• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
oprava: na stare mape neni silnice - ne navigace, jak jsem napsala :slight_smile:
20. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
Mariv moje rec s tou navi, bych manzu kopla do riti, kdybychtel misto mycky takovou blbost!

Manza ma nastesti auto, kde uz je to rovnou zabudovany, takze jsme to nekupovali, ale vim, ze se musí dělat pravidelne aktualizace těch map, bo jinak je to k prdu!!

Holky, já si udělala velkou radost dneska - vyřešila jsem fusak do sportaku - v peraku už se mi brouk fakt potil - už tak kolem nuly, i když jsem ho málo oblikla - byl mokrej jak mys, tak jsem řešila, co s tím - já měla krasnej fusacek od teutonky - jmenuje se to mininest, ale do toho už se obřas nevejde ani náhodou!!! Tak jsem koukala, abych zas nevyhodila prasule, za nejakej, co mu bude jen ted na jare a objevila jsem uzasnej - jmenuje se to Lodger Bunker, rikaj tomu fusak na 4 roční období - ma to vyndavaci vlozku a je obrovskej - pouzitelnej do tři let, do všech kočárku i golfek, dá se různe zdrhovat, podle velikosti dítěte a je naprosto nadhernej - hodím odkaz až budu na normálním počítači!
20. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
Mariv, to je teda něco :frowning2: - hlavně že to přežil !!!
Postup nemocnice nekomentuju, chápu, že pro ně je "běžná praxe", že budou operovat až ve všední den,
proč si kazit víkend nějakou operací, no ne??!!!

Tak ať je brzy zase použitelnej a ať to moc nebolí :unamused:
Zazit, hoď sem odkaz na ten fusáček :wink: :wink: :wink: , miluju vychytávky :grinning: a ty bys nic špatnýho nekoupila :wink: .

Máme teď po večerech bohulibou činnost - vybíráme projekt na náš domeček , to je tak hezkýýýý - ale když si představím těch starostí, práce a peněz, co to spolkne...stavět začnem v roce 2011 a bydlet asi v roce 2013(?),
taky jsme ještě úplně nezavrhli sourozence pro Lucinku, ale uvidíme, až co se z ní vyklube za "draka", aby mě neodvezli do Bohnic :frowning2: .
20. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
Janka i mě si inspirovala a zajdu si na VZP pro výpis, platí se za to něco?

Já dnes funguju dobře, sice občasná teplotka, ale mě to neva. Dokonce se mnou i spí malá a zdá se být v pohodě, snad platí to, že se z matky na dítě díky kojení nic nepřenáší :unamused: .

Mariv máme to stejné, my si to taky zažili před 4 lety, taky kolo ale ne teda srážka z autem. Mám taky doma horlivýho cyklistu a spadl na lesní cestě v Novém Městě. Dokonce mu poslali i napomenutí za přestupek po dvou měsících. Já s ním nebyla a 2 dny mi tajil, že je v nemocnici (taky se rozhodovalo o operaci - takže fakt je to běžný postup). Doma byl měsíc, ale má sedavé zaměstnání a chtěli ho nechat i druhý. Navíc si narazil ještě žebra a to bolelo víc jak zlomenina. Nemohl se zvednout z gauče a tak jsem mu musela pomáhat. Největší trest byl pro něj ležet furt na zádech. Tak se držte.

verus, tys mě překvapila, půjdeš do dalšího? :dizzy_face:

zazit dobrá volba, lodger znám, moc se mi líbil na začátku a je fakt veliký, dobře se stahuje a je teplý a skladný, navíc dělají moc hezký barvy :wink: . Tehdy na mě byl drahý.
20. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
Ahojky, tak dneska bude zas asi šílená noc. Tomík šel spat před osmou a doteď byl už 3x vzhůru. Nechápu co se mu děje. Jak jsem psala, že včera večer kňučí, tak dneska to dělal celej den. Fakt nevím co je. A to v poslední době spával docela dobře. Tak se mě ani nechce jít spat, pač budu stejně zase za chvilku vstávat a nahazovat dudla. :rolling_eyes:

U té VZP je to zadarmo. Když si požádáte o ten výpis, tak vám ho musí zadarmo vystavit. Akorát na to mají nějakou dobu. Kdysi dávno jsem si to nechala poslat, kdyžtak zítra pohledám a napíšu vám jak se to přesně jmenuje, abyste věděli, kdybyste to někdo chtěli taky. Prý to jde i přes mejl, ale já si asi skočím přímo na VZP. Nechala bych si to i na Toma, tak se tam chci vyptat co a jak. Protože na ty děci se musí nějak dokazovat že je dítě moje. To jsem právě moc nepochopila, když jsem tam volala, tak tam radši zajdu. Ale pro sebe to není problém. Já su totiž hrozně zvědavá :grinning:

Mariv tak to je blbý. Tak ať se manža brzy uzdraví. Naše zdravotnictví nekomentuju :angry:

A s tou navigací taky souhlasím. Občas je to na prd, taky máme a podle navigace jezdíme různě po lese a polích a přitom jsme na silnici. A nejvíc mě pobaví, když jsme třeba na dálnici a paní v navigaci nám poradí, ať se otočíme do protisměru :sweat_smile:
20. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz
Jani, my jezdíme hodně po tuning srazexh a autoslaonech a jednou jsem se nechala ukecat, že jedeme podle navigace, tak jsem se nepřipravovala, a místo na výstaviště nás to navedlo do lesa. Takže jsem vytáhla mapu, a jeli jsme. Ale dala jsem to drahému sežrat, že mně chtěl vyměnit:slight_smile:

Holky, já si jednou nechala vyjet výpis od pojišťovny a moje dr tam měla úkony, o kterých jsem nevěděla :unamused: Ale kolik peněz stojí porod, by mně taky zajímalo :unamused: , když tak písněte mi pak.

Mariv :frowning2: když se sere, tak se sere, co? Hlavně, že to manža přežil, k postupu nemocnice ani nemluvím, to víš, o víkendu slouží míň doktorů a pokud nejde o život, tak se tím přece nebudou zabývat a manžel to musí vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: S těma penízkama tě chápu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz
mariv, taky preju manzovi brzke uzdraveni, o pristupu zdravotnictvi asi skoda mluvit

tak a jsem na normalnim compu, tak jsem nasla fusak

http://www.lodger.com/products/bunker/collection_129/

kopula jsem mu ten uplne dole v sede variante s modrym konikem, bude se mu krasne hodit do sportacku i do golfek, mam z nej fakt strasnou radost, je moc krasnej

holky, me uz asi hrabne z toho bytu, uy z asi mesic resim kuchyn a porad to neni finalni, kuchynsky studia jsou uplne nemozny, udelaji nakresy, ktery nedavaj smysl, tak to porad predelavam do kolecka, to je furt neco, ted porad resim barvy, aby se to k sobe nejak hodilo, no ani z toho nemuzu v noci spat
21. únor 2010 v 06:54  • Odpověz
kaa: happy birthday to you....snad jste do dobře oslavili :slight_smile:

zazit znovu chválím, moc pěkný výběr, zááávidím :grinning:
21. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
Ahoj, tady je kdyžtak odkaz na tu VZP:

http://www.vzp.cz/cms/internet/cz/Klienti/Zdravotni/prehledzp/index.html
Když budete chtít, tak vás budu informovat, co udělat, aby vám to vydali. Zítra mám v plánu tam zajít.

Kaa ty máš narozky? Tak všecko nejlepšíííííííí! :slight_smile:

Zazit ten fusak vypadá úžasně. Ty bys nám měla dávat tipy, co koupit, protože vždycky vybereš super věci. :slight_smile:
21. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
tyjo holky, lehce vás nestíhááám!!!

Mariv, ty vado, to je síla! Tak tfuj, tfuj, ať ej to dobré! Zdraví nade vše, fakt žejo... Drž se!

zazit, ten fusak je luxusní, dá se koupit i v ČR?? Já mám beránka a i když malýho oblíknu jen lehonce, tak mu je taky vedro už kolem tý nuly:frowning2:

Veru, juuu, ještě dítko, to je krásný!! :dizzy_face:

Já byla holky včera na výletě, na horách, za kamarádkama z netu:slight_smile: Je to fajn, znám je jako vás, ještě z beremka a sešly jsme se s manžama i dětma u jedné z nich na chatě. Ony tam spaly, to já si netroufla, ale byla jsem tam celý den a super! Honzík byl hodnej:slight_smile: :dizzy_face: Tak jsem na sebe pyšná, že jsem to zvládla! A hned mě lákaly na další srazík, v květnu na víkend do jedné chaty (pronajatá celá chata, tam pokoje, společenská místnost atd)...tak nevím:slight_smile: Jela bych, manža navíc malýho zaopatří skvěle, mohla bych se i pobavit, ale blbý je to spaní (že spíme spolu v posteli a že spí jen u prsa) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
21. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
Mariv, ještě reaguju, přesně vím, o čem mluvíš... mně se stalo taky jednou, že měl Honzík dobrý dva dny a bylo to super. Jak říkáš, taky jsme si říkala, že kdyby byl takový dítě, byla bych fakt "na dovolené".
Jak jsem byla na horách, byla tam kámoška s listopadovou holčičkou a to byl rozdíl! Malá kníkla, že je uanvená, tak ji dala do autosedačky, dvakrát s ní houpla, malá spala, tak jí odnesla za roh na klidnější místo a tam hodinku spala:grinning: To neznáááám! A když ji chovala, tak malá jen klidně ležela a koukala... To taky neznám. Honza je poděs, furt se kroutí, všechno chce vidět, nic mu nesmí utéct... :zipper_mouth:
21. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
kurna, já nevím holky, jestli je dobrý, že sem zaz dává ty odkazy, já pak vždycky všechno chci!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: zaz, je božííí!! Ten šedej by se mi moc hodil:grinning:
21. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
naštěstí mi nejdou zobrazit prodejci:grinning: Do ip...kde se to kupuje a kolik to stojí?:grinning:
21. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
Kat, IP :slight_smile:, zadny další odkazy nedávám :slight_smile:, slibuju!!!
21. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
kat u nás ho měli v obchodě, ale jen ten fialovej pro holčičky, taky sem se na něj chodila několikrát dívat a ochmatávat, nakonec u nás vyhrála levnější varianta, ale taky lituju. Moc se mi líbí i materiál, je hrozně heboučkej :sweat_smile: .Zazit fakt super volba.

Kat já si občas stěžuju na noci, ale to co popisuješ mám jinak doma (když se fakt nic neděje). Malá je zlatá, když si ji dám na klín, tak vzorně sedí a pozoruje nebo si hraje s mýma rukama, ta bude v budoucnu sedět v koutečku a číst si knížku, když ostatní se budou prát :grinning: .
21. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
cus holky, taky nestíhám.
Marůdkům a marodům brzké uzdravení.

Kat -nezoufej moje malá byla jako miminko hodná a dnes je to poděs. Vůbec neposlechne a nakupování v obchodě je pro mě noční můra :grinning: . Jinak jí ale miluju :grinning: Tak třeba bude potom Honzík hodné dítko. :grinning:
21. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
Čus holky, díky za přání, narozky mám 23. :slight_smile: Ale už jsme to oslavili, já velkým prasečákem, zítra je poslední a znovu dietím.

Já nějak nestíhám, už se těším, až návštěva odjede, furt by jenom jedli, dělají nepořádek a berou Kubovi hračky. No prostě dva puboši se po půl roce sešli. :grinning:

Sas- Kubík je taky takový tichý a klidný, dneska zaplakal snad jen dvakrát, už vychytám, kdy má hlad, kdy chce spát, kdy má náladu si hrát, jinak chce být sám v kanclu. A dneska se mi přesunul přes půl pokoje, nevím teda jak, ale už všechno radši dávám nahoru.
21. únor 2010 ve 23:30  • Odpověz
autor
Mariv, to je děsný s tvým manželem. Hlavně, že to dobře dopadlo. Tak se drž, asi to bude teď hoooodně náročný.

Mě zase upadla babička a zlomila si krček. Dneska jde na operaci.
Je jí 90 let. Takže masakr.
Jsou to 2 roky, kdy upadla a taky si ho zlomila. Každej říkal, že je to konečná, protože se už z postele nezvedne. Ale babi je vital čiperka a začala lítat po schodech a uzdravila se. No nevim, teď je to zase jiný.

Zazit, ten fusáček je fakt krásnej. Asi bude taky pěkně mastnej, ale kdyby někdo chtěl obdarovat, tak bych se nebránila :grinning:

U nás je spací režim jako malina. Je super v tom, že usíná sám jak večer tak odpoledne. Když něco, tak moje malá asistence u postýlky a je to v klidu. A to jsem se bála, že se to nenaučí, když je to takový malý křečový mamanový.
Dáda byl taky naučenej usínat sám a trochu se to lámalo kolem roka, kdy už zase zkoušel co může. Ale většinou jsme to ukočírovali.

Zazit, ty taky oslavuješ, viď? Jestli si pamatuju, tak jsme s Kaa měli narozeniny snad o 1-2 dny.Tak holky, všechno nejlepší k vašim líhninám a hoooodně pohodičky a zdravíčka pro celou rodinku :slight_smile:
22. únor 2010 v 07:29  • Odpověz
zaz, jen dávej, m áš fakt super nápady a tipy:wink:
22. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
prolém mám já, že musím mít to nejlepší:grinning: jsem náročnáááá:grinning:
22. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
Ahojky holky, Zazit má narozky 24. :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
Bobi , kaa jste dobré, že si to tak pamatujete :slight_smile:

tak zazit za chvilku budem zpívat taky :slight_smile:

holky, jak dlouho necháváte sklinečku příkrmu v lednici? Nevím, jestli můžu dát i třetí den, když z ní jen odebírám.
22. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Sas- Zazit má narozky ve stejný den jako můj brácha :wink:

Sasanko- mi tu sklinečku sní Kubík na 2x, takže ji mám dva dny, ale jinak jsem měla max 3dny. Máš tam spotřebovat do 48h po otevření.
22. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
A jak ti papká příkrm, co jsi zkoušela krom kaše? Mrkvičku?
22. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky, vše nejlepší k vašim narozeninám !!!!!!
Sas, Kat - s tím dalším dítkem uvidíme, ale myšlenku na ně nezavrhujeme. Je v tom spousta
háčků, jako třeba stavba domu, přechod Terezky na SŠ/za rok/, její psychický stav apod.
Necháme to zatím být, čas ukáže, jestli bych to zvládla po fyzický stránce, apod. - no a riziko
postižení mimi taky stoupá s každým rokem po 35.
Je prostě fakt, že si Lucinku užívám jinak,než starší děti před lety a je to krásný.
Představa třídních schůzek v důchodovém věku mě trošku straší, ale ne moc, dneska se rodí děti
lidem o pár let pozdějc, že jo :wink: .
V případě, že bych umřela stářím, jsou tu starší děti, který by se určitě postaraly o mladší/ho sourozence.
To jsou úvahy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Verusko- když tak tě děti na ty schůzky donesou:slight_smile:
Prosím mrkneš mi na tu IP?Kuju.
A kuju i za přání...
22. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Kaa - už máš odpověď
22. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Děkuji, jsi zlato, zítra jdu do práce, tak se na to zeptám...
22. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Kaa jí dobře, jsem ale opatrná, už tak mám doma otesánka :grinning: . Měli jsme mrkvičku, zatím teda ze skleničky, zítra nevím buď bramboru (kterou udělám, máme svoje a jsou dobrý, nepromrzlý) nebo dám brokolici, tu mám taky ve skleničce, asi se rozhodnu zítra. Zatím jí i slušně, pokud je po vyspání, tak ani neprská a nemele sebou a tak jsem zatím nic neušpinila, ne že dnes budu mít všechno špinavý, když ji teď chválím :grinning: .

Verus s věkem bych se fakt nebála, dnes to není nic vyjímečnýho, taky bych tak chtěla třetí, ale to asi manžu nepřemluvím, je jedináček a přistoupil na dvě a třetí ???? ale co, čas všechno mění, že? takže nic nezavrhuju. A věk ten mám taky pokročilý, tak co..
22. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Zapomněla jsem Vám napsat, co se mi dnes stalo. Já vstávala jen 2x :confused: :confused: :confused: . Malá spala do půl jedné od sedmi a pak do půl paté, to jsem byla vyděšená, že se něco děje (to se mi dlouho nestalo), tak jsem letěla pro teploměr, že ji změřím, jestli není nemocná :grinning: , nechtěla jsem ji moc vzbudit, tak jsem to dělala za světla mobilu a nějak jsem se nestrefila do správné dírky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , naštěstí malá vydala jen takové to jupv a já moc netlačila, páč jsem si sama nebyla jistá, teplotu neměla a pak spala dál až do sedmi. Tož tak.
22. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.