• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Kat IP. Děkuju :slight_smile:
24. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
sasanko moje mudra ma tak kolem 50, je sice mila a hodna na deti, ale nejak mi prijde, ze nic moc neresi. Jak tu holky treba psaly, ze jim mudra zkousela, jak se deti otaci za hrackou a tak, tak to vubec nedelala.Jen jednou koukla na paseni a to bylo vse. Ani se neptala, jestli se uz otaci, nepritahovala ji, proste nic.
kaa nechapu co ta zastupujici mudra remcala, vzdyt nedelas nic spatnyho! Prd na ni a delej si to podle sebe. Proc bys cpala diteti kasi, kdyz ji nechce?! no radsi no comment k tem mudram
No dvojcata by taky byla moje smrt! Si to nedovedu vuuuubec predstavit! Mne staci jedna Agi, natoz dve!
Jani tak to vasi byli pekne ciperni! :slight_smile: To jsi prvni koho znam, ze ma sourozence narozenyho ve stejnym roce. To teda mamku obdivuji, ze to zvladla, bych skoncila v Cernovicich! My jsme s brachou o 1,5 roku a i tak mi to prijde scifi :slight_smile:
romco my taky porad jen kojime a s pristupem me mudry nebude Agi vedet co je to mrkev jeste ani v roce :slight_smile:
Ja jsem koupila kojeneckou vodu v lekarne, taky Tomu Naturu, ale vim, ze predtim jsem mela jednu taky z lekarny a byla to vylozene Kojenecka voda, ale nevim co to bylo zac.
veru tak to je fajn, ze rezim nerezim a mala usne porad stejne krasne. Blednu zavisti!!!
24. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
jani ja myslim, ze to poslou automaticky. Jediny co ale nechapu a trochu me to stve, je to, ze jsem byla na materske do 10.2. Takze jsem si myslela, ze do 10.2. dostanu cast materske a od 11.2. pomernou cast z tech 7600. Jenze oni to delaji tak, ze ti z tech 7600 odectou to co dostanes jeste ten mesic materske, tzn, ze jsem jakoby ochuzena o 10 dnu vyssich davek. A to jako kdybych byla na materske napr. do 20.2. a dostala materskou 8000,. tak za tech zbylych 10 dnu nic nedostanu?! Anebo budu jeste vracet :slight_smile: Je to preci divny ne? to jsou na tom maminy, kterym nekonci materska ke konci mesice, bity, ne?
Doufam, ze to dava trosku smysl :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Jo a manzu uz mam doma! Vcera mu slibili, ze ho dnes pusti, ale dneska najednou, ze az zitra. Bez udani duvodu. Bohuzel tam nebyla ta mudra co mu to vcera slibila a ten druhy doktor pry o nicem nevi. Tak si manza pozadal o revers, ale strasnej problem! Celej den honil nejakyho doktora, aby mu to napsal. Sestry neochotny, rekli mu, ze kdyz chce doktora, tak at si ho najde! A u odpoledni viztiy mu doktor rekl, ze jeste prijde a uz se neukazal a kdyz se manzel zase pta sestry, tak rekla, ze uz tady neni! No chapete to?! A kdyz ji teda rekl, jestli je tu vubec nejaky doktor a ze tu preci musi nekdo byt, kdo mu to napise, tak sestra ze ne a nebyla zrovna prijemna. No a po ctvr hodine vidime, jak nesou manzelovo obleceni (sedeli jsme v jinym patre na chodbe), tak se ptame toho zrizence kam to nese, ze jsou to jeho veci a on mu rika, no tak to asi jdete domu. Tak jsme sli na pokoj, sestra ironicky pronesla tak pojde pane Mares, jdete teda domu a kdyz sel pro propousteci zpravu, tak mu ho jina sestra sprdla, ze ATAKOVAL tu sestru, pritom ja jsem byla u toho a opravdu o zadny atak neslo. No nechapacka. Neochotny jak blazen a teda nechapu, jaktoze to najednou slo, kdyz tvrdila, ze tam neni nikdo kdo by to napsal. No pacient proste musi drzet hubu a nechat si vsechno libit, jinak je narcenej z atakovani personalu. Sila. A to ja jsem z tech, kdo cesky zdravotnictvi jeste haji, ale jak tak vidim, tak s tim asi prestanu. No ale hlavne, ze je doma a ze to snad bude dobry. Konecne se vyspi, pac v noci kdyz uz ve 3 rano konecne usnul, tak jim tam dali na pokoj vozralyho chlapa, se zlomenou rukou a rozmlacenou hlavou a ten si chtel strasne povidat a delal bordel.
24. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
Tak to já si na naši mudru zatím nemůžu stěžovat. Ona je docela moderní, je pořád na skypu, vždycky se ptá co Tomík dělá, když měl rýmu, tak i sama volala jak mu je, ... prostě zatím fakt super. A i když zavolám s nějakou kravinou (jakože já su trochu magor a než něco zanedbat, tak neotálím a volám :grinning: ), tak je vždycky milá a vysvětluje a nestalo se, že by byla nepříjemná. I sestru má v pohodě. A můžu jí volat i o víkendech a mimo ordinační hodiny na mobil. :slight_smile:

Ještěže mě skončila mateřská přesně na konci měsíce. Aspoň mě neošulí :sweat_smile:

Mariv co manža? Už ho máš doma?
24. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ty jo, tak to je mazec. A v které byl nemocnici? Tipuju to na Bohunice, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Ty jo, mariv, to je teda hustá story ze stavu našich nemocnic :frowning2:((

ty jo, kdepak máme našeho baviče Bobi??? doufám, ze už nemají novou navigaci a nekde ji nezkouseji a neztratili se pri tom vsichni včetně krecku a hadiku!!!
24. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
jani, posláno:wink:

mariv, tyjo... hustý:frowning2: tak hlavně, že je doma a snad bde ok... ale je to síla....
hele, já měla babičku v nemocnici a byla jsem za ní a chtěla mluvit s doktorem...sestra mi řekla "doktor tady není, jezdí sem jen v úterý" , no nepochopila jsem to... na onkologii není doktor... :confounded:
25. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
mariv aspoň že už je doma, fakt se asi nedočkámě nějaké obrody zdravotnictví, taky někdy je to i o lidech a na vola můžeš narazit vždy :slight_smile:

Já si byla dnes vyřídit výpis za ošetření u VZP jak radila Janka a taky mě pobavili. Vyplnila jsem formuláře, kde byla kolonka, jestli chci to zaslat poštou nebo se pro to stavím, tak jsem zaškrtla že zaslat a paní mi pak říká:,,Kdy se teda pro to stavíte?" Tak jsem nechápavě hleděla a dostala jsem vysvětlení jakože poštovné stojí 40,-Kč????

Jinak jsem stihla taky do práce, otešili mě a opravdu mi uznali celou letošní dovolenou :grinning: :grinning: a mám tak 66 dní, no super.
25. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky, ten náš kočár je pěknej vergl :angry: Dneska jsem jela busem, tak jsem si chtěla zamčit to přední otočný kolečko a ta páčka na zamčení se mě ulomila - nechápu. Zamykala jsem to za celou dobu asi tak 15x, většinou rukou, ani na to nešlapu. Naštěstí servis je v Brně, ale i tak mě teda ten kočár dost zklamal. :pensive: Budu to zkoušet uhrát na reklamaci, tak snad to uznají.

Kači moooooooooc děkuju, seš nejhodnější :slight_smile:

Tady je nějak mrtvo dneska.
25. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
holky, malej měl v noci 39, celej den přes 38, byli jsme u dr. tak nic nezjistili, musíme sledovat a zítra na krev,pokud budou stále teploty, zatím furt jsou :frowning2:
25. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
čus
baru -to mě mrzí, že teplůtkujete. Já dnes ani na tu hexu nešla, protože málá má od včéra rýmu jak bič, tak jsem se dohodnula se sestřičkou, že půjdeme až bude Ivuška zdravá. Nechci riskovat, že to Danula už pochytil . Navíc příští týden je mu půl roku, tak by stejně musel na kontrolu, tak to vezmen najednou.
mariv- mě taky mudra říkala a´t už dávám ty masozeleninové příkrmy, že už to děti od 4 měsíců můžou. To chce vyslechnout jedním uchem tam a druhým ven. :grinning: To je dobře, že je manža už doma. Doma je to vždy lepší. Já jsem taky chtěla pokaždý rychle domů.
25. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
Ahoj holky muzete mi prosim poslat ten mailik ohledne toho psani zamestnavateli, ja jsem nic nepsala a myslela jsem ze to udela cssz automaticky.

Dekuji
25. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
autor
ahojky kočky,
tak dneska bylo krásně, co? Normálně jsem kočárkovala o 106
S tím novým kočárem je to jedna báseň a to jsem zrušila ještě stupátko na Davídka. Protože na tomhle kočáru se přeneslo těžiště na zadní kola a přední nešly otáčet a já to rvala a vztekala se. To bych takhle rychle ulomila, tak se to sundalo a řeklo Dádovi, že je to rozbitý. Myslela jsem, že bude scéna a překvapil mě. Nejdřív řekl Ach jo a pak se rozzářil a říkal, že je elitej tut (velikej kluk). Tak si za odměnu koupil dětskej mobílek a fakt borec ujde dálky jako prase. Jsem na něj pyšná, na hošíka mojeho zlatýho.

Takže zpátky proplatěj ten pokuhněnej leden? To je boží :wink:

Zazit, chýbala som ti? :dizzy_face: Nic se nedělo, akorát nějak prostě nestíhačka.
Dneska jsem si ale nabila venku baterky, tak snad i převálcuju ten hnusnej koš na prádlo, kterej brečí po žehličce.

A lepek? Já už zkusila den starej rohlík. Miška ho zbožňuje. Jak je gumovej, tak nejde ukousnout a jenom ho tak pěkně vožudlává. A jakmile mám tendenci mu to ukradnout, tak řve jak pavián. takže u něj sedim a hlídám a koukám a mám radost, jak je šikovnej.

Kaa, já včera měla prasečák. Normální čokoládky, buchtičky a uzený. To byl den jako vyšitej.

Akorát mě bolí furt huba. Ten zub mě sejří. Ta pipina mi to rozrejpala a já ujíždím na paralenu. Jsem teď furt happy. :grinning:
25. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
jasan bobi, ze se mi styska :grinning:

ty jo, Miska uz dlabe rohlik, to je borec :slight_smile:

vcera bylo neuveritelny pocasi,uplne nadherne, jaro je tu, hura!!!!

moc posledni dobou nestiham, zacala jsem ve volnejch chvilich delat veci do prace a je to mazec - Verusko obdivuju, jak to muzes stihat temer od narozeni Lucinky, protoze je to fakt husty, rano pracuju nez brouk vstane, pak celej den tanec kolem a vecer zas pracovat, padam do postele uplne vyrizena, ale po pravde se priznam, ze moje hlava je docela rada, ze uz ji zas trochu pouzivam :grinning:
26. únor 2010 v 06:54  • Odpověz
autor
Já mám mozek taky pořádně zakrnělej. Aspoň beru ty prášky (sakra jak se to jmenuje).......je na to reklama a posiluje to mozek..........No u mě to asi nezabírá, když si nevzpomenu ani na název :grinning: .........nebo mám už tak vymleto, že by musela proběhnout transplantace, aby byla změna :grinning:

Holky,když jste mi včera nepísali večer, tak jsem si umyla okna v noci a vyčistila žaluzky a vyprala záclony, hned je pověsila a prach jsem stihla vyčistit. taky jsem vygruntovala křečkům a pak jsem padla na hubu. To určo tím krásným sluníčkem.

Holky, já vás obdivuju, že jdete a nebo už pracujete. Já bych na to neměla. A šíleně se bojim nástupu po mateřský, protože jsem všechno, totál všechno zapomněla a budu tam za idiota, kterej potřebuje zase zaučení a vysvětlování pro začátečníky. Kolikrát jdu za holkama a hrozim se, že si nepamatuju ani kody a ani prd. Já už ani ten počítač zapnout nebudu umět :unamused:
26. únor 2010 v 07:24  • Odpověz
Holky,tak celou noc stále teploty, vysoké, okolo 38,6 :frowning2: , dnes u dr. rozbor krve, krevni obraz, CRP a rozbor moči, vše v pořádku,takže absolutně nevíme proč ty horečky. Kdyby třeba zuby,tak bych byla klidnější,ale kdo to má vědět že? :frowning2:
26. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
autor
Baru, tak hodně zdravíčka malýmu. Ať jste fit brzo.
A není to třeba 6tá nemoc? To jsou horečky a někdy i vyrážka. Nic nepomáhá a odezní to samo
26. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
autor
Já jsem uplně nadupaná na venčení. Mě se to tak líbí, když ten sníh mizí před očima. Sice dneska mrholí a je mokro, ale na cestu k babičce na kafe to je dobrý. S tím golfáčem se jezdí samo a Dáda je zlatíčko.
V pondělí mi nastupuje do školky, tak to bude velikej den. Jsem zvědavá jak to pobere.
26. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
Ty jo, Baru,to jsou teda docela vysoke teploty :(,moc drzim palce at to nic neni a je Honzik brzo bez teplot
26. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
Bobi, o té šesté nemoci taky Dr. mluvila,kdyby to bylo ono,tak bych i byla ráda,že bych věděla z čeho teploty,ale on nemá vyrážku.
Je možné,že se ještě osype, kéž by..

Ale já tipuju fakt zuby, má dole strašně nateklý dásně, furt něco dáva do pusy a exstrémně u toho řve, někdy i pouští prso,ale papá hezky a kouše lžicku. Si řeknete,že takové věci dělají vaši prckové taky,ale toto je fakt extrém, dásně má nateklé už 3 měsíce,ale tak jakt to má teď,to je mnohem víc.

Podle toho co chudák prožívá čekám tak 4 zuby zaráz :grinning:
26. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
Je možný, že to má od zoubků.
Tak ale hlavně, aby se vyklubaly a teplotka přestala.
Pevný nervíky :wink:

Jsem dneska doma. Začalo dost mrholit a nechce se mi tahat kluky. Nejdřív jsem si říkala, že jo, ale pak by to určo odmarodili, tak na to prdim. Aspoň jsem si vyžehlila a teď jdu naházet do pračky.

Jsem na větvi z papírování. Horlivě jsem volala na stavebko, že potřebuju poslat vyúčtování za rok 2008. Pak jsem jim musela poslat podepsaný protokol. A čekám, že mi to dorazí. No a dneska ve schránce to bylo. Radost mě přešla, když jsem zjistila, že je to za rok 2009. Jako bych tam minimálně nevyplňovala 5x, že chci rok 2008. No mazec. Takže zase týden budu čekat jako jouda. A to si za to účtujou 50 korun a jestli mi to tam narvou 2x, i když je to jejich lofasovina, tak mě zase nasejřej. Ale asi to nechám, protože to volání by mě vyšlo ještě dráž. Hernec, lopaty jedny. :angry:
26. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
bobi- já se taky netěším do práce. Máme oba s manželem práci časově náročnou a nevím, kdo bude ty děti hlídat. naštěstí tu máme jednu paní v baráku, která hlídá děti, tak se asi někdy budu muset na ní obrátit.
Taky si už nic moc nepamatuju a když to od manžele slyším jak to tam jde, tak bych snad raději ještě to třetí dítko :grinning: . Já už jsem doma 3 roky.
26. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
Baru, zvládněte to, myslím na vás, snad to budou zuby a ať už to máte teda brzy za sebou.

Tady prší taky celý den, ale jsou nízké teploty, je to už hoodně příjemný, tak snad už máme jaro.

Dnes jsem byla opět cvičit a málem jsem z toho teď tady usla a nemůžu ani zvednou ruce , natož se utřít na záchodě :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Do práce mě to chvilkama láká, byla jsem se tam tento týden podívat, ale myslím si, že jak bych nastoupila, tak bych zase litovala, že nejsem doma. Myslím, že to bude pro každou znás těžký znovu začít, čím později tím hůř se pak člověk do toho bude dostávat.
26. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
Baru, taky držím palečky malýmu, ať je líp, chudinka malá :frowning2:.
Máme za sebou druhý očkování hexa+Prevenar a taky šestiměsíční prohlídku.
Lucinku jen zvážili, neměřili. Těsně před píchancema se mě zeptal náš "skvělej" Mudr., jestli má malá nějaký zoubky, to byl první šok(že se nepodíval sám-nakonec se zvedl od stolu a šel se podívat- nemáááá) a pak se ptal, jestli je malá v pořádku nebo má nějaký problémy - tak jsem řekla,že je v pohodě, ale že si nejsem jsitá,jestli její váha je OK (6540g) - tak se zakoukal do papírů a řekl,že to teda není žádná sláva, ale že vypadá dobře, že měla tuhle váhu mít ve čtyřech měsících(!!!), že by miminka měla zdovjnásobit svoji váhu ve čtyřech měsících. Tak nevím. Každopádně každej, kdo nás potká a koukne do kočárku, vykřikuje o tom, jak je malá hezká a že "asi dobře papá,co??!!!" - prostě papula jí roste, faldíky má, tak holt má lehký kosti a krátký nožičky, no. Řešit už to nebudu, pokud nebude hubnout a přibírat po troškách, kašlu na to. Sáblíkovou by taky nikdo neporovnával třeba s Halinou Pawlovskou že jo...a že je to holka šikovná :wink: .
Příští pátek jdeme pro naušničky - minule jsme na to zapomněli, mohli jsme jít už týden po očkování.
Jo a co se příkrmů týká, máme prý to rozjet naplno, zvlášť když malá je drobek - takže zeleninku, pak přidat ovoce a na noc kašičky. Naše malá puntičkářská panna včera začala otvírat pusinku(v neděli ukončených šest měsíců věku,že...) a snědla prvních pár lžiček brokolice - dnes taky, skleničku(malou) jsme měli natřikrát a vždycky jsem ještě vyhodila,ale aspoň něco. Tak to rozjedeme.
Jinak nebýt netu a vás, tak ani nevím, jak a co dávat. Koupila jsem nádhernou jarní bundičku(nějaká italská móda) - vel. na 18 měsíců a malý je akorát. Bych chtěla vidět ty "obrovský Italky" na šestiměsíční kontrole, hahahahahaha. Taky čepičku s anténkama - potom hodím fotky na FB, až to oblíknem. A koupila jsem hrneček
od nějakýho výrobce z USA, Nuby - nabízeli mi Avent a ten jsem nechtěla, když jste o něm nemluvily hezky :slight_smile:)).
uvidíme, koupila jsem nějakej čajík pro běžný pití od 6.měsíce(pytlíkovej) v lékárně a bude sranda :slight_smile:)).
Zatím čekám na reakci na očkování, ale kromě zvýšený teplotky to zatím jde - uvidíme, co v noci, jestli ji to neprobudí. Už je vkyoupaná a spinká, potvůrka.
Tak přeju krásnej, teplej víkend všem a nemocnejm bobkům brzký uzdravení!!!!
26. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
teď jsem to po sobě četla a doufám, že ty moje čmáranice přečtete i vy - připadám si jako dyslektik - děs, jdu si pro brejle :slight_smile:)
26. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
A ještě novinka!!! Psala jsem tady často o tom, jak malá blinká atd.(strašný). Vypadá to, že tohle děsný období
je na ústupu!!! Sice blinkne, ale jen když s ní člověk fakt mnipuluje a zmáčkne bříško(samozřejmě nechtěně) a je to už natrávený mlíčko. Takže asi dozrála ta "klapka" v jícnu...? Uvidíme,ale byla by to paráda :wink:
26. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Baru- rychle se uzdravte :slight_smile:

Holky, mně chytl zub, jsem objednaná až na čtvrtek, a na pohotovost teda nejdu (máme tady v Ově řezníky), tak to budu muset vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veru, mi říkala doktorka (ta moje - lepčí:slight_smile:),že mimina v půl roce mají váhu zdvojnásobit, a v roce ztrojnásobit. :unamused:

Holky, myslíte,že miminka už mohou být v jídle vybíravá? Kubík mi spráská dopoledne 200g ovocného příkrmu s dvěma sušenkama a do oběda se mu moc nechce, a přitom pro ty větší děti je to jídlo už lepší.. Dneska měl tele s bramborem a strašně ho to natahovalo :angry:

No já bych šla do práce, ale u nás se neustále dějou změny, tak nevím, jestli bych šla na to samé místo a vůbec ...kdo ví, co bude za tři roky..nejradši bych si dělala nehty. To se dá i doma.
26. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
Ne "bych si" dělala nehty, ale "bych" dělala nehty. Nejen sobě :slight_smile: :slight_smile:
26. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
kaa však můžeš, co ti brání? To se dá dělat i z domu, to máš dobrý.

veru taky se nám zlepšilo ublinkávání, už večer ji ani nedávám říhmout, u más se bleje jen když se převrátí na bříško, což je normální, když si na něm leží, že.

Nějak Mádě moc příkrmy z jednodruhové zeleniny nejedou a ani tu kaši (rýžovou) nechce. Tlačím to do ní, protože jsme měli za týden nárůst jen 150 g, uvidím, jak ji půjde maso, ale štve mě to.
26. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.