• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Mariv - my to stihli doslova za pět minut dvanáct, dva dny před dovršením pěti měsíců - podmínka je zahájit DO 5 měsíců a stihnout naočkovat ty dávky DO konce 7.měsíce. Takže jsme čekali na telefon a pak během půlhodiny jsme musely s Lucinkou hupsnout do kočárku a mazat na hexu i Prevenar. Takže jsme píchnutý jednou, pak jdeme 26.2. na druhou hexu a druhej Prevenar a pak je ještě jeden Prevenar.
Hexa je taky natřikrát? Už mám v hlavě maglajs...
S Terezkou jezdíme 1-2x týdně na psychoterapie nebo k psychiatričce, s malinkou zase zítra na oční (výlet na celej den), uffffff.
Klidně bych měla ještě jedno mimi, ale návštěvy lékařů jsou děs...svlíkat, oblíkat a pořád dokola.
No a taky byt není nafukovací, máme velkej 3+1, udělanej jako 4+1, ale tři děti a spoustu krámůůůůůů a hadrůůůů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
Jé holky, tak my máme taky malinký byt 2+1, a chtěli bychom do většího, ale uvidíme, když tak to pořešíme, až se vrátím do práce. Já bych chtěla tak 10+1 :grinning: (přeháním, ale určo víc místa), ale nevím, kdo by to uklízel :grinning:

Holky, já dneska měla lítačku, jsem myslela, že umřu, ráno velký nákup, pak ještě oblítat Bauhaus a DM, odjela jsem v 9 a přiletěla v 11h- doma bordel, Kuba v pyžamu, brambory nenaškrabané (chtěla jsem jenom tuhle práci za 2h!!!!), ale drahý oholený a vyvoněný.
Tak rychle udělat oběd, vyložit nákup, nakrmit dítě, uklidit, nachystat sebe a Kubu, zas nakrmit a tak tak jsem stíhala to cvíčo v 16h :grinning:
Cvičko dobrý, ale zjistili jsme, že mám blbé návyky z posilky- jako dýchání, držení zad atd., takže teď mám 4 cviky na podložce a příští týden se mám předvést:slight_smile:, takže budu muset makat, to neošulím...

Jankaj- koukala jsem na fotky a mooooc pěkné
:slight_smile: A všichni jste modroočky :slight_smile:
Jo a ten mejl mi přišel jeden ještě večer a jeden dnes dopoledne :unamused: A to nechápu, komunikovala jsem večer přes mejly a normálně mi to rychle jelo :unamused:
9. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
Sas- to je domácí foto, my máme takovou brutální oranžovou v obýváku
Mariv- to nemůžu dát ve větším, bo jsem tam jak buřt :grinning:
9. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
Zítra zkusím vyřídit komplet rodičák, tak vám napíšu, kolik lidí jsem poslala do pr.. :grinning:
9. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
Bob- ty prodáváš káru? :grinning:
9. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
Ahojky ve spolek :wink:
Tak mi také stihly synflorix za pět dvanáct, Petřík měl jen tu první noc 38, po Nurofenu mu teplota hned klesla. Pak už dobrý. Zoubek ještě nemá žadný.
Dnes má moje dcera 4. narozeniny. Koupily jsme ji trampolínu, 4,3 m průměr. Máme ji schovanou ve stodole, nemá ani páru, že si dnes skočí :wink: Přála si žehličku s prknem, ale my tu máme taky takových krámů a hadrů, že jsem jí to nekoupila. Nedávno jsem se naštvala, vzala pytel a za Šarlotky asistence jsem vyhodila pytel hraček. Samozžejmě s jejím dovolením. Byli to vesměs plyšáci. Fuj, už je to na půdě a pokojíček má zase krásně uklizený. K Vánocům dostala velikou kuchyňku, takže tam přes ty krámy nebylo k hnutí.
10. únor 2010 v 07:01  • Odpověz
oprava: my stihli :unamused:
10. únor 2010 v 07:01  • Odpověz
autor
Jani, ty fotečky jsou nádherný
A ty hafanový nemaj chybičku, jsou bezva. To byl dobrej nápad je fotit spolu. Je upně vydět, že pejsek prcka zbožňuje :slight_smile:
10. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
autor
Jo Kaa, prodávám. Nakonec jsme to vypytlikovali tak,že koupim ty golfáče a co zbyde, teda jestli to někdo koupí, tak musí jít do auta. Je to mazec. Je teď nějakej nedostatek cinky linky a to chci jet v lete někam do pryč na dovolku.

Vroni, nějaký i y neřeš. Mě to vždycky ujede a pak se stydim jak prvňáček a už to nemá cenu ani opravovat. Říkám si, že si toho třeba nikdo nevšimne :grinning:

Jinak včera super den
Ráno pohodička, kafíčko, válečka, snídanička...
Oblíkla jsem zvěřinu a vyráželi jsme k doktorce. Cestou jsem byla domluvená, že odložim Dádu k mamce, aby se mnou nemusel na očkování s Miškou. No nadřela jsem se jako prase. Náš carevič je na ty svoje nožičky hodně opatrnej a tak hned u vchodu zabral pozici stojim za kočárem a mámo táhni nás oba.
Nějaký úseky šly celkem ok, protože převážně jsou chodníky suchý, ale jako při představě, že táhnu 15 kilo David, 7,5 kilo Miška a 15 kilo kočár, tak se mi podlamovaly kolínka.
Mamka přebrala dítko u vchodu podle domluvy a já se táhle další štráfek cesty k mudře.
No celá ufuněná jsem zajela až před dveře doktorky a tam nalepená čtvrtka, že ordinuje do 11 a poradna odpadá. Já tam byla v 11:15. No nenasralo by vás to? Otočila jsem se na podpadku a že teda jako zase další týden. To měl mít Hexa a Pneu.
Tak jsem se stavila v nemocnici za tátou a donesla mu pití a chlebíčky.
Sestřičky mi tam houpali vrtícího se Mišáka v kočáru :slight_smile: :slight_smile: Naštěstí nespustil řev, to jsem stihla doběhnout
Tak si to tak šinu k mamce a najednou záblesk, že jsem doma nechala krmení a Míša bude brutál hladovej. Tak jsem to zaplula ještě do drogerie. Poslední prachy jsem tam nechala za kojeneckou láhev a příslušenství. No tip ťop. A to mi ještě prodavačka říkala, že mají super akci na pleny. To už jsem musela přiznat, že nemám rejži a příjdu po výplatě
U mamky už dobrý, sedla jsem a ani se nehla.
Volám láskovi, že chceme vyzvednout autíkem až pojede domu z práce. Tak mi řekl, ať si namastim svaly, že je zamrzlý auto a nejdou otevřít dveře, pouze a samozřejmě u řidiče.
Ty kráso, tak jsem to mazala zpátky po svých a to jsem už skoro omdlívala.
Ve schránce oznámení, že mám na poště dopis s pruhem. Tak jsem začala přemýšlet koho jsem kde zmlátila a nebo okradla. Vyzvednu to dneska, tak dám vědět na jak dlouho si půjdu sednout
No a nevečer mi dorazil synovec na prázdniny, takže jsem nemohla vyvalit špeka na gauč, ale fungovala jsem až do večera a taky jsem odpadla před 10, což je pro mě hodně brzo.

Ted snidaji kluci a pak jdeme na chvilku ven, aby vysmrádli a chutnal jim oběd :wink:
10. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky, děkuju za pochvalu fotek. Trošku jsem se bála co řeknete na ty psí olizovací :pensive: To normálně hlídáme, aby to nedělala, ale při tom focení jsem to neuhlídala. A když jsem jí nadávala, že to nesmí, tak se urazila a dívala se jinam frajerka :grinning:

Holky, viděli jste v tv to létání miminek? Je tady o tom i diskuse. To je příšerný, jak to může někdo dělat s děckem :astonished:
10. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Ahojík, můžu se také podívat, jani na ty vaše fotečky?
Létání miinek jsem teď neviděla, ale kdysi dávno jo a je to fakt hrůza :frowning2: Jsou to blbouni.
10. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
To je fešák :slight_smile: Moc krásné fotky.
10. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
Jo, a moc děkuji, Jani.
10. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
vroni, koukám,že máme skoro stejně staré děti :slight_smile: , naše Johanka bude mít v dubnu 4 a malej má teď půl roku :slight_smile:.
Jinak holky, my máme taky synflorix očkovanej, ale my už měli 14 dní po 5 měsících :confused: ,takže asi záleží na doktorovi,jak to riskne, nevím no. Naše dr je hrozně parádní,vždy nám vyhoví a často nám i volá třeba z mobilu,že je něco novýho,třeba ohledně žloutenky nám dala echo a malá tak dostala žloutenku zdarma.
jInak vidím,že všechny máte prevenar, my synflorix,to je taky zvláštní :confounded: ??? Ale koukám,že vroninka má taky synflorix...

Jankaj, fotky jsou krásný a ještě jednou se omlouvám za záměnu přezdívky :slight_smile:

kaa, my máme taky oranžovou v kuchyni :slight_smile:,akorát teda né tak do červena,ale taky docela výraznou :grinning:
10. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
Janko super fotky, strašně se mi líbí a vůbec se nepohoršuju nad olizovacím psem (sice taky to nemusím, ale tady to vypadá dost dobře) :dizzy_face:

na lítání jsem se musela podívat na netu a lituju toho, v některých momentech se mi dělalo zle, rozhodně já bych se do toho nepouštěla a nechápu je, vždyť teď už se nesmí ani mimi vyhazovat a chytat do náruče, že to ten rychlý pohyb má neblahý vliv na mozek, tak já bych to u svýho miminka neriskovala, ale každá matka jsme jiná :unamused:

bobi docela záhul ten den, ale říkej si,že takový zápřah udělá dobře s kily a pak nemusíš cvičit :wink:

holky díky za hlasy, pokud budete mít čas, tak se tam občas ještě zatoulejte, díky http://www.conasbavi.cz/ Otvírání studánek a Jak se budí zvířátka :wink:

Nám taky píchala synflorix, naše Dr. má s ním lepší zkušenost.
10. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
baruš, my taky synflorix:wink:
10. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
Holkyyyyyyyyy, Tomáš se právě poprvé otočil sám na bříško :dizzy_face: A já jsem se zrovna nedívala :pensive:
10. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
kat tak to mas dobrou mudru. Ta moje prave nechce jen DOUFAT, ze ji to zaplati, ale chce mit jistotu, no tak to radsi nepicha no :( No my mame 5. mesicu 14. a zavolat si mam 22. tak jsem zvedava, jak to pak vymysli, pac ja to teda platit nebudu.
kaa ja jsem taky zvedava jak to s bytem poresime. Do vetsiho urcite nepujdeme, pac mame statni a hooodne jsme do nej investovali, pac jsme ho celej zrekonstruovali a nechce se mi to menit za sice vetsi, ale dalsi ruinu :frowning2: No a na nas vlastni mit prachy nikdy nebudem, toz se tu budem muset nejak zmacknout, ale bude to sila, pac uz ted tu neni k hnuti :frowning2:
kaa ty jsi sisa, pry jak burt :grinning:
kaa ja jsem to na ten rodicak poslala postou, ale dle pozdejsi diskuze s jankaj jsem zjistila, ze asi blbe, tak jen cekam, kdy mi zavolaji nebo mi to rovnou poslou zpet :slight_smile:
barco tak to mas super, ze mas takovou dobrou mudru. Ta nase tak nejak nic neresi. Ale uklidnila jsi me, ze to taky mate pichli po 5. mes. tak snad to jde nejak vosulit. A my taky budeme mit synflorix-pokud tedy neco vubec budeme mit.
co je to to litani miminek? mate nejaky odkaz?
no vidis Jani jakej je malej sikula! A priste to urcite stihnes :slight_smile: Nam se zas mala predevcirem poprve otocila zpet z toho briska na zada. Elegantne zaklonila hlavicku a sup a bylo to, zadny prepadnuti jako pri uceni paseni :slight_smile:
10. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
10. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
autor
Mě to nejde spustit, ale nedivim se. Jsem ráda, že můžu psát. Máme asi kompa za prdlačku.
Ale viděla jsem to v ukázce a nechápu, jak to může někdo dělat. Lidi jsou idioti. Ty miminka jak brečeli, to bylo děsný. Debilové :angry:
10. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
Tak to je nechutny holky! To by mela videt pani co napsala Neznou naruc rodicu :slight_smile: Ja bych od tama hned utekla, kdybych to videla! Chudaci deti! Nektery maminy jsou fakt prdly!
10. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
Jani moc pekny fotecky! Hlavne ty s tim pejskem jsou uzasny! To je jak od profika! Co mate za fotak? Kdyz to srovnam s tema nasema fotkama, tak to je jak nebe a dudy!
10. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás rychle pozdravit!!! Mám teď nejakej kalup, zacali jsme vybírat a objednávat věci do bytu a vůbec teď je toho nějak hodně, zítra jedu do práce podepisovat smlouvu, fasovat pocitac, telefon atd.

To lítani miminek jsem viděla a je to něco neskutecnyho :frowning2:((, ty ženský jsou úplne mimo, když jsem to viděla, tak mi z toho bylo úplne zle :frowning2:

v pondělí jdeme na druhou hexu a prevenar, jsem zvědavá, jestli bude reakce

jankaj krásný fotky!! Naši tu mají taky pejska a Tomika mi taky občas olizne, aspoň bude imunita :grinning:, ale to se neda uhlidat, lepší než je separovat, pak by pejsek zarlil a jeste by mi ho rafnul
10. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
Ahoj holky, máme taky premiéru!! Stejně jako Jankaj jsem to neviděla, malá blbla na dece v obýváku a když jsem nakoukla z kuchyně, provinile na mě koukla, že je na bříšku :slight_smile:))))). A pak si hrála nahatá a pokakala hračku od Fishera, tak letěla zebra do koše a deka do pračky - prostě se smýkla z jednorázový podložky(není divu) a stříkla si na hračku :slight_smile:)))))).
Očičko máme dobrý, takže po půl roce ježdění na oční odd. máme klid. Zpáteční cesta byla horor, nehoda zablokovala trasu a odkláněli nás policajti - bylo to o hubu, fakt. Už mě ta zima štve!!!
A ještě něco!!! Poslední dva dny začala malá tak žvatlat, že mi kecá i do kojení, je to sranda a všichni jsme z ní unešený...
10. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
Tak odkaz jsem spustila a po pár vteřinách jsem to vypnula - strašný, nechápu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
Tak Tomík už nám otočku předvedl :slight_smile:

S tím očkováním - doufám, že to pak nebudeme muset doplácet zpětně, to by mě fakt naštvalo :angry: My jdem na druhý Prevenar za 14 dní.

Ivčo my máme zrcadlovku Nikona. Manžílek ho chtěl už dlouho a když se měl Tomík narodit, tak se měl na co vymluvit. :grinning: Když jsme ho koupili, tak jsem asi hodinu nemluvila a vysvětlovala si, že jsme fakt potřebovali novej foťák, pač ta cena teda byla :confused: Ale fotky jsou z něho krásný. A ty psový jsou navíc upravený v programu v počítači. Jo a abyste si nemysleli, že su taková šikulka :grinning: , tak jich bylo asi 60 a jen těch pár je použitelných. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
A dneska u nás byla na návštěve kamoška s holčičkou starou jako Tom a ona pořád hrozně nahlas kecala (ta malá) a Tomík se jí bál, vždycky se leknul a plakal :fearful:
10. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
cus- já chci taky vidět fotky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jankaj náš malej je taky lekací. Ten se leká všeho. Je to hrůza. Mám problém ho někdy nakojit, protože Ivuška vždycky když kojím něčím třískne a Danula pak řve. Vadí mu třeba i šustění igelitky. :grinning:
Daneček se ještě nepřetočil :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes jsem jela k mamce pro Ivušku (asi 30 km) a ten snih mě teda už pěkně se....e. Navíc ty silnice nikdo neprotáhnul, tak jsem byla nas...ná a to mi ještě půl cesta ječel Daneček za hlavou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
Tomík se právě moc neleká. Tak mě to překvapilo. Nebo prostě nebude mít rád ukecaný ženský. :grinning:

Romi na tebe nemám mejl, tak ti to pošlu do IP.
10. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Romi, Tom se otočil dneska taky poprvé. A on se zase skoro nesměje nahlas. Povedlo se mu to jen párkrát. :rolling_eyes: Já s ním vždycky dělám blbosti a nic. Teda usmívá se, ale ne nahlas a pak ho například rozesměje (nahlas), když mu sundám rukavice. To je prostě asi velká legrace :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.