• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Z jakou náladou se vrací chlap z hospody?

(Zamčená)
8. května 2008 
Úplně normálně.... on totiž nepije :grinning:
3. kvě 2008 v 15:43  • Odpověz
Můj chodí do hospody tak jednou týdně když to zprůměruju, přijde pravidelně až kolem 6h ráno, což mě teda štve, ale jelikož jsem vždycky vzhůru tak kecáme o tom co tam vyváděli, což bych někdy radši nevěděla :sweat_smile:
3. kvě 2008 v 15:46  • Odpověz
Týýý jooo... 3x týdně! To bych asi nezvládla! To Zděnda jde tak 1 za 14 dní s klukama, spíše než do hospod chodí na diskotéku (i když netancuje :grinning: ) a nebo do restaurace... já si totiž pod pojmem hospoda představuji takovou tu pravou vesnickou, zahulenou hospodu, plnou starších dědů v montérkách :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2008 v 15:53  • Odpověz
Jo a nepřijde později než ve 2 ráno! Nejčastěji tak v 00:30 :wink:
3. kvě 2008 v 15:54  • Odpověz
Majina no mě to nevadí, nepřijde opilý, často si tam vezme časák a čte si tam nebo kouká na tv, dá 3-4 piva a jde domů Do 22. hodin je doma :wink: . A já často chodím s ním, protože mě vždy přemlouvá ať s ním jdu :sunglasses: . To já bych spíš zase neustála ty diskotéky :confused: ...Do restaurace občas zajdeme, ale jinak máme oblíbenou hospůdku a pan majitel už ví, co námn natočit, takže je to fajn. Navíc teď už se bude dát sedět i na zahrádce, takže paráda :wink: . Mě zase hodně překvapuje, že spousta z vás tu píše, že partneři nikdy do hospody nechodí. já snad takového chlapa neznám :grinning: :wink: .
3. kvě 2008 v 16:12  • Odpověz
já to mám stejný jako mirulka je hrozně milý, má mě hrozně rád (vzbudí mě,aby mi to mohl říct :grinning: )a nejvíc mě má rád když já jsem nejvíc naštvaná (protože třeba řekl,že příjde v deset dorazí ve tři :unamused: ) jo a nejhorší je sex, to on by hrozně rád, ale já teda ne,protože je to nekonečné.Po hodině jsem se ho zeptala jestli už bude a když mi řekl,že ještě ne, tak jsem mu řekla,ať se na to teda už vykašle... :sweat_smile: Takže přesně jak píše Miriko, nekonečný sex...
3. kvě 2008 v 16:43  • Odpověz
no tak MM, když se napije, tak ani neví co povídá, všechno se mu motá a dokáže všechno překroutit (prostě mu to nemyslí) naposledy, co jsme vyhráli v hokeji mě obviňoval, že jsem fandila Kanadě!! :grinning: od 2. třetiny si nic nepamatuje, ale hlavně, že ví, že jsme vyhráli :grinning:
3. kvě 2008 v 17:01  • Odpověz
Tak můj manža chodí tak jednou týdně,když máme hlídání tak jdeme spolu,no a domů se vrací hodně veselí,pořád by chtěl tančit a tulit se.Překrucuje taky,ale v tu chvíli mu to odkývám a myslím si svoje.Ráno mu povykládám co zas mumlal ,on se tomu zasměje a je to.Od jisté doby to neřeším :wink:
3. kvě 2008 v 17:30  • Odpověz
scai :grinning: to mi připomíná:
ona: Tak co?
on: Tak nic...
ona: Tak slez :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2008 ve 23:32  • Odpověz
můj chlap naštěstí do hospody nechodí, a pije jen když je oslava a to si sá dvě deci a to je všechno a pivo si dá tak jednou za měsíc jedno lahvové doma takže pohoda
5. kvě 2008 v 08:05  • Odpověz
Stejne jako Majina si pod pojmem hospoda predstavuju fakt putyku a v ni ozraly a zahuleny hnusone. S takovym chlapem bych se po navratu taky hadala.
Ale s manzou jsme se zrovna kvuli jeho kalbickam snad nikdy nehadali. Nechavam mu hodne prostoru, nehlede na to, ze uz ho to pry stejne neba a radsi se napije doma u TV.
S naladou po prichodu domu to bylo vzdy super - hodnej, veselej, nekdy unavenej, nekdy roztomilej (nekdy jsem kvuli tomu ani dokonce nebyla nasrata, ze me vzbudil).
5. kvě 2008 v 11:00  • Odpověz
Stejne jako consti ziram, ze mate doma takovy slusnaky...nejak se mi totiz nechce verit, ze by tolik Cechu abstinovalo nebo pilo velmi umirnene :grinning: osobne zadneho takoveho neznam a neni mi jasne, na kom teda delaji ty notoricky zname statistiky o konzumaci piva :confused: :grinning: No ale abych se drzela tematu; pritel jako kultivovany Anglican nasava doma (dela to tak vetsina naroda), do hospody zaskoci velmi vyjimecne, kdyz je krize (ale taky anglicka hospoda neni totez co ceska zakourena putyka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2008 ve 14:27  • Odpověz
do hospody nechodí, pže nemá čas a maká..občas si dáme doma.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nesnášim, když pije víc..má pak divný kecy..takže když je se mnou..tak téměř abstinujeme :slight_smile:
6. kvě 2008 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz
manžel naštěstí do hospody nechodí, teda přesněji setká se několikrát do roka s kamarády, ale to je spíš večeře a jedno pivo :wink:
6. kvě 2008 ve 14:37  • Odpověz
sis představ si, že můj manžel taky maká a do hospody chodí :grinning:
zanett souhlas :wink:
Jen chci podotknout, že pokud si chlap zajde do hospody, nemusí to zákonitě znamenat, že přijde opilý atd. Mně teda to, že tam můj muž chodí, nijak nevadí, to už musí být abych byla naštvaná :wink: . No a co se týká okruhu jeho kamarádů, tak mezi nimi teda taky neznám nikoho, kdy by si do hospody nezašel a klidně i víckrát za týden...Ale je pravda, že to většinou nejsou otcové od rodin jako vaši muži, ti jsou asi disciplinovanější :wink: .
8. kvě 2008 v 19:55  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.