• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ahojda holky, tak jsem to rozlouskla a založila.
Těším se na vás, až se tu všechny najdeme.
Tak šup šup :wink:
28. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
Sikulka!!!
28. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahoj holky, super!!!!
Mám dotaz - je možný dostat menses už 5.týden po porodu?
Měla jsem už "čisto" skoro týden a najednou jasná krev, pobolívání v podbřišku, malá blinká
mlíčko, co dosud nedělala, prostě jsem vykulená...prý to může být, když se kojí s větším intervalem než 4 hpdiny, což je v noci úplně jasný - spí min.4 hodiny, předtím třeba po kojení kouká ještě hodinu, takže ten interval může být i 6 hodin. Slyšely jste o tom někdy?
28. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
ahojky
veruska někde to tu holky psaly že to taky tak brzy dostaly asi to tak občas je. Já to dostala u malé když jí bylo půl roku.
28. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
ahooooj holky, tak konecne novy tema :slight_smile:,bobi, sikulka a s tema // super napad, skvele se to hleda!

Taky jsem zvedava, kdy to dostanu, nekojim, takze to asi prijde brzo :cry:
28. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahojky holky, jdu vás pozdravit.. chodila jsem k vám na začátku roku, jenže potom jsem dostala správcování naší bývalé doskuse na dámě a taky se hodně chodila na rodinu a už nezbývalo moc času.. každopádně jsem se chtěla zeptat, jak to u vás všech dopadlo a jak se radujete z miminek.. naší Jolance bude zítra 5 týdnů, mám nějaké fotečky v albíčku...
jinak co se týče MS 5. týden po porodu, tak klíďo, mě skončila MS včera, dostala jsem to 26 den po porodu... bohužel nekojím, malá je nesavec, jak vidí kozu, tak řve, řve a řve, no děs, takže já odstříkávám to malinko, co mám, cca 100ml denně (takže cca jednu dávku), abych jí dala alespoň nějakou imunitu a zbytek jedeme na Nutrilonu.. takže já už mám odmenstruováno, přesně jak píšeš verusko72 bylo to jasnou krví, pobolíval mě podbřišek prostě jako u MS, ale trvala teda od soboty do soboty, no.. ne kalsických 5 dní...
tak jsem vás pozdravila, přidala svou trošku do mlýna a zase zaskočím na vás juknout...
28. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ahoj holky - speciál pozdrav pro makkytku :slight_smile: - já už jsem z toho jelen, včera večer a v noci zase nic, čisto...
co to je??? No uvidím, ale fakt nevím, jestli se mám vůbec objednávat na gyndu po šestinedělí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska mám opět náročnej den, za chvíli vyrážíme do práce s Lucinkou a odpoledne musím tahat malinkou s náma na akutní návštěvu dětský psychiatričky(Terezka) - tak se budu modlit, aby malá nějak "rozumně" měla hlad před odjezdem (jedeme 15km) a pak vydržela aspoň hodinku - snad bude moct jet s náma kamarádka a pohlídá mi ji tam. No a ještěm zvládnout takový prkotiny jako složit celej kočárek do našeho megaopela apod. - budu zase zpocená až...na zádech :grinning:
V noci docela dobrý, malá spala 4 hodiny, pak kojení, vypadalo to,že usne(usnula u prsa), ale jak jsem ji dala do postýlky, začal kolotoč: kakání, blinkání, kakání, poblitá maminka, poblitá Lucinka, takže jsme skončily v umyvadle a po dvou hodinách tohodle blázince opět spánek do 6.20 hod. :grinning:
Přeju hezkej den, vánoční maminy a miminkům co nejmíň prdíků :wink:
29. zář 2009 v 07:31  • Odpověz
autor
To je mazec s tou menzes,
já jsem taky měla čisto asi 2 dny a to bylo v době tý krize na mlíku.
Pak jsem nasadila odsávačku a rozjelo se mlíčko zase, ale s tim jsem zase musela jít vložkatět. Taky jsem začala krvácet, ale krátce, asi zase 2 dny a teď je to jenom špinění.
No jestli je to už nástup cyklu, tak to je pěkně nespravedlivý

Ale třeba ne, třeba je to poslední dozvětek zavinutí dělohy a pak budeme mít aspoň půl roka klíííííd :sweat_smile:
29. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
super, už jsem vás hledala....

nestrašte s menzes, já si teď zvykám na volnost po porodu a že bych měla zase vložky mě prudí, snad to vydržím bez nich taky toho půl roku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes jdeme na kontrolu po 14 dnech, tak jsem zvědavá, jak dopadnem, vy už máte aspoň velkost 56, ale nám je pořád veliká a když ji malé obléknu a má zrovna prdíky, kdy si nohy strašně krč a dává pořád nahoruí, tak z dupaček má šaty.

nechci chválit, ale po křiku, už máme asi 3 den strašně hodnou holčičku. Doufám, že se to neobrátí, když teď chválím. Možná konečně zabral Baby calm, žehnejme mu!

TO ZÁŘÍ BYLO SUPER, taky si nevybavuju, kdy naposledy byl tak hezký podzim.
29. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
To je fakt, že takhle teploučký babí léto dlouho nebylo.
Aspoň ušetříme na topení a můžeme ty prachy narvat do plen :grinning:

Holky, Míša má tu moučnivku v pusince. Nevíte jestli se to má něčim léčit?
Je to ten bílej povlak na jazyku a na rtech. Je to z čistících prostředků, který se používaj na dudlíky a flašky a tak. My to máme z kloboučku přes kterou kojíme.
Nemáte to taky někdo?
29. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Omlouvám se, že narušuji Vaše téma, jen jsem nakoukla, líbil se mi název :grinning:

Verus - já dostala MS taky 5.týden po porodu. 2 dny mi pak malá odmítala mlíčko. Pak se to ale srovnalo a při další MS už dobrý. Taky jsem kvůli tomu o týden odložila kontrolu po 6N :wink: Dr. se pak smál, mi říkal, že když kojím, tak bych MS mít neměla, tak mu říkám, že moje tělo je holt náčelník. Pak mi dal jako antikoncepci injekci Depo Provery a že prý při ní se taky nemenstruuje. Houbelec! Moje tělo je fakt náčelník :grinning: Tak se netrap, aspoň vidíš, jak hezky Ti tělo naskočilo :slight_smile:
29. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Jo a přeji jen to nej nej nej všem Vašim miminkům! A klidné noci maminkám! :slight_smile:
29. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
bobi o moučnivce slyším prvně ani nevím, jak to vypadá...

jo někdo se ptal, co na zapařeniny, tak já zkouším heřmánek, ten je skoro na vše

silente díky za přání a klidně sem zavítej :wink:

holky taky když večer kojíte máte hlad? já strašný, hlavné kolem 3 ráno, to bych snědla i cleýho medvěda a to večeřím kolem 8.
29. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
No ono je pravda, že když se menstruuje, tak mlíčko dostane prý nahořklejší chuť, takže proto prcíci protestujou a odmítají. Ale hlad je nejlepší kuchař, tak jim nic jinýho nezbyde.

Ne pro nic za nic mi říkaj od puberty Kápo, takže nařizuju, že moje tělo bude mrchařit až za rok. Jasný? :grinning:
29. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
:grinning:

Bobi - o moučnivce řekni dr., dostaneš kapičky a bude to dobrý

Na zapařeniny/opruzeniny je nejlepší Imazol, nechte si ho předepsat od dr. Popř. se dá koupit i volně :wink:
29. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Zdravím děvčata, moučnivku máme taky, taky z kloboučků, zbavili jsme se jí genciálkou, koupili jsme jí v lékárně, je to ta fialková voda...
jinak na zapařeniny opravdu Imazol krém, dostala jsem ho na recept u doktorky, ale stejně ho celej platíš, takže stačí koupit v lékárně a pěknou vrstvičku namazat na zadeček.. my teda s tím měli problém jen jeden den, zrovna na návštěvě u paní doktorky, jinak jsme čištounký...
29. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahojky, bobisku, super!
Mariv, kde jsi spojence muj?:slight_smile: Nase noc dnes strasna, jsem spala asi dve hodiny...
29. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahojky krásné ráno přeji,
tak my vyhráli nad rýmou čistě přírodními postupy. Já pila čaj s medem a citronem a naordinovala jsem procházky v poledne za sluníčka. Malá po citronu trošinku se osipala ale po 2 dnech už jsme zase v pohodě.
Opruzeniny, potničky zatím neznáme tak snad to vydrží co nejdéle.
Bílý povlak máme v puse od mléka, žabka se zatím neprojevila. Lahvičky a savičky umývám pokaždém krmení teplou vodou, jarem a hodně propláchnu. Potom vysteriluji v mikrovlnce.

V noci jsme moc hodné, budíme se po 4 hod., včera dokonce jsme nakrmili v 20:00 a vstávali jsme v 1:30. Já mezi tím 2x kontrolovala malou, přišlo mi to neuvěřitelné. Přes den jsme stále na časovém rozmezí 3 hodin.
29. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
teda holky,dnešní dopol byl mazec.
Nestíhačka totál ničeho
Miška nemohl usnout a když jsem ho ukolíbala na ruce a položila do postýlky tak řev.
Vau, to byla jízda

teď oba chrupou a já doklízim a furt je tu nějak stejnej bordel. Vycucaná jako víno. MOžná, že i to počasí s tim nějak souvisí. Máme tu dneska to pravý podzimní sychravý.

A odpol budou návštěvy, protože Mišička má dneska svůj první sváteček :slight_smile:
29. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
tak jsme zpět z kontroly, za 14 dní jsme přibraly 360 g, tak obdivuju vás maminy, kolik ti vaši mazlíci přibírají, u nás to jde pomalu, ale je to prý dobré, taky měříme 51 cm, tak se nedivím, proč ještě všechny 56 jsou veliké.

Dr. nám předepsala ten Imazol, preventivně na zapařeniny - má takové malinké pupínky kolem krku, doplácela jsem 40,- a stíl asi kolem 70,-

taky nás chválila, protože na 5 týdnů co máme už umíme fixovat, tak můžeme čekat na úsměv. Jen si všimla, že trochu preferuje pravo stranu a to se fakt snažím strany střídat, ale stejně se mi v postýlce vždycky svalí na pravou, tak si budu muset dávat větší pozor, ať nemusíme chodit cvičit.

taky chci chodit na plavání, ale počkáme si do těch jejich 6ti měsíců, jen už jsem si vyhlídla cvičení na míči - to už je asi kolem 3. měsíce

taková hloupá otázka: už jste uvažovaly o sexu??u mě by chuť i byla, ale docela mám obavy, nedokážu si představit, že malá bude někde poblíž a navíc ježiš už to bylo hodně dávno :grinning:

bobi hned ráno jsem chtěla přát, pak jsem ale kontrolovala tvoji registračku a tam máš Michael, tak jsem si nebyla jistá, tak dodatečně tetka koníkovka gratuluje :grinning:
29. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
ahojky, tak u nás po kontrole 4550g a s pupínkama mě poslali na kožní tak nevím. Dnes musím nakoupit malá má pozítří narozeniny, tak musím upéci dort a udělat nějakou výzdobu ať to má holka hezké. :grinning:
Sasanka- sex co to je? :grinning: TO já než to všechno večer uložím , tak jsem KO. Já jsem taky s malou cvičila na míči, ale sama a bylo to super. Koupila jsem si knižku na cvičení s miminkem a postupovali jsme podle toho a dokonce mě pak rehabilitační sestra pochválila, jak je malá pevná, že to jde znát.

Jinak u nás ty noci nic moc malej vstává co 2,5 hodiny a pak mu ještě dlouho trvá než usne. Vždycky se u toho kojení kroutí lapá vzduch a moc toho nevysaje nakonec ho pak ještě bolí bříško asi zkusím lahev jestli nevypije více a nebude déle spinkat.
29. zář 2009 v 16:10  • Odpověz
holky, koukám, všude se bojuje... u nás dnes teda boj celý den, nemůže usnout, když, tak ho vzbudí prdík, celej s ekroutí, chjo:frowning2: ani v kočárku dnes nemohl zabrat, nebrečel, ale furt se budil, koukal... musí bejt taky chudák vycuclej jako já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
jedna návštěva za náma, čekám na druhou.
Mišule má den na prd, nespí, bučí a kroutí se

děkuji za gratulejšn Sasanko
Je to Michael, ale slaví se jako na Michala

Holky ale mazec, vzpomněl si jenom můj táta a sousedka, že má svátek.
Rodina to nějak nepostřehla :frowning2:
29. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
ahoj kat neboj, jeste jsem neskoncila v blazinci, i kdyz vcera jsem k tomu nemela daleko. Dnes v noci to uz bylo nastesti lepsi nez ty dve predchozi, budila se kazdy dve hodiny coz oproti tem dvoum probdelym nocim byla uplna lahoda! I kdyz od 3 zase urputne tlacila, ale dokud nebrecela, tak jsem se to snazila prehlizet. Vcera vecer jsme misto baby calmu nasadili sab simplex a vypada to, ze je to o neco lepsi, tak snad se dnes konecne trochu vyspim. Manza jde pozitri do prace, tak jsem zvedava jak to samy zvladnem. No je to boj s tema nasema prckama...
29. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
Romčo teda ty nás zahanbuješ, ty už taky máš malýho tak velkýho :grinning: , holky teda to se musí při kojení pronést, já mám co dělat hlavně večer, to mě nějak ruce selhávají a to máme jenom 3 750, co potom vy.

kat, mariv fakt to máte záhul, nejhorší jsou probrečený noci, přes den se to nějak dá zvládnout, ale večer je to děs, taky jsem si to zažila, malá vždycky nějak usla na mý hrudi, tak potom i já v takovém polosedu, ale aspoň jsme si trochu obě odpočinuly.

chci se zeptat, jestli nevíte, jestli se můžu nechat očkovat proti chřipce?
29. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
ahoj holky

Gratulace Misovi k prvnimu svatku, rano jsem si hned rikala, jak to ma super, ze uz ma mesic po narozeni svatek :slight_smile:, to nas mladej si pocka do brezna :slight_smile:

u nas nic noveho, malej uz ma 5 kilo, je to maso pro me ho nosit, boli me silene zada a to je mu ani ne 5 tydnu, je porad hodnouckej, v noci jen jedno krmeni a spinka do deviti, pak je krasne vyspinkanej a milouckej - hrajeme si na hraci dece, pod hrazdickou - boucha do tech hracek a leka se zvuku co delaj :slight_smile:, davam mu do rucicky chrastici spendlik, ctu mu rikanky, uz zacal pobrukovat - kdyz na nej mluvim, tak mi odpovida :slight_smile: a uz se zacal smat :slight_smile:
Dneska se mi prvne sam otocil ze zadicek az na brisko - nastesti v postylce, ale dost jsem se lekla, budu muset uz davat vetsi pozor! Kdyz ho dam na brisko, tak krasne drzi hlavu, uz se vzepre na pokrcene rucky, je to muj zlatej sikulka

A u nas dneska taky hnusne, ale stejne jsem ho nechala dopo chrnet na terasce 3h a pak jsme byli jeste venku!
29. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
mariv, díky, že jsi tady, mám vždycky depku, když si přečtu příspěvek od zazit a cítím se jako děsná matka, protože moje dítě brečí... ano, hormonální blues ala depka mě pořád neopustilo:frowning2:
Dnešek je fakt pakárna, jestli takováhle bude i noc, tak to asi nevydržím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
a sex u nas zatim taky nula - za prvy jak furt taham malyho a jsem porad v pohybu, tak mam porad dost zivou tu jizvu po cisari - mam ji jeste oteklou furt a nad ni me to fakt docela boli, takze na sex nic moc a ani si to porad s malym za hlavou nedovedu predstavit a taky bych chtela, aby mi nabehl nejak cyklus, abych mela aspon trochu predstavu, kdy je ovulka :slight_smile:, fakt nerada bych do toho hned vlitla - sice jsme meli s otehotnenim velky problemy, ale znate to - nahoda je blbec :slight_smile:

Jak asi Veruska zvladla cestu k psycholozce s tema jejima holcickama - a co asi rekli, ze ma delat s Terkou??
29. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Kat, nejsi desna matka - my meli pred 2 dny taky vrcholove nasraty mimi - provztekal skoro cely den a to jsem taky propadala depkam - byla jsem pak na nakupu ve sparu a tlacila vozejk a rvala a rvala a rvala - jak uchyl - ani se mi nechtelo zpatky domu - bala jsem se, ze rev bude pokracovat - me nejvic vadi, ze kdyz dostane vzteka a place, tak nevim proc - bojim se, ze mu neco je, neco ho boli a ja mu nedokazu pomoct
Kat, uz jste zkouseli na malyho zavinovani napevno - rucky k telu a zavazat do vanocky?? Na naseho to pri tech vzteklych zachvatech funguje spolehlive - je o tom cela knizka - nejstastnejsi miminko v okoli od dr karpova, jsou tam super rady, jak utisit mimi, na Tomika nam to bajecne funguje
29. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj holkyyyyyyyyyyyy :wink:

Vidiiiim nove tema :slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
jeeee, misko, ahooooooj, jak to jde ??? kdes byla taaaak dlouho???
29. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.