• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Zazit - tmavší pleť rodičů se přímo nabízí...ale reportáž v TV jsem neviděla, tak jen spekuluju - každopádně je to STRAŠNÝ
8. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
čus , tak tady je toho nakecáno. :grinning:

Tak Ivuška nám nešla a já měla jít v únoru na laparoskopii (nevím jak se to píše)na Homolku.V lednu jsem zapadla. A Daneček byl jen tak na zkoušku, že to asi zase jen tak nepůjde . Vyšlo to na poprvé :grinning:

Já chtěla druhou taky holčičku. Ono to tak asi je, že když už jedno dítě člověk má , tak k tomu pohlaví tíhne. I jsem si tak říkala, že v jednom pokoji to bude lepší, ale příroda chtěla jinak a je to DANULA, ale jsem moc ráda. nemám 2 holky nebo 2 kluky mám děti. :grinning:

Já chtěla taky odstup tak 5 let, ale Ivušku jsem měla v 31 letech a Danečka v 33. V práci to mám jisté tak napůl, tak jsem to vzala najednou :grinning: . Navíc už musím vždycky bít doma i jako těhotná, tak bych stejně dlouho v té práci nebyla.
Já bych asi chtěla i třetí, ale manžel má strach. Třetí císař asi není to nejlepší, ale možná bych do toho šla :grinning:
8. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
Romi, já jsem musela přemýšlet, kam jsi v lednu zapadla. Jeslti jako někde s autem ve sněhu nebo co. :grinning: Ale už jsem to pochopila, asi po třetím přečtení. :grinning:
8. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
Je to hnus, jak někdo může ubližovat dětem. :frowning2:

Přidala jsem nový fotky na rajče, tak můžete mrknout.

Zazit, to je jak já s bráchou, taky 11 měsíců rozdíl. No, nedovedu si to představit. Mám co dělat s Tomíkem, natož ještě břicho k tomu. To bych si asi fakt zamluvila pokojíček v blázinci. :grinning:
8. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
Kat a čistě teoreticky - ty bys šla do porodu doma? Jinak já teda nee.
8. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
holky my jsme se hledaly až jsme se našly, u nás to taky nebylo košer, sice těhotníme na 3. pokus (3. ovulace), ale napoprvé nám to nevyšlo, stejně jako Veru jsem prodělala zamlklý těhotenství :frowning2: , tak to víte že z toho je pořád strach, jestli se to bude opakovat, na str. fertility jsem byla každý den, poctivě jsem si měřila, mensez jsem měla jako hodinky a teď nic, ale nechybí teda zatím, k těhotenství se chystám tak za 2 roky, protože jsem si vybrala 3 letou mateřskou (teď lituju), tak jim peníze nenechám!
9. bře 2010 v 06:53  • Odpověz
jankaj - čistě teoreticky - ano:slight_smile:

holky, to fakt čumím, holt vydřený děti:slight_smile:

Já bych chtěla druhý co nejdřív, rozumějte věkový rozdíl 2-3 roky. Rodičák mám tříletý, protože kdyby to nevyšlo, nemám hlídání ve dvou letech...ale budu se snažit co nejdřív:slight_smile: 1) ať to už je odbyto, představa, že teď vstávám 10x za noc, pak se naučí spát a znova...nene, to radši najednou:slight_smile: 2) chci malý rozdíl mezi dětma, aby to nebyli dva jedináčci... já mám s bráchou 2 roky 8měsíců a je to tak taj, víc určitě nechci...
9. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
autor
Jo a parádní bylo, že zjistili, proč ty děti jdou nám těžko
Po prodělaný laparoskopii a různých vyšetřeních u mě nic....pohoda
U manžela akorát špatnej spermio
Před Míšou šel na vyšetření proč a tam našli důvod....
....hned operace a pak, že by to mělo už jako být dobrý
No a já jsem přišla do jinýho stavu asi 2 dny před operací :grinning:

A teď mám doma možná chovnýho hřebce a ani o tom nevim :grinning:
9. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky, s tím mimčem je to hrozný, bylo to včera v TV novinách a kupodivu tmavší pleť to nebyla. Normální běloši, holka 18 let, kluk 22 let, tvrdili, že jim mimi spadlo a hojící se zlomeniny, že nevědí z čeho má ! No hrůza, jsem byla v šoku, vzít jim dítě a zavřít je! Přijde mi to, že to je příklad toho, jak děcka mají děcka. Jenže s tím rozdílem, že já kdybych měla děti v 18 a nebyla vyspělá, určitě bych s miminkem tak nezacházela. Takže otřes!

Jinak jak jsem machrovala se zubama, tak furt nic ! Malej si ze mě asi dělá srandu, ale furt má bílý hrče v pusině,tak nevím :grinning: ...

JInak moje otěhotnění s Johankou bylo okamžitě po prvním sexu po vysazení antiko... A s malým jsme si počkali, povedlo se až po půl roce po vysazení.
9. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
autor
Holky, na koho jsem měla maila, tak jsem vám poslala testy pracích prášků

Dneska je krásně, tak jdeme ven.
Už se moc těším až vypadnu :wink:
9. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
bobi, tady je hezky za oknem, ale strašnej vichr, fakt kosa:frowning2:
9. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
holky, help, mám kýbl jablek...všechny recepty na přesnídávky, co jsem našla, mají puding a cukr...jde nějak udělat samotná jablka??
9. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
autor
Kat, já jsem si jabka rozvařila například se skořicí a pak je zavařila a měla jsem v zimě na štrůdl a nebo koláče :wink:
A na přesnídávky mám taky recept s pudingem
9. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
Kat- babi normálně rozvařila jabka ve vodě, propasírovala, přidala cukr (dětem když sladit, tak prý glukopurem), ale udělej si zkušební várku, jaké to bude samotné jen jabko a voda.

Bobi- dík za test, používám prášek Ariel, a fakt vypere, tak jse ráda, že vyšel i v testu:slight_smile:

Holky, to miminko je teda hrůza, fakt jak psala Baru- děcka mají děcka. To jsou ale hajzlíci, nevím jaký trest by byl pro ně, oni si to stejně neuvědomují, co udělali.
9. bře 2010 ve 22:35  • Odpověz
bobi, taky díky za test pracích prášků. Já dřív používala taky jen Ariel,ale malá z toho měla egzém, připadá mi hodně agresivní, byl to Ariel gold. A to jsem jí dřív prala v dětských prášcích a řekla jsem si,že ji začnu zvykat na normální. No a vyhovuje nám jen Persil sensitive, v něm peru vlastně nám všem i HOnzíkovi a je to OK.

S tím zavařováním neporadím, to já nikdy nedělala, ani se nechystám. ale je fakt, že když je hodně jablek,tak je člověku líto to vyhodit, nebo nechat shnít, asi bych taky uvažovala co s tím.
10. bře 2010 v 06:46  • Odpověz
kat- já jsem ty jaklka nastrouhala, lehce rozvařila, nacpala do slenic a zavařila.

Chytrá kniha říká: omytá jablka oloupeme, zbavíme jadřinců, pokrájíme a rozmixujeme na kaši. Tu plnime do skleniček, uzavřeme víčky a sterilujeme 20 minut při teplotě 85 stupňů. S jablky můžeme kombinovat i jiné ovoce, protože jablka jsou vždycky základ každé přesnídávky. Pak je tu ještě možnost, že před rozmixováním ještě podusit což bych asi udělala, protože jablka jsou už asi déle utržená :grinning: tak bych to raději nechala projít varem. Přece jen to asi bude pro děti.
10. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
Holky, tak už jsem si koupila tu pekárnu a hned včera jsem tam upekla perník pro babičku a dobrý asi budem kámošky :grinning:

Kat - ještě k tomu receptu. Já bych to nejdříve projele na mixéru a pak to nechala trochu projít varem, aby jsi nemusela přidávat vodu a tím pádem i dlouho vařit aby se vypařila. Pak do sklenic a zavařit.
10. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
Holky, to jsem vůbec nevěděla, že se do jablek nemusí dávat cukr. Když jsem je zavařovala, tak jsem tam trochu dala, protože jsem taky nenašla nikde recept bez cukru, tak jsem myslela, že by se to kazilo. :pensive:

Bobi prosím taky o ten test, napíšu ti do IP mejla. Dík

Mariv tak jsi měla pravdu s tím veletrhem. Veřejnost tam může až od pátku od 13 hodin.
10. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
autor
Holky, taťka mi začíná opatrně přistupovat na myčku.
prý kam bych si jí dala, kdybych jí měla a tak.....je to na dobrý cestě :grinning:

Jani - mail je na cestě
10. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
holky, díky moc!:slight_smile: hned se na to vrhnu... a ještě jablečný koláč dle Babici:slight_smile:
10. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
bobi,tak to je super, myslim, ze misto na ni urcite najdes!!!

my jdeme dneska plavat, trochu nevim, jestli delam dobre :(,bo Tomasek mel tu teplotku a nabeh na rymu,ale to bylo v sobotu a jen ten jeden den, no,tak doufam, ze to ted tim plavanim nedodelam,no uvidime
10. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
bobi, držím palce, ať to vyjde:wink:

koukám na tyesty prášků - já mám ecover, jsem potěšena:wink:
10. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
autor
Zazit, i kdyby měla být furt na klíně :grinning:
10. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
bobi :grinning: :grinning: :grinning:

tak plavani ok, rev nebyl, Tomaskovi se ve vode moc libilo, dokonce mu jako jedinymu nevadilo, kdyz jsem ho od sebe oddalila, cakal si do obliceje a v pohode, dokonce nerval ani kdyz jsme se spolu po bazene sprchovali pod sprchou, tak snad uz seznameni s vodou je ok

ja peru celou dobu v Persilu - sensitive nebo gold, ale spis v tom gold, pere fakt vyborne a i krasne voni, oni do toho pridavaji perwoll nebo tak neco, jo a vlastne posledni dobou u nas i dost jede zlucovy mejdlo :grinning: , dik Kat
10. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
ženy, no, no...jste na dovolený nebo co?:slight_smile:
11. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
Bobi- paráda, tak je to na dobré cestě, já jsem taky při stěhování prosadila myčku, že prý jinak se nestěhuju nebo nevařím :grinning: A klidně bych si nacpala i do obýváku, jen aby byla :grinning: :grinning:

Kat- taky díky bza radu, už jsem si koupila žlučové mýdlo, nějak se mi nevypral flek z jedné plíny a všimla jsem si až u žehlení :unamused: , tak doufám, že to vypere.
11. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Jo Kat, na mateřské dovolené, vlastně na rodičovské:slight_smile:
11. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak švagrovka už jela Tomáškovi pro sestřenici :grinning: Prdla jí v noci voda, tak čekáme kdy vyleze. Zatím se jí nechce. Úplně to s ní prožívám. Ale teda nezávidím jí, celý to má ještě před sebou.

Dneska jdem na třetí hexu.
11. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
Tomík mě začíná odmítat ty protiblicí mlíka, řve dokud mu neudělám normální hypoalergení. :unamused: A to taky někdy nechce. Myslíte, že obyč mlíka (myslím nehypoalergení) může když má ten ekzém? Ty HA jsou totiž hnusně hořký. Tak si říkám, že koupím normální a že by mu to mohlo chutnat.
11. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.