• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
autor
Zazit......tak malej jako on????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Spíš tak velkej :grinning:
3. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
zaz, dneska mi kamarádka psala, že její roční holčička má na roční prohlídce UŽ 8400g a 75cm!:grinning:
3. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
tak dobre no :grinning:, kdyz uznejte, ze u pulrocniho ditka je blby napsat - tak velkej jako on :grinning:

hm, holcicka UZ je skoro tak velka jako nas pulrocni mazanek :slight_smile:

no a moje super klidny dite mi dneska prorvalo cely plavani, nevim, co mu prelitlo pres nos, ale normalne rval nonstop 45 min, to jeste nerval nikdy od ty doby, co se narodil, nevim, co se stalo, doufam, ze to byla jen nejaka blbost a priste uz se mu to zas bude libit, protoze bych nerada prestala chodit
3. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
čus, tak už je mi lépe, jen se mi něco udělalo na puse, ale opar to asi nebude, tak nevím.
Dnes jsem upekla koláč a je moc dobrý. Dám fotku do alba. :grinning:
Holky je možný, že by Danda už měl stoličku, nebo to musí popořadě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
Tak jsem tam dala fotku dortu když měla malá 2 roky.
Dnes jsme zkoušela brokolici a nic. zasa neotevřel pusu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky mám pocit, že toho mlíka už je méně, tak asi budeme zatím na mlíku+ mrkvička.
3. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
autor
Tý bláho, romco, jak se ti podařilo to udělat tak pruhovaný?? Vypadá to super

ten dortík je vlastní výroba? chválim, vypadá krásně. Musela jsem si vzít i brýle na to, co mají mezi nohama a asi to budou vemínka, co? Je to roztomilý. Já jsem koupila časopis o dortech a začnu se inspirovat, protože Dáda je za 2 měsíce 3 letý chlapík :wink:

zazit, já chodila na plavčo s Dádou a taky mi prořval 2. hodinu. Pak jako když utne a moc se mu to líbilo.
jo a pak řval ještě jednou, ale to mu rostl zub

Romco a stolička nám vyrostla jako první zub u Míši. Je to sice jenom z boku nahmatatelný a viditelný, ale je tam. Ještě neprorostla až nahoru k dásni. Ale na omak tam růžek ze strany fakticky je.
3. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
zazit to jsi dobra, ja uz si nepamatuji ani co bylo pred hodinou,natoz co jsem delala v praci :grinning:
romco to je paradni ten koloac! Jak jsi to tak uzasne udelala?! Jsi sikulka!
no bobi a tebe uz ani nekomentuji, ty jsi maniak, se dvema detma peces pernicky! No citim se vedle vas holky uplne neschopne :angry:
3. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
jani tak to uz chapu, ze jsme si padly do oka, ja jsem totiz taky strelec a soustredim kolem sebe Strelce, Panny a BLizence a se vsemi moc dobre vychazim :slight_smile:
3. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
zazit a kolik malej vlastne uz meri?
3. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
Mariv, ma 79cm a 10,1kg :slight_smile:, je trosilinku větší no :grinning:

já taky moc nechápu, jak to bobi stíhá - ona asi nespí!!! bo jinak nevím!
3. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
bobi- ten recept je z gurmánu a je to docela jednoduchý. To mě těší, že jsi poznala, že to jsou kravičky. :grinning: Já se tak snažila, ale modelování mi nikdy moc nešlo.Ivuška je taky poznala dělala bů, bů a pak je snědla :grinning:
3. bře 2010 ve 22:50  • Odpověz
Čau holky, žijem, akorát nestíhám, Kuba je nemocný, včera jsme byli u dr, byli jsme tam na 8, vzala nás ve 12h!!!!!!, chudák tam v čekárně spal v autosedačce,a ještěže jsem měla sebou zásobu mlíka.
Pak ho prohlídla a prý že mu nic není.

A chudák si tu může plíce vykašlat. Takže u nás veselo.

No už se těším jak bude chvilka klidu a dostanu se tady a dočtu si poslední čerstvé drby. :grinning:

Jen co jsem stihla: Zazit: Tomášek je teda kusaneček :grinning: :grinning: :grinning:

Papa a dobrou , K
3. bře 2010 ve 23:00  • Odpověz
kaa, at se kubik brzo uzdravi, ta dr je ale k...., bych se zblaznila cekat 4 hodiny v cekarne s malym a ostatnima nemocnejma detma :frowning2: a jeste, kdyby mi na zaver rekla, ze mu nic neni, kdyz chudak kasle, no proste at je brzo fit

u nas brouk zatim drzi (tuk tuk tuk) a to jsem byla nejdriv strasne nastydla ja a ted je manza, snad to uz nechyti, mam docela radost, ze i kdyz chudera nebyl kojenej, tak chodi docela dost mezi lidi, uz se setkat i s par nachlazenejma, s rymou atd. a zatim nic, tak snad ten Nutrilon fakt nejak tu imunitu taky trochu posiluje
4. bře 2010 v 06:06  • Odpověz
Ahoj holky, já asi brzo zdechnu. Tomáš se zase poslední noci budí každou hodinu. Už fakt nevím, hlad nemá, jí jednou za noc. Ale on se prostě vzbudí, zjistí, že nemá dudel a řve, dokud mu ho nedám. Naučila jsem si ho usínat s dudlákem a takto jsme dopadli. :confounded: A asi jak má ty spánkový fáze, tak jak je trochu probuzenej, tak prostě ten dudel potřebuje, aby mohl zase usnout. V 5 ráno jsem mu ho zkusila nedat a vydržel hulákat asi 40 minut (teda spíš já jsem to vydržela, on by asi vydržel mnohem dýl) a pak jsem nahodila dudel a usnul hned. A to jsem ho v těch 5, přestěhovala k sobě do postele a nic, až dudel ho uspal. Pomoooooooooooc!!!!!

No, ale jinak přes den je to docela zlatíčko. Co do něho tlačím to UM, tak je docela pohodář. :sunglasses:

Včera jsem mu bramboru rozmixovala na kaši a jedl to a nedávil se. Tak ještě dneska a zítra bude mít brokolici.

Kaa to je ta mudra teda pěkná kráva. Nedovedu si představit, že bych někde 4 hodiny čekala s mimoušem.

Zazit Tomík je teda kus chlapa. Taky mě pobavilo, že koukal, jak je někdo malej jako on :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
tyjo kaa, to je hustý! To já nejdýl čekám tak 20min max... Ale je fakt, žýe nám dr říká, ať chodíme po 10té, že to už tam nejsou nemocní...

jankaj, to mě mrzí to trápení s nocí, u nás se to naopak nějak lepší nebo co (radši nechválím, jen konstatuji):slight_smile:

zaz, to je hustý, on je fakt obrrrr!:grinning:

mariv, já jsem lev, co ty na mě? :dizzy_face: :grinning:
4. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
holkya sraz utichl co?:wink: takže zkusíme Prahu na den? :wink:
4. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
Taky jsem o tom přemýšlela, že o srazu už s nemluví. Holky, a nejedete třeba někdo do Brna ne ten dětský veletrh? Že bysme se třeba mohli potkat i v Brně :grinning:
4. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
jankaj, já přemýšlím o tom pražském veletrhu, ale asi si netroufám :unamused: :grinning:
4. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
Kaa jsem si řkala, kde ses tak ztratila, teda já si stěžuju, že čekám hodinu a ty 4, to bych se fakt zbláznila, navíc když se malej necítí dobře, hlavně že by neměli dlouho trávit v sedačce a Dr. tě tak nechá. Brzo se uzdravte.

Zazit chápu, že musíš chodit cvičit, s takovou jak poroste Tomík budeš za chvilku Mrs. Wellnes.

Taky chodíme plavat, 2x týdně, Mádě se to moc líbí, zatím neplakala, naposledy plácala do vody celou lekci, je to dobré že se tam vidíme s jinýma miminkama, protože už ji asi nestačím a chce se rozhlížet. Je to ale docela náročné, zkloubit cvičení Vojty, plavání, vařený oběd a do toho její odpočinek, ale i já nakonec vypadnu z domu konečně mezi lidi.

janko my to míváme taky, zatím se to pořád střídá, tak si říkej bude líp :slight_smile:
4. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
Holky, klid, taky jsme závislý na dudlíku a to ho do 3 měsíců plyval a dávil se. Teď mu ho nedat na spaní, tak nevim

Stíhám všechno, peču, vařim, uklízim, děti obstarám, manžela obšťastnim.......tomu se říká LSD :grinning: :grinning: :grinning:

A dneska jsme si to krásně nakráčeli do školky s Dádou a rovnou jsem ho odhlásila. Neustálý pláč mě odrovnal a poslední kapka bylo, když se mi začal budit v noci a mít noční můry, že chce být doma.
Tak jsme zabalili hrníček a bačkůrky a v pondělí si půjdeme pro složenku, kde zaplatíme 460 korunek za 2 dny školky a čágos. To je cena, jako by byl 2 dny na hotelu :grinning:
Co se dá dělat, nebudu to lámat přes koleno.
Moje mamka a ségra jsou při mě, ale panímáma bude asi mít nějakej proslov, že jsem to měla vydržet a že by si zvykl. Že oba kluci (její děti) brečeli a i o víkendu, když s nima šla na procházku, tak si mysleli, že jdou do školky a plakali, ale nakonec si zvykli.......... no a co jako......každej jsme jinej a myslím, že by mi taky nezbylo nic jinýho, kdybych nastoupila do práce, ale takhle máme úplně jiný řešení, který bude vyhovovat nám oboum :wink:
4. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
No jasně Bobi, přece si neuděláš z kluka uzlíček nervů. Času habakůk :grinning:
4. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
bobi, leč nikomu do ničeho nekecám, jsem přesvědčená, že jsi udělala dobře! :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
autor
Holky díky :wink:

Ten prdík měl nervy úplně v háji. Po obědě šel chrupat, a každou chvilku se probudí a brečí. Tak naklušu, pomazlim a řeknu, že je doma a mamka je v obyvaku, tak ať je v klidu, že do školky nemusí a on zase usne.
tak snad se z toho brzo dostane. Brzo zjistí, že se nemusí bát a bude určo ok

akorát mám výčitky, že jsem ho tomu vystavila. takže téma školka je pro nás uzavřený a nakluše až s malym bráchou a dám je společně, tak to snad bude lepší :slight_smile:

Já mám dneska takovej nechucos pracos, že je mi ze mě samotný až zle.A do toho mě chytla žravá, tak nevim, co do tý huby nervat :confounded:
4. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
bobi, ty děti se vyvíjej strašně rychle, takže buď v pohodě, užívej si obou dětí a uvidíš, že Dádula tě překvapí a sám za nějakou dobu bude chtít...a hele, jestli to bude za měsíc nebo za 5...co na tom :sunglasses:
4. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
autor
přesně jak píšeš Kat........nehrotim to a doma jsem i tak, tak co :slight_smile:

Holky, nám tady napadlo hafo sněhu. Mě to tak sejří. Nemůžu zase ven. Jsem uplně vzteklá.
není to žádnej poprašek, ale fakticky zase neprůchodný chodníky :angry:

jo a potřebuju váš názor na to, že můj chlap chce koupit Dádovi k narozeninám čtyřkolku dětskou. Ona je sice dětská, ale furt velká a podle mýho nebezpečná. Já myslím, že je Dáda malinkej, ale to střevo dospělý mě vůbec neposlouchá. Prosím, aby to nedělal, že mu koupíme k těm 3tím narozkám kolo pro prcky.
Normálně se mi chce brečet, jak jsem bezradná.
5. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
Ahoj Bobi, máš doma tři děti, s tím asi nic moc neuděláš, když to třetí dítě vydělává peníšky :stuck_out_tongue_closed_eyes: - fakt to nemáš jednoduchý :confounded:
5. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
holky, pro pobavení:

Doktor vrazí do pokoje se samopalem a zařve na pacienty:
"Tak tohle je poslední dávka, kterou vám hradí pojišťovna!"
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
Přiběhne chlap k zubaři s oteklou pusou a v bolestech mlátí na dveře.
Ale ty se neotvírají. Asi až za 5 minut otevře doktor a omlouvá se:
"Víte, nezlobte se, ale sestřičce se udělalo špatně tak jsem jí dával¨hofmanské kapky".
"To vidím," říká pacient, "ještě vám kouká HOFMAN"!!!

Studentka medicíny slečna Filipková předvádí na maketě porod kleštěmi.
Profesor ji chvíli pozoruje a povídá :
"Výborně! Teď ještě třískněte otce po hlavě a vyvraždila jste komplet celou rodinu!"

5. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
autor
Verus, :grinning: :grinning: , jsem si ty vtipy zkopírovala a rozesílala rodině smskou :grinning:
5. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
ten s tim klestovym porodem je hustej :slight_smile:

bobi, ja bych toho tvyho velkyho Dadu fakt necim klepla :frowning2: ,misto mycky navigace a ctyrkolka - tak at udela kompromis - bud ty pristoupis na navi misto mycky a davidkovi se koupi kolo nebo obracene
5. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.