• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
autor
Zazit, já ti toho svýho věnuju :grinning:
5. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
dekuju, jen si ho nech, ja bych ho asi zavrazdila brzo :grinning: :grinning:, ja mam na tohle manzu zlatyho, on mi do niceho moc nemluvi a spuli prasule :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
zaz, nemáme stejného manžu?:slight_smile:) můj ani neví, co kupuju, jen si občas všimne, že máme něco novýho:grinning: a kupuje zaz broukovi tu trojkolku, tak se těším :grinning:
5. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
mame stejne hodnyho, uplne stejnyho snad ne :grinning: :grinning: :grinning:, ten muj taky vubec netusi :slight_smile:, nemluvi mi ani do toho zarizovani novyho bytu, on je rad, ze to nemusi resit, takze je s nim v tomto smeru vyborna spoluprace :grinning: :grinning:

ta trojkolka je uplne bozi, vsechny navstevy ji okukujou a vsem se desne libi, nejvic samozrejme broukovi :slight_smile:

u nas se na nedeli chysta velka oslava - brouk bude mit prvni svatek, moc se tesim, zitra upecu dort, skoda, ze si jeste nemuze dat :slight_smile:
5. bře 2010 v 15:00  • Odpověz
Zazit, za našich babiček či maminek by Tomík už tláskal v půl roce dort úplně bez problémů :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
Lucinka má naušničky :wink: - akorát ještě nevím, jestli jí sluší, má zalepený ouška náplastí. Sice brečela, ale oproti sondáži a protržení srůstů v očním kanálku to bylo jen pouhé "kňourání"- no brečela, to jooo, ale zklidnila se hned dudlíkem a dobrýýýý. Nejvíc mi bylo líto, jak šla dobrovolně se sestrou do ordinace a koukla po mě, jestli jako "může"- ta bezbrannost je až děsivá. Ale máme to za sebou a je to dobrý.
5. bře 2010 v 15:20  • Odpověz
veru, jj, taky jsme četla...a taky, že někdo nechal umřít dítě hlady, pač trávil moc času na netu:grinning::grinning:

No, já jsme zastánce nekupované vody, takže dávám, budu dávat převařenou z kohoutku...
5. bře 2010 v 17:10  • Odpověz
čus
taky jsem to četla a taky dávám z kohoutku.

Bobi nevím jakou čtyřkolku, ale my taky jednu máme koukni do alba. Kupoval jí děda on je taky takovej blázen, ale moc hodnej :grinning:
5. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
Bobi- tak jsem tu fotku nenašla omlouvám se . Naše Ivuška nechápe, že když má zastavit, tak musí sundat nohu z plynu . Musím jí proto hodně hlídat, protože by to někam nabořila. Snad to už bude lepší když už je zase o něco starší.
5. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
tak veruska me predbehla, ted jsem cetla o tom horskym prameni a ze je v nem toluen, to je sila, co ?

ja bych taky davala z kohoutku, ale v praze ta voda proste neni dobra :frowning2: , kdybych byla z krkonos, tak bych taky kohoutkovala, ale tady to normalne smrdi chlorem :unamused:
5. bře 2010 v 18:37  • Odpověz
Čau holky, tak u nás už trošku lepší, už začal bobek odkašlávat, sice mu to moc nejde, ale už nemá takové záchvaty kašle, tak snad to už bude jen lepší a lepší...

Holky, já jsem předtím té dr. volala a ona mi řekla, že mám přijít co nejdřív, takže jsem nás bleskově sbalila a pak jsme tam čekali 4 hoďky, no už tam nejdu, pokud tam nebude naše doktorka. Prostě si mega vybavím lékárnu doma a bude...už mám i čípky, kdyby měl laryngitidu a oteklo mu to a nemohl dýchat...brutál, co? No spolehněte se dneska na doktory, že Mariv?? Co manža? Už je dobrý?

Bobi- garant je ten, co umí, má praxi v oboru a dohlíží na tebe. Nemusí u tebe sedět, stačí, aby byl napsaný na papíře a některé "garatky" berou i 5tis. měsíčně.

Holky, jak leze ten sníh dolů, tak mně štvou ty hov.a všude, nejlepší, když to mám na kočáru a skládám ho do auta, němé tváře za to nemůžou, ale těm lidem bych v tom hubu vymáchala...a dala jim to očistit .

Baru- a jaké železo jste brali, že nešlo vyprat? My Maltofer a ten se pustí krásně.

A na závěr pokračuju ve vtipech(dle Věrky):wink:
Jaký je rozdíl mezi tchýní a miminkem?
Žádný....stačí pochovat a máte klid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
Bobi- jestli se někde sejdem, tak to si ti naši mužové budou rozumět, J by zas chtěl kupovat nové kola, přitom má na svojem autě krásné a mi chce taky koupit, ale mi je to fuk, jestli jsou podle poslední mody tuningu a ještě chce snížit podvozek za 20tis, no na mrtvici.

:unamused:
5. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
kat lva snad zadnyho neznam, ale myslim, ze i tak spolu vyjdem, pokud ty sneses strestenyho neohrabanyho strelce :slight_smile:
jani a vy jdete na veletrh? Ja bych sla, ale po tom, co me tam loni lidi malem uslapali, tak se bojim a s kocarkem si to dost dobre neumim predstavit.
kat zazit, muj manza je taky hodnej, je rad, kdyz nemusi nic shanet a vyrizovat a taky mi do niceho nekeca :slight_smile: Takovej chlap je poklad :slight_smile:
zazit a kde jste koupili tu trojkolku? Ta je fakt super!
verusko a ty jsi tam s malou nebyla, kdyz ji to pichali? A to ji nastrelovali? Taky se chystame, ale porad to oddaluji, nechce se mi ji pusobit bolest chudince male :frowning2:
kaa manza uz je uplne v pohode, normalne funguje, takze ja si aspon trochu uziju odpocinku :slight_smile: Takze nakonec vsechno zly pro neco dobry :slight_smile:
kaa jak to tak ctu, tak jsem rada, ze muj manza je blazen do kol a ne do aut :slight_smile: No nemate to jednoduchy holky, obzvlast bobisek :frowning2: Tak drzim pesti bobi at mu to rozmluvis! Je na to fakt jeste malinkej.
5. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz
Mariv - nechali mě za dveřma a posílali ven z budovy - to jsem odmítla, trpěla jsem v čekárně :unamused: ale čím větší dítě, tím je to horší(víc se brání) - moc bych neotálela. Nastřelovat bychom musely do "města" na ORL a mezi chrchlající lidi se mi s malou nechtělo, doteď neměla ani rýmičku (ťuk,ťuk,ťuk) - takže jsme byly u našeho dětskýho doktora.
Už jsem jí strhla náplasti - to byl větší řev,než při propíchnutí oušek - absolvovala svoji první depilaci - na náplasti byl chomáček vlásků(au,to muselo fakt bolet). Ouška má propíchnutý hezky, uprostřed lalůčků, souměrně, prostě jsem spokojená - jaký energetický dráhy doktor protnul,to uvidíme, snad to nebude zlý
:wink:
5. bře 2010 ve 23:21  • Odpověz
Kaa - to je dobře, že už je prckovi líp :wink:
5. bře 2010 ve 23:22  • Odpověz
Ahoj holky, že bych byla dneska první? :slight_smile:

Holky, já už jsem vzhůru od 5h, teda smekám před Zazit, nechápu, jak můžeš tak brzo fungovat. Vařila jsem mlíčko, čajíček, no prostě chlap si vymyslel, že už nebude spinkat, tak bantoval :slight_smile: :slight_smile: Ale začal zas kašlat, tak nemohl spát.
Já už mám vyžehleno, poklizený běžný bordýlek a milostpán si chrupká :grinning:

Mariv- no tak to je fajn, že manža funguje :wink:
No Mariv, ale i takové lepší kolo může stát co ojeté auto :slight_smile: , ale my to zas máme dobré, že když J vymýšlí, tak mu řeknu ne, koupíš si to, až mi skončí mateřská, teď se kroť a on se fakt mírní. Kdyby ne, tak jde k mamince :slight_smile:.
6. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
autor
ahojky, jdu dočítat :wink:

Kaa - IP
6. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
autor
Tak čtyřkolka.........včera pro ní jel a oni jí už prodali :grinning: :grinning:
ale mluvil s prodavačem a on mu řekl, že by na ní dítě neposadil. Sice je dětská, ale mohutná a ....... bla bla

Tak víte co? Přišel na to, že se mu koupí malá kroska
Se vycvakám asi.......jdu si balit do Beškovic

Ale pak hodil debatu a vysvětloval, že si povídal s tím prodejcem a pak hledal na Netu. Ta pidi motorka váží asi 4 kila nebo jako dětský kolo. Dá se přiškrtit lanko na plyn, takže pojede krokem. A hlavně se k tomu dají postraní kolečka jako jsou na kolech. Takže je to tak nějak bezpečný.
S tím už jsem víc smířená než s nějakým hovadem na benzín.
Tohle je taky na šťávu, ale zdá se mi to bezpečnější.
Mám prostě maniaka přes motory

Taky si myslím Kaa, že by si kluci hoooodně rozumněli

Když jsem říkala tomu svýmu, že Jirka je taky takovej jouda jako on, tak se ptal, jestli s náma náhodou nechcete na dovolenou :grinning:
6. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
Bobi, klidně s váma na dovku pojedem...kam letos? Do dupky? :grinning:

My zas máme na příští rok vymyšlené BMW, kámoš ho doveze z Anglie za 160liber, můžem si vybrat šlapací nebo na baterku. No samo, že musí být na baterku , a Kuba bude stejně shnilý jak jeho rodiče. Že to je od tří let, to nikoho nezajímá, trošku podezřívám J, jestli v tom nechce jezdit sám :grinning:

Bobi- no to je "smůla" :grinning: , že ji prodali? Plakala jsi ??? :grinning:
6. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
autor
brečela jsem jako želva

a nebo letos pojedeme na Cement a další rok na Maltu :grinning:

A nerozdělili ty 2 u porodu? Já si taky myslim, že na tý 4 kolce se chtěl vozit sám, protože se kilama vešel a byl z toho šťasnej. A mě říkal, že v létě na ní budu moct taky dračit ........... celá urvaná :wink:
6. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
No vidíš a ty furt nadáváš, že kupuje blbosti, no tak budeš jezdit tež a ještě urvaná:slight_smile: a hned si třeba sfrkneš do obchodu. Víš kolik ti to ušetří času?? :grinning: No nemá špatné nápady ten tvůj chlap :grinning:

A ještě můžem do Řitky, anebo do řiťky a je to:slight_smile:
Sakryš, to je plán na 4dovolené dopředu :grinning:
6. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Holky, všimly jste si, že bude nový vzhled koňostránek?
6. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
autor
No jo, asi budou nový stránky, ale trochu se toho bojím. nemám ráda změny a těžko se jim přizpůsobuju :rolling_eyes:
To tady zase budu za debila než se do toho dostanu :unamused:
6. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
No, já taky nerada novinky, ale co naděláme, ale hlavně, že my tady zůstáváme, no nic jdu si hrát s prďou, navařeno na dnes mám, J má pečenou krkovičku a já suché kuře, to je nespravedlnost.
Tak zatím se tu mějte.
6. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
Holky, novinky jsem četla a taky z toho nejsem odvázaná :unamused:
6. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
ja novinky necetla, ale teda moc nevim,proc meni neco, co dobre funguje, no, doufam, ze se nejak najdeme, bo jestli ne, tak budu pekne nas....

jinak teplotka a rymicka :(,takze to preci jen chytnul :frowning2:, cekala jsem 2 hodiny (mel pres 38) a pak jsem rezignovala a vrazila mu jednu davku panadolu - hned mu to slezlo na 37.5, ted chrupka, tak uvidime, co bude dal, on nema klasickou rymu (zatim), tece mu vodicka z jednoho ocicka, chudacek muj malej, ale je na nem videt, ze neni vubec ve svy kuzi, dneska si se mnou vydrzel hrat s kelimkama na zadech skoro 2 hodiny, a to normalne ho neudrzim na zadech a na jednom miste ani 3 minuty, doufam, ze to nic nebude

bobi,kaa,pekny dovci jste si naplanovaly :grinning: :grinning:

no s tema ctyrkolkama a spol. - mne to taky ceka - muj tata a tchan jsou taky makly na auta - ale ja jim striktne rekla, ze to musi odpovidat veku - ze pokud jsou ctyrkolky od tri let, tak ho na ni driv proste neposadim, i kdyz uz tu bude zaparkovana a oni vi, ze v tomhle jsem tvrdohlava a ze by to tak proste bylo, takze tata tak dlouho hledal aspon trikolku, ktera by byla od pul roku, az ji nasel :grinning: :grinning: :grinning:

a jinak vcera z brouka vypadlo regulerni "mami", ale samozrejme to byla shoda nahod a vubec netusil, co z nej vypadlo, ale bylo to strasne mily a hrozne me to dojalo, manza se mi smal,ze to mame ale genialni dite, ze rovnou zacal i sklonovat a vola na me mami :grinning: :grinning:
6. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
jo a jeste k tem hrackam - jeste jsem vydala jeden striktni zakaz - zadny militantni hracky - pistole,samopaly a spol., ja vim, ze je to kluk,ale myslim, ze tohle fakt nepotrebuje, to me vzdycky na ulici vytaci, kdyz jdu po chodniku a malej kluk na me miri nejakou napodobeninou pistolky, to jsem rekla, ze poleti okamzite do popelnice, kdyz to nekdo prinese
6. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
kaa to mas pravdu s tim kolem, taky to neni levna sranda, obzvlast kdyz ma manza tri kola! Samozrejme se na nich furt neco opotrebovava nebo rozbiji, takze je to potreba koupit nove, ze :slight_smile: Ale zase lepsi nez kdyby chlastal a hulil :slight_smile: Jo a koupili jsme pro Agi vozik za kolo, tak jsem zvedava jestli se ji v nem bude libit. Jestli ne, tak me jebne!
No to me taky moc netesi, ze bude mit kun novy vzhled, to mi zas bude trvat, nez se v tom zorientuji.
kaa v 9 rano navareno, to jsi taky pekne nechutna :slight_smile:
6. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
verusko to jsi mne moc nepovzbudila s tema nausnickama :frowning2: I kdyz nase doktorka to nastreluje, tak snad to nebude zas tak bolet, i tak to urcite orvu za ni. Holky nedivaly jste se na Nove na ten novy porad Vizita, jak operovali mrnouskum srdicka? Ja kdyz jsem videla ny nemocny nunacky, tak se mi chtelo uplne brecet a byla jsem strasne rada, ze je Agi zdrava. Manza dokonce odesel s tiim, ze se na to nemuze divat, ze je mu z tohou ouzko a to u nej neznam, ten se muze divat na jakykoliv masakry i skutecny!
6. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.