• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Mariv- a nepomůže Agi ani to zavinování, jak psaly holky? S tím neporadím, Kubík mi spí pěkně, prostě položím do postýlky a je to. Přes den spinká málo, ale už jsem si zvykla.
Já vím, že od roku se dá dát Sedalia (sirup na zklidnění pro děti- homeopatikum), ale určitě by se daly dát nějaké homeo kuličky - po poradě s dr. Sice jsem proti zklidňování dětí, ale pokud by ti to aspoň na chvilku ulevilo (že by ses vyspala a dala dohromady), tak jo.

S tím pneumokokem je to teda na ho..., je to fakt, vezmou ti prachy a ještě si to máš pak platit. No tak to jsem zvědavá, co udělají s těma rozočkovanýma :unamused:

Holky, pošlu vám IP, snad se zasmějete:slight_smile:Kdybych na někoho zapomněla, napište si.

Jankaj- už tě mám na fb :wink:
8. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
Já tady budu dneska strašit až do rána. Tomáš odmítá spát :angry:
8. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
Jani, tak to je mi líto, pokud teplotkuje, normálně mu dej Nurofen nebo Panadol, klesně to rychle a nebude se ti trápit.
8. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
On právě neteplotkuje, má 36,9 po odečtu a furt kňučí. To tak bylo i po Prevenaru- kňoral a spal, ale jen v náruči. Jenže to ho očkovali navečer, tak to bylo druhý den a teď ho bodli ráno, tak si asi užiju noc :angry:
8. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
Kaa - ta IP :grinning:
8. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz
My jsme to tak měli po hexe, a to nám doktorka řekla, že 3-4 dny může být protiva a to jsme si fakt ty 4dny užívali, a pak byl zas hodňoučký. A po Prevenaru už naštěstí takovou reakci neměl, měl jen teplotu a bylo to na 1xNurofen.
Takže to si asi budete muset přetrpět :frowning2:
8. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz
Jani- brutál, co? Kdybych mu to tak mohla říct osobně..... :slight_smile:
8. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
Ty jo, jsem si zas na to vzpomněla a mám tep 300 :grinning:
8. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
Holky, některý už máte v mejlu ten odkaz na foto. Jdu kouknout na ty další mejly, co mě poslala Kaa. Řekla bych, že Sasance to nedošlo, pač mě to psalo nějaký aglický bláboly ohledně jejího meilu.
8. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
Holky, vy ostatní chrníte a my tu budem strašit s Jani? :slight_smile:

Musím se pochlubit- dneska mi došel muff, ale nechala jsem si ho ušít a ještě jsem si nechala ušít vložku do sporťáku, ať má Kubík měkoučko a nepotí se do kočáru.

A zítra jdu procvičit své bídné tělo, ale bude to spíš zdravotní cvičení- taková protahovačka a posilovačka na záda, mám v nich mravence a sem tam ztuhlý sval, mám si vzít bloček a budu kreslit pajduláky, abych věděla, jak doma pokračovat:slight_smile:
8. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz
Tak já jdu šmírnout fotky, už se těším :grinning:
8. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz
Hm, tak já nemám :unamused:
8. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
Kaa tobě to nedošlo. Tobě sem to posílala. Co to jeeeeeeee? :angry:
8. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz
Tak jdu na to znova.
8. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz
Holky, tak komu to nedošlo a chce to vidět, tak dejte vědět, ať to neposílám 2x. Kaa tobě sem to teď odeslala. Tak kukni do mejlu.
8. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz
Taky bych měla začít něco dělat, hlavně s tím vytahaným pupkem. A taky bych měla přestat pápnout tuny čokolády. :pensive:
8. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz
Jani, fakt nemám, přísahám na holý pupek...Tak počkám do zítra, třeba se to někde toulá....(to je blbost, já vím) :unamused: Tak mi holky povykládají, jaký je Tomík šikula
8. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz
Dneska se loučím, už slyším J jak cinká za dveřma klíčema :wink: tak páá zítra a doufám, že ten toulavý mejl dojde, všem klidnou noc a spinkací miminka :wink:
8. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz
Tak počkáme jestli to dojde nebo ne. Je to divný. Tobě už jsem to posílala 2x. Když to nedojde, tak vám to hodím do IP.
Prdísek už usnul, tak to jdu zalomit taky, protože počítám, že se tak zhruba za půl hoďky zase probudí. I když teda nevím jestli to má cenu. :unamused:
8. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz
Mne došly oba emajly :slight_smile:, dekuju, rano na to mrknu!!! Už se tesim!

Holky, klidnou noc vsem!
8. únor 2010 ve 23:08  • Odpověz
Jai, už mám, došlo to 23:11, dobrou...
8. únor 2010 ve 23:35  • Odpověz
autor
Jani, já chcu taky jukat na fotečky, prosím :slight_smile:
9. únor 2010 v 07:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak noc byla nad očekávání klidná :slight_smile: Tomík už se pak probudil "jen" 3x a mezitím spal. Vstával teda v 7, ale usmívá se, tak je to super. :slight_smile:

Tak já nás jdu odpyžamit :grinning:
9. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
Bobi máš to v mejlu :wink:
9. únor 2010 v 08:03  • Odpověz
Ahoj holky, zas tak trošku nevím o co jde,ale dočtu :slight_smile:. Jinak my se včera vrátili od našich a zas strašíme doma,venku -11, chumelenice,takže pokud nestoupne teplota,tak doma budem strašit celej den. Malá měla velkou rýmu,takže dnes ani nešla do školky, no a malej už to chytl od ní,tak mám radost. Musíme pořádně vykurýrovat, příští týden jdeme na poslední hexu a druhý snyflorix.

Jinak víc čtu na facebooku,akorát je tam tolik příspěvků,tak než vás vždycky najdu :sweat_smile: ...

Holky,já se tak strašně těším na jaro, bude mi stačit o to astronomické, i když všude ještě budou tuny sněhu,ale ten pocit,že už je jaro :slight_smile:
9. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Jani já chci taky fotky, na mailu nic nemám :(

Konečně byla klidná noc (vstávání po 3 hodinách), zavinka taky nepomáhá, taky už jsem ji stejně musela dát do spacího pytle, už se mi odkopává.

Holky kde jste slyšely, že se neproplácí pneumo? To je pro mě novinka, nic mi naše Dr. neříkala a zatím v pohodě očkujem dál.

kaa foto je super, byli jste se fotit u profíka?
9. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
sasanko ty rozoockovany deti jsou v pohode, ty doockuji, ale ty co jeste nezacaly maji zase smulu! Doktori pry dostali smlouvy od pojistoven ohledne toho ockovani, ale nikde se v te smlouve nepise, jak jim to bude pojistovna proplacet, takze doktori maji strach a sprajcli se a ze dokud se to nevyresi, tak se zase ockovat nebude. Ze pry nemuzou pojistovne ustoupit, ze pak by si s nima delat co chce. Ale to je iinfo od moji mudry, hadam, ze ne vsichni doktori to resi. Ta moje je nejaka opatrna. Jako chapu, ze nechce prijit o prachy, ale musi zase chapat, ze ja to taky platit nehodlam! Hexy uz mame vsechny pichle a pneumokoka jeste ne a ostatni deti uz to tu vsechny maji, tak jsem fakt nasrata!
Ja chci taky jaro!!!!!!!!!!!
Jinak u nas opet noc horor! Agi aspi pichli misto hexy nejakej speed, pac se celou noc mlela, ani na minutu se nezastavila. Vstavacka nonstop (nez jsem stihla zabrat uz zase rev) a rano ve 3 dospano! Jsem kaput! Dalsi dite fakt nechci! Jenom kdyz mi zaruci, ze budu mit malyho spicicho zazitacka! :slight_smile:
kaa do zavinky jsme svazovali a na nejky cas to pomohlo, ale kolem Vanoc jsme prestali, pac jak uz byla vetsi, tak se ji to uz nelibilo a jak uz mela velkou silu, tak sebou strasne hazela a pak stejne zacala brecet. Pak jsem to po case jeste jednou zkusila a bylo to horsi, nez kdyz je nesvazana :( Zkousela jsem uz i spani v nasi posteli a nic, je to stejny. Nejlip asi vydrzi v lehatku, kam ji nekdy nad ranem supnu a v polokomatu prihoupavam. Fakt si nedovedu predstavit, jak bychom to delali,kdyz bychom meli jeste jedno dite a to by taky spalo s nami, mame totiz maly byt 2 plus 1, takze je to na prd. Jesteze aspon manza ma tvrdy spani, jinak by byl taky v praci jak zombie!
Jani diky za fotecky, jak bude chvilka, tak na ne juknu!
kaa pekne nove fota, ale chtelo by to i ve vetsim!
9. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
verusko a vy uz toho pneumokoka taky mate?
9. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
Jo a Agi ma 6540g, pribrala za mesic 490g, coz je dobry. I kdyz mozna to bylo tim,ze mela ve strevickach dvoudenni naloz, kterou nestihla vyklopit :slight_smile:
A dneska rano zacala zvedat zadecek a cpat si tam kolinka, tak to vypada, ze se taky budeme brzy plazit :slight_smile:
9. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
tyjo, to je fakt divný s tím pneumokokem, my máme jdnoho v těle, na druhýho jdeme za týden... jediné, co dr říkala, že to platí ze svého a doufá, že jí to poj. zaplatí:wink:
9. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.