• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Sas- tak to je fan, že ti tak pěkně jí, Kuba už se taky naučil vzorně otvírat tlamičku, ale včera nějak nechtěla vystrkovat mi to jazýčkem.

Holky, já chci druhé taky tak kolem 35, po Kubovi se vrátím na chvíli do práce a pak na to vlítnu znova :slight_smile:
22. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
No tak my noc na houby, pořád se budil, takže jsem lítala dávat dudla a ráno v 7h byl strašně aktivní, asi od 6h spal se mnou, a strašně se v posteli přetáčel, kecal a štípal mně.
V noci jsem už vstala nasupená, že mu dám na prdelku, ale přišla jsem dala dudel, pohladila a spinkej Kubíčku :slight_smile: Zlato moje darebné :slight_smile:

A teď ten hajdalák dospává noc, už spí od 9h :slight_smile: A já se nalívám kafem, abych přežila :slight_smile:
22. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
Sas, prozraď svůj věk :sunglasses: - mně letos bude 38 :wink:
22. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
My měli nejzvláštnější noc včera - přišli jsme z prochajdy a návštěvy rodičů, malá začala vřískat(prdíky?), tak jsem chvilku kojila, vypila docela dost, chvíli klid a zase pláč, tak postýlka, přitáhla si peřinku pod očička a usnula - to bylo 18.45 hod. V domnění,že si zdřímne a pak vykoupeme atd., jsme pořád čekali...no a ještěže jsem ji nebudila!!! Spala v kuse do půl druhý do rána!!! Takže první den bez koupání...
byla pokakaná,tak umýt, přebalit, nakrmit a pak spinkala do půl šestý, do půl osmý a ve třičtvrtě na devět(!!!) pořád zívala a spí od tý doby, takže skoro dvě hodiny!!!!
Nechápu,co se stalo,ale asi jí změřím taky teplotu, tohle běžně nedělá.
Mně bylo včera celej den šoufl,tak možná to má taky, kakání mi přišlo v plence spíš jako průjem, chudinka malá
:unamused: .
22. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
ještě k tomu usínání - malá je kouzelná,fakt - máme rituál, dám jí pusinku na čelíčko, pohladím a ona si přitáhne oběma ručkama peřinku těsně pod oči a otočí hlavičku na pravou stranu a usíná...v tu chvíli bych ji nejradši vyndala z postýlky ven a pusinkovala půl hodiny v kuse :slight_smile: - nádhera
22. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Verus letos mi bude 33 a mám v plánu využít maximálně 3 letou mateřskou a pak další dítko, tak to by mi to třetí vyšlo určitě podobně :wink: . Teda jestli manžu přemluvím, jestli budem mít větší byt nebo domek, to bych taky chtěla, no je tam taky hodně toho jestli....

kaa závidím všem, kterým to vyjde tak, že na chvilku jdou do práce a třeba zas po 3 měsících otěhotní a do roka jdou na mateřskou, mají to dobře spočítané :dizzy_face: :dizzy_face: . U nás to tak snadno nejde nebo jde,ale je to komplikovanější (motá se do toho školní rok).
22. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
teda holky, já před vámi smekám! Mně to mateřství přijde tááák náročný, že vás strašně obdivuju!! Jsem ze tří dětí, ale asi budu ráda, když já budu mít děti dvě:wink:
22. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
Sas- já to plánuju, ale víš jak...možná už se druhého nedočkám a z "na chvilku do práce" bude "do práce do důchodu", už tak jsme měli problém, abych otěhotněla aspoň poprvé :wink:

Kat- mi to taky připadalo náročné, začátky byly krušné (však víš), ale už jsem zapomněla, akorát vím, že porod k...a bolel, a šestinedělí bylo na psychinu :wink: Právě proto do toho chci jít později, to zapomenu mnoooohem víc :grinning:

No a taky chci jít na "chvilu" do práce, ptž chceme lepší bydlení a asi na rodičáku bychom hypotéku nedostali, i když má J slušný příjem, tak máme velké výdaje.
22. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
HOlkdy dik za podporu! Manzu uz budou asi operovat dnes, tak jsem rada, ze to bude mit brzy za sebou a snad bude vse OK. Ale je to fakt nezmar, nenechal se vubec obskakovat, furt musel neco smejdit a dokonce chtel malou houpat v baby vaku na balone!!! No chapete to?! No horsi nez decko! Ja bych byla polomrtva bolesti.
jee verusko tak to je super, ze bude domecek! Starosti to budou, to jo, ale pak si budes libovat a rikat, ze to stalo za to! Tak at to vyjde! A dalsi mimco jo??!! Tyy jo, to jsi teda supr matka, ctyri deti! Ja se bojim mit i to druhy! :slight_smile: Ale je to skvely, tak tu myslenku hlavne nezavrhnete. Ty to zvladnes levou zadni,potom co jsi vsechno zvladala po narozeni Lucinky ted oproti tomu bude vse prochazka ruzovou zahradou.
kat tak to je skvely, ze jsi si vylet uzila! Spani se neboj, tak proste budete spat jako doma, spolu v posteli a u prsa, vsak pokoj budete mit sami pro sebe, tak co ne? My se taky chystame v dubnu na vikend s kamaradama, tak jsem zvedava, jak to zvladnem a hlavne doufam, ze manza bude do te doby fit.
kat jojo, neni dite jako dite a proto neni materska jako materska. Ta maminka te holcicky ani nevi jaky ma stesti. Taky neznam, ze bych malou dvakrat zhoupla a ona spala. Agi muze byt unavena sebevic, oci rudy a stejne sama neusne a musim skakat na balone jak podes nebo jezdit s kocarem. Ale aspon ze se naucila spavat na tom balkone, to jsem fakt rada. Sice litam pridrcavat kazdou chvili, ale aspon nemusim furt jezdit a taky doma neco udelam. A s tim chovanim je to u nas stejny jak u vas, Agi se furt sponuje, chvili neposedi a hlavne ji to po chvili nebavi, kdyz neni zadna akce. Takze nejake sezeni v restauraci s ditetem v naruci u nas fakt nehrozi. Zvladame jen tu baby kavarnu, tam nevadi kdyz rve a taky ji muzu dat na zem do detskyho koutku a ona se tam vali - ja samozrejme s ni :slight_smile:
Holky neprudte s tim jaky mate zlaticka co si samy vyhraji a sami usinaji! U nas se ted usina nejdriv v devet a to koupeme pred sedmou a pak se Agi snazime uspat. Ale je to teda boj - prso - postylka- nelidsky rev-gauc v obyvaku-chvili spokojenost, ze zase vyhrala - postylka - opet nelidsky rev - houpani na balonu - postylka-opet nelidsky rev-opet prso no a kdyz se zadari, tak uz usne, ale nekdy jedem i nekolik kol. Je to fakt masakr. Nevim co jsou to zpravy nebo film od 20 hod. A hrani pres den - dam na deku-prekuli se na bricho-rev-prekulim zpet-do vteriny opet na brichu-opet rev, tak to parkrat opakujem a ve finale to vzdam a vezmu ji k sobe. Ale abych ji nekrivdila, dnes me nechala i vys.... a vydrzela si sama na dece hrat pet minut! :slight_smile:

bobi tak at je babicka brzy zase fit!

holky taky vse nej k narozkam!!!
22. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
sasanko, ty jsi teda cislo s tim teplomerem :grinning: chudak Mada :slight_smile: A nechapu, ze se ti neprobudila, kdyz jsi ji merila! Agi ma tak slaby spani, ze jen bych ji rozepla overalek, tak uz by byla vzhuru, natoz plinu!
hm, tak to ja druhy do 35 nestihnu :grinning: A bojim se, ze jak bych se zapojila do pracovniho procesu a zase zvykla trosku na volnost a tak, tak uz bych se do plozeni neodhodlala :slight_smile:
kaa mne teda materstvi taky prijde hoooooooodne narocny! Ale treba jsme si to ted vyzraly a druhy ditka budou andilci a holky budou mit takovy rebely jako my ted a my je budem prudit tim, jak nase deti neplacou a spinkaji porad a samy :grinning:
22. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
Mariv mít takovou Agátku nebo Honzíka, tak taky teď nemyslím na druhé, ale jak to bývá, vždy to druhé je opakem toho prvního, takže já si určitě užiju ponocování a ,,totální nasazení". Jinak u nás to otěhotnění nebylo bez komplikací, tak já to asi dlouho oddalovat nebudu.

Máme po očkování 2.dávky synflorixu a po prohlídce. Měříme 66cm, nic moc oproti vašim dlouhánům, ale každý mi furt opakuje, jak je Máda veliká (dnes jsem to slyšela u Dr. 2x). Oni prostě se podívají na mě a pak na ni, to se jim fakt nedivím. Máda má 7,33 kg.
22. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
Mariv- tak jo, já už teda nebudu provokovat a nebudu psát...
:grinning:
Manžel už to má za sebou? Hlavně ať se rychle uzdraví.
22. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
mariv, to je uplnej horor cist o tom vasem uspavani, bud rada, ze nevis jak se uspava u nas :grinning: :grinning:
no, ale taky uz nemam takovyho andilka, jako bejval - je to peknej lotrik, z pekne divokejch vajicek - pres den proste skoro nespi - kdyz se hodne zadari, tak 2x 45 min, z toho jednou v kocarku a pokud nespi, tak po vetsinu casu vyzaduje pozornost, jinak se vzteka, ale uz jsem si zvykla a preci jen ho dokazu aspon obcas zabavit tak, ze si vyhraje sam

dekuju za prani k narozkam, je to moc mily :grinning:

kaa, taky moc preju k zitrejsim narozenina, hlavne hodne zdravi vam vsem trem

holky, Tomik se naucil posilat pusinky :slight_smile:, je to strasna sranda - kdyz mu clovek posle pusu vzduchem, tak ji posle zpet, ale on tu pusu spuli jakoby obracene - semkne rtiky k sobe a pak je pusti, vypada straslive srandovne a dela to vtipnej zvuk :slight_smile: a vubec zacal reagovat na ksichteni - vyplazuje jazycek, kdyz ho na nej clovek vyplazuje, je to sranda
a zacal opakovat porad dokola ba ba ba, takze mama je u vytrzeni, ze rika baba :grinning: :grinning: , coz uplne teda nerika, ale nechvam ji u toho :grinning:
22. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
teda, sasi, jestli e druhe dite opakem toho prvniho, tak si to s druhym fakt hooooodne rozmyslim, protoze to teda bude maso - my si o totiz s Kat u druhyho prohodime, ona bude mit Tomaska II a ja Honzika II a picnu se jeste behem sestinedeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
ahoj holky, za chvili jedem k dr. na treti hexu a druhy synflorix,tak snad to bude opet bez reakce, doufam, nejaka mrzutost se da zvladnout,ale horecka je neprijemna...

zazit,krasny fusak :slight_smile:

mariv, at to manzel zvladne v pohode tu operaci..

bobi,taky preju babicce at je fit, je to super, jak o ni pises,ze je ciperka :slight_smile: , muj manza ma dedecka ktery ma 82 a taky je cipera. Je uz 3 roky po operaci kycle, rikali mu,ze bude chodit jen o berlich a spatne,ale on beha jak mladik bez berli, ridi stale auto a dokonce ma vic vlasu jak jeho syn a ma je i min sedive :grinning: a to podotykam ze se nebarvi :grinning:

S tim opakem to sedi, mala byla sice rozmazlena,ale aspon chvili vydrzela v postylce, vecer krasne spala a malej chce furt na ruce,furt pozornost, furt neco novyho, v postylce vydrzi 10 minut a rve. Navic ma mnohem vic veci nez mela Johanka, hrazdicku, kolotoc,kresilko,mnohem vic vymakanejsich hracek a stejne to nepomaha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 07:24  • Odpověz
Holky tam manzu operovali vcera v osm vecer. Je v poradku, akorat to pry boli jak cert. No jak ho znam, tak si ani nenecha pichnout nic proti bolesti a radsi bude trpet, je to masochista :slight_smile: No ale hlavne, ze je v poradku a ma to za sebou. Doufam, ze ho brzy pusti domu.
zazit - no ja si to uspavani u vas dokazu docela dobre predstavit - Tomasek se vykoupe, napapa, polozi do postylky, maminka da pusinku a Tomik si da bez reci jeho trinactku :grinning: Ale mne zase Agi spi pres den treba dve tri hodky v tahu, kdyz se zadari. Teda bud musim jezdit s kocarem nebo aspon prihoupavat, kdyz je na balkone, ale spi. No kdyby jeste nespala pres den, tak uz me fakt jebne. Vzdycky uz se nemuzu dockat poledne az pujde spat :slight_smile:
Jo, ten fusak je fakt paradni zazit!
Tak my mame konecne pichnuty prvni Synflorix. Noc vcelku OK, dneska je trosku protivka, ale uknourana, tak sna d to zas nebude trvat tri dny.
Jo a ptala jsem se doktorky, co s temi prikrmy, pac pristi poradnu mame az za mesic (mela byt za dva tydny, ale tim, ze jsme tam ted byly na te ockuvce, tak mame prijit az za mesic) no a to uz bude mit mala 6. mesicu a tyden. A vite co mi mudra rekla, noo, tak ji treb zkuste dat kousek bananu na lzicku. Kdyz budete mit nejaky dobry zraly banan, tak ji trosku seskrabte lzickou a zkuste ji to dat na ochutnani. No chapete to holky??!! Tak vsude pisou, ze nejdriv se ma davat zelenina, aby si dite nezvyklo na sladkou chut a ja mam dat prvni jidlo sladky banan! No tak jsem si myslela sve a asi budu prikrmovat podle sebe a vas, to bude jistejsi.
23. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Mariv, tak ať se to dobře hojí manžílkovi, obdivuju ho, vydržet takovou bolest..., kdybych měla ikonu palec nahoru, tak ji dostane.
Kolik let má ta tvoje Dr? ty jo to je fakt přístup, to já dostala knížku, internetové stránky a ještě včera přednášku. Prý když už se to rozjede, tak nemám otálet (to já dělám :grinning: ) a šup zkoušet věci dál, tak první týden zeleninka, druhý přidat maso pak třetí týden ovocnou svačinku a čtvrtý (za měsíc) už jogurt. Nemám se bát lepku, prý podle nových studií se má zařadit nejpozději do 8. měsíce. Tak takové to mám já na kontrolách.
23. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Čau holky,
Mariv, tak super, že manža už to má za sebu, tak hlavně, ať se to rychle a dobře zhojí.
Já jsem poserka, já bych se nechala nadopovat proti bolesti:slight_smile:

Holky, já jsem byla dneska u dr, dostali jsme druhý Synflorix, a moje dr je nemocná a byl tam zástup, taková starší dr, a dostala jsem sprda...
- řekla jsem jí, že mrkev ho natahuje, tak mu to míchám s masem, tak se na mně dívala, jakože mrkev musí sníst i čistou (no ale mám ho nechat poblít???)
- pak že na večer nedávám kaši (1. kaši nechce, 2. pěkně spí i po Nutrilonu, 3. kaši mu nechci dávat na noc, abych mu nezaložila na obezitu, a že by ji měl po kom získat)
- nestrouhám mu jabko a nemačkám banán, ale dávám skleničkové ovoce

Pak jsem jí řekla, že válí sudy (pochvala), a že se mi přitahuje , když ho držím, do sedu (sprd- že ho nemám dávat sedět- ale o ničem takovém jsem nemluvila, jen, že se přitahuje)

No a pak jsem už radši držela ústa, doufám, že mi nenapsala nic do karty, jakože děcku nedám najíst a dávám ho sedat :frowning2:

Holky, kdo už přikrmujete fest, tak pijí vám děti během dne i něco jiného než mlíko? Kubík nechce, už jsem zkusila všechno, čaj, šťávu, vodu a nic nechce.
23. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Sas- lepek- to znamená, že už můžu dát žužlat rohlík??? Asi jo, co? To je na prd, že tam není ta moje dr., ta je tak super... :unamused:

Já mu chci dát od 6.uk.měs Sunarka sušenky , ty jsou z pšeničné mouky, jsou s lepkem.
23. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
Kaa neboj a dej na instinkt, dělej tak ,jak myslíš a pokud Kubík nebečí hlady, tak proč řešit kaši. Rohlík myslím nemyslela, jen asi abych se nebála, že v některých výrobcích je zařazený, hlavně teda ve skleničkách. Jinak já zatím nic nedávám jinýho než mlíko, i když dnes po mrkvi strašně dlouho tlačila a vytlačila bobek o velikosti oříšku a teda byl dost tuhý, tak snad to bylo jen tou mrkví a že při jiné zelenině to nebude, nechci zatím nic jiného zavádět. Prý ani nemusím do 8. měsíce.
Jinak nevíte kolik by teď měly děti přibývat na váze? Vím, že teď to má být pomalejší, ale zajímalo by mě taky kolik.
Navíc jsme asi nachlazený, pokašlává a má dost zelený holuby :( a to máme příští týden začít kurz plavání.
23. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jo, Sas, já to dělám podle toho, jak to cítím a pokud se mi něco nezdá a něco nechce, tak mu to prostě nedám, taková nejsem.
Tak s rohlíkem počkám, a nevím proč, ale jak to začně žužlat, na to se těším :grinning:

Sas- to se mi taky stalo, že po mrkvi tlačil, a vytlačil těžko bobek, ale teď mu mrkev moc nechce, takže si to vyřešil sám. Zkusila jsem mu dát pár lžiček švestkové šťávy, ale nevím, jestli to pomohlo, nebo se to zlepšilo samo.
U ostatní zeleniny ok, a z brokolice a špenátu kaká ukázkově:slight_smile:

Sas- nevím, kolik mají přibývat, ale mi dr říkala (ta moje), že nezáleží na tom kolik, ale aby to byl přírůstek plynulý. Jakmile to dlouho stojí, má se s tím něco dělat.

Snad budete na plavčo v pořádku..
23. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
zaz, joo, já chci Tomáška II:slight_smile:) i když... já bych snad raději vstávala jednou či dvakrát za noc a byla bych ráda, kdyby púřes den ještě taky spal:slight_smile:
U nás dnes ukázkový režim - noc hrůzná, asi 8x vzhůru, nemohl zabrat, asi prdy, pak minibobek (mrkev??). A ráno usnul na půl hodinky v houpačce doma, pak spal od 9-12!!!! pak od 13.30-14.30 a pak 17-17.30. Tak doufám, že to dospal, dneska dostal jen mlíko, tak snad bude dnes trochu spát!

jinak jsme jezdila s holčinou, co má dvojčata!!! (bože nééé) a holky, je to jak se říká, jeden hošík ji spí celou noc! a druhej s ebudí 12x za noc!:grinning:
23. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
tak to je husty s tema dvojcatama

kaacko, Tomasek mi po pokusech se vsema moznejma napojema pije fenykovy caj s jablecnou stavou - nic jinyho - prodavaj v DMku uz pripravene v lahvich - bud od Hippu (jmenuje se to Caj a ovoce) nebo od Babylove - fenyklovy caj s jablecnou stavou - jinak nepije nic, ale tohodle zpracuje behem dne cca 300 ml - delam to tak, ze dam do hrnecku cca 2/3 toho caje a trochu to rozredim prevarenou koj vodou
23. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
ahojky- tak koukám, že všechny už přikrmujete. Ten nás Dandula budet sosat mlíčko asi do roka :grinning: . Vůbec nic nechce.

Jo s tím lepkem jsem to taky četla, že se klidně může dávat dříve.
mariv- držím palce ať se to hezky hojí.
23. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Zazit- díky, tak já to teda zkusím, už fakt nevím, co bych mu dala, přes den pije jenom mlíko, ale mám pocit, že by měl ten oběd aspoň trošku zapít.

Kat- tak ty dvojčata jsou teda síla, dneska u dr byla mamina s dvojkama, bylo to pěkné, ale asi je to náročné. :slight_smile:
23. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme byli dneska u mudry a Tomík dostal druhej Prevenar. Byla to rychlovka, jen ho píchla a šli jsme.

O víkendu asi dáme poprvé mrkev. Doufám, že z pár lžiček mrkve nebudem mít zablitej celej byt. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už jsem na radu Kat koupila to žlučový mýdlo, takže jsme připraveni :grinning:

Jinak s kojením je to čím dál větší bída. Kojím tak 3x denně a stejně ho po skoro každým kojení musím přikrmit Bebou, pač řve hned hladem. V noci pořád jen kojím, ale od té doby, co víc přikrmuju tou Bebou se budí v noci na jídlo jen jednou. Ale jinak se budí pořád. On spí cca do 12 v tahu, pak se tak do 3 budí a pak zase spí.

V pondělí jsem oběhala ty úřady. Na pracáku mě řekli, že to datum je dobře, že jsou si vědomi, že to působí dojmem, že to je špatně, ale že to je datum kdy schválili ten rodičák a ne od kdy na něho nastupuju.
A na VZP jsem vyplnila dvě žádosti, jednu za sebe a jednu za Toma. Koukli mě na občanku a na Tomíkův rodný list a frčela jsem domů. U těch dětí je potřeba buď je mít napsaný v občance nebo s tím rodným listem. Sice mě není moc jasný k čemu jim to slouží, ale nevadí. Byla to otázka asi 5 minut. Ani jsem nemusela k žádnýmu okýnku, dala mě to baba na podatelně/informacích a tam si to i ověřila podle těch dokladů. Přijde mě to poštou v dubnu, pač do konce března čekají, jestli jim od doktorů ještě něco nedojde.
23. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Akorát nevím jestli mu tu mrkev mám uvařit nebo dát skleničku. Máme totiž mrkev z vlastní zahrádky :grinning: Vy všechny skleničkujete nebo někdo i vaříte?

Já plánuju na podzim naskleničkovat si všecko možný domácí do zásoby, hlavně jabka, pač jich máme, že bysme je mohli prodávat a vyhazujem je, protože se nespotřebujou. Takže letos budu hospodyňka jak vyšitá, jen musím někde pak zjistit nějaký receptíky na domácí ovocný přesnídávky.

Mariv tak ať je manža brzy fit.
23. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
K dvojčatům - dokážete si představit, jak vám dali mimouše úplně poprvé v porodnici a starejte se, že by vám dali dva? :confused: Já teda ne. Když jsem měla Toma první noc, tak jsem přemýšlela, jak to ty holky dělají s dvojkama, když já jsem byla hotová z jednoho.
23. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj holky- mám asi blbej dotaz na starou škebli :sunglasses: ,ale: kojenecká voda znamená voda v pet lahvích neperlivá nebo je SPECIÁLNÍ VODA s názvem "kojenecká"? Nikde jsem nic takovýho neviděla a když jsem zkoušela před pár týdny Nutrilon, míchala jsem ho převařenou "dobrou vodou" neperlivou.
Dvojčata bych nechtěla, ale pokud bych byla po umělým oplodnění, asi bych byla štěstím bez sebe, že se povedly hned dvě mimča, tak asi tak - musí to být šílený :wink:
Mariv, pozdravuj manžu- masochistu, přeju brzké zotavení :wink:
Nevím, co teď naše princeznička blbne, ale odpoledne v 17 hodin usne a spí tři hodiny v kuse!!!
Dneska jsem udělala komplet daně a vyúčtování pojištění pro jednoho soukromníčka a ještě jsme pak
hodinu kecali, když si pro to přijel a malá spala do 20 hodin!!! Potom je celej režim nalomenej, koupat v půl desátý a spát jde v deset... Je ale pravda, že dám pusu, pohladím, "dobrou", zapnu monitor, vyvětrám, zhasnu a malá spí.
23. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
veru, ja od zacatku pouzivam Tomu Naturu - modrou, je na ni napsano vhodne pro pripravu koj stravy, zadnou specialni koj vodu nemam, ale z tech vod, co prodavaji normalne po kramech (Dobra voda, Aquila atd.) je na ty Tome primo napsano, ze je pro koj stravu

dvojcatka bych si taky nedovedla predstavit, musi to bejt neskutecny maso, ma je moje kolegyne a i na navstevu u dr si jeji manzel musel brat dovolenou, protoze by to sama nezvladla, ja bych to nechtela i z toho duvodu, ze se skoro nikam sama nedostanes, protoze je to vsechno desne komplikovany
24. únor 2010 v 06:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.