• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Já bych chtěla kojit tak do prázdnin (do roka), pokud to půjde, taky to vidím tak že 2x denně nebo jak si řekne nebo jak bude potřebovat, čaj nechci dávat tak do 7.-8. měsíce a tak na žízeň bude mít mlíčko. Prsa mi ještě teď občas tečou, tak se nedivím že i té kamarádce.

A taky jsem slyšela, že kojení podporuje imunitu dítěte.

Je fakt, že mlíčko mi vyblinká co chvíli ale večerní kaši mi ještě ani jednou nevyblinkla. Tak snad tuhá strava na reflux bude mít vliv.
17. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
autor
No právě jak psala Janka,
moje švárová oba kluky kojila do 2 let a oba furt nemocný. Astma, průdušky.....
17. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
autor
a s tou Hexa souhlasim. nechci to zakřiknout, ale Míša je zlatouš. Večer trochu teplotka a dneska úplně zdraví miminko a nic ho netrápí
Dostal už 3. Hexu, takže tu pojišťovačku. U druhý byl zralej na reklamaci :unamused:
17. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
bobi, tak super, mám to úplně stejně, druhá šílená, třetí jen večer kňoura a dneska úplně v poho :wink:
17. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
Holky nam se taky mala stydi, presne tak jako vam :slight_smile:
verusko a to vis, ze nase mrne taky jeci jak sirena! Dnes mi uplne zalihalo v usich. Nekdy to dela jen tak z pleziru, jako treba dneska v 7 v posteli, ale vetsinou to dela ze vzteku, pac si ji dovolim odlozit nebo tak neco :slight_smile: Vcera nas malem vyvedli z baby kavarny jak tam jecela, ostatni maminky jen nechapave koukaly. Byla cely den ujecena az hruza. Zato dnes je jak andilek. Asi usoudila, ze vic takovych dnu jako vcera by jeji psychicky labilni matka nezvladla a odnesla ji do baby boxu :slight_smile:
17. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
teda zazit, tak to je sila ta Tomaskova vaha! No a vyska samozrejme taky! Kilo mesicne je mazec, to my nepribirame ani polovinu :slight_smile: To teda musis byt pekne strhana!
verusko vidis jak je mala sikovna, bala jsi se, ze nepasla a ted uz se ti kutali a to Agi teda ani nahodou.
verusko a kdyz jsi mela ty chuvicky, jak jsi psala, tak to te nebudilo jak reaguji ty chuvicky, kdyz treba mala kychla, nebo zasramotila, nebo tak neco? My chuvicky samozrejme taky mame, ale kdyz vidim jak Agi v noci sebou haze, tak bych se stejne nevyspala, i kdyby byla vedle, pac by se furt spinala chuvicka :frowning2:
17. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
romco me se mala taky budi po 2 hodkach a nekdy i min, ale vcera se stal zazrak a vstavala jen 2x za noc! Jsem nechapala! Ale mozna to bylo Fenistil kapkama, co jsem ji dala, aby jinesvedil ten ekzem a to ma tlumici ucinky, tak ji asi dam dneska trojitou davku :slight_smile:
bobi Miska je taky dlouhan, to Agi je fakt prcek, ma o 10 cisel min a uz tak se mi zda velika :slight_smile:
kat tak u nas to s tou hexou asi platilo jak pises, prvni v pohode, to spis spala, druha des, rvala tri dny a treti v pohode. Tak jsem zvedava na toho pneumokoka, pokud ho tedy dostanem!
jani tak dneska Tomik sam neusne - vis co jsme si minule rikaly, zadny chvaleni, pac se to pak hned otoci :slight_smile: Tak drzim pesti, at tomu tak neni.
17. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
Jinak mne mudra rekla, ze kvuli tomu ekzemu a pripadnym naslednym alergiim bych mela kojit co nejdyl. Tak nevim, jestli myslela, ze bych mela plne kojit co nejdyl anebo ze mam kojit pri dokrmovani, protoze zatim mi nerekla, ze bych mela prikrmovat, i kdyz jsem ji rikala, ze se mi furt v noci budi.
Dneska jsem ji zkusila dat odstrikany mliko z mrazaku, pac se mi zda, ze ma porad hlad, cuca prso jak o zivot a pak rve, takze si myslim, ze tam nema dost mlika. Ale nechtela to ani nahodou, zacala se sklebit a rvat. ZKousely jste holky davat odstrikany mliko z mrazaku a papaly to deti? A jak poznam, jestli to mliko neni treba zkazeny?!
17. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
Tak dneska uz zas Tomasek klasickej divokej zivocich :slight_smile:, takze super! Jsem rada, jsem se bala, aby z ty hexy nebyl nejakej nemocnej! Si nedovedu predstavit, jak to cvici s bezne velikejma o mesic mladsima - protoze spravne uz mel mit za sebou tu treti
17. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
Mariv nám taky řekli na kožním kojit co nejdýl, ale to dost dobře nejde, když má evidentně hlad. A myslím si, že s tímhle dokrmováním přestanu kojit za chvilku úplně. A přes den je Tomík určitě spokojenější než jen při kojení. To chtěl jíst tak po hodině a půl a teď vydrží i 4 hodiny, spíš se mě zdá, že za chvilku bude jíst jen 4x denně a 1x v noci. To stačí???? Protože občas po těch 4 hodinách se mě zdá, že ani nemá moc hlad.
17. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Ale vlastně většinou jí 2x za noc. Beztak to dneska byla výjimka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
jankaj, asi je to normalni - jak jsou starsi, tak uz jim asi staci min nebo co - i muj ultra nenazranek ted nejak daleko min papa a vydrzi v pohode - ji 5x denne a posledni dpobou fakt cim dal min - dneska v sedum 180ml mlicka, pak v pul desaty jen asi 100ml mlicka, pak trochu cajiku, v pul jedny prikrm - mrkev, brambor, trochu masa - vubec nedojedl, jen asi 3/4 te male sklenicky + caj, pak 180 ml mlicka kolem pul ctvrte, pak zas trochu caje a v pul sedme vypil jen asi 120 ml mlicka, to driv dal 4x denne 240 ml mlicka + cely prikrm, ale posledni dobou nejak nema hlad, no ja ho do jidla nenutim, vahu mame slusnou :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
bobi, IP
17. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
hele a vlastne Kaacko a Bobi, jak pokracujou vase dietky - chlubte se - kolik kilicek je dole ????
17. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
autor
Jé Zazit, ty fotky jsou super.
Děkuju :wink:
On ten prcek jsi spíš ty než Tomík :grinning: Kouzelnej klučina

A dia? No jde to. Jsme s Káčkem holky šikovný
Já mám dole 5,5 (za měsíc super výsledek)
17. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
bobi tak to jsi fakt sikulka!! tyyy jo! Mas muj obdiv za tu vdrz a kacka samozrejme taky!! Jen tak dal holky! Ale zas abyste nebyly pruhledny :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
vydrz :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
ahojky, tak dnes jsem Ko. Nějak toho je na mě moc. Hrozně mě bolí záda a dětičky vubec neposlouchaj.
Danula nechce moc jíst a řve. Dnes jsem zase zkoušela kaši a dal asi tak 4 lžička a zase to plival.

Ivuška mě má na salámu a dělá si co chce. Dnes jsme přišli dom, tak před barákem šlápla do h....a a roznesla to až před dveře do 1 patra. Malej řval jak tur , bota od h....a a celá chodba špinavá a smradlavá. Děti hladové a já myslela, že mě odvezou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já mám psy ráda, ale ty h....na mě fakt s....u. Navíc v zimě jsou ty podrážky vzorované a jde to opravdu blbě dolu. Já si myslím, že u baráku by to ti majitelé psů mohli uklízet.
17. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
zato já vůbec nehubnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já obaluju nervy čokoládou a sladkým :grinning:
17. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
Romi, co máš z toho, já zase vjedu kočárem do každýho h...a co potkám. Taky mě to štve. A to holky počkejte, jak to bude vypadat, až sleze ten sníh. To budou h...a na každým kroku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
Holky, to ste teda šikulky, že ještě pořád dietíte. (chybí mě tady smajlík - palec nahoru) Mě to vždycky vydrží tak dva dny.
17. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
Saši a tobě se Magdalenka taky budí jak náš Tom a Agátka od Mariv? Třeba i po hodině?
17. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
Dneska jsme byli koupit tu jídelní židličku, nakonec jsme vzali úplně jinou barvu, než jsme měli vybranou. Na internetu to vypadalo jinak, ty co se nám líbili na netu, se nám nelíbili v obchodě a opačně. Nakonec máme oranžovou a ještě byla o 600,-Kč levnější než ostatní. Jednobarevný byli levnější. Rozhodovali jsme se mezi oranžovou a zelenou, a oranžová se nám hodí líp do kuchyně :grinning:
17. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
autor
Romco moje rec, já venku chodim s pytlíkem a kolikrtá si říkám, jestli to má cenu, když vidim, že okolo našeho vykaděnýho hovenzííí a dalších 7 a ty tam vesele čekaj na jaro až se budou moct rozblemtat a obalit plísní.
Taky mi to vadí. A kolikrtát ty psi nejsou ani naučený na trávník a klidně ti to vytrousej do prostřed chodníku a majitele to nechá v klidu. To mě taky sejří :angry:
18. únor 2010 v 06:26  • Odpověz
autor
jani a určo je víc neutrální než třeba růžová a nebo modrá, takže až jí budeš chtít střelit, tak nebudou takový problemos. :wink:

Romčo ono bude líp. taky mám takový dny, kdy se to se.e a nic mi nejde. To pak ječim na všechny a děti bulej víc a víc :confounded: Holt to máme trochu víc náročnější, ale jaký jsme to chtěli, takový to máme :grinning:
18. únor 2010 v 06:28  • Odpověz
holky, tak to jste dost dobry s tou dietou!!!! Drzim palce k dalsimu snazeni!!! To budete na jare kocendy!!!!

Jankaj, oranzovou mam taky rada, my mame taky takovou netypickou barvu pro kluka ty jidlo-zidle - ma bilo-cervenou :grinning:
18. únor 2010 v 06:56  • Odpověz
autor
Zazit, já jsem si koupila pro Davídka krásný červený kočár. A super mu slušel.
Ale u nás trochu zahrála role ferrari stáj :slight_smile:
Ale kdybych věděla jak to bude, tak bych si ho nechala pro Míšu. Byl to super sporťák :wink:

Jinak jsme zdraví a taťka psal, že je na tom líp. Je to fakt otázka 2 dnů ta vizoza bo co.
Má to výhodu, že nemusim vařit. stačí jim rýže se šunčičkou a mrkvička, což je otázka 15 minut i s přípravou :grinning:
18. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Bobi - gratuluju k úbytku, jsi fakt dobrá!!!! A Kaa je tvůj hubnoucí guru, že? Ta už se určitě převlíká za tyčí :wink: .
Závidím, ale nejsem schopná dodržet to,co vy. A před tebou smekám obzvlášť, když máš doma takovou nudli-chlapa a dvě dětičky, po kterých jsou pořád nějaký zbytečky a je co dojídat. Jen tak dál!!!!
Kaa - jsi tahoun a moc ti přeju krásnou figuru na jaro a léto!!!!
Pro nemocný bobečky - uzdravte se brzy, chuděrky malý. :frowning2:
Musím se pochlubit - dnes mě malá potvůrka nechala po dlouuuuuhý době vyspat!!!
Usnula večer v 21 hod a spala do 5 hodin do rána!!!! V kuse, bez buzení na dudlík,na kojení, prostě bomba a já jsem vyspinkaná dorůžova. Od 6 jsme pak sledovali s přítelem hokej, než šel do práce :sunglasses:
Mariv, já malou svazovala do zavinovačky do předvčerejška, kdy jsem nasadila spací pytel, takže sebou neházela
a maximálně chůvička spínala na pšíknutí, výkřik ze spaní a tak, což nebylo nějak moc rušivý a dalo se to (a bylo to vždycky spíš do hodiny po usnutí a to jsem byla stejně vzhůru).
Hlavně je malá zvyklá usínat sama a to je pro mě výhra. Řekla bych to asi tak, že víc než chůvička spínám já :grinning: :grinning: :grinning: a budím se při každým povzdechu či nepravidelným dechu, jsem hrozná. Takže se vyspím dobře jen v jiný místnosti, než spinká Lucinka.
18. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
ahoj, tak včera jsme šli spát v 9, nějak nás to zmohlo, manža měl ještě včera horečky,ale dnes už je to dobrý, takže potvrzuju, že tak dva dny a taky nevařím :slight_smile:)

dnes začnu asi dávat mrkvičku a uvidíme, jak nám to bude chutnat, jinak kaši moc rády nemáme, ale už jsme zblajzly celý pytlík :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky šikovný, 5,5 kg je super, držím palce ať to dál pokračuje

Jani teď se zrovna nebudí, ale je to jak na houpačce a určitě si na to znovu vzpomene a začne :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Když se budila tak po hodině a jak u mariv klidně vydržela být vzhůru i hodinu nebo dvě a povídat, dnes třeba jsem neměla trpělivost k ní vstávat a manža spal vedle, tak jsem si ji šoupla do postele :dizzy_face: a spala 4 hodiny v kuse, to u nás dlouho nebylo, potvůrka malá :dizzy_face:
18. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
teda verusko, já jsem břídil, já tady vychvaluju 4 hodiny v kuse a vyspíte celou noc, jak já zavidím :dizzy_face:

Ho...jsme taky už vyjeli kočárem a pak nešelo dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Předevčírem nám sr.. pes u baráku a chlap si jen tak stál ze založenýma rukama, tak manžel prohodil, že doufá, že si to po něm uklidí, když jde k cizímu baráku, tak chlap se vrátil a ohýbal se, ale jen co jsme zašli do vchodu, tak odešel a ho... tam nechal, mrcha
18. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.