• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ahojky, teda ženský, koukám, že s enám množí postelové děti:grinning: Ale já teda závidím i 2 hodiny vkuse:grinning: nu což, už jsem si zvykla a věřím, že s novou stravou to nebude věčné to sosání prsa:frowning2:
18. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
holky, nepíšu, celou noc jsem problila a prosr....a, no hrůza, je mi hrozně,chytla jsem to už taky,tak snad zítra bude líp, hlavně aby to nechytl honzík :frowning2:
18. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
autor
Díky za gratulace k hubnutí, to je povzbuzující :wink:
Jojo Kaa, to je moje guru, velký dík paní továrníkové :grinning:

baru, tak se držte, ono to snad bude dobrý a Jenda nic nechytí. I když já se taky bojim o Miškuli.
Dáda dneska v poho, tak si vyprosil na kolenou kakao ráno a u oběda mi ho krásně vyblil do talíře. No krásný to pohled. Ještě, že jsem se stihla najíst před tímto zážitkem, jinak bych měla po chuti.

Ted spinká, zlatíčko moje.
Už zhubnul 0,5 kila. Což je na takovým drobkovi hodně vidět

Jak já bych šla ven, mám už deprese.
Furt zavřený doma a táhne se to 2 měsíce. Buď zasratej sníh, nebo mráz a nebo nemoce. Když nemarodí jeden, tak jako naschvál ten druhej. Já chci jaro.
Sousedka mě při venčení psa viděla a řekla mi, že na mě jde vidět ten nedostatek sluníčka a i to, že jsem na to počasí a situaci dost nasírkaná. Takže to není jenom můj dojem. Já doma fakt magořim.
Do toho mi můj drahouš řekl, že jsem zhloupla doma.
Když někam chci jít, tak řekne, že sám kluky nezvládne a mám to. A pak se divý, že se chovám jako slepice
ach jo :cry:
asi hodim solárko........tak to taky neprojde, neni penys :confounded:
18. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Sas, to bylo ale fakt po hodně dlouhý době - ze začátku první dva-tři měsíce spinkala malá celou noc běžně :sunglasses: , pak se to zvrtlo :slight_smile:).
Barčo, tak ať je líp - ber to pozitivně, třeba se hne váha a budeš spokojená, tobě by ty 2-3 kg stačily, že jo... já vím, ne za takovouhle cenu :unamused:
18. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
Bobi, mně říct chlap, že jsem zhloupla(vážně),tak ho asi pošlu kamsi...nebo bych mu nechala drobky, až budou zdravý a ať si to zkusí. A jestli po jednom jediným dni stráveným s klukama SÁM bude večer schopen říct jednu jedinou kloudnou větu, tak prosím :sunglasses:
18. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Bobi - nezapomeň, že my kojandy se cpeme čokoládou a sladkostma, tak jsme HAPPY, to víš,
hladový= naštvaný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - to jsem si jen závistivě rejpla :wink:
18. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
autor
Veru, já bych někdy s plnou hubou slin vocumlala aspoň někoho s Diabetes jakou mám chuť na čokoládu :grinning:

No taky mě to naštvalo, že mi řekl, že jsem zdebilněná.
Jednou se seberu, vypnu mobil a půjdu na celý den ke kámošce a taťka ať se stará. Taky občas takhle zmizí za kamarádem
18. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak ja jsem dnes nejstastnejsi mamina na svete s nejuzasnejsim miminkem :slight_smile: Nevim co se male stalo, kazdopadne usnula SAMA ( i kdyz po prvotnim revu, druhotnym kojeni a hodinovym povidani ve 21 hod) a vzbudila se v 1, napapala a spala a pak jsem se vzbudila v 7!!!!! a nechapala co se deje, zadnej rev, nic...To je poprve od porodu, co jsem se vzbudila vyspana a driv jak dite! Agi se tam nejak mrvila, tak jsem sla na zachod, s tim, ze nez prijdu tak bude vzhuru a ono prd, chrnela dal! Tak jsem nevedela co mam delat, zase jsem ji nechtela vzbudit, kdyz uz jednou tak krasne spi, tak jsem zalezla do pelechu a cumela do stropu a rikala si, jak je to uzasny a premitala, co se to s ni stalo (nebojte, neni to tou trojitou davkou Fenistilu co jsem slibovala :slight_smile: ) Agi se vzbudila v v pul osme, nabastila se k prasknuti, pac se mi aspon nalily pres tu nocni pauzu prsa a byla zlata! Tak jsme se vypravily ven a sly s kamoskou do baby kavarny a tentokrat dobry, ani nemeli tendence nas vyvadet ven :slight_smile: Pak jsem se jeste stavila za holkama v praci, nakoupila neco ve meste a jela domu. NO uz chapu, jaky to je mit hodny dite a reknu vam, ze je to teda sto a jedna a kdyby byla Agi takova porad, tak jsem stastna a materskou si uzivam. Takze uz chapu takovy ty matky co jsou v pohode-maji proste hodny dite. A rozhodne to neni tak, jak jsem si i ja chytrak vzdycky rikala - pohodova matka=pohodovy dite. Je to presne naopak, pohodovy dite=pohodova matka! At mi kazdy chytrak rika co chce, je to proste tak.
Uplne nahodou jsem narazila na netu na knizku Agata a ja a uz jen kvuli tomu jmenu jsem to musela koupit (jaka nahoda) a knizka byla uzasna, precetla jsem ji za tri dny, coz je u me vykon. Casto mi tam mluvila z duse a fakt jsem se pobavila, je to takovy odpocinkovy cteni pro zdrchany matky, takze doporucuji! navic jsem zjistila, ze na tom jeste nejsem tak zle :slight_smile:
veru my jsme malou taky svazovali, ale tak od Vanoc uz to nedelame, pac uz byla velka a silna a snazila se z toho mermomoci dostat a stejne nespala. Ale na nejaky cas nam to zavinovani pomohlo. Kat a vy jeste zavinujete?
bobi jak pises, vypni mobil a vypadni za kamoskou a hlavne az prijdes domu tak ocekavej uklizeno a uvareno!
Jo a ho... me taky s...u! Si ty majitele pejsanu mysli, ze se snad ty ho.. rozpusti s tim snehem ci co! No fakt to nechci videt az ten snih sleze! Bych tem majitelum v tech ho.... vymachala ksichty!!
18. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
Jeee, tak to je super, ze Agi spinka tak krasne!!!

Holky, dneska už normálně venku dejchalo jaro :slight_smile:, tady bylo pět stupňů!!!!! Sníh tekl dolu jak vzteklej, ale teda s tema hovnajzama mate pravdu - jsou všude a az ten snih sleze tak to bude maso!!!
18. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
Mariv - gratulujuuuuuuu!!!! :slight_smile: Tak snad se Agátka umoudřila a teď bude už jen hodňoučká. Kdyžtak ti pošlu Tomíka na převýchovu :grinning: Ale on dneska spal taky v tahu do dvou a pak do pěti. Tak uvidíme. Holky všimli jste si, že když nespí jeden, nespí ani ti ostatní a naopak? Oni jsou snad propojení.

Ohledně té knížky - jestli je to ta co si myslím, tak musí být skvělá. Mám dojem, že ta autorka psala hodně článků na rodina.cz. Bylo to dost povedený a fakt hodně vtipně napsaný.
18. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
mariv super, tak ať to drží!!! :wink:

zazit máš pravdu, už jsem vám to chtěla napsat před dvěma dny, že mi zavonělo jaro a nes dokonce jsem slyšela ptáky zpívat :slight_smile: , tak snad už se nevrátí ten zpropadený sníh, i když na horách může ještě vydržet.

holky to už se vám všem přetáčí mimča z bříška na záda? :angry:
18. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
no tady bylo sice teplo, ale pekne hnusne! A taky to pekne litalo ze strech, kdyz jsme byli venku, tak kousek pred nama spadl peknej kus snehu. Furt chodim s hlavou nahoru a cumim, jestli neco nepada.
Jani, s tou prevychovou nevim, navecer se to nejak zhorsilo a ted v postylce pekne hulaka, takze zas tak horky to nebude :slight_smile: Taky jsem si vsimla, ze jak nespi jedno dite z konika, tak nespi i vetsina deticek a naopak. Tak snad dnes bude zase jedna z lepsich noci.
Jojo Jani, to je ona ta autorka, psala na rodine.cz a pak ji to vydali. Je to fakt super, kdyz tak ti to pak pujcim. Diky za mailika, hned jak bude chvilka tak napisu!
18. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Holky co mate Avent magic cupy, taky vam tak tecou? Mam to spatne slozeny, nebo to tak proste tece?
Jo a nase Agi je ujeta na sklenicky, dnes mi zase v baba cafe vozuzlavala sklenicku s colou - asi si ostatni maminky myslely, ze ji to davam a odsuzovaly me :slight_smile: Kazdopadne doma jsem ji dala sklenicku s vodou a hned po ni lapla, nacpala do pusy a zuzlala a pila nebo spis cintala vodu. Jak jsme ji to zebrali, tak rev a hned chnapla sklenicku zpet :slight_smile: Takze asi preskocime vsechny flasky a magic cupy a prejdeme rovnou ke sklenicce :slight_smile:
18. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
sasanko Agi se pretocila dvakrat a zase konec. Ona vzdycky neco udela a pak zase dlouho nic a pak to zacne z niceho nic delat pravidelne. Ale porad se snazi o lezeni, takze mozna driv poleze nez bude valet sudy :slight_smile:
18. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
Mariv, tecou mi jak svina - pekne me stvou!!!! Bud to Tomikovi tece do nosu - kdyz to necham nahore tu dirku nebo mu to zatejka za krk!!! Jak jsem s aventem byla spokojena, tak magic cupy jsou na prdlacku!!!! Koupila jsem v DMku hrnicek za stovku, myslim ze od Nuku a je daleko lepsi!!!!
18. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
A s tim pretacenim na zada - Tom se nejdriv naucil ze zadicek na brisko, obracene mu to pak docela trvalo - bylo mi to divny, protoze mi to prislo jednodussi
18. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
no mi to připadá taky divný, už před měsícem se naučila přetáčet na bříško a na záda ještě nic, nepočítám takové ty náhodné
18. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Tom taky z bříška na záda neumí. Pořád se točí na pupek a pak huláká, že tam být nechce, tak ho otočím na záda, on se otočí na břicho, huláká.....a tak pořád dokola :grinning:

Začíná být hroznej nervák. Když něco chce, tak má strašnýho nerva, když mu to nechcem dat. Ale je to docela vtipný, on neplače ale nervácky křičí :grinning:

S tím sněhem ze střech mám taky strach. Tady u nás se moc nikam nedá jet, jen po silnici a to na mě zase čučí řidiči jak na krávu, proč nejedu po chodníku. A bráchovi dneska spadl sníh ze střechy na auto a má škodu tak za 40 tisíc, takže pocuc, jak by řekla Bobi. :confounded:

Holky a taky sem tady na koníkovi :grinning: asi chytla taky tu střevní chřipku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
Čus holky, já nestíhám, máme tu kamaráda z Anglie, tak vyvařuju a prasečím(=porušuju dietu a takový den nazývá se "prasečím"), ale i tak mám dole už skoro 10kilo, ale i tak jsem tlusťoch, až zhubnu, tak vám napíšu, kolik jsem vážila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Děkujeme za pochvalu, strašně to pomáhá a jsem ráda, že mám Bobi za parťáka, akorát škoda, že nebydlí blíž, bysme to mohli porovnávat naživo :slight_smile:
Do léta snad budem za velkéééé kočky :slight_smile: :slight_smile:
A Bobi natřeš to tvému manžílkovi :slight_smile:

Holky, já magic cup nezkoušela, ale když dám tu hubičku do normál flašky, tak mi sem tam ukápne, ale ještě mi z toho nechce moc pít, takže jsme na dudlu. To ho strasně baví ho mačkat a stříkat si do oka :slight_smile:

Otáčení mu jde všemi směry, ale poslední dobou se otočí tak, že si přilehne ručičku a neumí ji vytáhnout a řve jak tygr:slight_smile: A už se přesunuje z "kanclu" na plovoučku, nevím jak, bo je to během vteřiny:slight_smile:
18. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
Jankaj- my taky nervačíme, je to prča, jak tak malé mimino řve:slight_smile:

Mariv- tak snad Agi bude zlaťoučká, že už by konečně?? A souhlasím s tebpou, ono to je asi těžké být klidná a spokojená matka, když se ti miminko furt vzteká a nespí atd.

Jani- nestraš s tou srajdou, já necíííí, asi se radši zas na chvili odpojim :grinning:
Ne ale vážně,holky, rychle se uzdravte :slight_smile:

Sasanko- já jsem taky slyšela ptáčky cvrlikat, už jsem se těšila na jaro, ale prý má ještě ten hnus padat příští týden. No ale aspoň mám ještě čas, a pak se ze zimní bundy vyloupnu jako mptýl z kukly a všichni udělají oooooooooo :grinning: :grinning: a aaaaaaaach :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
kaa tak já už teď ti říkám óóóóó´a ááááááá, si dobrá 10 kg je slušný, tak se držte obě a ať vypadáte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: (pohodově)

já mám taky magic cup a ještě jsem ho nevytáhla, tak mě neděste, že jsem vyhodila zbytečně prachy, jo však jsme si to psaly, dobrý jsou i některý levnější varianty

my si taky občas přilehnem ručku a pak brejkujem :wink: , někdy se to podaří, někdy řveme

jinak ještě vymyslela super věc, když kojím, tak jednou rukou mě hladí a tou spodní rukou, kterou mě objímá mě štípe, taky super věc :dizzy_face: a ještě někdy mě i škrábe
18. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
Sas- já si někdy tak kolem šesté ráno beru Kubíka k nám do postele (když brble) a on jak se v sedm budí, tak vymyslel, že mně bude budit štípáním do ruky, potvorka malá. Ty dětičky jsou vychcaňoučké jak mraky.

A J ho naučil, že když se skloní nad Kubou a strčí mu hlavu nad bříško, tak Kuba drbe a škrábe a jsou spokojení oba:slight_smile:
18. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
čus
tak magic cup mám taky už po Ivušce . Dokonce máme dva malej a velkej a jsou na prdlačku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Danula se otáčí z břiška na záda, ale obráceně to neumí. Já ho dávám spát na bříško, tak proto asi umí nejdříve tak.
Zejtra jedu do němec pro autosedačku (romer 15-36). Je pro Ivušku a Danulka zdědí po Ivušce tu malou(9-15)

Holky já chci taky zhubnout 10 kilo. Já pořád žeru a vůbec nejsem schopna se omezit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
Zrovna si tak říkám, že tohle je u dětí takovej dobrer věk. Už se krásně chechtaj, nemají prdíky, pořád jsou ještě malinký a člověk se může mazlíkovat a ještě nikam neutečou. :grinning:
18. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
Romi, já jsem tě viděla někde na foce a vypadalas tam dobře, jakože ani hubnout nepotřebuješ.

Holky, ale zažívám někdy muka, to vám řeknu :slight_smile: , třeba dneska si J poručil margotkovou buchtu na plech a s čokoládovou polevou, a to jsem mu chtěla upéct jen malou a on, že nééé, že potřebuje velkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A v sobotu dělám br salát a řízky a tvaroh na listovém těstě, takže bude prasečák :grinning:
18. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
Hm Romi, mi se Kubík začíná vzpouzet, když ho mazlím a on nechce :grinning:
18. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
Kaa tak název prasečák se mě líbí, to budu taky používat :grinning:
18. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
Jak tady psala Bobi o tom Dádově blití do talíře, to teda taky musel být pohled. Já nevím co budu dělat, až bude Tom blinkat normál jídlo až bude větší. U mimina mě to neva, ale takovýto klasický blití nemusím ani slyšet, natož vidět. Ale to si asi člověk zvykne že? :confused:
18. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
A ještě mám dotaz. Asi su blbá a dělám něco špatně. Když dělám Tomovi tu rýžovou kaši, tak je vždycky krásně hustá a než ji dojí, tak úplně teče a nevím čím to je, že tak zřídne. Stává se mě to jen někdy. Nevíte čím by to mohlo být?
18. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
Jani- prasečák je výstižný, to peru páté přes deváté, že se druhý den ráda vracím k vločkám a kuřecímu:slight_smile:

Ty Jani, já si myslím, že si zvykneš, já jsem taky říkala na hovko fuj a Kubíkovo mi nevadí, přebalím bez problému, ale kdyby to bylo cizího, tak asi přidám žaludeční obsah:slight_smile:

S tou kaší ti neporadím, já dělám hustou a hustá mi i zůstane. Ale dělala jsem ji asi 3x, kaše u nás nefrčí, dokonce ani ochucená meruňkovou přesnídávkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky a co dáváte na pití?, Kuba mi nechce ani čaje ani šťávy, tak dávám čistou kojo vodu, a J se na mně díval, jak bych mu tam lila nějaký hnus...

Holky, myjete kojo flašky a dudle v myčce? Já jednou za čas , ale ty dudle mi nějak zežloutly...
18. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.