• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Můj je v práci, tak tu drbu, ale taky půjdu hodit ucho.
18. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz
Taky bych možná šla do třetího, ale jsem asi sama. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz
autor
Jo kecat Kaa..........každej tomu říkáme jinak :grinning: Ahojky

Opouštíte mě ženy?
Tak já to taky teda lomim.
Dobrou noc kočky
Bobi, navigaci máme a je na prd, jako navigace funguju já a ještě jsme se ani jednou neztratili. Tak sedni nad mapu a študuj a místo navigace kup něco pro sebe :slight_smile:

Holky, fakt balím, dobrou noc, ať prckové nezlobí a pěkně hajajo, a paaaaa
Dobrou a čus zítra
18. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz
autor
Romco, já jsem asi taky takovej jouda jako ty. Mě se líbí velikánský rodiny a hodně dětí. Já mám 3 sourozence a 2 přiženěný, takže furt bylo všude plno.

Ale ten můj na to není. Už nechtěl ani druhý a řekl mi, že by mě donutil jít na potrat a nebo by se rozvedl. A asi by toho byl schopnej. No vypadá to, že je to tyran, to není. Prostě nechce už děti a možná mě tím strašil. Ale riskovat to nebudu :unamused:
18. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz
Bobi- fakt kecat, J teď dělá šestnáctky, tak se leda zmůže na mletí pantem, dobrou.
18. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz
autor
Já a navigace a mapa? Kaa, kdyby jsi mě znala, tak tohle nikdy neřekneš :grinning: :grinning: :grinning:

Dobrou, taky to balim
18. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz
já jsem jedináček a je to hrozný. Chtěla bych 3, ale třetí císař asi né. Můj chlap říkal, že kdyby měl jistotu, že se nic nestane, tak by do toho šel.
18. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz
???????????????????????????????????????? Co to je???????????????????
Jste nakecaly tři stránky?????????????????????????
Kaa - neskutečně závidím 10 kg dole, já jsem žrala 3 Milky denně(!!!) asi tři měsíce v kuse, teď už "jen" mandle v tiramisu nebo rozinky v čokoládě + nutelu(celou teda už nedávám, no). Plus normální strava, zdravá kombinovaná s nezdravou.
Co takhle zkusit ovesnou kaši od Emca??? Tu snídám už 5 let v kuse, každý ráno, je boží, různý příchutě a když chcete dietit, stačí půlka pytlíku. Zalijete vařící vodou, zamícháte, necháte odstát a je to...Do tý půlky je dobrý dávat třeba lžičku, dvě bílýho jogurtu a máte fakt zdravou snídani, kde zachováte sacharidy i bílkoviny s minimem tuku. Nevím,jestli znáte f-sport.cz, ale já tam před pěti lety zhubla deset kilo za dva měsíce a držela jsem si je +- do otěhotnění a nekouření. To jsem měla 65-67 kg :frowning2: , teď mám o 15 víc a přiznám to,no...ale před porodem jsem měla +15kg, takže zas tak moc si stěžovat nemůžu. Já nežrat tu čokoládu, tak jsem už jako lunt - kojením. Každá holt jsme jiná, někdo při kojení hubne, někdo přibírá. Moje kámoška taky přibírala, já hubla(před stopadesáti lety, hahahaha).
Musím reagovat na to přetáčení z bříška na záda - to malá ovládá naprosto perfektně, byla to nutnost, když jsme ji dali "násilím" na bříško, aby pásla, naučila se to sama se přetáčet zpět, páč byla zoufalá. Není to náhodný pohyb, dá hlavičku na nataženou ruku a je to. Ona nevydrží na bříšku vůbec, jen se přetáčí pořád dokola a někdy ani nedodělá přetočení na bříško, páč je chytrá a ví,že se jí nebude líbit tahle poloha, tak to zkrátí :slight_smile:).
Takže asi nebude lézt, bude se jen šoupat po zádech a odrážet se nohama
:grinning:
18. únor 2010 ve 23:31  • Odpověz
teda, vy jste toho namlely :slight_smile:))

bobi, bych manzovi dala s tou navi - nejdriv mycka a pak navi - nech ho tyden mejt nadobi a on si to rozmysli sam!!!!

jinak Tom je samozrejme taky desnej nerv - rve a je uplne rudej - kdyz mu neco upadne nekam, kam se jeste sam nedostane nebo kdyz uz ho neco omrzi - bud rve a nebo dela takovy zvuk, jako kdyz chlapi nahazujou cinky :grinning: - rikame tomu, ze dela Arnolda :slight_smile: :slight_smile:

kase mi neridla - delala jsem zatim asi 2x par lzicek - pouzivam kasi od Nutrilonu

a dovolenou jsme taky resili - ale asi z jara nikam zatim nepojedem - prijde mi to s malym strasne slozity - nedovedu si predstavit jak by jsme vsechno pobalili - sterilizovani lahvicek, prevarovani koj vody atd., kdybych kojila, tak by to bylo ok, ale takhle pockame do roka az bude bastit normalni jidlo, no hlavne my jsme u nasich jak na dovoleny :grinning: , takze ani nikam nemusime

dneska se jedeme podivat na stav bytu, tak doufam, ze nas nevydesi, ze to skoro jeste neni hotove, protoze uz by to skoro byt melo - na konci brezna nam maji predavat
19. únor 2010 v 06:17  • Odpověz
jo a kaa, tomik taky miluje kdyz "zpivam" a taky se mi tlemi, jak je to falesny :angry:
19. únor 2010 v 06:18  • Odpověz
tak už taky bliju a s....u, sakra
TeĎ mě natáhlo i u přebalování, manža v práci, to bude den. Modlím se ať to malá nechytne.
19. únor 2010 v 07:13  • Odpověz
autor
Holky, to je děsný. Taková rychlost nakažlivosti,co? A jede v tom celá republika. To je děsný.
Tak se Sas drž ať to spolu vydržíte holky

U nás taky noc děsná.
Míša od 2 hodin byl furt vzhůru a brečel. Jenom jsem zalezla pod deku, tak jsem zase vylejzala. Asi po 20 jsem to vzdala a vzala si ho do postele. to řval taky, ale aspoň jsem u toho nemusela stát. Tak jsem ho objímala a usnul, ale jakmile jsem se pohnula, tak byl vzhůru. Takže od 3 do 6 stejná poloha. Já bolavá jak nikdy a nevyspalá. v 6 jsme vstávali a teď se carevič usmívá v lehátku a juká s Dádou na krtečka.

PPL furt nevolá, tak doufám, že mi ten kočár dneska dovezou, jinak budu namydlená. To bych musela vytáhnout přes víkend ten vypranej, co chci prodat a znova ho zaprasit. To se mi moc nechce. :unamused:
19. únor 2010 v 07:21  • Odpověz
Vcera to rikali ve zpravach, ze Ted desne radej ty rotaviry a ze nejvic ohrozeny jsou kojenci :frowning2:, no u nas zatim nic, asi se ale radeji preventivne odpojim od konika :slight_smile:

holky, to je divny, ze vam drobci nechrni, Tomik furt jak ledni medved - teda v noci - je jak hodinky - v pul sedmy plus minus kazdej den dam do postylky, odejdu, do 3 min chrni a probudi se druhej den plus minus v pul osmy, uz vim, ze ho necham jeste deset minut hrat si se zajickem, bo potrebuje udelat hovinko :slight_smile:, pak teprve vyndavam
19. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
holky,tak mě už je dobře, byla to jednodenní chřipka,ale stála za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Celou předevčerejší noc jsem problila a protentila, no hrůza, nic jsem v sobě neudržela. Nejhorší je,že JOhanka večer zas měla srajdu vodovou a pak si prcla do kalhotek a voda v gatích, tak jsem ji osprchovala a převlíkla a zas si prcla,takže má chuďera ve svých skoro 4 letech plínku,ale co,aspoň nemusím furt prát,ale ono už se jí to pak nestalo,dala jsem jí černý uhlí a smectu a už dobrý, ani špatně jí nebylo, mě spíš vyděsilo,že by to dostala po týdnu znovu?? :frowning2:
HOnzíček zatím dobrý, tak doufám,že nic nebude, ty TV noviny mě taky vyděsily, jak říkali,že malé mimča končí i v nemocnici na kapačkách :frowning2: , no snad to bude dobrý...

sasanko, je to hnus co, tak ať to máš taky tak krátký jak já chuděro, už teď tě lituju, protože vím co zažíváš :frowning2: .

veru, tak jen kilčo dole,ale to naberu,protože mám po dvoudenním půstu žravku :grinning: . A určitě nechci jen 2-3 kg dole, na svou původní váhu potřebuju 10 :grinning: ,ale s tím jsem se už rozloučila,takže 5kg by mě uspokojilo :slight_smile: . Ale určitě né z chřipky,ale přirozeně :wink:

S tou navigací vám neporadím, asi ej důležitý mít dobrou,protože můj taťka si taky koupil, nějakou středně drahou a vůbec ji nepoužívá, protože několikrát ho to vedlo cestou necestou :grinning: a třeba i zabloudil,nebo jel oklikou. Jinak já to mám jak Kaa, manžel řídí a já čumím do mapy a naviguju. Nebo si ještě doma na mapy.cz najdeme trasu přes plánovač tras a tu nejkratší,nebo nejpřijatelnější si vytiskneme co nejdetailněji a podle toho jedem :wink: .
19. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
holky dík že na mě myslíte, furt bliju (naštestí to moc spodem nejde :unamused: ), nesmím se zvednout z postele, piju jen čaj a i ten jde ven (i nosem), doufám že vás nepohoršuju :wink:

Mám zlatou babičku, je na neschopence(už 3. měsíc) a malou si vzala k sobě, vozí na kojení a za chvilku přijde už manža. Já bych nebyla schopná :(.

Baru JOhanky je mi líto, my se z toho nějak vyhrabem, ale děti jsou na tom hůř, snad u nich to taky rychle odezní anebo ať se to těm nejmenším radši vyhne.
19. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
autor
No že já k tý zubařce lezla. Mám další termín za 2 měsíce, že mi vopíchá hubu a bude vrtat krček. Auviky :cry:

Tý jo, Sas, i nosem? Brutus. :sweat_smile: Snad ti bude zítra líp. Jde fakt o ten 1-2 dny.

Baru, náš Dáda si taky v tý vizoze prdnul a měli jsme to po celý chodbě, jak mu to teklo nohavicí dolů. Ale on je paličák a plínu nechtěl za nic. tak jsem se modlila, aby se mi podědílkal do postele, protože se v noci přesouvá a chrápe mi skoro na krku. Ale bylo to už dobrý
19. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
kaa ty jsi na materske prvni rok, takze i kdybyste byli s pritelem svoji, tak je to zatim jedno, pac letos si budes zuctovani dane jeste delat ty (respektive ti to udelaji v praci) a teoreticky by ti mohli taky nejakou kacku vratit. Ale nejsem si jista, musime se zeptat verusky, to je nase danova poradkyne :slight_smile: DIky veru!
S tim magic cupem me to teda sejri, ze sem se vas nezeptala driv! Jeste k tomu jsem koupila dva! No nechapu, jak muze zrovna avent vyrabet takovy smejdy!
Holky s tou strevni potvorou je to des! DOufam, ze to nelapnem, i kdyz to fakt vypada, ze se to siri po konikovi, pac uz to z vas vetsina mela!Tak at je vam brzy lip!
Jinak Agi uz vecer byla zase stara dobra ujecena Agi a usnula az nekdy kolem pul desate. Noc uz nebyla tak krasna jak ta predesla, ale v porovnani s tim co bylo predtim porad parada. Zazit nechapu, jak ti muze prcek tak spat! To je fakt az neuveritelny, ze se vubec nevzbudi a spi tak dlouho! Mala vcera usnula ve 21,30 a vzhuru byla v 6. A porad ti nespi pres den? Evidentne to kompenzuje v noci :slight_smile:
Jani ti nasi prckove jsou fakt nejaci moc podobni. Agi dela presne co tvuj Tomik, otoci se na bricho a jeci, tak ji dam zpet a jeci jeste vic a hned se zase otoci na bricho a porad dokola :slight_smile: A nervni je jak prase. Prijde mi, ze ji hlavne nervuji hracky, kdyz nic nema, tak je spis v klidu nez kdyz ma kolem sebe hracky. Jo a musi mit vse co mam ja. Takze dnes jsem treba pila colu z plechovky a nedala pokoj dokud jsem ji tu plechovku nedala. Nebo jsem mela knizku a musela jsem ji ju proste dat na vozuzlani. Se malem rozpadla, jak ji dala Agi zabrat :slight_smile: Ale jinak je Agi lepsi a lepsi, uz je to velky mimino a je s ni uz sranda.
19. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Ahoj holky, sem se musela zas nas.... :angry: Přišlo mě vyrozumění z toho pracáku, že mě uznávají rodičák a i tu dobu 3 roky, ale mají tam datum místo 1.2. až od 10.2. Tak tam volám,že to mají špatně a oni, že je to jedno. Tak tam v pondělí pojedu, pač to není jedno si myslím a nebudu pak za 3 roky, až si toho někdo všimne doplácet zdravotní pojištění nebo něco, protože oni to zprasili. Ty úřady, to je teda něco.

Tady padají hafo laviny ze střech. Nám to spadlo z baráku v noci, to byl hukot, že sem myslela, že nám spadla i střech.

U mě ta chřipajzna naštěstí proběhla jen spodem, tak to nebylo až tak strašný. A trvalo to jeden den. Tak se všichni taky uzdravte.

A Tom dneska pořád kňučí, to je strašně protivný a nevím hlavně co chce. Vyspanej je, najezenej taky, hrajem si s ním a kníká furt. :rolling_eyes:
19. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
A když pojedu do města, tak si zrovna na VZP požádám o přehled za zdravotní péči za minulý rok, protože mě zajímá kolik stojí porod a všecko okolo.
19. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
Mariv, ja nevim, cim to je, ze tak chrni, ale chrni fakt nadherne - na jeden zatah - on mel asi pred dvema mesici tendence se vzbouzet na mlicko k ranu - kolem paty - ale jsem krkavci matka a odmitala jsem to akceptovat, kdyz uz mu to pred tim slo az do probuzeni, tak jsem mu vzdycky narvala dudla a chvilku hladila po hlavicce, no a po par dnech prestal a zas spal az do snidane
Pres den porad skoro nespi - kdyz se hodne zadari, tak spi 30 min dopoledne a 45 min v kocarku, vetsinou, ale jen 45 min v kocarku, zbytek prochazky procuci - uz i sklapim kocarek do polosedu, chce vsechno videt!

Jo a dneska jsme sundavali obe postylky do nizsi polohy, protoze brouk zjistil ze spruslicky jsou super a da se k nim ruzne pritahovat a dneska jsem mela horkou chvilku, protoze jak ma silu, tak zacal z briska jakoby ruckovat po tech spruslich a ja kouknu a cumel mu kus hlavy nas postylku!!! Takze jsme to u obou dali niz! On je tak aktivni, to by se clovek po....
A i v postylce na nej ted uz furt musim cucet, bo tam dela pekny bejkarny - pri tech jeho rotacich se pak dostava uplne nastorc - lezi na ty kratsi strane, kam se samozrejme nevejde a nohama se snazi odstrkovat od sprusli a bojim se, aby se neuhodil do hlavicky, je to s nim fakt Veselý
19. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
Verusko- já jsem taky objevila f-sport, ale už před dvěma rokama a podle něho jsem poprvé zhubla 20kilo, a teď jsem se pokorně k tomu jídlu vrátila, akorát ty vločky mi už nějak nelezou. A ani je nepozřu ve formě emco kaše- zdá se mi to šíleně sladké.

Mariv- neke? To bych mohla dostat nějakou korunku??? Veru- prosíííííííííím raď. Kují:slight_smile:

Holky, u nás srajda není, tak klepu, aby to bylo furt tak.

Zazit- my snižujeme rošt v pondělí, J má chvilku volna, sice se po šprušlích Kuba moc neplazí, ale taky ho začly strašně zajímat.

Jani- četla jsem na netu, že v Ostravě byly dba případy zranění ledem ze střechy, holčička a mamina :frowning2:
19. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
U nás naštěstí vládne stejný spací režim, od 20h do 7h, a během dne 2-3 30-timinutovky.

Zazit- Kuba se tež otočí v postýlce napříč a nožky prostrčí šprušlema a pak řve, ať ho jdu vysvobodit. :grinning:

Sas- mně teda rozhodně nepohoršuješ a je mi to líto, že je ti tak blbě, ještě že máš hodnou babi, která pomůže.

Baru- asi u té navigace záleží jak staré mapy tam jsou, my jsme měli asi 2roky staré a jeli jsme do Brna a vedlo nás to mimo dálnici a samýma prdelkama, chtěli jsme ji hodit oknem.
Teď máme nahrané nové mapy a stejně mám nejradši tu papírovou, všude podle ní jezdím.
19. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
autor
Ta navi je šílená. Ani nevim, jestli je potřeba, když ta dovolená letos nehrozí.
Ale paličák jí chce. A to si vybral nějakýho 5ti palcovýho tamtama za 5 litrů

A když jsem mu řekla, že ty peníze jsou moje za tu dovolenou, tak mi řekl, že ať si je teda nechám a on si nechá prachy za daně, protože ty jsou zase na jeho jméno.
Normálně se bojim otevřít už hubu, aby dával vůbec rejži na domácnost :confused:
20. únor 2010 v 06:41  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:

kaa, naši mají tu navigaci starou asi rok,tak to by se snad moc měnit nemělo ne? Akorát taťka ji koupil,protože hodně jezdí pracovně na Ukrajinu a do Polska,takže tam je to takové zamotané a byl zvyklý jezdit nějakou cestou a zdálo se mu,že si to prodlužuje,tak si koupil tu navigaci a myslel,že ho to povede nejkratší cestou a ono ho to sice vedlo jinudy,ale přes strašný cesty a nějaký konce světa :grinning: ...

zazit, taky už uvažuju o snížení postýlky, malej se chytá za horní okraj, sice se nepřehoupne,ale kdoví, může to být ze dne na den a bude vykukovat a přepadne,takže dnes zaúkoluju manžela a taky to asi dáme raději níž.

jankaj, raději si to vyřiď, máš pravdu v tom,že by pak mohl být problém, oni jsou strašní ti úředníci, když oni udělají chybu tak nevadí nevadí a když ji nedej bože udělá občan tak je hroznej problém :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky tady střídavě prší a sněží, no hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2010 v 07:06  • Odpověz
Tak dnes už je mi fakt líp, sice občasné horečky ale paralen to spraví.

My už jsme snižovali postýlku, malá se tam převracela a taky ji hlava trčela ven a dělá podobné věci, lehne si na štorc postýlky, nohama se opírá o šprušle nebo je vyhazuje ven, udělala si z postýlky hernu :grinning: .

S navigací to máte pravdu, hodně blbě navádí a je to hlavně o dobrých mapách. Jinak se vždycky v autě pohádáme, když cestujem (a to hodně). Byli jsme v Beneluxu, Švýcarsku, Polsku.....POkaždé tvrdí, že se nemusím dívat do mapy, že ví, kudy jet a když se ztratíme, tak vyčítá, že nemám otevřenou mapu (můj bojkot) a neříkám, kam jet. Ale jinak ho musím pochválit, má vynikající smysl pro orientaci a vždycky se vyhrabem i z nějakýho neznačenýho zapadákova.
20. únor 2010 v 07:35  • Odpověz
Kaa - jsem mimo - o čem jste debatily ohledně daní? Můžeš klidně napsat IP, ráda odpovím. Zrovna se chystám na roční zúčtování daní našich zaměstnanců :sunglasses:
20. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Sas, ať je brzy líp - při horečce umírám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
Holky tak ja mam od vcerejska dve mimina! Manzu sejmulo na kole auto a ma zlomenou klicni kost! Nanestesti tak blbe, ze ji ma posunutou 2 cm nahoru, takze mu to nesrovnali, i kdyz se snazili (bych chcipla!), tak mu dali ortezu a pry ma prijit v pondeli a pak mu to snad milostive budou operovat! Jsem nechapala z takovyho pristupu, ze ma dva dny trpet, nez mu s tim vubec neco udelaji, tak jsemvoalala jeste do jiny nemocnice a pry je to bezny postup! No chapete to? Ho.. . postup, spis se jim nechce o vikendu makat. No radsi se nebudu zase rozcilovat. Nastesti to nedopadlo hur, ale nemit helmu, tak asi jo, pac je cela praskla. Manza je nastesti statecnej a hodne odolnej a bolest nese dobre, neni ten typ co umira pri rymicce. Spis nez ta zlomenina ho se.. to, ze mi nemuze pomahat a chovat malou a ze nebude moct chodit do prace a jezdit na kole. Je mi ho fakt lito. Taky to bude vesely finance, ja na rodicaku a on na nemocenske :frowning2: A to bude doma min. 2 mesice, ale spis i dyl. Hlavne, ze nam vcera prisel vozik za kolo pro malou. S takovou ho asi ani nevyuzijem.

bobi tak to je masakr! Navigaci za pet litru! Vzdyt to uz mas mycku! Navigace je na prd, obzlvast pokud nejezdite pryc casto. Mapy jsou zastaraly pomalu uz v okamziku kdy to koupis a musis si nahrat novy a ty vetsinou taky stoji dost penez a za rok jsou zase zastaraly. Fakt neni nad normalni mapu. My sice navigaci mame, ale stejne mam jeste v ruce mapu, pac prave nemame nahrany uplne novy mapy a obcas nas to tahne do prd... a nebo jedeme jako po poli, pac na te stare mape ta navigace jeste neni. A dane jsou sice na manzovo jmeno, ale za tebe, takze jsou spis tvoje! Fakt se nenech, chce to jen jako hracku (zname chlapy), chvili si s tim pohraje a pak se to bude valet v supliku, zatimco ty budes mit furt ruce v drezu!
Postylku taky budem muset snizit, mame matraci dost vysoko, takze mala uz zuzle okraj postylky a hlava ji taky cumi a obcas na ten rantl prehazuje nozicky, tak uz se taky bojim, aby si nezahrala na atlelta a neprehoupla se.
zazit - ty a krkavci matka jo?! Tak tomu fakt neverim! Jen jsi se nenechala a pekne to zvladla a ne jak ja, co jsem se tim nasim prckem nechala zmanipulovat do kojeni po dvou hodkach. I kdyz ted uz treti noc spi vcelku pekne, ale nechci to klasicky zakriknout.
jani to jsou teda smejid, ze ti to tak zmrvili! Se musim poradne podivat na to moje rozhodnuti, jsem to jen prolitla, tak at se pak taky nedivim. A to vubec nevim, ze si muzes na VZP nechat vyjet takovy veci! To je zajimavy, to mi pak musis poreferovat. Tak dej vedet jak pojedes do mesta a kdyz budes mit chvilku, tak se muzem zase sejit!
sas to je dobre, ze je to mrcha za vami. Tak snad to uz mala nechyti!
20. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.