• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Veru opravdu existule spešl kojenecká voda, v Černých ovcích zase testovali a nejlíp vyšla právě Toma natura neperlivá a pak Horský pramen, jinak ostatní dopadly blbě a že pak je teda prý jedno, v jaké vodě vaříš. Někdo má i dobrou vodu z kohoutku, ale u nás bych si to já nelajzla, nedávno přišel manžel s tím, že mu kamarád z vodáren říkal, že jim našli meningokoka ve vodě. Tak se od té doby bojím, radši nevědět...

Dvojčátka bych teda nechtěla, rozhodně to dá zabíračku a navíc, chci si to mímo ještě jednou pořádně užít a ne to mít hned za sebou.
24. únor 2010 v 07:25  • Odpověz
Zazit, děkuju za vysvětlení, už jsem si připadala jako magor, když jsem pořád hledala "kojeneckou" vodu v hypermarketech a kde nic tu nic :grinning: . Všude píšou: smíchejte s kojeneckou vodou :sunglasses:
24. únor 2010 v 07:26  • Odpověz
Sasanka a kde se dá sehnat Horský pramen? Toma natura je běžně v obchodech :slight_smile:
24. únor 2010 v 07:28  • Odpověz
Sasanko, je to tak, jak píšeš - s dvojčátky to uteče dvojnásob rychle a nevychutnáš si jednotlivý dítka - ale kdoví, znám maminy na babinetu, co to zvládají dobře - asi jde o zvyk :wink:
24. únor 2010 v 07:30  • Odpověz
Veru, chtěla jsem ti napsat, že Horský pramen koupíš normálně v Brněnce (potraviny) a pak mě došlo, že Brněnka bude asi jen v Brně :grinning: Já to taky jinde neviděla a když tak 2 litry a já to radši beru po 5l, vyjde to levněji.
Myslíte, že by to nešlo objednat někde na netu i s dovozem, aby to člověk nemusel pořád tahat?
24. únor 2010 v 07:48  • Odpověz
Veru, Tomu mívají ve Sparu, Bille, ale třeba v Kauflandu modrou vetsinou nemají, manza ji vetsinou vozí z Makra, Horsky pramen jsem ještě neviděla, bo v Praze není Brnenka :grinning:
24. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
24. únor 2010 v 07:55  • Odpověz
ahoj holky,nepíšu,protože po včerejším očkování teplotkujeme :frowning2: . Začlo to večer ,měl 38 a teď ráno měl 37,8,takže jsem mu panadol stejně dala,nemohla jsem koukat na to jak se trápí. Furt pláče, jen leží, nechce se mu převalovat ani moc pohybovat, chuďátko moje,snad už to bude lepší dnes.
24. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
Tak Horský pramen kupuju v Penny (ten máme za rohem) a v Koruně (tu mám taky blízko), některý lékárny je taky mají.

Baruš, to máte po prevenaru? tak ať je brzy líp.
24. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
cusky
já jsem používala vodu z kohoutku. U nás je voda dobrá.
Moje spusedka má dvojčata a v prvním půl roce je to záhul, ale pak to prej šlo. Prostě to co dělala jednou dělala 2x. Pak je to problém okolo roku, když začnou chodit každej na jinou stranu. :grinning: Já jí říkala, že to musí být záhul, ale ona zase, že je to dobrý, že to musí být horší když jsou rok nabo dva po sobě. Když má každej jiný režim.

Baruš, tak já jdu s Danulou zítra, tak uvidím. Přeju aby by Honzík l brzy OK.
24. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Já si nedovedu moc dobře představit ani to, jak to měli naši. Můj brácha se narodil v lednu a já v listopadu. Podotýkám, že oba v jednom roce. Naši byli asi hoooooooodně šikovní :grinning: Brácha sotva chodil a já čerstvý mimino, to muselo být taky na doktora Chocholouška :grinning:
24. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
tak koukam, ze nejlip vysel Rajec, tak asi na nej presedlame
24. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
HOlky slyslely jste to! Vrati nam materskou na puvodni vysi! Budou to zpetne doplacet, jupiiiii!
24. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj holky, tak my včera večer taky teplotkovali, dala jsem Nurofen a teď už je to ok.

Já používám Aqua anna, a koukala jsem na ty testy...no zrovna včera jsem koupila ještě dva balíky...no ale nic mu z toho nebylo, tak jsem v klidu.
24. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
Mariv fakt jo? Nevěřila jsem tomu.

Teď jsem se vrátila z posilovny, manža mě tam konečně vzal a zaplatil mi i pernamentku :grinning: . Prý mi bude i hlídat (to je vánoční dárek a teprve dnes jsem si ho mohla vybrat), tak hlídačka nastupuje už v pátek.

Janka to teda obdiv pro tvé rodiče, nedávno jsem to taky řešila, že bych těch měla otěhotnět, abych měla stejný věkový rozmezí jak já se sestrou, ale já teda na to teď nemám. Představa že jedno přebaluju a pak i druhý, to si počkám, až aspoň první bude chodit na nočník.
24. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
Mariv- zpětně doplácet- supeeeeeeeer, aspoň něco, jupíííííí
24. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
Taky jsem tomu neverila, ale ted to bylo v TV, ze to prave schvalili!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak zas bude nejaka kacka k dobru. Ted se bude hodit vse!
24. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jo kaa a jak jsi dopadla s tema danema? Budou ti teda neco vracet? Poradila ti veruska?
24. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
Takze vsechny ty obstrukce pri vyrizovani rodicaku kvuli tem ruznym vyskam dennich davek byly zbytecny co? To ty baby na socialce musi z toho byt fakt urvany.
24. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
Mariv- já ti přepošlu to, co mi psala Věrka, já si to dělat nebudu, ptž Kubíka hlásil přítel.
24. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
Mariv-IP
24. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
kaa, pls, pošli mi to taky od verusky:wink: děkuju!
24. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
měli jsme poslední hexu a druhý synflorix,takže ani nevím po čem ta reakce je,ale tipuju hexu,protože doktorka říkala,že po synflorixu bývají reakce zřídka :frowning2: , furt ještě máme okolo 38, zas jsme dali panadol,tak snad se mu zas uleví aspon na chvíli...
24. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
Baru - asi to bude po hexe. Naše Ivuška jí dostala až kolem 2 roku ( věčné odklady) a jak všechny krásně snášela, tak 3 hexa byla nejhorší.
S tou mateřskou by to bylo super . Mě to dělá něco přes 4000,- tak budou dobrý. :grinning:
24. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
holky, mně ta msateřská dělá 7tis, takžýe by to bylo mooc dobrý :grinning:
24. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
Kaa - IP !!!!!!!!!
24. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
ano, můj poslední příéspěvek svědčí o mé mateřské vykojené hlavě:grinning:
24. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
Holky, nemůžete mě prosím napsat, jak jste psali zaměstnavateli že pokračujete po mateřské na rodičák. Myslím, že to tady psala Kat, ale mě se to nechce hledat. Dík předem. Já jsem to právě ještě nenapsala a chcou to po mě.
24. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
A bude se muset žádat o dorovnání té původní mateřské nebo to pošlou automaticky?
24. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
jankaj, pošlu na mail, písni do ip mailík:wink:
24. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.