• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Holky, ahojky, taky prdíme kaa večer když je Ulice:grinning: a taky nám pomáhá teplá voda a masáž olejíčkem:slight_smile:
Začíná se to fakt lepšit, že by měsíc bykl přelomovej? Dneska krásně spinkal, no, co mu pouštím to auto, tak hezky spinká:slight_smile: ale i ve dne je klidnej a myslím, že dnes se cíleně usmál, jako na mě, dvakrát! :dizzy_face:
12. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
teda kat a jak se u toho zvuku auta spi vam ? :slight_smile:, no asi lepsi nez rev Honzika, co ? :grinning: :grinning:

ty usmevy jsou kouzelny, co ? :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
zazit, mně se spí fajn:slight_smile: detail - manželovi ne:grinning: ale to mě nemůže rozházet:grinning:
Jinak vůbec nevím, jak oblíkat, je tam hnusně, já si vezmu rukavice, včera mi pěkně mrzly ruce... už se těším zazit, až vytáhneme mufa na kočárek:grinning:
12. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
Já jsem si na vás taky o víkendu vzpomínala, ale nestíhala jsem za váma jako vůbec jukat.
Sobota byla odpočinková, to jsem nedělala vůbec nic, to byla taková nechucos pracos
A neděle návštěvová

Zazit náš pes si fakt žere :slight_smile:
On je to závislák na flašce, normální alkáč. Když vidí, že si beru odsávačku, tak stepuje pode mnou a vrtí ocáskem, jako že to ždímu sváču jemu nebo co. A když vidí, že Míša nedojedl a ve flašce zůstalo, tak běží k misce a stepuje u ní celej vlažnej, že to může dodlábnout.

Jinak musim taky denně dávat tak jednu flašku Nutroše. Většinou je to odpoledne, když už mám nádoby prázdný a Love táhne a nemá co. Tak jsme to vyřešili takhle. Pak se mi zase matroše naplněj a jedeme vesele dál.
Sunar mi nechtěl, tak jsem zkusila Nutíka a ten zkousne.
Ale jako maso, jak je to drahý. Zlatý kozy. Vůbec vám holky nezávidim, když vám mimísci dlabou jenom flašu.

Jinak křeček posloužil jako krmení, takže nakonec udělal i dobrej skutek. No já jsem cynik to je děs. Ale fakt mu je líp tam někde v nebíčku, než aby se plazil bolestí po terárku. No nevim, jestli mám zkoušet k naší masochistce dát dalšího chlapa. Aby mi je nelikvidovala jako masovej vrah.
Enzo byl mazel velkýho Davida a když měl podezření, že ho utloukla, tak řekl, že skončí u hada ona. Tak jsem jí bránila, že nekouše a že je hodná. Ale sama nevim, možná toho je schopná. Třeba měla své dny :angry:
12. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
bobisku, ty máš málo mlíka teda? To je škoda vi´d? Já s ezatím držím teda, furt mi kape, v noci, když spí dýl než tři hodiny, tak mám pod sebou osušku durch...:frowning2:
Tak snad to zvládnete aspoň takhle půl napůl:slight_smile:
12. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
Já dělám všechno pro, abych to podpořila.
Piju čaje na kojení, často přikládám a někdy i odsávám.
Ale zase si říkám, že je to zatím ještě dobrý. Pokud jenom jednu flašku za den, tak to jde.
Ale škoda je to, protože jsem někdy ve stresu, když jedeme pryč a já neberu flašu, jestli to mladej zvládne a dobře se nají. Ale zatím to jde. A kéž by to fakt vydrželo.

Dáda byl odstavenej na 8.měsíci, když mě moc a moc zoubkama kousal a já nevěděla co s nim.

A taky si myslim, že Míša když je bezdudlíkovej, tak se často hlásí, protože se tak chce uklidnit. Takže požužlá a něco málo spapá a mě se pak to mlíko nestačí dělat. Tak si to aspoň vysvětluju já. Někdy totiž řve po hodině, tak ho přiložim, když jsem doma. Ale většinou jsou to 2 hodinový intervaly.
Ale v noci mu to moje stačí, to se krásně holky nalejou :grinning:
12. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
kaa, nam prave taky napred hnisalo, na to nam dali ty ATB, pak zacalo slzet, tak jsem si rikala, ze se asi ty kanalky procistily a ze je to dobry. Ted tak stridave hnisa a slzi, ale na ocni nas neposlali. Drzim pesti at se vam to zlepsi, i kdyz dle me dr. je to beh na dlouhou trat :frowning2:
To nas chytaji prdy ve 3 rano a prechazi az kolem poledne. Nastesti v noci mala jen tlaci a nebreci, zato dopoledne byvaji horsi :frowning2:
tygrik ja ne odrihnuti a na prdeni taky, je to ulevova poloha, ale nam na prdy moc nepomaha, spis na odrihnuti, ale to pak nekdy mam poblitou pulku obyvaku jak to z ni vylitne s tim brkancem :slight_smile:
Holky vy co netrpite na prdiky ja vam tak zavidim!!
kat to je fajn, ze uz je to u vas lepsi, u nas taky a nebyt tech prdiku, tak je Agi jak andilek, si myslim, jen proste porad nevydrzi sama, tak mi furt visi ve vaku na krku - i ted. I kdyz usne a ja si ji dovolim odlozit do postylky tak je za pet minut rev. Nejhorisi je, ze vetsinou me nenecha ani sedet, musim chodit a ted kdyz sedim,tak sebou musim aspon kolibat a je to hukot na zada. Uz se taky obcas asi cilene zasmeje a uz i vic reaguje a poslouch co ji rikam, tak je to moc fajn. Uz se tesim az bude reagovat na hracky, to ji clovek aspon zabavi. Podle toho co pisou holky, tak za dva tydny bychom mohli vytahnout hrazdicku, uz se tesim!!
12. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
mariv, taky super, lepší s eto! Bude líp a líp, věřím tomu. malej už začíná být hodnej právě i bez houpání, stačí ho položit do lehátka a třeba půl hodiny si tam kouká a "povídá":slight_smile: ale někdy taky ne a někdy nepomáhá ani houpání, ty prdy jsou hrozný no:frowning2:
12. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
já taky odpočítávám dny, kdy nám bude 3 měsíce, dnes jsme byly vzhůru od 3 hodin a až teď usnula, a to nezačalo prdíky, ale prostě už byla vyspaná a skoro 2 hodiny jen pozorovala, nejvíc se ji líbí modrý méďa na kolotoči(jo to jsem zkoušela zhasnout a jaký křik se spustil), no a po těch 2 hodinách čučení na jedno místo zas začaly prdíky. Je to sic hezký, že začíná vnímat, ale zase se asi už nevyspí tolik, kolik dřív. Hrazdičku už máme vytaženou v pokojíku a už taky na ni reaguje.

Koupili jsme si klokanku, tak budem muset začít ji na ni zvykat, zatím to bylo s brekem a to jen na pár minut. Jinak tygříka taky využíváme, ale jak píše mariv, zapomněla jsem, že to může lítat, tak nám poblila v obyváku takový ten běhoun (už máme pokřtěný prdem koberec v pokojíčku, co nás ještě čeká?)

naše malá asi bude často jezdit autobusem :stuck_out_tongue_closed_eyes: , už teď se na jízdu pořád připravuje, furt se drží madla :grinning: anebo pochopila, že je učitelské dítě a tak se pořád hlásí :grinning:
12. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
holky, jsem debil pls popište mi polohu tygříka :sunglasses:
12. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
sasanko, Tomasek se taky casto hlasi :slight_smile:, asi se detatka tesi do skoly :grinning:, dela to i v kocarku, muj tata se smal, ze nas zabasnou, protoze to vypada, jak kdyz z toho kocarku hajluje :slight_smile: jak malej clen hitlerjugen :slight_smile:

kat, muffa vytasim brzo!!! uz ho mam v pohotovosti v satne, ve st snad maji byt jen 4 st! Taky moc nevim jak malyho oblikat - jeho oblikam spis min - ale pak ho zabalim do rychlozavinky, jeste takove deky a zapnu ho do toho podzomniho fusaku od Teutonky a dobry - nepoti se, ani neni studenej, tak snad je mu fajn, ono je dobry, ze jim do toho kocarku nefouka
12. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
kat koukni ke mne do alba, tam ji mam. Jo a poslala jsem ti zadost o pratelstvi na facu, tak pokud chces, tak ho prijmi :slight_smile: Iveta
12. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
mariv, koukám, super, děkuju moc, jsme si myslela, že tak nějak, ale nevěděla jsme přesně:slight_smile:
12. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky sluníčka, tak my už po odjezdu celovíkendové návštěvy. Doma jak po boji, 2 roční batolata, čtyřletý Vojta a k tomu naše dvouměsíční Peťka se na pořádku v našem bytě podepsali. Ještě vás nemám dočteno snad to zvládnu co nejdřív. Jinak přeji pěkné pondělí.

P.S. Dnes mě na rehabilitaci s Petruškou moc nepotěšili, stále pokračujeme ve cvičení :unamused:
12. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
ahoj holčina, tak u nás prdíky pořád vítězí. Ale v noci už je to maličko lepší.Přes den moc nespí, protože malá dělá pořád rámus, tak ani nemá klid.
Jinak to počasí je pěkně na prd vůbec nevím co budu dělat. Malá se doma nudí, protože se musím doma víc věnovat malému a babičku tu nemáme, že by jsme šli na návštěvu. Zínám mít z toho počasí depku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
12. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
tak jsem statecne vyrazila na prochazku a asi 4x jsme zmokli :(, po 1.5 hodine jsem rezignovala sla jsem domu a soupla malyho na terasu at se dospi, jemu je stejne suma fuk jestli ho vozim nebo je jen na terase, stejne chrnel 3h jak drevo

holky, on je vycuranej - kdyz si ho dam na prsa - tak pase koniky jak vzteklej - krasne tu hlavu udrzi, vztyci se uplne na ruckach a drzi a drzi, az ho radeji pokladam zpet na zada, aby si to nejak nenamohl, ale jakmile ho dam na brisko na postel nebo jinou podlozku, tak se pretoci na jednu stranu, okamzite chyti ruku a cumla a cumla, smeje se, ale ani se nehne ;), mrska jedna
12. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
Holky, mám dotaz - dáváte vigantol a kanavit? Pravidelně nebo zapomínáte?
12. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
davame oboji - vigantol kazdy den, kanavit do 1 mesice jednou tydne, pak jednou za mesic, naucila jsem se to davat pri krmeni po koupani a docela to funguje, zapomnela jsem asi dvakrat, ale pri dalsim krmeni jsem mu to soupla, davam mu to na lzicce s troskou mlicka - jsem rada, ze se tak naucil na lzicku
Dokrmino, spime, takze taky jdu - dobrou!
13. říj 2009 ve 04:14  • Odpověz
takz davame oboji a kupodivu jsem jeste neyapomnela :slight_smile: Mam to nachzstanz v obyvaku, abych to mela porad na ocich a davam ji to vecer. Kapnu ji kapku do pusinky a pak ji to dam zapit mlikem.
kat davas uz malyho na brisko cvicit hlavicku? Te nasi potvurce se na brisku nelibi a hned zacne rvat :cry:
13. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
Díky holky... no upřímně, já to totiž přestala dávat 4 dny (spadla mi ta lahvička n azem za komodu a tudíž jsem si nevzpomněla):grinning: a malje přesně od tý doby začal spát... Tak jsem s etak zamyslela, hledala na netu a našla, že opravdu způsobuje často nespavost, ve dne i v noci... Ale pokud ho dává zazit a mimínek spí, tak se to vylučuje...
No, zkusím ho zase dávat a uvidím...
Co jsem vyčetla, tak je to pozůstatek poválečné doby a už dnes nemá opodtstanění, tak nevím:frowning2: Můj vnitřní pocit mi říká nedávat:frowning2: Zkusím se asi na rovinu zeptat mudry...
13. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
tak já mám taky vigantol v obýváku, abych ho pořád viděla a dávám ho zase ráno, to tolik nezapomínám :slight_smile: a taky před kojením, kanavit dávám k datumu narozenin malé, tak si to líp pamatuju.
Na bříšku se nám dost líbí, taky tak i spí, ale častěji ji pak kontroluju. Jinak už výborně drží hlavičku a dost dlouho.
13. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Mariv, na bříšku s enám nelíbí:slight_smile: takže dávám jen když je úplně v klidu, to chvíli vydrží, jinak řve taky a snaží se přetočit na záda:grinning:
13. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
kat koukam ze ty nase deti maji hodne spolecneho :slight_smile: ze by byl Honzik budoucim zenichem pro nasi Agi? :slight_smile: Pak dej vedet co ti rekla mudra na ty kapky. Mne to taky prijde trosku zbytecny, ale vis jak, dr. rekne davat, tak clovek posloucha a dava...A mala po tom taky spi, ale kazdy mimco je jiny, takze Honzikovi to treba muze tu nespavost zpusobovat. Vsak uvidis jak mu to zacne znovu davat, jestli prestane spat.
13. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
mariv, no vidíš to, ženich!:slight_smile: To bude páreček teda, histerky hadr:grinning:
13. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
asi spíš hysterky že...sorry.-D
13. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
jj, to bych pak nechtela videt jejich deti :slight_smile:
13. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
jeee, tak to jsem zvedava, co Kat rekne mudra na ty vitaminy, protoze jestli jsem to spravne pochopila, tak se to ma davat az do jednoho roku veku
13. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
jo a nasi spici pannu nemuzeme brat jako bernou minci jestli to zpusobuje nespavost - ten by usnul i kdybych mu do mlika prisypala tri lzicky kofeinu :slight_smile:, dneska jsem s nim sla ven a po krmeni a odrihnuti jsem si ho odlozila do postylky, abych se rychle oblikla a pripravila kocarek a veci na odchod a kdyz se vracim zpatky s cepickou a oblecenim tak uz spal jak dudek, takze jsem totalne spici mimi oblikla, nalozila do kocarku a jezdila venku - ten ani nevi, ze byl venku :slight_smile:
13. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
Hlásíme že máme dnes po dvouměsíční kontrole, vážíme 3950g, a příště už bude očkování a mám si promyslet jak s Prevenarem. Musím to pořádně prostudovat. Maminky jak jste na tom vy?? Necháte očkovat a kdy???
Přibýráme 280g za týden, jsem moc spokojená. Jsme zdravé bez potíží.
Máme více ležet na bříšku a trénovat hlavičku, zvedání a otáčení. Takže nakrmíme odbrkneme, chvilku pochováme pak 90 minut na břiše a 90 minut na zádech do dalšího krmení.
Hrát si máme na břiše na dece a dát nad hlavu do půl kruhu hračky aby se měla na co dívat. Takže hrazdičku zatím můžeme schovat.
13. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
Ahoj hoooolkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy jak se dariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Ani nahodou nestiham precist. ani nevim co resite. Jeeej ale vidim neco o sexu,tak ja s tou moji pipinou bolavou tak za dva roky :grinning: furt se nehoji uz me to sere.

Musim kouknout na vase nove fotky
13. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.