• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
autor
Ty bláho, vy jste toho nacintali.........jdu číst :wink:
18. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
autor
Já jsem taky koupila hrneček od Nuka od 6týho měsíce minulý týden. Nestál 100, ale ty kurvy za něj chtěly 250. Tak jsem na to uplatnila aspoň 25% slevy. A náš césar ten hrnek vezme a je velká bžunda, když s tim mává a stříká mu čaj na hubu. Celý obsah mu končí na hadříkách a po pití nepití se musí celý převlíkat. Ale aspoň je klid a na 20 minut je zabavenej habakuka :wink:

Jinak nesnese, že musí být uvězněnej v cestovní postýlce, kterou mám v obýváku. On nevidí prostě a je vytočenej do nepříčetna. Tak ho šoupnu na deku na koberec a on si krásně cestuje a brblá a někdy i ječí, že jako máme naklusat k němu a hrát si taky. Otáčí se na všechny strany a sudy válí jedna báseň. Točí se dokola a když jsem minule dala hlídat velkýho, že je malej na zemi, ať dohlíží, že musim něco urobit, tak příjdu a Míša se válel pod stolem a prohlížel si svoje ponožky. Tatínek zády k němu a čumendil do počítače. A pak mi na to řekl, ať neplašim, hlavně, že je kluk ticho a v klidu

Zítra jdu k zubařce, vůbec se netěšim a mám bobky, že zase dostanu přednášku, jak blbě si čistim hubu a že jsem tam měla jít po 6ti nedělí na rentgeny. Ach jo.

Ale zítra by měl dorazit golfáč, tak se těším

Jo a ani si neuvědomuju, že používám nějaký výrazy a Jani pobavila jsi mě tím "pocuc" :grinning:
Ale asi to tak je, v tom slově jsem se našla :grinning:
18. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
Jj, jsme toti cintačky :grinning:

A budeš i něco psát? Ať vím, jestli tu mám ještě sedět... :slight_smile:
18. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
autor
Ahojky Kááčko, tak ty už budeš mít prasečák??? To je super, já se na něj taky těšim. Ale bojim se, že se přežeru tak, že zase těch 5 bude hore :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
autor
ale všimla jsi si? Když jsem začala držet diu, tak jsi vedla o 5 a furt to držíš. Jsi holt soupeř jako prase a já jenom závidim tu blížící se 10 :angry: :wink:
18. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
Ty jo, prostě věcičky pro děti jsou dobrý byznys, matky , co mají první dítko, tak by koupily modré z nebe, už jsem se párkrát nachytala a teď se snažím. Ale ne vždy se podaří...

Bobi- to je normál, J to hlídání má taky velku na háku, nechá malého na sedačce a jde si "jen pro něco" a já mu pak nadávám a je veselo.

K zubejdě jdu za 14dní a s rentgenama má smůlu, páč nemám hlídání, Leda, že bych jí něco namalovala.
Něco jako noty na buben = sem tam zub.
18. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
Bobi , to se nestane, přece nemůžeš za jeden den přibrat 5kilo. A když jo, tak si dej ráno vločky a zapij to kafem a je to zas dole:slight_smile:
18. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz
autor
Tak to já zalarmovala mamku, takže dopol nakluše a já tam musim.
Teda jestli v noci nedostanu srajdovku a blitošku :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz
Bobi- vedu o 5 dole, ale už se váhově srovnáme, po br salátu určitě.
18. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz
Blitoška mně pobavila, teda jako výraz, ne čin :grinning:
18. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz
jankaj neboj malej třeba zvracet nebude. Já to vůbec neznám. Ivušce je 28 měsíců a ještě nezvracela. Jen jednou gumové medvědy , ale jen šťávy.

S tou kaší se mi to taky stává ona jak chladne, tak je víc a víc vodová. Dělají to jen některé druhy. Včera jsem dělala od nestlé banánovou a ta taky řídla, ale dnas jsem dělala mlíko a do toho jen tu rýžovou moučku a byla dobrá. Pořád zkoušíme , ale vždy sní tak 3-4 lžičky a pak plive.
Kaa- já jsem nabrala jak kojím, tak mi chutná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
autor
Holka, mě ty vločky už lezly všema dírama, tak jsem si místo nich už 2 dny ráno narvala banán. Trochu pauza a na váze to nemělo vliv, tak dobrý.
Můj drahouš byl dneska vtipnej. Psal mi smsku z práce, že už má plný zuby rohlíků a čaje (dlabe kvůli srajdě). Že už má i rohlík v trenkách a kape mu s něj čaj :grinning:
Ale jakmile mu bude dobře, tak určitě ujede na svíčkový a nebo smetaně a zase bude nalepenej na hajzlu. On je takovej. Jeden den mu je hej a tak proč se zase nenažírkat :grinning:
18. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
Jo jsem ti chtěla napsat, že ten golfáč vypadá pěkně, má to i ty blbinky jako nánožník a tak?
18. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
autor
Má to nánožník a ten pultík. I to madlo tam bylo. Akorát jsem dokoupila pláštěnku za 160 vočí a musim sehnat asi u větví nějakou kabelu, co se bude hodit. A jako je uplně novej, kolekce 2010 a stál "pouhý" 2 litry

Jo ty kaše jak chladnou, tak vodnatěch. Jsou to czech šmejdy :grinning:
18. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
Romčo- já jsem taky nabrala při koju asi 8kilo, furt jsem měla chuť na čokoládky a tatranky a někdy jsem za den doslova sežrala i 2-3. No síla a jestli mi ještě někdy v budoucnu řekne, že při kojení shodím, tak ho kopnu do ř..

Ty Bobi- mi už taky ty vločky ráno nelezou, močila jsem je do mlíka, do vody, zasypávala skořicí a nejvíc jsem schopna je pozřít , když vločky smíchám s nastrouhaným jabkem, skořicí , zaliju vodou a upeču na plechu. Jenže nejsou lidi, co by mi to furt pekli.
18. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz
autor
Já je taky pomočim...... :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
No tak to jsou super golfky, my to vydržíme s quiňákem, kdybych řekla, že chcu jiný kočár, tak jsem mrtvá. Já jsem chtěla taky nějaký ten pultík na hraní, líbil se mi chicco, jmenuje se to panel taxi, ale stojí to 550,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.babylife.cz/hracky-chicco/chicco-panel-baby-taxi
18. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
Jenže to močení moc nepomáhá :grinning:
18. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
autor
A letos asi dovolená nebude holky, jsem počítala daně (na internetu pro debili) a budou menší než jsme mysleli, tak jsem bulela. Psycho normálně. David mě objal a já jsem vztekle řekla, že mi aspoň koupí myčku a začali jsme se tlemit. Ale já to myslela vážně :unamused:
18. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
Ono by se hezky hublo při kojení kdyby člověk tak nežral. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Naše Ivuška byla taky nemazlící a už je to lepší, ale Dadíska si vychutnám. Holka byla takovej samorost, ale tohle bude mámina prdelka :grinning:
18. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
autor
Kaa, já jsem takový udělátko sehnala v DMku za 199 korun. Jsou to 3 zvířátka. kecám 2 a prostřední je měsíček,který po zmáčknutí hraje. Je to na takovým plyšovým válečku a na něm jsou 2 ucha na suchý zip a to se lípne na madlo. Teda vyzkoušený to nemám, zatím. Ještě mu to visí na špryclích na postýlce. Ale doufám, že to zafunguje.
18. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz
bobi a co dovolená. Taky by ti jí měli protplatit ne.
No já mám taky obavy, že pojedeme asi do dupky a ne na dovku, chtěli jsme aspoň na týden do termálů, ale nevím, nevím...

Daně nedostanem :stuck_out_tongue_closed_eyes: , bo nejsme svoji :slight_smile: ...
nám taky daně nedaj. Já měla víc než je přípustné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz
autor
Romco, já furt kontroluju účet a jako ještě nic. tobě už ty prachy za dovču poslali? A jestli dorazej, tak to půjde stejně do auta, protože nemáme letní gumy a tak nás to vyjde na 12 tisíc minimálně a ještě to moje střívko chce navigaci, protože netrefí ani na Mácháč
ale na dovolenou nám doufám dají, tak někam pojedeme.
autor
No prostě neušetřim nic. A taky mě to pěkně ...... Bože já chci být tak strašně sprostá a musim se krotit :confounded:
18. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz
zatím nic nepřišlo, ale snad brzy dorazej. Ať tam raději ještě zůstanou, bych je ještě utratila. Já mám dovolené 32 dní, tak to něco hodí.
18. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz
Jé Bobi, díkes za tip, určitě do toho dmka kouknu :slight_smile:

Romi, on se mazlí, jen když on chce a to musí mít náladu, a většinou si hraje sám, nepotřebuje asistenci, ale má rád, když zpívám nebo říkáme říkanky.....a když zpívám, tak se chlame, jak je to falešné:slight_smile:

Holky, já se loučím, za chvilu přijde J, tak budeme kecat.
18. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz
autor
Jsem dneska odnesla sousedce igelitku oblečků na mimi. Šli do 3 tího a nemá vůbec nic. Rodí v červnu bo enci nevim, ale milana má už pěknýho. Takovej 7-8 měsíc, tak jsem se jí krásně tlemila. A jak byla krásně oteklá a vyblitá. Jsem si připadala jako Madona vedle ní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.