• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
autor
Dobré ránko kočky,
tak si připadám po tý vaší diskuzi jako bych svoje dítě týrala, když už jsem mlaďasovi dala na vožužlávání rohlík a nebo mu dám dětskou piškotku od 6.měsíců
Na polívky nekupuju bio zeleninu a vařim z toho, co je doma. Koukám teda, aby ta zelenina vypadal a nebyla nějak voschnutá nebo tak.
A holky podržte se, já mu dávám dětskou krupicovou kašičku na noc vařenou ze Sunaru a proč? Protože prostě nemám na to, abych mu dávala krabicový za 70 korun.

A teď budu ve schránce očekávat minimálně Antrax a nebo kulky ze samopalu, když půjdu vyvenčit psa
8. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
bobi, ale jdi ty, je to každého věc, všechno, kojení, nekojení, výživa, porod, všechno! Takže dávej, co myslíš, že je ok, jsem přesvědčená, že to děláš správně:wink: Každá to děláme holky správně! Děláme to, jak cítíme, takže správně:wink: A vůbec jsem nechtěla rozjet debatu domácí porod ano či ne:grinning:
Navíc si myslím, že s druhým dítkem je to trochu jinak, bobi je? že už není taková ta úzkost, jde to nějak víc v pohodě všechno...
8. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
autor
Kat, díky. fakt jsem myslela, že mě vyloučíte :grinning:
Máš pravdu, je to o tom, že s 2.dítkem je to naprosto jiný a víc v pohodě. U Dády jsem byla až moc opatrná a našla jsem se ve vašich názorech, který prožíváte u prvního prcka

Taky jsem názoru, že každýho věc jak a co robí, pokud to opravdu není do očí bijící :wink:

Díky :slight_smile:
8. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
bobi, super, v tom případě se těším na druhý:slight_smile: zrovna mi kámoška říkala (dcera 2 roky, čerstvý kluk), že to je úplně v pohodě. Že se bála, ale že je překvapená, jak to je v pohodě a že má pocit, že to zvládá lépe než předtím jedno dítě...
8. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky, vy ste toho teda nakecali. :slight_smile:

Kat dlooooooooouhá IP

Napíšu později, prcek taky hučí, už to dělá zas třetí den, asi se z něho už zblázním. Nevím co chce :angry:
8. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
přesně můj poznatek.
U Davídka jsem byla vykulená a nevěděla co a jak a teď? Fakt brnkačka. I když brečí nebo v noci moc nespíme, tak to zvládám s nadhledem a taky jsem z toho byla překvapená.
Je to fakt pohodička oproti jednomu dítku, zajímavá, ale jo

Možná, že jsem tak z první mateřský tak zmagořená, že to není pro mozek zátěž :grinning:
8. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
takze kat,u druhyho davame gulas s knedlem uz ve ctyrech mesicich :slight_smile:

bobi, kdo by te odsuzoval, jsi matka ostrilena, muzem si k tobe tak leda chodit pro rady!!!!!
8. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
no a s tim druhym ditetem - ja to ted cetla, ze neni nejhorsi prechod z jednoho na dve, ale z nuly na jedno :slight_smile: ,protoze to clovek fakt netusi do ceho jde, ja jsem si nedavno rikala, ze se na druhy fakt tesim, ze uz budu matka mazak a budu presne vedet do ceho jdu, hned od zacatku uz s nim budu manipulovat levou zadni,uz budu vedet, co je dulezity a co je kravina atd.,v porodnici nebudu vyplasenec nejvetsi atd., cimz ovsem netvrdim, ze vy holky, co mate druhy ditka jste na rekreaci a mate vsechno v pohode :slight_smile:, taky clovek nebude mit tolik casu se zaobirat blbostma a cist slozeni vsech presnidavek, proste pribehnu s jazykem na veste do kramu, koupim prvni co uvidim a bude rad, ze neco dostane

jo a taky u me nastal obrat o 360 stupnu :grinning: , ja jsem vzdycky chtela holcicku, a ted bych rada nasledovala bobisek model - 2 raubire s pindikem :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
Já chci taky dva kluky, už máme i jméno: Matýsek :grinning:

Bobi, ty jsi dupa, kdo by tě odsuzoval, my jsme ze všeho vypleštěné, tak jedem tabulkově, ale začínám se u tebe inspirovat a nebýt ze všeho hotová :slight_smile:

Holky, já jsem taky pro, ať si dělá každý co chce jak chce, ale v mezích a s rozumem. A navíc není to moje věc, takže dávejte i vepřo, knedlo, zelo. :grinning:
8. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
ja bych druhyho zas chtela Kubicka nebo Tobiaska, ale Tomasek a Tobiasek by se asi dost motalo, no nevim, to je husty, koukam,ze porod zapomenut a vzhuru na planovani druhyho mimi :slight_smile:,u nas to asi bude komplikovana zalezitost, manza by si mel co nejdriv dat zmrazit spermone, bo jinak u nas druhy nebude asi, i kdyz obcas doktori tvrdi, ze kdyz se povede prvni, ze uz to dhuhy bejva min komplikovany, ale Tomasek trval 2,5 roku a nakonec stejne s malou dopomoci, no uvidime, mozna uz by jsme meli zacit, aby mel v peti sourozence :grinning:
8. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
Já vůbec nevím na co reagovat, nakecali ste toho tolik, že už vůbec nevím :grinning:

Kaa my jezdíme na Slovensko do Zuberce. Jsou tam kousek termály, ale teda nevím jak starý děti můžou do termálů. Nevíte?

Kojení - taky si myslím, že kdo může kojit, ať kojí. Mě už se mlíko skoro ztratilo, tak kojím už jen v noci. Ale kdyby to Tomášovi stačilo, tak bych taky ještě jen kojila. Nepřijde mě na tom nic divnýho. Mě přijde divný až to, když dítě začně matku vyslíkat a vymrčovat si kojení kdykoliv ho napadne.

Mariv já myslím, že ten veletrh je přístupnej už od čtvrtka. Ale nevím to teda jistě. Já tam asi zajdu.

Mě teď poprvé bylo jedno, jestli kluk nebo holka. Ale druhý bych chtěla holčičku. A když to bude kluk, tak neva
:slight_smile:

Jídlo - ať si dává kdo chce co chce. Taky nekupuju bio zeleninu. Mrkev jsme měli svou a zbytek koupím normál v obchodě. První brokolici a květák měl skleničku. Teď už budu kupovat zeleninu a skleničkovat jen na cesty.

Mám poznatek jak zabavit prcka, když potřebujete něco udělat :grinning: Posaďte ho k pračce (samozřejmě když pere). V pátek jsem uklízela a Tomášek pral :grinning:

Jo a z pátku na sobotu byl manža pryč a co? Tomášek spal a nebudil se :unamused: Tak nevím jestli ho fakt neodstěhujem jinam. Ale dětský pokoj máme přes celej byt a na to se mě zdá malej. :confounded:
8. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
Zazit, podvrzuju tvoje tvrzení.
Dádu máme z inseminace a když mu byl 1,5 roku, tak jsme si řekli, že skusíme druhý. Jestli by to trvalo zase přes 2 roky, tak ať to vyjde tak nějak, aby nebyli daleko od sebe a aby jsme věděli a kdyžtak zase jezdili do ISCARE. No a šup, Míša se povedl za 3 měsíce snažení. to byl šok :grinning:
8. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
autor
Holky, já chtěla děti páreček a teď jsem šťastná, že mám 2 krásný kluky
Počínaje tím, že dědí oblečení, hračky, společný pokojíček......a jsou to šílený mamani a holky prý táhnout k tatínkům :wink:

A prý funguje, když si taťka u "toho tento" dá do oka chilli. to je pak kluk jak vyšitej.
.......... :grinning: a táta slepej......... :grinning: samo, že kecám

A porod fakt zapomenutý. A já bych ještě ráda holčičku. Ale táta můj je nekompromisní a řekl konec. Jinak rozvod :grinning:
8. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
autor
A jste zlatíčka holky, že i přes krupicovou kaši mě berete :grinning:
8. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
No Bobi, co s tebou máme dělat, když jsi zakladatelka, tak si tě tu musíme nechat.
:grinning:

Holky, u nás byl taky problém, ale jak jsme to přirozeně vzdali, tak to vyšlo samo:wink: , jinak jsme už byli objednaní :wink:
8. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
My sme se snažili rok a půl a já řekla, že když nic do konce roku, tak to začnem řešit přes doktory. A 30.12. jsem objevila // :slight_smile: Ale už po Štědrým dnu mě bylo divný, že vanilkový rohlíčky mě hafo chutnají, když je přikusuju k uzenýmu masu. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
Jani :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
autor
Tak to já měla úžer u Dády. to jsem si do rajský omáčky natrhala švestkovej koláč a jaká to byla dlabačka :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
tyjo ženy fakt? Takhle vydřený děti máme tady jo? Tak já jsem lempl, stresovala jsem po půl roce...a otěhu po 7 měsících:grinning:
8. bře 2010 v 15:14  • Odpověz
A děti chci tři a samý chlapy:slight_smile: ale když si zase vezmu, že pak nebudu pro žádnou ženskou maminka, ale jen tchýně...no, tak asi jednu holku chci:grinning:
8. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
Ahoj holky - musím reagovat na to snažení o mimi.
První dítě - po 4 cyklech - syn
druhé dítě - po 3 cyklech - dcera
třetí dítě - HNED na první pokus - zamlklé těhotenství, revize v 11.tt, minipauza
po revizi - 4.cyklus - dcera
Mimochodem - měla jsem mít mimi 17.února 2009 :unamused: - a mám 28.srpna 2009 :wink: - takže
potkáváme maminy, co jsem s nima byla stejně těhotná a jejich dětičky už samy běhají
a mně se pokaždý zasteskne po tom nenarozeným :frowning2:
A bláznila jsem hned první měsíc, že jsem neplodná, když jsem TO dostala.
Používala jsem "vědecký metóóóódy" - bazální teplota, hlen, stav čípku - sexovali jsme
denně nebo obden v nejplodnější dny, zapisovala grafy na fertilityfriend.com - tak se mi nedivte :grinning: :grinning: :grinning:

Doufám, že mě nevyhodíte jako Bobiska kvůli krupicový kašičce a Kat kvůli přirozeným porodům - vždy´t jsem taky vaše :wink:

Až budu mít sílu, napíšu vám zážitky z příkrmů Lucinky - zatím bych u toho asi brečela.
Ad naušničky - levý ouško má pěkně zhnisaný, musím dávat strašnej pozor při manipulaci s ní, včera se mi
nechtěně podařilo o to zavadit a krve jako z vola - chuděra křičela jako blázen. Bych si nafackovala, že jsme se na to nevykašlali... tak dávám heřmánkový obkládky a ve středu naklušu k Mudr.

A já chci ještě malýho Františka (ale nevím, jestli to do důchodu stihnu :grinning: :grinning: :grinning: ) - když jsem něco naznačila spíš v legraci před mojí mámou, tak působila dost vyděšeně :wink: - ale nedivím se jí,po tom, co nás potkalo v září a trvalo do listopadu(práce) a se starší dcerkou (to je na x let problém a ne malej).
Uvidíme :wink:
8. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
verusko:grinning: tak nejsem šílená, hurá:slight_smile:)) fertility znám, byla jsem tam jako doma:slight_smile: a ještě wunschkinder:slight_smile:)
teploměry jsem měla rovnou dva, co kdyby jeden nefungoval že:slight_smile:
no, ale aspoň jsem se znala jako hodinky:slight_smile: vy už všechny menstruujete? Já nic...
8. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
jen ještě dodám...6 měsíců jsme šu..li jak fredky a nic:slight_smile: a 7.měsíc byl sexík jednou, ano jednou...a byla to nejrychlejší spermie, Honzík :grinning: a vznikl v luxusním hotelu v Praze:slight_smile: Tak se nemůžu divit, že mám luxusní dítě že:slight_smile:
8. bře 2010 v 16:38  • Odpověz
Kat, ty bud klidna, ty kojis, ale já furt nic :frowning2:, už je to fakt divny, dneska jsem volala na vypis z karty a hned jak bude v ruce klusu na gyndu, protoze bez kojeni pul roku nic je trochu divny, ne?
8. bře 2010 v 16:48  • Odpověz
hmm, zaz...hele a nejsi už moc hubená? jako že by už tělo nemělo na ms sílu...
8. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
Holky, já taky ještě nemám ms, ale u mně to bude spíš tím, že beru antiko, teď doberu tu při kojení, nasadím si jinou a pak vynechám. A už to přijde.
8. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
Zazit, přidávám se ke Kat - pokud tělo nemá aspoň minimum tuku, nemenstruuje - bavíme se o ženách :grinning: .
Jinak u mě menses taky NIC, ale kojím - sice už jen z pravýho prsa, ale po 2-3 hodinách, takže asi ještě František nebude :frowning2: .
Na kdy ta druhá dítka plánujete- teda v případě, že by vám to vyšlo dle představ :wink: ???
8. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
Já bych chtěla tak za 5 let. Určo bych chtěla jít na chvilku do práce, i když teď zas čekám, jak se situace v práci vyvine :unamused:
8. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
Já to plánuju tak za ty 3 roky, ale kdoví jak to dopadne.
8. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
No, ja myslim, ze vahou to nebude, nemam zas o tolik min kilo nez pred tehu, Jen tak o 4 asi a driv jsem nikdy s cyklem problemy nemela - pravidelnej jako hodinky, no stejne pro jistotu skaknu k doktorovi, je to už fakt divny!

Já bych chtěla druhy (chlapecka :grinning: ) tak za ty ctyri roky, aby uz byl Tomasek trochu samostatnej a mela cas na miminko, fakt obdivuju ty holky, co maji deti po roce, po roce a pul, musi to bejt maso, nehlede k tomu, ze si nedovedu představit, ze už bych byla zas v tom! Ty jo, holky, naše máma se svým brachou mezi sebou maji jedenáct měsíců :slight_smile:, babička musela otěhotnět hned po šestinedeli, to bych si asi hodila masli!!!
8. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.