• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ahojky!tady sněží od včerejšího odpoledne..si připadám jak na horách :slight_smile: .odpo jdeme do města,tak taky přemýšlím co mu oblíct...nějak nás ta zima překvapila,co!
15. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
no to teda, minuly tyden 25st a ted 1st, to je neuveritelny :(, no neda se svitit - dam mu normalne zimni overalek, je zima jak v zime, tak co jinyho, at mi chudacek nenastydne, no jdu ho pomalu nabalit, v pul jedenacte tam mame byt, jsem zvedava na tu vahu, osobni tip je 5.5 kg
15. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
jo taky sem si říkala,že mu dám zimní overálek...jen mu asi bude ještě trochu větší :unamused: ale to neva snad.sme teprv v po koupili rukavky..jak sem teď ráda!
zazit ať kontrola dopadne dobře!
15. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
ahoj holky...
zazit, jo, tady je bílo, kur.a:frowning2: Jsem se probudila a říkám si, proč je taková tma... a ono zasněžený střešní okno, vykouknu ven a všude bílo, i na silnici, auta zasněžený, chjo... ale jela jsem k našim a silnice byly jen mokrý naštěstí (nemám zimní obutí, ani já, ani autíčko:grinning: - ale v pondělí budeme mít!:slight_smile:
15. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
jo a naše oblečení dnes - bodýčko s dlouhým, punčocháčky, dupačky na ramínka, svetřík, kombinézka taková ta z tesca ta semišová se psem, jestli víte:slight_smile: a v kočárku má podzimní fusak fleecovej, na to deku a přes to ten nánožník kočárkovej:slight_smile:
Je zima no... na ještě větší zimu je ještě zimní fusak, ale jinak je prostě zima jako v zimě... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
ja taky nemam zimni gumy! Musim zaukolovat manzu!

Tak devcata, ten muj cvalik ma 5,65kg v sedmi tydnech! Co dodat?
Dr nenadavala, rikala, ze ma proste pozitivni vztah k jidlu :grinning:, mam davat dal stodvacy a zkusit ho oblbnout sem tam cajem, tak uvidime
jinak prej prospiva krasne, moc ho chvalila, jak reaguje, drzi hlavu, i ji predvedl broukani, mame na nej hodne mluvit, coz delam furt kdyz je vzhuru, az si rikam jestli mu nemam dat chvili pokoj a moc nas chvalila, ze dneska zaciname s tim plavanim ve vane
jo, mame trochu pupecni kylu, ale nic s tim delat nemame, dal davat hodne na brisko, ja to prej mela taky a nic mi s tim nedelali,tak je to asi v pohode, zajimalo by me z ceho to ma
15. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
zazit, tak to je fajn přístup doktorky, já ti písnu, kolk budeme mít za týden v 6ti týdnech, taky nic malýho neboj:slight_smile:
A pojem pozitivní vztah k jídlu je super, ten mám teda já taky:grinning:

Hele, žila jsme v domnění, že pupeční kýla vzniká tlakem u porodu, tak teda nevím... koukám, že si taky pěkně vyžíráš vše co můžeš... pohodový těhotenství a pak se to nějak pos.alo co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
Pozitivni vztah k jidlu me taky moc pobavil :slight_smile:)), kdo ho nema, ze ? :grinning: , ale po mne to fakt nema - ja jako dite mela fakt negativni vztah :slight_smile:, vubec jsem nechtela jist, byla jsem takova ta totalni podvyziva, co jezdila na ozdravny vyziraci pobyty

A ze si vyziram po idealnim tehotenstvi to mas teda recht ! Ale ta pupecni kyla by snad nemela vadit, mela jsem ji taky a muj bracha taky - asi k tomu ma Tomasek geneticky skon, projevuje se to tim, ze bude mit trochu vycouhlej pupik, no a to snad prezije :slight_smile:
15. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
kaa diky za prani! Uz jsem pochopila proc Agi cekala s narozenim az na 14. :slight_smile: Aby mela 14.9. narozky a 14.10. svatek, aspon se to bude dobre pamatovat.
ten odkaz na zvuk delohy by se mi taky hodil, taky jsem to nejak nenasla :frowning2:
Jinak kosa jak svina, ale u nas snih nikde :frowning2:
15. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
Jo, manza vcera prisel s kytkou (cervena ruze) a tak jsem si myslela, ze je pro me a ona byla pro Agatku k svatku :slight_smile: to holka dostala brzo jeji prvni kytku co? :slight_smile:
15. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
juuuu, holky, tak mame za sebou prvni plavanicko ve vane, Tomaskovi se to moc libilo, byl ve vode moc spokojenej a ted celej vyrizenej usnul :grinning:
myslim, ze to je asi super pro miminka, co trpi na prdiky, protoze i Tomik, kterej na ne netrpi, tak po koupani strilel jak myslivec na honu :slight_smile:, ona ta instruktorka s nim v ty teploucky vodicce cvicila a to je na ty prdy asi super! Jeee, bylo to fakt super, nadnasel se, kopal nozickama a pomahal si rucickama :slight_smile:, no ale stejne jsem se bala celou dobu, aby se mu neco nestalo!
15. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
Dodarečně taky Agátce přeju vše supr djupr ke svátečku :grinning:
15. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Teda, ticho po pesine dneska na konovi:slight_smile:, ja jsem toho naseho truhlika musela po 6h normalne vzbudit, aby se najedl, dr a plavani ho uplne odrovnalo - bylo toho na chudacka moc, zitra mu musim dat klidovej rezim!
Dobrou holky a at je ranko lepsi pocasi!!!
16. říj 2009 v 00:12  • Odpověz
Dik bobisku! zazit a co teda s nim ta instruktorka ve vane delala a cvicila? Ze bych zkusila malou taky trosku potahat po vane a vyhnat z ni ty prdance :slight_smile:
16. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Mariv, napustili jsme teplouckou vanu - fakt docela dost vody, no a ona si ho vzala do klubicka a dala ho do vodicky a pak ho na tu vodu jako by polozila - byl cely ponoreny, koukal mu ven jen oblicejicek a ruzne ho "vozila ve vode", rikala u toho rikanky a nejlepsi na prdiky prej je "sroubecek", to mu rikala rikanku o malem sroubeckovi a jak ho tahla tou vodou tak s nim kroutila - delala s jeho telickem takovou vlnu, kdyz to se tezko popisuje :slight_smile:, mozna bys nekde na netu nasla ty postupy, ale fakt jim prej ten pobyt v ty teply vode a vubec ten pohyb delaji zazraky na ty streva - ono jim to ty streva rozpohybuje, pak mi jeste ukazkovala spravnou masaz briska i celyho tela a Tomasek byl teda desne spokojenej a spinkal non-stop od vecera od pul sedmy do osmi rano :slight_smile:, ja ho normalne musela budit na krmeni, on by mi snad zustal o hladu :slight_smile:
16. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
jinak ja mam pocit, ze uz bych mela dostat konecne kramy, pocit mam uz dva dny, spinim dva dny, ale ne a ne se to spustit, uz me to docela stve, at uz se to teda kurna spusti a je to

dneska to tu vypada, ze by snad aspon nemuselo prso - snezit, takze bych se zas mohla s malym dostat aspon na chvili ven
16. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky, tak zazit, super koupání! Umím si to představit, malýmu pomáhá a líbí s ei bůbej kyblík, je taky vždycky spokojenej a pak spinká hezky (i když ne tak jako tvůj rarášek:slight_smile:
Jinak já ven chodím za kadýho počasí, včera jsme byli tři hodiny, domů a dvě hodiny. Je venku rád a já taky přijdu na jiný myšlenky, nějak mě to nabíjí, ať už je počasí jakékoliv...
16. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
kat, tak to ses dobra, mne se v tomhle hnusnym pocasi ven moc nechce - ted brouk spinka, ale dneska se proste chystam - ted az se probudi a nakrmime, tak jdeme, protoze aspon neprsi, tak aby byl na vzduchu, ale, ze by se mi nejak moc chtelo, tak to teda ne
16. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
zazit, no, ono to je taky tím, že on doma prostě nespí, takže jsme ráda, že venku si odpočine a není pak rozmrzelej:slight_smile: Ale jsme dvojka, on zachuchlenej, pláštěnku na kočáru, já zachuchlená, nepromokavou bundu s kapucou, ve který nejsem ani vidět pomalu:slight_smile: Ale baví nás to, musím ten kočár pořádně projíždět, když je na něj ta záruka:slight_smile:))
16. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
kat tak to mas muj obdiv! My jsme vcera vyrazily s kamoskou a byl to hnus v tom vetru a za necelou hodinu jsme pelasily domu. To bych zmrzla za ty tri hodky, obzvlast tam u vas na horach! A mala mi spi v kocarku 20 minut, pak se probere a kouka a ja jen cekam, kdy zacne rvat.
16. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
AHOJKY- tak to já moc ven nechodím, když jsem měla jenom malou chodila jsem za každého počasí . Chodila jsem ráda. Jenže malá na procházky s kočárkem prostě nechce. Chtěla by na písek nebo na hřiště, ale v tomhle počasí fakt nesmysl :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak prostě přivezu kočárek ze zahrady fouknu ho na balkon a bude.
Jinak to plavání děti fakt zmáhá. Já chodila s malou ve 3 měsících a byla taky vždycky vyřízená. Bylo to moc pěkné, ale pak začala mít potíže s kůží a kožní zakázala bazény. tak mě to moc mrzelo, protože ona má vodu moc ráda. Navíc pak přišel opakovaně zánět ledvin a bylo znovu po koupání :confounded:
16. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Hlásím, že kočár zvládá sníh dobře!:slight_smile: Jen teda někde na trávě (přejíždím louku) s emi na to nabalil ten mokrý sníh a šlo to pěkně ztuha, chvilku jsme muse,a i nadzvednout to přední kolo a oklepat...ale to je fakt tím hodně těžkým mokrým sněhem...:wink: ale super, zvládá to dle mě výborně :dizzy_face: a já taky:grinning:
16. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
tak to je bezva zprava :slight_smile:, i kdyz ja se v Praze bez snehu klidne obejdu celou zimu!!! my byli taky venku a dokonce jsme skoro nezmokli :slight_smile:, ale brouk mel pak tvaricky jak kdyz byl v lednicce, jinak byl teplouckej kdyz jsem ho vybalila, ale uprimne musim priznat, ze moc nevim, jak moc ho mam nabalovat - aby mu nebyla zima ale ani aby se nepekl
16. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
zazit taky nevim jak oblikat. Dnes mela bodycko s dlouhym rukavem, tricko, pletenou vesticku, ponozky,kalhoty a teplejsi kombinezu a tenoucky rukavicky a cepicku. Na sobe dve deky a kryt na kocar. Myslim, ze ji bylo dobre, jen tvaricky a rucicky mela taky hodne studeny, asi budem muset kpupit teplejsi rukavice.
16. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
holky, já myslím, že netřeba se bát, oni mají studený ručičky, ale myslím, že to nevadí... já sahám na nos, by nebyl úplně ledovej... ale nejde jim prostě udržet ruce a obličej furt teplý no...
My dnes bodýčko dlouhý, dupačky i s rukávama, na to kombinézka, podzimní fusak, deka a kryt kočárku. Ta kombinéza má teda i rukavice jakoby...
Jo a plína:grinning: Taky teplá, fleecová:slight_smile: akorát růžová, snad to na něj nebude mít následky:grinning:
16. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
teda Kat! Ty davas Hozikovi pindika do ruzovy :grinning: :grinning: :grinning: , ty riskujes :grinning: , to se vnoucatek nedockas :grinning: :grinning: :grinning:

jo, jo, je mi jasny, ze tvaricky asi v ty zime mit ledovy bude, jsem mu jeste vcera chtela uz ty tvare maznout kremem, ale samozrejme jsem na to zapomnela a i na muffa na riditka, to je pak vzdycky fofr kdyz se jde ven - uz je nabalenej, tak nechci aby se mi opotil, takze na sebe rychle neco nahazu a mastim ven a vetsinou pulku veci zapomenu doma, ted uz si to zacnu davat na hromadku ke dverim

jinak obeceny jsme vcera mely prcky podobne (az na tu ruzovou plinku :grinning: ), bodycko, na tom samtovej overalek, na tom fleecova kombineza, tepla cepice i rukavice, deka, podzimni fusak a kryt, ono jim tam nastesti snad moc nefouka, ale teda kdyz jsem mu sahla na tvaricky, tak jsem se docela lekla, ze mi umrz
17. říj 2009 v 07:09  • Odpověz
pro jistotu jsem hned vyprala nas perovej fusak na zimu, prej obstal i v testech za polarnim kruhem :grinning: :grinning: nebo kde :slight_smile:, ale to mi proste zatim prijde jeste moc - co mu budu davat az bude fakt mrznout

nastesti se ma snad zas od pristiho tydne oteplit, tak snad si jeste uzijeme aspon trochu hezkyho pocasi - mne zima nevadi, ale velkej vitr a vlhko jo
17. říj 2009 v 07:11  • Odpověz
autor
Čauky děcka,
tak se hlásím po delší době. Já to prostě nějak poslední dobou nestíhám. A to dělám furt to stejný dokola.

Ven taky lezeme i když včera pršelo. Míša doma tomu spaní moc nedá a v kočárku spí aspoň 1-2 hodinky v kuse a je ticho :sweat_smile: . Naštěstí Dáda má rád i procházky a sám otravuje, že chce ven. Nevim, co bych dělala kdyby byl jako Ivuška Romčo. Zahradu nemáme a kdybych občas nemohla vypadnout taky ven, tak mi hrábne. Jak psala Kat, tak mi to taky nabíjí baterky. Ten pohyb a vzduch, je to prima. Pokud teda nejedeme s muzikou :grinning:

Sníh jsme tu měli jen 2 dny a včera pršelo, takže je všude mokro a bláto. Dneska na to prdim a budu doma. Přijedou mi příbuzný, tak musim dopol něco upíct.
Taťka si nařídil k obídku brambor salát a řízečky, tak jsem jako lofas ještě v 23:00 včera večer makala na salátu, aby se přes noc krásně rozležel.
Dáda mi usnul včera před 18 h asi na hodinu a pak jsem ho nahnala až po 22 hodině do pelechu. No záhul. Do toho jsem uklízela, vařila a vytírala a on se všude angažoval. Je to legrační, ale náročný. Tahá si všude takovou svojí stoličku, aby všude viděl a mohl mi pomáhat :grinning:
Kdyby nás naproti v baráku pozorovali, jak před 22 hodinkou oba stojíme u dřezu a myjeme nádobí, tak na mě zavolaj sociálku, že doma provádim na dětech galeje do pozdních hodin a nenechám je jít spát :sweat_smile:
17. říj 2009 v 07:23  • Odpověz
autor
Zato teď chrupe a já tu bulíkuju s Míšou, protože Love už se jako vyspalo a tak mámo vstávej taky. A jak já bych ho ráda brala ještě 1-2 hodinky.
Asi zase chytáme rýmu, teda Míša. No děsný. Ale zase je zahleněnej jenom v noci a přes den dobrý. Tak uvidíme jak se to rozjede dál.

Jo a koupila jsem si včera 2 Tefal pánve v akci 50 % sleva v Albertovi.
Wok za 400 a klasik na řízky za 300. Hned jsem je vozkoušela a super. Mám takovou radost, že jsem si je koupila, protože ty moje vobouchačky už se kroutili pod rukama, když jsem je myla.
No tak já jdu asi udělat pořádný kafe :wink:
17. říj 2009 v 07:26  • Odpověz
My máme dnes za sebou první návštěvu na dětské pohotovosti ve fakultce. Naše Peťka má od 3 ráno horečku, nejdříve 37,7, ráno v 7 hod. 38,2 a v 11 38,6°C. Nejdřív jsem volala, doktorka po nás chtěla aby jsme zkusili odebrat moč, povedlo se asi po 20 minutách. V jednu jsme vyjeli, udělali nám pořáný vyšetření, brali nám krev, moč máme v pořádku, nemá rýmu nekašle, na poslech je v pořádku. Mám ji hlídat a měřit, dostali jsme paralen čípky a snad už teplota nebude dál stoupat. Hlavně že zatím pěkně jí, a nemá průjem.
Pro mě jsou to infarktové stavy, je mi hrozně, když vím že jí nemůžu nijak pomoct
17. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.