinak, večer co večer hned jak nás odchytli, že se vracíme z výletu, nás zatáhli na sklééénku........a znáte to jak to ve sklípku chodí. Já mám naštěstí záklopku, takže proste piju, piju a najednou nemůžu a vím, že kdybych si ještě jedinkrát lokla, tak mi bude strašně blbě, ale manžel se ztřískal tak, že to jsem ho ještě nikdy v takovým stavu neviděla :grinning: . A asi ani už neuvidím (pokud nepojedeme zase do sklípku). Dokonce zpíval písně, jejichž text za střízliva vůbec nezná :confused: :grinning: . Tenkrát spal obtočenej kolem záchodový mísy :grinning: - ale ne že by mu bylo blbě, ale prostě cestou na záchod tam usnul :grinning:, já ho táhla v noci do postele, ráno nevěděl samozřejmě o ničem, akorát se culil, že to není možný :grinning:
26. dub 2008 ve 23:06  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Jira jde do hospody jednou za sto let a kdyz se vrati, je veselej, zakopava :grinning: a chce soulozit, ale vzdy nejak prej "originalne", vubec nevim, jak ma na mysli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2008 ve 23:33  • Odpověz
U nas je to jak u Alcatka, moc nechodi a kdyz uz jde, vraci se v dobre naladicce a klidne mne v noci budi a chce se tulit :grinning:. Teda ale co je mala na svete, byl sam jednou (ja uz dvakrat :grinning: ).
26. dub 2008 ve 23:54  • Odpověz
tak ten můj když jde do hospody tak se vždycky pohádáme :unamused:
27. dub 2008 ve 20:22  • Odpověz
no když jsme ještě neměli dceru tak jsme si vždycky vjeli do vlasů
nebo spíše já byla naprdlá,že jde pozdě,že to z něho táhne,je moc veselý ....atd.
a te´d co máme dceru už tak často do hospody neleze,ale když jde tak to vždycky stojí za to
přijde o 2-3hoďky později než slíbí táhne to z něho stejně
nesnáším ten kyselý dech a to si může xkrát mejt zuby
ale teď už jsem z dcery tak hotová,že to jeho pozdní chození z hospody zaspím
pak se divím,kdyý vidím na stole účtenku z taxíku :frowning2:

ale jak říkám máme to tak 2x za 2měsíce a to je pohoda
žádný alkoholik slušný táta ještě se to dá jsou horší :cry:
27. dub 2008 ve 22:24  • Odpověz
Tak MM jde s kamaradama na pivo vazne jednou za uhersky rok, v patek ho zrovna jeden zval, tak jsem rikala at jde a on pry ze bude doma, ze tohle na nej uz neni. Radsi si to pivo da doma u televize. A kdyz uz jde, tak kdyz se vraci, tak soulozit vazne nechce, pac hned zalehne i ustrojenej a spi a vetsinou mluvi ze spani a vola jednoho svyho, rekla bych hodne dobryho, kamarada. :grinning:
28. dub 2008 v 16:28  • Odpověz
vysmatej, ukecanej, tulivej, milej.....chodi kazdou st po squashi a spolu nekdy o vikendu nebo kdyz mame hlidani
28. dub 2008 v 16:30  • Odpověz
Přesně jako u Alčátka :grinning: ... a občas to pokračuje i ráno, říká, že má "takovou tu kocovinku" :wink:
28. dub 2008 v 16:40  • Odpověz
Ali?? jak originalne? treba ze u toho usne, nebo se pozvraci??
28. dub 2008 v 16:41  • Odpověz
kristi: :grinning:
28. dub 2008 v 18:07  • Odpověz
Tak u nás je to pohoda....manža se vrátí v dobrém rozmaru, hovoří se mnou i několik hodin v kuse, což jinak nebývá zvykem.... :grinning: .... je miloučkej a přítulnej.... :grinning: :grinning: :grinning:
Má podobné choutky jako Alči Jířa, s tím rozdílem, že obvykle usne dřív, než své hrozby naplní..... :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2008 v 18:10  • Odpověz
No tak manžílek se vrací rozesmátej, hrozně mě miluje, nejvíc na světě, chce se milovat hlavně (ale trvá mu to 100 let) a hlavně chce dělat miminko (přes anti)!! No fakt je srandovní no!! A je hlavně ukecanej!!
28. dub 2008 ve 21:05  • Odpověz
Teda slušňáky muže to ale máte :wink:. Můj muž zajde do hospůdky tak 3x týdně, občas jdu s ním nebo si dáme pivkoúvíno doma...když to tady čtu, tak bychom se nad sebou asi měli zamyslet :grinning: :sunglasses: . Ale jinak se vrací s náladou v pohodě, taky se tam neopíjí do němoty,že :grinning: ?
3. kvě 2008 ve 12:01  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.